Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Coxton Könyvtár - Page 3 Vote_lcapCoxton Könyvtár - Page 3 Voting_barCoxton Könyvtár - Page 3 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Coxton Könyvtár - Page 3 Vote_lcapCoxton Könyvtár - Page 3 Voting_barCoxton Könyvtár - Page 3 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Coxton Könyvtár - Page 3 Vote_lcapCoxton Könyvtár - Page 3 Voting_barCoxton Könyvtár - Page 3 Vote_rcap 
Tara Black
Coxton Könyvtár - Page 3 Vote_lcapCoxton Könyvtár - Page 3 Voting_barCoxton Könyvtár - Page 3 Vote_rcap 
Lucius Marga
Coxton Könyvtár - Page 3 Vote_lcapCoxton Könyvtár - Page 3 Voting_barCoxton Könyvtár - Page 3 Vote_rcap 
David Rowle
Coxton Könyvtár - Page 3 Vote_lcapCoxton Könyvtár - Page 3 Voting_barCoxton Könyvtár - Page 3 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Coxton Könyvtár - Page 3 Vote_lcapCoxton Könyvtár - Page 3 Voting_barCoxton Könyvtár - Page 3 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Coxton Könyvtár - Page 3 Vote_lcapCoxton Könyvtár - Page 3 Voting_barCoxton Könyvtár - Page 3 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Coxton Könyvtár - Page 3 Vote_lcapCoxton Könyvtár - Page 3 Voting_barCoxton Könyvtár - Page 3 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Coxton Könyvtár - Page 3 Vote_lcapCoxton Könyvtár - Page 3 Voting_barCoxton Könyvtár - Page 3 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Coxton Könyvtár

Go down 
+9
Sevastian Porge
Florina Zaharia
Péterfy C. Soma
Ariana Negru
Jonathan Coxton
Aneela Mioara Gintaras
Lucius Marga
Rareş Rădulescu
Alisa Coxton
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Sevastian Porge
Első évfolyam
Sevastian Porge


Hozzászólások száma : 167
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Jan. 27.

Coxton Könyvtár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coxton Könyvtár   Coxton Könyvtár - Page 3 EmptyVas. Feb. 12 2012, 22:23

-Ugyan már, elég, ha csak egyszer rossz társaságba keveredsz. A fivéremmel már azóta húzzuk egymást, hogy anyánk pocakjában laktunk. Néhány hét köztük, és neked is eszedbe fog jutni!
*Ezt garantálja. A hülyeség ragadós, és nem csak kicsit, hanem nagyon. Többet fogják majd szórakoztatni Margával szegény fiút, ezt most eldöntötte magában.*
-Biztos. Eddig még nem volt párkapcsolatom, szóval saját tapasztalatom nincs is. Nem mintha annyira vágynék rá...
*Kevés embert tud elviselni maga körül, megnyílni meg szinte senkinek nem szokott, úgyhogy egy barátnő igencsak kizökkentené az életét a régi kerékvágásból.*
-Mindenképp beszámolok róla!
*Persze csak úgy, hogy nem tud róla senki, nem hallhatja senki, amit mond.*
-Lassan megint kijárási tilalom lesz, úgyhogy én is megyek, csak visszateszek mindent. Én is örültem neked! Jó éjt!
*Vigyorogva kezet nyújt, majd mindent a helyére tesz, most nem visz ki semmit, mert nem akar nagy pakkal közlekedni, és holnap úgyis vissza fog jönni. A könyvtárostól elköszön, majd nesztelen léptekkel siet végig a folyosókon, meg sem áll a hálóig.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Coxton Könyvtár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coxton Könyvtár   Coxton Könyvtár - Page 3 EmptySzomb. Feb. 25 2012, 11:48

*Könyvtár, muszáj ide betérnie, mert információra van szüksége, és nem kevésre. A könyvtárosnak illedelmesen köszön, és nem rizsázik, azonnal előadja, miért jött, aki lehet, kissé furán néz majd rá, de az is, hogy már annak is örül, valaki tényleg érdeklődik, és nem két kérdést tesz fel. Ugyan ez egyik részt nem érti, mert 3 lényt tanultak, mégis kettőről kellene infó, de egy ide vagy oda, már nem számít, ezt is megcsinálja. Összesen 5 lényt sorol fel, A Futóférget, a Horklumpot, a Ramórát, az Augurey-t, és a Bowtruckle-t. Az első 3-ról mindent tudni szeretne, amit csak lehet, akár titkos feljegyzésekből, akár jelentéktelennek tűnő cikkekből.
Az Augurey-nál egy dolog érdekli, a fészek, hogy miért olyan, amilyen. Követi a könyvtárost, aki pillanatok alatt elhalmozza mindennel, amik ezekkel a lényekkel kapcsolatosak, még a Bowtruckeról is kap könyveket, jegyzeteket.
Az Ír főnixről különböző legendákat említ a hölgy, ezeket is a kezébe nyomja, vagyis örül annak, ha elbírja a terjedelmes mennyiségű halmot. Olyan segítséget is kap, ami nem szerepel sehol leírva, így ez az első, amit megjegyez. Az asztalhoz sétál, lepakol mindent, és azonnal feljegyzi, amit a hölgy mondott, el ne felejtse.
Aztán rendszerezni kezdi lényeként a könyveket, majd leül, és nekilát a kidolgozásuknak. Mivel ez nem két perc, órák alatt végez, vázlatot készít, rajzol, jegyzetel, aztán majd összeállítja ezt fogyasztható formába is. Nem szeret összecsapott munkát kiadni a kezéből, így biztos napok kellenek ahhoz, hogy azt mondja, most már beadható a dolgozata, de addig rendületlenül dolgozik majd rajta.
Miután mindent kijegyzetelt amit csak talált, visszaszállítja a könyveket a helyükre, a kisebb jegyzeteket és cikkeket inkább a könyvtáros hölgy kezébe adja, nehogy eltűnjenek, vagy elkeveredjenek. És ha már itt van, akkor a különböző fókuszeszközökről is érdeklődik, ugyancsak alaposan, mert nem elég neki az, hogy miket lehet használni erre a célra, a tulajdonságokra, előnyökre-hátrányokra is szüksége van, hogy a végén kiválaszthassa a megfelelőt, mire odajut.
Sokára végez, de amint készen van, azonnal a toronyba indul, hogy felkészüljön a csatára... érdekes lesz.*
Vissza az elejére Go down
Jonathan Coxton
Igazgató
Igazgató
Jonathan Coxton


Hozzászólások száma : 1640
Kor : 47
Hely: : Coxton Birtok
Regisztráció : 2008. Jul. 11.

Coxton Könyvtár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coxton Könyvtár   Coxton Könyvtár - Page 3 EmptySzomb. Júl. 20 2013, 22:11

*Néha az igazgatónak is szüksége van a könyvtár nyújtotta szolgáltatásokra, így történhet meg ma nem mindennapi dolog, hogy Jonathant is a második emelet eme szögletében találjuk. Épp az egyik asztalnál ül és egy régi könyvet lapozgat. Érdekes egy olvasmány, azt meg kell hagyni, de ennek ellenére is odafigyel a környezetére, szeme sarkából látja a körülötte lévő diákokat, akik minden bizonnyal a vizsgáikra tanulnak. Nath is épp ezt teszi, annyi különbséggel, hogy esetében ő lesz a vizsgáztató.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Coxton Könyvtár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coxton Könyvtár   Coxton Könyvtár - Page 3 EmptySzomb. Júl. 20 2013, 22:29


*Alexa is a könyvtárban van. Az egyik polcnál áll mikor megpillantja az igazgatót. Gondolkodik, odamenjen-e, végül úgy dönt, mégis csak megszólítja. Pár lépéssel áll meg a férfi mellett.*

-Jó estét kívánok igazgató úr! Elnézést kérek a zavarásért, tudna segíteni?*Kérdi kicsit félénk hangon.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Jonathan Coxton
Igazgató
Igazgató
Jonathan Coxton


Hozzászólások száma : 1640
Kor : 47
Hely: : Coxton Birtok
Regisztráció : 2008. Jul. 11.

Coxton Könyvtár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coxton Könyvtár   Coxton Könyvtár - Page 3 EmptySzomb. Júl. 20 2013, 22:45

*Mér egy ideje feltűnt neki, hogy pár sorral arrábbról nagyon méregetik, aztán a lány elég bátorságot is gyűjt össze, hogy odajöjjön hozzá.*
-Szép estét kisasszony. Miben segíthetek?*Pillant fel a könyvből, egyenesen Alexa szemébe. Hangja érdes, nem a legbizalomragerjesztőbb, de ha ez megnyugtatja a lányt, az igazgató általában nem a kedvesség mintapéldánya.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Coxton Könyvtár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coxton Könyvtár   Coxton Könyvtár - Page 3 EmptySzomb. Júl. 20 2013, 22:48

-Köszönöm hogy szán rám időt.Szeretném megkérdezni hogy hol van az én csoportom?
*Remélem nagyon jó fej lesz és nem ordítja le a fejem mint az előző igazgatom.**Bár mugli származásom ellenére elég kedvesen szólított meg.**a hangja gyönyörű.*

//fagyasztunk//
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Coxton Könyvtár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coxton Könyvtár   Coxton Könyvtár - Page 3 EmptyPént. Okt. 04 2013, 21:12

*Miután végzet az úszásal Alexa ide jött.Kinézett egy könyvet és elkezte olvas gatni.Elovasta aztán vissza tette a hejére.És kiment.Aztán a szobája felé vette az irányt. *    
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Coxton Könyvtár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coxton Könyvtár   Coxton Könyvtár - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 12:23

*A könyvtárban ücsörgök már reggel óta. A bátyám naplóját próbálom megfejteni. *~Miért kellett neked csak hieroglifákat leírnod? Igazán segíthetnél most egy kicsit.~*gondolkodok ahogy az asztalnál ülök. Még mindíg köhögök ezért van az asztalon egy üveg víz. Eléggé fázok ezért fölvettem azt a vastag pulóvert amit Steventől kaptam. Nem tudom mi van velem mostanában de eléggé fázom. A naplóval próbálom elterelni a figyelmemet.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Coxton Könyvtár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coxton Könyvtár   Coxton Könyvtár - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 12:57

*Újabb nap. Ismét unalom. Most nem a padlásszobában vagyok, a tegnap történtek után, nincs kedvem felmenni oda. Most is keresem a könyvek társaságát. De ki az akibe belebotlom? Hát persze. úgy csinálok, mintha levegő lenne, és felé sem nézek. Odamegyek az egyik polchoz, és elbújom annak az árnyékába. Leveszek egy könyvet, ami kultúrtájakat ír le. Fellapozom benne Egyiptomot. Nem sokat ír, de a legfőbbet a gízai piramisokat megtalálom. Na persze... Ez is egy mugli könyv. Semmit nem ír a mágiájáról. Bár nem nagyon hiszek benne. Csak azt írja le, hogy miként épült, semmi mást. Vissza is rakom. Nincs szükségem ilyen fajta fejtömésre. Egy másikat is leszedek, de ezt már nem unalomból nézegetem. Elkezdem olvasni is. Nem érdekel ha valaki közbeszól. Maximum letépem a fejét.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Coxton Könyvtár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coxton Könyvtár   Coxton Könyvtár - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 13:12

*Annyira elmerülök hogy nem veszem észre Dimet. Tegnap nagyon ostobán viselkedtem. Nem akartam veszekedni velük de az én türelmem is véges. Pláne ha hisztis hangulatomban vagyok. Az újabb köhögő rohamnál is a víz után nyúlok csakhogy az már elfogyott. Ezért az ablbkhoz lépek hogy kicsit kinyissam azt. Néhány mély lélegzet után abba marad a köhögés és képes vagyok folytatni a munkát.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Coxton Könyvtár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coxton Könyvtár   Coxton Könyvtár - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 13:25

*Sorban nézem a könyveket, majd találok egy hieroglifa fordító könyvet, és olyat ami az egyiptomi csapdákról és titkos építészeti irányzatokról szól. Kihúzok egy könyvet, bemérem az asztalt, és a polc felett átdobom az asztalra. Elég nagyot koppan, mikor lecsapódik rá. Nem szándékozom odamenni hozzá. Maximum innen válaszolgatok neki.*
- Minden benne van, amit tudni kell. De ha segítség kellene, nyugodtan kérdezz! *mondom kicsit mélyebb hangon. Nem akarom ráhozni a frászt, de ezt teszi szomjúság. Megérzem a hideg levegőt, és mélyen beszívom. Hideg, és párás. A számon át is beszívom, hogy megnedvesítsem a kiszáradt torkom. Közelebb akarok menni hozzá, és kinézni, de idejében rájövök, hogy akkor nekem annyi lenne. Így maradok a helyemen.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Coxton Könyvtár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coxton Könyvtár   Coxton Könyvtár - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 13:33

*A polcok között járkálok. Hétvége van, tegnap a szabadban sétáltam, ellátogattam néhány közeli erdőbe, most pedig olvasnivaló után kutatok. Körülbelül csak fél órája vagyok itt, előtte két civakodó diákot szedtem szét. Hjajj, nem jó, ha apróságok miatt kapjuk fel a vizet. Az a két második évfolyamos azért rágott be egymásra, mert sikerült eltörniük egymás pálcáját. Nem tudom hogyan történt, minden esetre elmagyaráztam nekik, hogy ez bizony sajnálatos dolog, de az nem segít, ha összekapnak. Pár perc után meg gondoltak egyet és úgy határoztak, együtt majd beszereznek két újat.
Nagyot sóhajtok, majd leemelek egy vérfarkasos könyvet. Nagyban bújni kezdem, észre sem véve a fiút, akinek ügyesen nekimegyek.*
- Uh, bocsi, ne haragudj! *Hátralépek, a könyv meg kiesik a kezemből. Kicsit elbambultam a lapjain. Alig olvastam pár sort és már érdekesnek találom!
Lehajolok hogy felvegyem, majd felegyenesedek, s szemrevételezem, ki az, akibe  így belefutottam.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Coxton Könyvtár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coxton Könyvtár   Coxton Könyvtár - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 13:48

*Nagyot ugrom a csattanásra. Mikor az asztalra pillantok egy könyvet látok, majd a mélyhang. Kicsit a frászt hozza belém. Azt hittem csak egyedül vagyok. *-Steven megint te szórakozol? Mert ha igen tényleg megjárod.*mondom de nem valami nagy hangon mert be vagyok rekedve. Megfogom az egyik nagyobb könyvet hogy a helyére tegyem. Már nincs szükségem rá mert meg van ami kell. Közben oda megyek és megkeresem az illetőt. Stevenre számítok de mikor megpillantom Dimet meglepődöm.*
-Szia.*köszönök neki hallkan. Lesütött szemmel állok előtte. *-Figyelj, szeretnék bocsánatot kérni a tegnapi miatt. Csak néha már fárasztó ahogy marjátok egymást. Néha jó lenne ha nyugodtan tudnánk beszélgetni.*mondom hallkan a polcnak dőlök. *
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Coxton Könyvtár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coxton Könyvtár   Coxton Könyvtár - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 14:06

*Mikor belém jön valaki, én is meglepődöm, de én csak álltam, ezek szerint, már láthatatlan is vagyok, nem csak vámpír. Remek.*
- Nincs semmi. *mondom, majd megnézem ki is volt a buldózer.* Mr. Kém. Igen, tudom. *mondom neki, majd hagyom útjára menni. Majd Tara felé fordulok.
- Én tudnék nyugodtan beszélgetni, csak hát... *mondom majd témát váltok.* 
- Már nem kell segítség? *kérdem, mikor visszahelyezi a könyvet.*
- Megfejtetted a rejtélyeket? Vagy segíthetek? *kérdem tőle. Tegnap nagyon úgy látszott, hogy nagyon töri a fejét valamin.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Coxton Könyvtár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coxton Könyvtár   Coxton Könyvtár - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 14:17

-Szia Solomon.*köszönök a fiúnak majd újra Dimre nézek. *-Az egy másik könyv. Nem sokra jutottam még vele. *mondom hallkan ahogy leülök. *
-Nagyon nehéz. A bátyám hiába tanított nem jutok sokra. És nem értem mit akart Gízában. *mondom hallkan. Hiába fogadtam el hogy meghalt akkor is rossz róla beszélni vagy bármiről ami vele kapcsolatos.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Coxton Könyvtár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coxton Könyvtár   Coxton Könyvtár - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 14:31

- Mit is tanult, Egyiptológiát? Egyszer nekem azt mondtad, valami tárgyat kell megkeresned. De mivel Gízáról van szó, gondolom, hogy valami fáraó ékszert, vagy esetleg sírt. Emlékszel a régi múmiás történetekre? Elvileg azok valódi átkok. Gyakorlatilag... De az ókori Egyiptomban szerették a csapdákat, és a rejtvényeket. Az olyan rejtvényeket, amelyek egymásra utalnak. *mondom, és elindulok felé. Vagyis elindulnék, de az utamat állja az egyik ablakon át beszűrődő napfény. Megtorpanok a fénysugár előtt, és ránézek. Ezt hívják patthelyzetnek. Nagyot sóhajtok. Remélem pörög az agya, és elhúzza a függönyt.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Coxton Könyvtár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coxton Könyvtár   Coxton Könyvtár - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 14:33

- Üdv nektek is! *Némi fáziskéséssel köszönök, majd leülök a tőlük nem messze lévő asztalhoz olvasni.
Na igen, akkor tényleg inkább megfigyelő voltam, de nem csak amiatt kerestem fel ezt a két elsőst. Szeretek másokkal beszélgetni, megismerni új embereket. Jól esett eltölteni velük pár percet és jó viszont látni, bár úgy érzem, hogy történt köztük valami - és itt most nem a barátságnál-is-több érzésre értem, hanem másra...*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Coxton Könyvtár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coxton Könyvtár   Coxton Könyvtár - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 14:46

-Ő Egyiptológusnak hívta magát de valójábban történész ''ereklyevadász'' volt. Sokat tanultam tőle de nem eleget.*mondom majd fölkelek és elhúzom a függönyt. Na, igen. Ennyi vámpír között ritkán jut fényhez az ember. De én nem bánom. *
-Remélem nem zavar ha ezen a részen behúzom a függönyöket. *nézek Solra. Majd behúzom a függönyöket és vissza megyek az asztalhoz. Dim felé fordítom a bátyám naplóját és hagyom hogy átnézze.*
-Egyfolytában Kleopátra arany koronáját kereste. *teszem hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Coxton Könyvtár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coxton Könyvtár   Coxton Könyvtár - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 15:33

*Miután Tara elhúzta a függönyöket, és leülök az asztalhoz. Átnézem a jegyzeteket, és megdöbbent pár dolog.*
- Az én nagyim is az. De van különbség ereklyevadász és ereklyevadász között. Én Kleopátra arany nyakékéről hallottam. De Koronáról még nem. És nem hiszem, hogy korona lett volna. A fáraóknak fejdíszük volt, és nem koronájuk. Az egy sokkal későbbi évszázad, amikor felváltotta a fejdíszt a korona. Szóval, vagy rosszul olvastál valamit, vagy a bátyád túlságosan is tévedésben van, vagy szereti a rejtélyeket. *mondom. Sokat tanultam egy történelem professzor mellett az idők folyamán.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Coxton Könyvtár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coxton Könyvtár   Coxton Könyvtár - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 15:48

*Megcsóválom fejem.*
- Nem zavar egyáltalán! *mosolygok rájuk, majd mikor a lány elhúzza a függönyt és visszasétál, feléjük pillantok. Ahogy hallom, az egyiptomiakról van szó. Nagyon szeretek a témával foglalkozni, az ilyenre szinte mindig felkapom a fejem.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Coxton Könyvtár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coxton Könyvtár   Coxton Könyvtár - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 15:49

-Imádta a rejtvényeket. Volt hogy csak egész nap a rejtvényeit kellett fejtegetnem. Nem értem egy ilyen hibát sose vétett volna. Adam a leg apróbb részletekre is figyelt. Ilyen hibát sose vétett volna. Ez nem rá vall.*mondom ahogy szorosabban húzom magamrawa pulcsit. Nagyon fázom és nem tudom miért.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Coxton Könyvtár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coxton Könyvtár   Coxton Könyvtár - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 16:02

- Akkor marad az utolsó választás. Ez egy rejtvény, csak mi nem értjük. Tehát zátonyra futottunk. *magyarázom. Lehet, hogy arra célzott, hogy más fejdíszt viselt? Vagy valami uralkodói ékszer, ami Kleopátráé volt? Az viszont igaz, hogy gyakran egy elkülönített titkos kamrát építtetett, ahová csak nagy nehézségek árán lehetett bejutni. Aztán eszembe jut valami.*
- A korona! *mondom majd Tarára nézek. Látom, hogy semmit sem ért a felfedezésemből. Ezért elmagyarázom.*
- Láttad már a gízai piramisokat? Vagyis az árnyékukat? Úgy néz ki, mint egy korona általános rajza. *mondom, majd előszedek egy papírt, és egy tollat. Azután lerajzolok három egymásba futó háromszöget, majd azokat a vonalakat, amelyek elöl vannak, kitörlöm. Egy koronát ad ki, amilyet rajzokon látunk.* 
- Látod? *kérdem miközben a papírra bökök.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Coxton Könyvtár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coxton Könyvtár   Coxton Könyvtár - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 16:32

-Hm? Értem mire célzol. Ugye tudod hogy Keleo igazi sírja álítólag Gízában van?*kérdezem tőle. Fejem lüktetni kezd és homlokomhoz kapok. Nem érzem túl jól magam de nem érdekel.*
-Dim nem haragszol ha megyek? Nem vagyok valami jól. *mondom majd a naplóra nézek. Nem attam volna neki a bátyám kardját ha nem bíznék benne. Látom rajta hogy nagyon érdeklik Adam kutatásai.*
-Ha szeretnéd átnézheted. Majd legközelebb elmondhatod mire jutottál. Én öt év alatt semmire.*mondom és lassan fölkelek. Össze szedem a holmijaimat és a naplót Dim elé rakom.*-jó mulatást. Szia Solomon, szia Dim.*mondom és lassan elindulok visszafele.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Coxton Könyvtár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coxton Könyvtár   Coxton Könyvtár - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 16:43

- Szia, jobbulást neked! *mosolygok rá. Egy rövid ideje megint csak a könyvbe mélyedek, csupán fél füllel követem a témát, végül felállok és a kezembe veszem.*
- Nos, ha nem bánod, lassan én is megyek és csakhogy tudd *felelem, mikor a lány távozik* - Nem kémkedtem, csak teljesítettem egy kérést *nem tudom honnan tudja, hogy megfigyelni akartam őket, deeee mindegy, ki szeretném használni azt, ami még maradt, az az vagy bent olvasok a szobámban, vagy teszek egy hosszú sétát a kastély körül.*
- Jó éjt, Dimitrie! *biccentek és lelépek.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Coxton Könyvtár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coxton Könyvtár   Coxton Könyvtár - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 16:49

- Rendben. Köszi! Jobbulást! *kiáltok utána, mert látszik rajta, hogy nincs jól. Átfutom a könyvet, de csak címszavakban, a tüzetesebb átolvasást egy kicsit későbbre hagyom. Mi??? Korona csúcsa. Éjnek évadja? Huh... Ez a pasas szereti a rejtélyeket. Megfejteném, ezeket most is, de látásban jobban menne. Fele így értelmét veszti. Ha jól gondolom Tara, meg akarja szerezni, azt a tárgyat, amit Adamnek nem sikerült. Még maradok egy 5-10 percig, majd felmegyek a szobámba, az ottani könyvek, talán segítséget nyújthatnak, és van egy-két üres füzetem, amibe leírhatom a megfejtett részeket, nem akarom újra fejtegetni. Fél perc múlva már ott sem vagyok. De látom, hogy Solomon megelőzött.*
- Viszlát Solomon! Tudom, de nekem az is annak számít. *mondom, majd kisétálok én is az ajtón, megcélozva a szobámat...*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Coxton Könyvtár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coxton Könyvtár   Coxton Könyvtár - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Coxton Könyvtár
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Coxton Aula

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Második emelet-
Ugrás: