Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Padlásra vezető csigafolyosó Vote_lcapPadlásra vezető csigafolyosó Voting_barPadlásra vezető csigafolyosó Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Padlásra vezető csigafolyosó Vote_lcapPadlásra vezető csigafolyosó Voting_barPadlásra vezető csigafolyosó Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Padlásra vezető csigafolyosó Vote_lcapPadlásra vezető csigafolyosó Voting_barPadlásra vezető csigafolyosó Vote_rcap 
Tara Black
Padlásra vezető csigafolyosó Vote_lcapPadlásra vezető csigafolyosó Voting_barPadlásra vezető csigafolyosó Vote_rcap 
Lucius Marga
Padlásra vezető csigafolyosó Vote_lcapPadlásra vezető csigafolyosó Voting_barPadlásra vezető csigafolyosó Vote_rcap 
David Rowle
Padlásra vezető csigafolyosó Vote_lcapPadlásra vezető csigafolyosó Voting_barPadlásra vezető csigafolyosó Vote_rcap 
Alisa Coxton
Padlásra vezető csigafolyosó Vote_lcapPadlásra vezető csigafolyosó Voting_barPadlásra vezető csigafolyosó Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Padlásra vezető csigafolyosó Vote_lcapPadlásra vezető csigafolyosó Voting_barPadlásra vezető csigafolyosó Vote_rcap 
Teofana Enescu
Padlásra vezető csigafolyosó Vote_lcapPadlásra vezető csigafolyosó Voting_barPadlásra vezető csigafolyosó Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Padlásra vezető csigafolyosó Vote_lcapPadlásra vezető csigafolyosó Voting_barPadlásra vezető csigafolyosó Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Padlásra vezető csigafolyosó

Go down 
+4
Isabella Sancu
Bálint C. Baltazár
Avram Thadziev
David Rowle
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
David Rowle
Igazgató
Panagan
IgazgatóPanagan
David Rowle


Hozzászólások száma : 585
Kor : 50
Regisztráció : 2008. Jul. 13.

Padlásra vezető csigafolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó EmptySzomb. Jan. 14 2012, 20:44

Innen nyílnak a tanárok szobái, és a CSI terem is.
Vissza az elejére Go down
http://www.szotyivirag.blogspot.com
Avram Thadziev

Avram Thadziev


Hozzászólások száma : 135
Kor : 31
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Padlásra vezető csigafolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó EmptyHétf. Szept. 24 2012, 21:23

*Kezdi azt hinni, a panaganosok megjavultak, mert a kh már most üres, holott ott aztán kedvükre lehetnének. Csalódottan lépdel lefelé, nem így ismerte meg a házát. Baltazárra vár, együtt beszélték meg a járőrözést. Persze még van idő, na de még mindig jobb, ha most figyelmeztetnek mindenkit.*
Vissza az elejére Go down
Bálint C. Baltazár
Hatodik évfolyam
Bálint C. Baltazár


Hozzászólások száma : 62
Regisztráció : 2008. Sep. 18.

Padlásra vezető csigafolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó EmptyHétf. Szept. 24 2012, 21:29

*Sárga alapon narancs-piros kockás hosszú ujjú ing, könyékig feltűrve, fekete farmer és sport cipő, kócos haj. No és az elmaradhatatlan, még majdnem teli termosz. Ezúttal egy elsős lányka főzte a teát és csipkebogyó. Nagy vigyorral arcán érkezik, nem túl hosszú prefi pályafutása óta ez az első járőrözése.*
-Hello Avram!-*Köszönti panaganos prefitársát.*
Vissza az elejére Go down
Avram Thadziev

Avram Thadziev


Hozzászólások száma : 135
Kor : 31
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Padlásra vezető csigafolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó EmptyHétf. Szept. 24 2012, 21:38

-A fiú érkezésére megpördül, a termoszt látva széles mosolyra húzódik a szája.*
-Szevasz, Balti! Látom, felkészültél az útra. Elárulom, nem megyünk Szibériába. Ha gondolod, indulhatunk, és remélem, egy teremtett lelket sem találunk kint. Bár, azt hiszem a menzán lesznek, mindenki ilyenkor rohan pótvacsoráért. *Elneveti magát, ők is ezt szokták tenni, így azért egy szót sem szól, ha valaki beszerző körúton van, csak a többiért.*
Vissza az elejére Go down
Bálint C. Baltazár
Hatodik évfolyam
Bálint C. Baltazár


Hozzászólások száma : 62
Regisztráció : 2008. Sep. 18.

Padlásra vezető csigafolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó EmptyHétf. Szept. 24 2012, 21:47

*Zavartan pillant a termoszra, megszokta már, hogy a körülötte lévők nem hozzák szóba, hisz ők is tudják már Baltiról, a srác több függőségben is szenved, ezek közül az egyik, s tán legintenzívebb épp a kóros tea fogyasztása.*
-Öhm... én még a szobámat sem hagynám el nélküle... vagy jobban mondva ahol vagyok én, ott a termosz.-*Vigyorodik el.*-Vagy ha nem termosz, akkor egy üveg... vagy bármi, amibe tea fér el.-*Magyaráz tovább. Azt azért nem mondja, hogy tea-függő, hisz ezt még magának sem ismeri be soha. Sőt, az sem tűnik fel neki, hogy ebben kicsit elüt a többiektől.*
-Menza?-*Csillan fel a szeme.*-Csúcs. Addigra úgyis elfogy a teám!-*Vigyorodik el, felmutatva még majdnem tele lévő, átlátszó termoszüveget. Bizony, átlátszó. Különleges darab, a srác nagyon gyakran használja is, húgától kapta karácsonyra. Hiába, iker tesója csak tudja, hogy mit kell adni a srácnak. Balti ezt már nem mindig mondhatja el magáról.*
Vissza az elejére Go down
Avram Thadziev

Avram Thadziev


Hozzászólások száma : 135
Kor : 31
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Padlásra vezető csigafolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó EmptyHétf. Szept. 24 2012, 21:53

-Nincs ezzel semmi gond, te teát iszol folyamatosan, nálunk az egyik lány gumicukrot vagy csokit eszik megállás nélkül. Nem is értem, hogy nem hízik el? Bár amennyit pörög, lehet, ez nem is csoda. *Ezen elmélázik egy kis ideig, mert olyat még tényleg nem látott, hogy valakinek a zesbei tele legyenek édességgel, vagy a hátizsákja, de a lényeg, hogy mindig legyen nála nassolni való.*
-Induljunk, különben sosem végzünk. Haladjunk lefelé, aztán ki az udvarra, majd vissza a belső kertek felé. Remélem, hamar végzünk. *Meg is indul, hamar leérnek a harmadikra, ahol már sátor sincs, szerencsére.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Sancu
Második évfolyam
Isabella Sancu


Hozzászólások száma : 157
Kor : 24
Regisztráció : 2009. May. 26.

Padlásra vezető csigafolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó EmptySzomb. Nov. 09 2013, 21:36

*Miával karöltve érkezik felfele. Megbeszélték a lánnyal, hogy együtt készítik el az LLG házit, s ennek szerves része az is, hogy megpróbáljanak felkutatni egyet az iskola rengeteg padlásszörnye közül. Bells még életében nem látott ilyen lényt, de a képek és leírások tanulsága szerint nem éppen a legszívmelengetőbb látványt nyújtják, így jobb is, hogy nem egyedül kellett a felkutatására indulnia.*
-Mit gondolsz, a padlásszobában ráakadunk egyre?*Fordul szőke barátnőjéhez miközben egyre csak feljebb haladnak a kanyargózó, nyirkos csigalépcsőházban.*
Vissza az elejére Go down
Mia Gart
Második évfolyam
Mia Gart


Hozzászólások száma : 91
Kor : 26
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Padlásra vezető csigafolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó EmptySzomb. Nov. 09 2013, 21:43

*Kicsit félve tartok Isával a padlás felé. Nagyon örülök hogy nem egyedül kell megcsinálni a padlásszörnyes LLG házit. Hiába írja a könyv hogy milyen barátságosak meg jámborak, eléggé ijesztő a külsejük. Még szerencse hogy otthon sosem volt ilyen lény. *
- Hát ha itt nem lesz egy se akkor sehol se. - * Válaszolom neki. Nagyot nyelek, lassan már meg is érkezünk* - Miket beszéljünk vele?
Vissza az elejére Go down
Tanmesélő
Mesélő
Mesélő
Tanmesélő


Hozzászólások száma : 13
Regisztráció : 2009. Aug. 03.

Padlásra vezető csigafolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó EmptySzomb. Nov. 09 2013, 21:50

*Ahogy mondani szokták, a sorsot jó nem kísérteni. Ugyanis a két szépségnek nem kell eljutnia a padlásszobáig, ahhoz, hogy egy padlásszörnybe botoljanak. De szó szerint.*
-Naaaa!*Jajdul fel a szerencsétlen, akibe tiszta véletlenül belegyalogol a szőke lány, s hogy jobban helyet adjon nemtetszésének, még egy rossz, kisebb fadarabot is elhajít. Eredetileg a "támadójának" szánta, de végül Isabellát találta el vele.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Sancu
Második évfolyam
Isabella Sancu


Hozzászólások száma : 157
Kor : 24
Regisztráció : 2009. May. 26.

Padlásra vezető csigafolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó EmptySzomb. Nov. 09 2013, 21:57

-Mondjuk még akkor is benézhetünk az istállóba meg a pajtába, bár valóban nem nagy esélyét látom. Habáár..*És itt folytatná azzal, hogy elméletileg van egy pár padlásszörnye a sulinak, mikor Mia megbotlik, s az ezt követő furcsa hangot hallva az is rögvest kiderül, hogy máris sikerrel jártak. Vagy legalábbis félsikerrel. A padlásszörny már legalább megvan, már csak szóra kéne valahogy bírni.*
-Áúcs!*Kap jobb karjához, a fadarab ugyanis ott találta el.*-Miért dobáltál meg?*Jön rögtön az egyik kérdés, valahogy csak be fog indulni az a beszélgetés. Muszáj lesz neki, mert a háziba le kell írják az élményeiket.*
Vissza az elejére Go down
Mia Gart
Második évfolyam
Mia Gart


Hozzászólások száma : 91
Kor : 26
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Padlásra vezető csigafolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó EmptySzomb. Nov. 09 2013, 22:03

*Annyira belemerülök a gondolataimba, hogy észre se veszem a lábam előtt a padlásszörnyet. *
-Jaj ne haragudj, nem vettelek észre. - * Szabadkozom az izének. Megnéztem azért ahol Isát eltalálta, de nem láttam különösebb sérülést. Igen ezt is olvastam a könyvben hogy szeretnek ok nélkül dobálózni. Na szép.*
- Mi a neved? - *Kérdezem tőle miután válaszol Isa kérdésére, ha válaszol. *
Vissza az elejére Go down
Tanmesélő
Mesélő
Mesélő
Tanmesélő


Hozzászólások száma : 13
Regisztráció : 2009. Aug. 03.

Padlásra vezető csigafolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó EmptySzomb. Nov. 09 2013, 22:29

*Szokott ám válaszolni ő minden kérdésre, most sem tesz másként, az már egészen más tál tészta, hogy a válaszainak szokott-e értelme lenni, avagy a feltett kérdésre válaszol-e egyáltalán.*
-Hát csak.*Vágja rá Isabella kérdésére, s felkapva egy kavicsot, mely ki tudja, hogy került oda, ismét célba veszi a fehér hajú lányt.*
-A diákok csak Tutymoginak szoktak hívni.*Válaszolja, lehajtott fejjel, kezeit tördelve. Tehát nem a Bella-Mia páros az egyetlen, akiknek a padlásszörnyhöz van szerencséjük.*
-Ti is így fogtok szólítani?*Sandít fel nyálkás szemeivel a két lányra, fejét továbbra sem emelve fel.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Sancu
Második évfolyam
Isabella Sancu


Hozzászólások száma : 157
Kor : 24
Regisztráció : 2009. May. 26.

Padlásra vezető csigafolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó EmptySzomb. Nov. 09 2013, 22:35

*Hát valóban nem egy túl értelmes választ kapott a kérdésére, dehát nem is lepi meg a dolog, a tanárnő is említette, hogy nem túl értelmes lény, ráadásul még kis ügyefogyottak is. Azért meg kell hagyni, dobálni jól tudnak, ha célzásban nincsenek is még a toppon. Az újabb találatot szerencsére Bellsnek sikerül kivédenie, olyanformán, hogy elhajolt az érkező kődarab vagy mi a szösz útjából.*
-Hékás! Most már fejezd be, jó? nem szép dolog ártatlan lányokra támadni!*Pirít rá nem túl durván a lényre. Tanulták, hogy néhány máguscsalád házikedvencként tartja, ebből meg arra következtetett a lány, hogy a padlásszörny hallgat is a gazdái szavára. Már az esetek többségében. Ez esetben pedig megeshet, hogy most Isára is hallgatni fog, és abbahagyja a dobálózást.
A név elég viccesre sikeredett, így minden erejével azon van, hogy visszafojtsa még a mosolyát is, hisz amit eddig látott, abból azt szűrte le, hogy a padlásszörny eléggé könnyen sértődő típus, nem lepődne meg, ha ezen is besértődne, így a válaszadás lehetőségét fennhagyja barátnője számára.*
Vissza az elejére Go down
Mia Gart
Második évfolyam
Mia Gart


Hozzászólások száma : 91
Kor : 26
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Padlásra vezető csigafolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó EmptySzomb. Nov. 09 2013, 22:51

*Kicsit kezdtem rá mérges lenni a dobálás miatt. Már annyira nem is bántam hogy belerúgtam, de ezt persze nem említettem. Ha még egyszer megdobja a barátnőmet ő is kap egyet. Hát igen találó név, mit ne mondjak, de mivel mintha azt látnám rajta, hogy ez neki nem tetszik, nem felelhetem azt hogy igen. *
- Úgy hívunk ahogy szeretnéd. Gondolom nem a Tutymogi a rendes neved. - *A nevetést nekem is nehezemre esett visszatartani, de ahogy elnéztem a kis esetlen képét kicsit megesett rajta a szívem. Felváltva néztem rá és Isára is. *
Vissza az elejére Go down
Tanmesélő
Mesélő
Mesélő
Tanmesélő


Hozzászólások száma : 13
Regisztráció : 2009. Aug. 03.

Padlásra vezető csigafolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó EmptySzomb. Nov. 09 2013, 23:04

-Bo-bo-bo...bocsánat.*Nyögi ki nagy nehezen, a lehet még jobban lehorgasztva a fejét, s nyálkás, hosszú, csont vékony ujjait tördelve, mint a kisgyerekek, kik nagyon rossz fát tettek a tűzre. Tutymogi inkább nagyon rosszat dobott, nem csak fát, kavicsot is.*
-Nem tudom... nekem csak az az egy nevem van.*Suttogja Mia kérdésére, mintha emiatt is ő lenne a hibás. Biztos benne, hogy rossz a neve, ez is az ő hibája.*
-Nektek... sok nevetek van?*Bátorodik fel, de csak épp annyira, hogy nem a földet bámulja, hanem most már néha ismét rá-rápillant a lányokra is.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Sancu
Második évfolyam
Isabella Sancu


Hozzászólások száma : 157
Kor : 24
Regisztráció : 2009. May. 26.

Padlásra vezető csigafolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó EmptySzomb. Nov. 09 2013, 23:10

*Látva Tutymogi reakcióját, ő is próbálja követni Mia példáját és a lehető legjobban visszafogni a hatalmas vigyorát, még mielőtt vérig sértené a szerencsétlen bestiát. Végül a vigyor egy huncut mosollyá szelídült, ami viszont folyton ott játszik a fehér hajú csajszi szája szegletében és nem úgy tűnik, hogy egyhamar távozóra fogná.*
-Rendben. Akkor szólítunk mi is Tutymoginak.*Szólal meg, még mielőtt a padlásszörny tényleg elpityergi magát. Nem túl könnyű esetek, annyi szent! Kb mintha egy három éves gyermek értelmi szintjén lennének.*
-Nekem is csak egy van, Isabella.*Füllenti a lénynek. Rövid és gyors mérlegelés után úgy döntött, jobb nem traktálni olyanokkal a szerencsétlen fejét, mint vezeték-, kereszt- és becenév. Még a végén azért is bántva érezné magát, hogy neki a három közül csak az egyik van meg.*
Vissza az elejére Go down
Mia Gart
Második évfolyam
Mia Gart


Hozzászólások száma : 91
Kor : 26
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Padlásra vezető csigafolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó EmptySzomb. Nov. 09 2013, 23:19

*Szerencsétlen kis lény. Igazán nem tudja eldönteni az ember hogy mit is érezzen vele kapcsolatban. Tényleg olyan mint egy háziállat. De ha még egyszer meghallom a nevét nem biztos hogy tartani bírom majd a kacajt. Követem Isa példáját, és én is csak egy névvel mutatkozok be.*
- Engem Miának hívnak. Örülök hogy találkoztunk... - *Harapom el a szám. Majd kis hatásszünet után azon kezdek agyalni mit kérdezzek tőle. *
- Mióta élsz itt? - * Jut eszembe a nem túl fantáziadús kérdés, de ismerkedéshez elég.*
Vissza az elejére Go down
Tanmesélő
Mesélő
Mesélő
Tanmesélő


Hozzászólások száma : 13
Regisztráció : 2009. Aug. 03.

Padlásra vezető csigafolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó EmptySzomb. Nov. 09 2013, 23:32

-Valóóóóban?*Csillan fel hatalmas, seszínű és vizenyős szeme, amint Mia megjegyzi, hogy örül a találkozónak. Ó, hát ennél szebb ajándékot tán még sosem kapott! A neveket nem igazán jegyzi meg, csak azt konstatálja, hogy a lányok sem rendelkeznek több névvel, mint ő. Ez a tény valahogy megnyugtatja a kis lelkét.*
-Nem tudom. Itt születtem.*Jön az újabb válasz. Időérzékük, na az nincs a padlásszörnyeknek.*
-Jaj, a csurkám mindjárt elviszik!*Kiált fel már-már hisztérikusan, s ezt követően, se puszi, se pá, szó nélkül hagyja faképnél a lányokat. Azt már döntsék el ők maguk, hogy mi is az a bizonyos csurka.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Sancu
Második évfolyam
Isabella Sancu


Hozzászólások száma : 157
Kor : 24
Regisztráció : 2009. May. 26.

Padlásra vezető csigafolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó EmptySzomb. Nov. 09 2013, 23:37

*Tutymogi ezúttal is hozta a formáját, a maga kis válaszával. Bells már csak egy cinkos mosolyt küld Mia irányába, jelezve a válasz milyenségét. Albínócskánk már éppen érdeklődne, hogy mégis hogyan született, mert valahogy a tanóra keretein belül nem sikerült kitérniük a padlásszörnyek szaporodására, a könyvtárban pedig még nem járt utána, így igencsak érdekelte volna a téma, ám mire megszólalt volna, Tutymogi felkiáltott, majd köszönés nélkül állt tovább.*
-Hát ez meg...?*Pislog meglepetten hol Miára, hol Tutymogi pár másodperccel ezelőtti helyére.*
-Fura szerzet, az biztos. Örülök, hogy hozzánk még nem költözött be egy sem a fajtájából.*Állapítja meg nemes egyszerűséggel.*
-Megyünk?*Int lefele, ugyanis időközben megrekedtek a csigalépcsőn. Még szerencse, hogy senki nem akart se le, se felfele menni.*
Vissza az elejére Go down
Mia Gart
Második évfolyam
Mia Gart


Hozzászólások száma : 91
Kor : 26
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Padlásra vezető csigafolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó EmptySzomb. Nov. 09 2013, 23:49

*Ugyanúgy vettem észre a távozását ahogy az érkezését. Sehogy. De ahogy elment végre megengedhettem magamnak egy kis kacajt. Hát ez az ismerkedés nem húzódott el, de ennyi elég is volt.*
- Igen. Elég fárasztó lenne vele foglalkozni. - *Nyugtázom a távozását. *
- Menjünk - *Válaszolom Isának.* - Nem is szeretnék visszajönni. - *Egy napot is eltölthetnénk a kis együgyűvel. * - Majd a könyvtárban utánanézünk a többi infónak. - *És már megyünk is vissza a tornyunkba. *
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásra vezető csigafolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó EmptyCsüt. Dec. 26 2013, 12:04

* Nem örülök hogy csigalépcsőt terveztek ide, ráadásul ilyen nagyot,mert így szegény Sol nagyobbat zuhant. Közbe magamba kérdéseket teszek föl: Ki ez a madár? Mit akar Solomontól? Miért volt nyitva az ajtó?
 Ahogy lesietek a lépcsőn észre veszem hogy nem nagyon nagyot bukfencezett le,csak hat lépcső fokot. Viszont az arcán a madár csúnyán megkarmolta.
-Sol!?- egy ideig azt hiszem hogy meghalt,de aztán látom hogy ki tudta nyitni a szemét.-Jól,jól vagy?*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásra vezető csigafolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó EmptyCsüt. Dec. 26 2013, 12:13

[2013. 12. 21.]

*Rostro végül leszáll rólam. Érzem, ahogy kikapja a karmait az arcomból, majd olyan, mintha egy rakéta lenne: hamar odébb áll egészen addig, míg elég távol nem kerül tőlem. Végül is még szerencsésnek mondhatom magam, mert azt hittem sokkal többet fogok esni, de pár lépcsőfok után sikerül úgy esnem, hogy elérjem a korlát egy részét. Erősen megragadom, őt meg tovább vinné a lendület, csak gyorsan kapcsol és a levegőbe jutva megússza...
Nagy nehezen kinyitom szemeimet, majd Yvanne-ra nézek, miközben előhorgászok a zsebemből még egy zsebkendőt és óvatosan végighúzom a sebeimen.*
- Szerencsére még igen, deeeh mutatványosnak nem mennék, az biztos! *viccelődni próbálok, hogy oldjam a pillanatnyi feszültséget.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásra vezető csigafolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó EmptyCsüt. Dec. 26 2013, 12:19

* Rámosolygok majd megállapítom hogy tényleg ő Solomon. Segítek letörölni az arcáról a vért,majd alaposabban szemügyre veszem a karmolásokat.
- Alaposan megkarmolt ez a madár...Föl tudsz állni?Mindenképpen el kell mennünk az orvoshoz.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásra vezető csigafolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó EmptyCsüt. Dec. 26 2013, 12:38

[2013. 12. 21.]

*A mosolyát látva boldogan nyugtázom magamban, hogy valamennyire sikerül oldanom a pillanatnyi feszültséget.*
- F-fel, persze *bólogatok, majd a korlátba kapaszkodva feltornázom magam. A jobb bokámba enyhe fájdalom hasít, de a karmolásokéhoz képest eltörpül. Mind úton az fáj a legjobban, hogy a társam fordult ellenem, s nem tudom, miért. Túl gyanús a helyzet, az állatok sosem terveznek előre, legalább is ilyen precizitással biztosan nem. Tuti, hogy más keze van a dologban.*
- Te meg nem kaptál szívrohamot, ugye, angyalka? *vigyorgok le rá, majd bicegve elindulok le. Ugyanis még nem értünk le teljesen.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásra vezető csigafolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó EmptyCsüt. Dec. 26 2013, 17:57

* Jó hír, hogy nem olyan rémes mint hittem. Kinyújtom a karom, mint ha megölelném, hagyom hogy rám támaszkodjon.
- Ez a madár... ez rostro vagy micsoda...ez ki?-kérdezem, miközbe lassan baktatunk lefelé.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Padlásra vezető csigafolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó Empty

Vissza az elejére Go down
 
Padlásra vezető csigafolyosó
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Padlás-
Ugrás: