Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Vote_lcapLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Voting_barLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Vote_lcapLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Voting_barLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Vote_lcapLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Voting_barLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Vote_rcap 
Tara Black
Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Vote_lcapLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Voting_barLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Vote_rcap 
Lucius Marga
Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Vote_lcapLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Voting_barLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Vote_rcap 
David Rowle
Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Vote_lcapLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Voting_barLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Vote_lcapLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Voting_barLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Vote_lcapLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Voting_barLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Vote_lcapLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Voting_barLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Vote_lcapLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Voting_barLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem

Go down 
+19
Tara Black
Tidus Gary Scofield
Corina Nazaru
Casian Dobaru
Pistol Alexa
Cerasela Dâba
Marius Ermindescu
Noel Wyard
Isabella Sancu
Cristian Badrick
Fred Padmor
Lucius Marga
Jezabell Pads
Teofana Enescu
Florina Zaharia
Ronald Morgan
Bogdan Bilaşca
Susana Enescu
Alisa Coxton
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
SzerzőÜzenet
Teofana Enescu
Házvezető
Panagan
HázvezetőPanagan
Teofana Enescu


Hozzászólások száma : 422
Kor : 154
Hely: : Coxton Kastély
Regisztráció : 2008. Jul. 14.

Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem   Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 EmptyKedd Nov. 26 2013, 20:28

-Így van Cera. Fontos, hogy vigyázzunk a mágikus bestiákra, hogy ne csak mi, de a jövő nemzedéke is gyönyörködhessenek benne. Ráadásul nem egy lény a bájitalok elengedhetetlen kelléke is! Szeretném, ha mindketten mondanátok egy-egy olyan állatot, melynek valamelyik részét a bájitaltanban is használjuk.*Fordul a gyerekekhez. Időközben már fel is csüccsent a tanári asztal sarkára. Bizony, számára nagyon fontos, hogy az óra jó hangulatban teljen, természetesen ez nem azt jelenti, hogy nem várná el diákjaitól a tanárt megillető tiszteletet.*

// Nem szeretnék nemleges választ kapni Keresgéljetek! Ha nincs itt a tananyagban, akkor tudjátok, a Google a barátotok! Wink
Tara, semmi gond, én is hulla vagyok. Very Happy//
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Teofana Enescu
Házvezető
Panagan
HázvezetőPanagan
Teofana Enescu


Hozzászólások száma : 422
Kor : 154
Hely: : Coxton Kastély
Regisztráció : 2008. Jul. 14.

Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem   Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 EmptyKedd Nov. 26 2013, 20:53

//Közös megegyezéssel fagyasztva.//
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem   Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 EmptyHétf. Dec. 30 2013, 17:35

[2013. 12. 22.]

*Úgy sietek, ahogy csak tudok, hogy még tudjak találkozni Yvanne-val. Megállok a terem ajtaja előtt. Ilyenkor tudtommal nincs nyitva, szóval nem is próbálok bemenni, csak nekitámasztom hátam az ajtónak, és várok. Egy az oldalain kilyukasztott dobozkában van az ajándéka. Nem éppen szelíd, de nem is veszélyes állat. Voltaképp egy makacs, kis kakaduról beszélünk. Fehér, a tetején egy sárba bóbita, a csőre feketés-szürke. Körbenézek, őt egyelőre sehol sem látom, lehet csak azért, mert pár perccel korábban jöttem a megbeszélt időpont előtt, hogy biztosan elcsípjem. Kíváncsi vagyok, mit kapok majd tőle ajándékba.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem   Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 EmptyHétf. Dec. 30 2013, 20:06

* Gyorsan szaladok föl a lépcsőn,de azért figyelek a kulcsra hogy ki ne essen a zsebemből. Solomon egyik ajándéka elvileg már bent van - csak reménykedni tudok. Igazából nem volt olyan nehéz lefizetni az árust, bár meg kellett neki ígérnem hogy sötétedés elött vissza hozom. Ahogy meglátom Solt a nyakába ugrok, és mosolyogva nyomok egy puszit az arcára.
- Boldog karácsonyt!- mondom neki kedvesen.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem   Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 EmptyHétf. Dec. 30 2013, 21:04

[2013. 12. 22.]

*Némán várok Yvannere. Érdeklődve figyelem az előttem elhaladókat. Mind-mind más diák, többségük Panaganos, le merném fogadni, hogy ők is csak azért ilyen aktívak, mert ki akarják használni a szünet minden percét. Ez bizony helyes, nagyon jó gondolat, minden ilyen lelkes diáknak szurkolok, hogy sikerüljön kihasználni minden napot maximálisan.*
- Sziaaaa, boldog karácsonyt! *ölelem át kedvesen, vigyázva a dobozra a kezemben.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem   Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 EmptyHétf. Dec. 30 2013, 21:14

* Látom hogy ő is készült valamivel, pedig nem kellett volna. Bedugom a kulcsot a zárba, benézek majd örömmel állapítom meg, hogy szerencsére itt van a kalitka. Jobb oldalt a tanári asztal tetején, egy fekete lepedővel letakarva. Eltakarom Solomon szemét, a behúzom őt a terembe és a tanári asztal felé invitálom. Sajnálom én a kis sárkányt, nem lehet jó egy ketrecbe bezárva élni. Legszívesebben elengedném de tudom nem tehetem,hisz alig egy hetes, és amúgy is nem tarthatom meg. Egyszer láttam,amikor az állát kereskedésbe néztem, egy viszonylag szelíd, vörös sárkány ő. A tulajdonos azt mondta ha visszahozzom neki, kellő pénzt adok, megkaphatom néhány órára.  Izgatottan leveszem a kezemet Solról,de azért oda suttogom neki hogy tartsa csukva a szemét. Oda sietek a sárkányhoz, drámaian leveszem róla a kendőt, majd szólok Solomonnak.
-Most már kinyithatod!-mondom neki csendesen.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem   Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 EmptyHétf. Dec. 30 2013, 21:24

[2013. 12. 22.]

*Széles vigyor fut át arcomon, amikor befogja a szemem. Azt hiszem nagy dologgal készülhetett. Hallom, ahogy a zárba mélyeszti a kulcsot, ami elenged, és az ajtó kinyílik. Beljebb lépünk, hogy milyen irányba, azt nem nagyon érzékelem. Továbbra is vigyorgok, a szerencsétlen dobozba zárt flótással együtt, aki felcsipog.*
- Kinyithatom? *kérdezek vissza, majd lassan kinyitom. Meglepődöm, amikor élőben megpillanthatok egy gyönyörű, vörös sárkányt. Ketrecbe van zárva, tehát még kicsi, és valószínűleg kódorgó természet. No meg a legtöbb elég veszélyes, akaratukon kívül ha megrémülnek, vagy veszélyben érzik magukat, bármire képesek. Sajnálom én is, rossz így látni, de csak így hozható be ide.*
- Honnan szerezted? *lépek közelebb felé, miközben a lányra pillantok, szélesebb vigyorral* - Amúgy ő meg a tied! Jajj, csak fordítva van a doboz! *állapítom meg elsápadva, és gyorsan megfordítom. Szerencsétlen! Fejjel lefelé nem túl kellemes.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem   Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 EmptyHétf. Dec. 30 2013, 21:36

* Azt hiszem tetszik Solomonnak. Ennek örülök, de amikor ő is előhúzza az ajándékát,elfog a kedvesség melengető érzete. 
-Hogy honnan szereztem? Ó... Egy állatkereskedőtől. Irtam neki,és kikönyörögtem hogy adja kölcsön.Még pici,szóval nem veszélyes.-teszem hozzá. Aztán átadja a dobozt, és én furcsán kukucskálok bele. De mielőtt föl fedném az ajándék kilétét, össze húzom a szemem és bosszúsan Solra nézek.-Te tényleg makacs vagy!-állapítom meg.-Nagyon szépen köszönöm,de nem kellett volna.- mondom neki, majd izgatottan elemezem az ajándékomat.
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem   Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 EmptyHétf. Dec. 30 2013, 21:59

[2013. 12. 22.]

*Érdeklődve figyelem a jószágot. Ő felém fordítja fejét, és egyenesen engem pásztáz mogyorószín szemeivel.*
- Tényleg? Istenem, nagyon örülök, hogy általad láthatok egyet! LLG-re nem hoz be sűrűn állatot a tanár, pedig úgy sokkal érdekesebbek is lehetnének az órák. Nagyon szépen néz ki, és lemerném fogadni, hogy hatalmas állat lesz majd belőle *jegyzem meg érdeklődő pillantásokat vetve rá. Elhatározom magamban, hogyha elég nagy lesz, egyszer magamhoz veszem, feltéve, hogy addig nem viszik el.*
- Amúgy szívesen! Éés ami azt illeti *dörzsölöm tarkóm* - Későn szóltál! *nevetem el magam, és figyelem, mit reagál a kis csipogó, pelyhes tollú kakadura, ami a kicsiny doboz alján csipog.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem   Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 EmptyHétf. Dec. 30 2013, 22:18

* Solomon el van foglalva a kis jószággal,én addig kibányászom a zsebemből a kis csomagot amit neki készítettem. Elrejtem az egyik asztalra,majd késöbb oda adom. 
- Semmiség.-felelem vissza. -Abban én is egyet értek hogy jó nagy gyönyörűség lesz, viszont azt erősen kétlem hogy szabad,vagy nem éppen láncra kötve fog élni.
  Közben észre veszem az én kis madárkámat. -Óóóó-kiáltok fel,de igazából egy hang se jön ki a torkomon. Szelíden nyúlok hozzá,egy kicsit fél tőlem,de aztán bátran állja ki a próbát.-Ez ...ez egy kakadu!-állapítom meg egy picit határozottabban. Gyönyörű kis teremtés; ugyan még pici,de így is látszanak színpompás tolljai, aranyos arca. A szeme óriási és úgy néz tud vele nézni...*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem   Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 EmptyHétf. Dec. 30 2013, 22:34

[2013. 12. 22.]

- Hát én sem tudom, hogy hogyan fog élni, ha felnő, de az biztos, hogy egyszer magamhoz veszem! *fedem fel az elhatározásom, s erről bizony senki nem téríthet le. Maximum ha úgy látom, végleg reménytelen a helyzet, magam adom fel, de addig.. soha!
Elmélyülten tanulmányozom csillogó "pikkelyeit", majd mosolyogva a lány felé fordulok.*
- No, tetszik? Még pár hetes, még csak neve sincs *vigyorodok el, feléjük fordulva.*


/ csipp ^^ /
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem   Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 EmptyHétf. Dec. 30 2013, 22:41

* Hm,jó látni Solomon elhatározottságát, de őszintén megvallva,szerintem mind ketten tudjuk hogy ez nem csak lehetetlen,hanem kockázatos is. Mégsem szólok semmit, és amúgy is ez a csöppség túlságosan elveszi a figyelmemet. 
-Igeeeen nagyon!-felelem neki boldogan,majd felé fordulok.-Mi legyen a neve?-kérdezem tőle.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem   Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 EmptyHétf. Dec. 30 2013, 22:43

/ ijj nekem most mennem kel,bocsi,remélem majd még be tudjuk fejezni/
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem   Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 EmptyHétf. Dec. 30 2013, 22:49

//Persze, szia, jó éjt! Very Happy<3 //

[2013. 12. 22.]

*Valóban kockázatos. Bármi megtörténhet. Ha sikerül is megszereznem, valószínűleg megpróbál rám támadni - vagy megölni -, esetleg véletlenül teszi majd mindezt, de az is lehet, hogy nem történik semmi rossz!.*
- Uhm, nem tudom! *fordítok hátat a sárkánykának, és odalépek hozzájuk* - Ki kéne találnunk együtt neki valami jót.

/Fagy//
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem   Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 EmptyKedd Dec. 31 2013, 09:04

* Egyet értek Sollal,valami jót kell kitalálni neki,de hirtelen semmi sem jut az eszembe ami illene rá.
-Szerinted?-nézek rá a fiúra kérdően.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem   Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 EmptySzer. Jan. 01 2014, 03:33

[213. 12. 22.]

*Érdeklődve pásztázom a kis madarat, aki nemrég elég elveszettnek tűnt, de Yvanne kezeiben meg törékenynek, ugyanakkor édesnek hat. Szerintem nagyon aranyosak együtt, és örülök, hogy végül nem hagytam annyiban a dolgokat, és hoztam ajándékot.*
- Nekem meg csak a Heart (= szív) szó jut eszembe *sóhajtok fel fejt vakargatva, és rápillantok.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem   Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 EmptySzer. Jan. 01 2014, 13:25

* Elgondolkozok Solomon ötletén. Majd ránézek a kis madárra, és nekem se jut semmi más az eszembe.
-Tökéletes.- mondom neki,majd megsimogatom a madarat. Ránézek Solra, boldogan mosolygok rá, és magamba ezerszer meghálálom a sorsnak hogy találkoztam vele. Közelebb megyek hozzá, és átadom a kis csomagot. Benne egy képeslap és egy saját készítésű karkötő található. Bőr alapra, két zöld gyöngyöt tettem, és a közepén egy ezüst sárkány fut végig. Nagyon örültem hogy találtam ilyen amuletet, ráadásul nekem is nagyon tetszik, igazán élő hatást ad. Amúgy a képes lapon egy kis erdő van, rajta egy égő főnixszel. Remélem tetszeni fog neki.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem   Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 EmptySzer. Jan. 01 2014, 16:25

[2013. 12. 22.]

- Örülök, hogy tetszik. Akkor Heart *mondom rá, majd ismét a kismadárra nézve. Még mindig iszonyatosan aranyos! Nem sokkal ezután Yvanne közelebb jön hozzám. Követem szemeimmel, míg végül a rejtélyes csomagon állapodnak meg. Óvatosan kinyújtom felé a kezem, majd átveszem.*
- Köszönöm! *mosolyodom el, miközben vigyázva kibontom - nehogy nagyobb kárt tegyek a csomagolásban, elvégre szépen van megcsinálva -, másrészt úgy látom, hogy apró dolgokat foglal magában, amikre nagyon kell vigyáznom. A karkötőt szinte azonnal kihorgászom és a kezemre veszem, aztán a képeslapot is, majd megfordítom a fehér hátuljára.* Az arcomra telepedő széles vigyor elégedettséget sugall.
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem   Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 10:34

* Megköszöni,de hát nem értem, hisz semmiség volt.  Örülök hogy örül, elmosolyodok. Föl veszi a karkötőt, megnézi a képeslapot,bár arra csak néhány mondatot írtam. Vissza megyek Hearthez, megcsodálom, és kezembe veszem.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem   Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 13:24

[2013. 12. 22.]

*Szerencse, hogy rajtam van a talárom. Mosolyogva fogadom azt a pár kedves mondatot, majd a védőcsomagolással együtt a zsebembe csúsztatom a képeslapot, és egy rövid időre visszatérek a sárkányhoz. Próbálom megvizsgálni, hogyha visszatérnénk egyszer a sárkányokhoz, akkor elmondhassam, hogy élőben is láttam, meg tanulmányoztam egyet. Bár kicsit sajnálom, hiszen tényleg rossz lehet abban a kalitkában, azon belül láncokra kötve lenni. Ami pedig a kapott dolgokat illeti, én semmit sem tekintek semmiségnek.
Hirtelen felszólal a sárkány, én pedig ott ahol állok - alig pár méterre az állatól -, helyben megugrok.*
- Már kicsiként is szeretsz riogatni, eltaláltam? *szólok hozzá, viszonzásul pedig a szemeimbe fúrja az övéit. Hatalmasak, és intelligenciát sugároznak.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem   Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 EmptyCsüt. Jan. 09 2014, 17:55

* Úgy látom ők ketten igen megkedvelték egymást;a sárkány élvezettel alázza meg Solomont, ijesztgeti őt. Rámosolygok a sárkányra, ha nem is értette, akkor is rám nézett. 
-Ho-ho! -megyek közelebb a kis csibészhez, majd Solra nézek.- Eleven egy kis sárkány nem gondolod?-Kérdezem tőle, de ekkor egy új ötletem támad.-Vegyük ki!- mondom, és a "börtönét" figyelem.
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem   Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 EmptyVas. Feb. 02 2014, 18:07

[2013. 12. 22.]

*Bizony, egyre aranyosabbnak találom a vörös tüneményt, habár ez a csínye nem valami szép. Ijesztget, helyben megugrom, majd a mellkasomra teszem a kezem egyféle nyugtatásképp, hogy ezáltal csillapítsam a heves szívdobogást. Leveszem szemeimet a sárkányról, és a lányra emelem.*
- Igen, nagyon eleven! *mondom, ezután halkan felnevetek. Vicces visszajátszani mindannyiszor magamban, hogyan szedett rá a kis csibész.*
- Hmm? Mit találtál ki? *kérdezem finoman felvonva egyik szemöldököm, miközben a kalitka fogantyúja után nyúlok.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem   Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 EmptyVas. Feb. 02 2014, 20:12

* Kuncogok egy sort, és Solt reakcióját figyelem, ahogy a kis sárlány "megfélemlítette".  
Majd kérdően néz rám, én pedig magamba habozok, és azon agyalok, hogy helyes az amit tenni akarok, de olyan rossz nézni, így bezárva! 
-Csak...csak azt, hogy engedjük kis néhány percre! - Ahogy a sárkányra nézek, sajnálat tölt el, és teljesen elmerülök abba a gondolatba, hogy hogyan tennék a sárkánnyal,ha kitudnám szabadítani. Persze neki nem csak a ketrec a börtöne, ha van lelke - már pedig biztosan van - akkor biztosra veszem azt is, hogy egy teljesen más falat kell áttörni a valódi szabadságához... Egy olyan falat, amit mi építettünk neki, azzal, hogy elválasztottuk a szüleitől, az otthonától. Egy olyan falat,ahol saját megrongált arcával kell szembe nézni, és velünk, akik ezt tesszük velük.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem   Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 EmptyVas. Feb. 02 2014, 20:29

~Néhány percre? A legjobb az lenne, ha szabadon engedhetnénk, de mivel nincs másik sárkányunk, vagy legalább is nem tudom hogy mikor téved a közelünkbe egy, addig nem menne. Ráadásul biztosan hozzászokott valamelyest az emberekhez.~
*Halkan felsóhajtok az ötletet hallva, majd vigyorogva felkapom a jószágot és a kalitkájával együtt megindulok az ajtó felé.*
- Jól hangzik, csak nehogy lerágja a hajad! *mondom viccelődve, ahogy hátrafordulok. Kissé magam is sajnálom az állatot, de amit "megígértem", azt be is tartom.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem   Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 EmptyVas. Feb. 02 2014, 20:37

* Fölnézek, lassan, és egy kicsit csalódottan,amiért nem tudunk érte többet tenni. Nagymamám mondta ezt kiskoromba: -Ne akarj mindig mindenkit megmenteni, hagyd az élet szabályait, ne akard őket megváltoztatni. Van valami amit jegyezz meg,tartsd észbe: semmi sem tökéletes. Élj így!-Még most is látom, nagyanyám kék szemét,ahogy rám nézett. Gyakran járnak az ő szavai a fejembe, és egyet is szoktam vele érteni... De sosem tetszettek.
 Elmosolyodok, majd Heart-tal a kezembe követem Solomont, kifelé, a hűvös folyosóra. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem   Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 15 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem
Vissza az elejére 
15 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» JOS tanterem
» Mugliismeret-tanterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Harmadik emelet-
Ugrás: