Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Padlásszoba - Page 7 Vote_lcapPadlásszoba - Page 7 Voting_barPadlásszoba - Page 7 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Padlásszoba - Page 7 Vote_lcapPadlásszoba - Page 7 Voting_barPadlásszoba - Page 7 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Padlásszoba - Page 7 Vote_lcapPadlásszoba - Page 7 Voting_barPadlásszoba - Page 7 Vote_rcap 
Tara Black
Padlásszoba - Page 7 Vote_lcapPadlásszoba - Page 7 Voting_barPadlásszoba - Page 7 Vote_rcap 
Lucius Marga
Padlásszoba - Page 7 Vote_lcapPadlásszoba - Page 7 Voting_barPadlásszoba - Page 7 Vote_rcap 
David Rowle
Padlásszoba - Page 7 Vote_lcapPadlásszoba - Page 7 Voting_barPadlásszoba - Page 7 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Padlásszoba - Page 7 Vote_lcapPadlásszoba - Page 7 Voting_barPadlásszoba - Page 7 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Padlásszoba - Page 7 Vote_lcapPadlásszoba - Page 7 Voting_barPadlásszoba - Page 7 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Padlásszoba - Page 7 Vote_lcapPadlásszoba - Page 7 Voting_barPadlásszoba - Page 7 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Padlásszoba - Page 7 Vote_lcapPadlásszoba - Page 7 Voting_barPadlásszoba - Page 7 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Padlásszoba

Go down 
+10
Apollo D. Udrea
Steven Blackfield
Tara Black
Teofana Enescu
Alan Wood
Hámorszky Honoráta
Gavril Lucian Baticescu
Bálint C. Corina
Bálint C. Baltazár
Jonathan Coxton
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SzerzőÜzenet
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 7 EmptySzer. Dec. 25 2013, 23:12

[2013. 12. 21.]

*Szerintem jó, ha valaki sír. Nem bűn, sokat segít a léleknek, és csak azt mutatja, hogy az illetőnek van szíve, és mély érzésű. Átnyújtom neki a tiszta zsebkendőt, majd óvatosan végigsimítok a karján. Nyugtatólag pedig a vállára helyezem.*
- Jó látni, hogy boldog vagy! *mondom őszintén, majd folytatom* - Hááát... Pedig sajnos de. Például pár napja feltűnt egy ember, aki nem tudott felhagyni a cikizésemmel, most már ott tart a dolog, hogy a lelki világomat próbálja lerombolni. Rám szállt, viszont vissza fogja kapni az élettől azt, amit adott *alighogy ezt kimondom, a madár meghülyül. Hirtelen megindul felém, majd "rikácsolva" az arcomba repül. Bele is karmol, azonban nem ez a legnagyobb probléma. Lassan az ajtó felé terel, ami mintha kinyílt volna... Végül észre sem veszek, hogy megfordultam, gy pont hátraesek, mivel semmit sem látok, Rostro meg erősen kapaszkodik.* ~Bakker, ez nem jó! Nem tudom leszedni magamról? De vajon mi ütött belé? És miért érzem úgy, hogy zuhanok??!~


/Fagy//
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásszoba - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 7 EmptyCsüt. Dec. 26 2013, 08:39

* Megtörölöm a szememet, miközbe mosolyogva hallgatom. Aztán amikor Sol arról beszél hogy nem hagyják békén megfogom a kezét, és épp válaszolni akkarok amikor a madár nagy rikácsolással támadásba lendül. Elsőnek nem értem mit akar,de aztán olyan  sebességel támadja meg Solt,hogy egyszerűen nem tudtam elkapni. A madár mint ha az egészet eltervezte volna, a padlásajtó irányába löki Solomont. Kinyújtom a kezemet,kiabálni akarok neki,de egy hang se jön ki a torkomon.  Mint ha egy lassított felvételbe lettem volna, látom hogy Sol esik hátra,én meg hiper sebeséggel kezdek el futni.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 7 EmptyCsüt. Dec. 26 2013, 11:43

[2013. 12. 21.]

Jókedvűen figyelem Yvanne reakcióit. Megfogja a kezem, és épp szóra nyitná száját, amikor Rostro nekem repül. Innentől kezdve minden úgy játszódik le, mint egy precízen megtervezett filmjelenetben. Az állat hirtelen nekem jön, éles karmaival belemar arcom két oldalába. Fáj, azonban hang nekem sem jön ki a torkomon. Az igazság az, hogy a valóságban pedig sokkal gyorsabban történik minden, mint ahogy érzem. Nagyon lassúnak fogom fel a pillanatokat, főleg azt, amikor az ajtóhoz érünk – amit tudtommal behajtottunk –, majd zuhanni kezdek. Hallom a sebes lépteket, viszont már világos, hogyha elég gyors is, nem érne ide, mert messze van tőlem.
Tehetetlenül bukfencezek a csigalépcsőkön. Az agyam vadul zakatolni kezd.

//Van csigalépcsők helyszín ugyanebben a topicban. Szerintem vándoroljunk át oda.//
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásszoba - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 7 EmptyCsüt. Dec. 26 2013, 11:55

/ Jó írok oda/
Vissza az elejére Go down
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Padlásszoba - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 7 EmptyPént. Jan. 03 2014, 14:09

*A padlásszoba nem is rossz hely. Teli van könyvekkel, ami nekem nagyon kedvez. Imádom a könyveket. Kicsit sötét van, de engem nem zavar, még jót is tesz néha. Legalább hozzá szokom, hogy a későbbiekben ritkán járhatok majd napfényre. Nem, mint hogy ha most is sokat kijárnék nappal. Ahogy találok egy gyertyát, meggyújtom és leülök a kimustrált kanapéra. Most, is mint mindig egy verses kötet van a kezemben. Edgar Allan Poe válogatott művei. Az egyik kedvenc könyvem.  *~
Bár volna örök álom életem!
S ne kelnék fel, csak majd, ha reggelem
Az öröklétnek hozza egy sugára.
Sőt! Ha e hosszú álom kínra válna,
Az is jobb volna, mint a lét rideg,
Éber világa, annak, akinek
Szíve ez édes földön csupa mély
Érzés káosza volt s lesz, míg csak él.

S ha lehetne ez örökkévalón
Sodró álom, akár gyerekkorom
Szép álmai, ha épp olyan lehetne:
Balgaság volna vágynom szebb egekbe.
~* Nem tudom miért de imádom Poe verseit. Lehet, azért mert jól passzolnak a hangulatomhoz.  Ahogy nyugodtan olvasgatok rajtam is kiüt az éjszakai mászkálás és szép nyugodtan elszenderedek, lábaimat felhúzva. Kis időre minden bajomat hanyagolva.



// Poe: Álmok. // 


A hozzászólást Kovács Victoria összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 03 2014, 15:49-kor.
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 7 EmptyPént. Jan. 03 2014, 14:40

*Óvatosan felbaktatok a lépcsőn, majd kinyitom az ajtót, és belépek. A távolban egy gyertya világít. Érdeklődve fixírozom, miközben becsukom magam mögött az ajtót, majd körbenézek. A dobozok még most is változatlanul össze-vissza állnak egy sarokba téve, bennük értékes könyvekkel, meg talán még sok mással, amiket az idők során belerejtettek. Az itt talált állat lexikont vizslatom, miközben elkezdek fel, s alá járkálni a helyiségben. *
Vissza az elejére Go down
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Padlásszoba - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 7 EmptyPént. Jan. 03 2014, 14:50

*Alvás közben olyan mintha valaki bejönne a padlásszobába és pakolászni kezd. Először csak azt hiszem, álmodok, de rá kel jönnöm, hogy tényleg van itt valaki rajtam kívül. Lassan nyitom ki a szememet, és rendesen felülök, hogy körbe nézzek. Szememet megdörzsölöm, és akkor pillantok meg egy alakot. Ezüst hajából egyből tudom ki az. – Szia Sol. *köszönök neki mosolyogva. Bár van az - az érzésem hogy most sem fog örülni nekem. Mikor az ősztermében találkoztunk akkor sem örült nekem.*
 
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 7 EmptyPént. Jan. 03 2014, 15:06

*Azt a könyvet már régebben itt találtam, és azóta szinte mindenhova magammal viszem, bár most újak után kutatok, hátha találok még hasonlót, esetleg olyat, ami a sárkányokról szól. Őket is szeretem, lenyűgöző, csodálatos, hogy olyan intelligensek, és sosem adják fel. Nagyon kitartóak, őszintén csodálom, becsülöm őket, amiért léteznek. Remek teremtmények, s bár vadnak születtek, szerintem ha mi nem adunk okot arra, hogy bántsanak minket, akkor nem eshet bántódásunk. Épp kiemelek egy aranyszínű, bőrkötéseset, amikor egy lágy hang üti meg a fülem. Hátrafordulva látom, hogy valaki félig eltakarja a gyertya sejtelmes fényét. Döbbenten egyenesedem fel, óvatosan egy könyvhalom tetejére letéve az új fogást, miközben végig őt figyelem.*
- Szia! *köszönök rá végül vidáman, és szélesen elmosolyodom. Lehet, hogy akkor hidegen fogadtam, de nem akartam, mert nehéz beismerni, de valamit még mindig érzek iránta, de sajnos mint eddig meg annyiszor mondtam, nem többet a barátságnál. Ha ezzel szembesül, és azzal, hogy már van barátnőm, vajon megharagszik rám?* - Jó újra látni! *hónaljam alá veszem az illetett régebbi szerzeményemet, majd odalépek hozzá. A tekintetem érdeklődő.*
Vissza az elejére Go down
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Padlásszoba - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 7 EmptyPént. Jan. 03 2014, 15:15

*Nagyon megörülök, mikor vidáman köszön vissza. Jó hogy nem olyan rideg, mint akkor volt. Kicsit kíváncsian figyelem, hogy milyen könyv van nála.* -Mi járatban erre? *kérdezem tőle mosolyogva és helyet adva, ha le szeretne ülni. *
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 7 EmptyPént. Jan. 03 2014, 15:38

- Egy új könyv után kutattam, de azt hiszem ez most várhat *válaszolom, majd leülök mellé, és érdeklődve ránézek* - Na és te? Hogy-hogy itt vagy egyedül? Régen többet jártál társaságba, mint most! *komolyodok el, és megcsóválom a fejem. Olyan, mintha egy kicsit kerülne is, pedig lehet csak arról van szó, menekül. De vajon mi elől? Kicsit aggódom amiatt, hogy komoly baja lehet, amiről az ősz termében nem beszélt, és lehet, ma sem fog.*
Vissza az elejére Go down
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Padlásszoba - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 7 EmptyPént. Jan. 03 2014, 15:47

-Értem akkor egy könyvet kerestél az imént. Nos, én csak egy nyugodt helyet kerestem, hogy olvasgassak. De véletlenül elaludtam. *mondom kínosan mosolyogva. *~Biztos gyanakszik. De nem mondhatom el. Fölösleges lenne ezzel terhelnem őt. Vagy akár bárki mást. Ezt nekem kell megoldanom.~*gondolkodom, ahogy hátra dőlök. Amúgy is azt tanították, hogy ne adj ki magadból túl sokat mert akkor támadási pontot adsz.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 7 EmptyPént. Jan. 03 2014, 17:17

- Igen, egy könyvet, és meg is találtam, majd később elviszem *felelem mosolyogva. A kínos mosolya után egyre biztosabb, hogy valami nyomja a szívét, de magától nem hozza fel, pedig az lenne a legjobb. Talán elfelejtette, hogy nem támadnék rá, bármit is mond el? Szívesen meghallgatom* - Előfordul *nevetek fel halkan, aztán elnémulok annyira, hogy összeszedjem a gondolataim.*
- Amúgy már kerestelek!
Vissza az elejére Go down
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Padlásszoba - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 7 EmptyPént. Jan. 03 2014, 17:26

*Őt sosem tudtam becsapni. Néha olyan érzésem van, mintha a fejembe látna pedig nem. *- Csak az este megint kimentem sétálni és úgy bele feledkeztem, hogy hajnal volt mire vissza értem, és hát hiába vagyok hozzá szokva hogy sokáig vagyok föl, még is elfáradtam.*mondom mosolyogva majd meglep amit mond. *-Kerestél? De miért? * kérdezem meg. Nem tudom miért keresett, de egyre kíváncsibb vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 7 EmptyPént. Jan. 03 2014, 18:15

*Nem tudna akkor sem, ha igazán akarna. Még mindig homályos egy-két dolog, de a nagyjukra emlékszem, és kicsit elszomorít, ha a múltra gondolok. A jelenem valahogy szebb, Yvanne-val nagyon boldog vagyok, ugyanakkor őt sajnálom, mert még nem is tud róla, és minél tovább tart ez így, neki annál fájdalmasabb lesz minden. Nagyot sóhajtok*
- Gondolom azóta sem bírod, ha túl sokáig fent vagy. Nem a te hibád, csupán fiatalka vagy még, ahogy én is *nevetek fel halkan* - Amúgy azért, mert tudom hogy van, amiről nem beszélsz, de zavar téged.
Vissza az elejére Go down
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Padlásszoba - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 7 EmptyPént. Jan. 03 2014, 18:30

-Mi az, hogy fiatalka?! Tizenöt vagyok. Sőt májusban tizenhat leszek. *mondom sértettséget színlelve majd én is elnevetem magam. Majd rá kapom a tekintetem.* - Nem nincs semmi. Ugyan mi zavarna?*kérdeztem hamis mosoly mögé rejtve igazi valóm. Nem kell neki tudni az én bajomról hisz azt mind magam kell megoldanom s nem neki.  *- Biztos csak rémeket látsz. Teljesen jól vagyok. *mondom neki újra.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 7 EmptyPént. Jan. 03 2014, 18:55

*Vigyorogva megcsóválom a fejem, majd szokványos, szomorkás ábrázatommal előrefordulok. A földet kezdem el figyelni. Szerintem hamarosan rájön, mire próbálok célozni.*
- Tudom, hogy zavar valami, de nem feledkeztem meg rólad! *szólalok fel kissé élesen* - És azt sem felejtettem el *mondom ki hangosan. Azt akarom, hogy ezeket tudja, és addig a legjobb elmondani, amíg kettesben vagyunk, és senki nem zavar. De nem tudom, el merjem -e most mondani, hogy már van barátnőm.*
Vissza az elejére Go down
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Padlásszoba - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 7 EmptyPént. Jan. 03 2014, 19:14

*Hirtelen megértem mire céloz. Emlékszik, már de van más is, míg gátolja ígérete megtartásában. És sejtem is hogy mi lehet az. * - Kegyetlen vagy! *mondom halkan szintén a földet pásztázva. * - Mikor kezdtem bele nyugodni, hogy elfeledtél és az ígéretedet is, felhozod. Csak hogy újra káoszba taszíts?  És azt is tudom, hogy már másé vagy. A pletykák hamarabb elértek hozzám, mint te magad, de reméltem, hogy nem igazak. *mondom, ahogy fölkelek a kanapéról és csak állok neki háttal. *- De van annál fájdalmasabb, minthogy elfeledted az ígéreted és mást szeretsz már. Legalább az emléked segített, hogy túléljem azokat. Mert, hogy még élek azt neked köszönhetem.*fordulok felé miután levettem a nyakpántomat, amin a ki ezüst csengettyű van. Hiába folynak könnyeim, még is mosolygok rá. Ahogy letérdelek hozzá, megfogom a kezét, és belerakom az ékszert.* - Ez a kis tárgy volt ígéreted záloga. Mikor adtad megígérted, hogy megvédesz és velem leszel. És kértél, hogy várjak rád. De én, most feloldozlak az ígéreted alól, így többé nem köt téged a szavad. Úgy hogy ne legyen bűntudatod. Mert már nem tartozol semmivel.*mondom mosolyogva, majd fölkelek, hogy elmenjek onnan.* 
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 7 EmptyPént. Jan. 03 2014, 19:51

- Azért lennék kegyetlen, mert felhoztam azt, amiről tudom, hogy bánt, de te akkor sem mondtad volna el, ha fogóval húzom ki belőled? *értetlen pillantásokat vetek rá. Jó magamat nem tartom annak. Szerintem jól tettem, hogy elmondtam, amit gondolok, így legalább ő is tud róla. Nem akartam fájdalmat okozni, csak azt, ha tudja, nem felejtettem el, s nem is tudnám... Meglepődök, amikor átadja a nyakpántot, rám mosolyog akkor is, amikor az arca könnyektől nedves. Ezek szerint mégis sikerült, amit nem akartam.* ~Pletykák terjengenek rólunk? Bakker, ennek nem örülök! Azt sem tudom, hogy mit kéne tennem.... Talán az lenne a legjobb, ha nem hagynám csakúgy lelépni.~
- Várj! *szólok utána, és felállva megragadom a csuklóját.*
Vissza az elejére Go down
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Padlásszoba - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 7 EmptyPént. Jan. 03 2014, 19:59

*Visszaadom neki az ékszert és megpróbálok mihamarabb eltűnni. De megragadja a csuklómat, és nem ereszt el. Sajnos egy negyedvér – vámpír néha még gyengébb, mint egy ember és én ebbe a kategóriába tartozom. Gyenge vagyok, ezt belátom, de most az egyszer nem fogom hagyni magam. *- Kérlek, engedj el. Már megszoktam, hogy egyedül vagyok, nem lesz bajom. * próbáltam rávenni, hogy elengedjen mikor nem sikerült kirántanom kezem szorításából. *
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 7 EmptyPént. Jan. 03 2014, 20:14

- Csak akkor engedlek el, ha előtte még végighallgatsz! *mondom komolyan, majd megköszörülöm a torkomat. Nem akarom... sokáig feltartani. Kezd kellemetlenné válni a helyzet, és legszívesebben azt szeretném, ha azért még barátok maradnánk, amit neki is elmondok, mielőtt lelépne.*
- Remélem azért barátok maradunk, és nem fogsz kerülni. Nem szeretném hogy elkerülj, ha már idáig eljöttél. Igen, tényleg volt, hogy nem írtam vissza, de csak azért, mert nem tudtam, hogyan tehetném meg. Te az én helyemben mit tettél volna?
Vissza az elejére Go down
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Padlásszoba - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 7 EmptyPént. Jan. 03 2014, 20:26

-És te az enyémben?  Csak azért akarnak eltenni láb alól hogy, megszerezzék apám vagyonát?*kérdezem, de nem tudom, miért hisz nem akarom elmondani neki mi történt. Egyszerűen csak kicsúszott. Talán a sértett büszkeségem, az oka. Elvégre én csak egy korcs vámpír vagyok. Sőt még annak sem vagyok jó. Mindenki csak eltaszítja maga mellől. *- Hagyjuk az egészet. Csak át kell gondolnom. Kérlek, adj nekem időt. Hat évig vártam úgy látszik a semmiért. Kell egy kis idő még tisztázom magamban a dolgokat.*teszem hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 7 EmptyPént. Jan. 03 2014, 21:25

*Rögtön elhallgatok, mert nem tudom, mit mondhatnék. Hirtelen kitör belőle a kérdés, meg felvázolja egy kérdésben a jelenlegi helyzetét. Sajnálom, ha épp nem boldog, és azzal, hogy barátnőm van, tökre tettem azt a meghitt képet, ami mellett eddig kitartott. Mélyen egy szemét embernek tartom magam azért, amiért nem mondtam el hamarabb neki, de akkor sem biztos, hogy ezt a fájdalmat megúszta volna, pedig annak még én is örülnék...*
- Nem vártál feleslegesen. Azt a kapcsolatot lehet nem tudjuk helyreállítani, ami régen volt, mert ott van már nekem az a másik lány is.. Yvanne... De attól maradhatnánk barátok *mondom halkan, végül elengedem a múltat, hagyom, had szálljon a maga szárnyain, minél távolabb, ki az ajtón.... Elengedem a lányt is, ha menni akar, menjen nyugodtan, nem állok útjába, mert nekem az ő boldogsága is fontos.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Padlásszoba - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Padlásszoba
Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Padlás-
Ugrás: