Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 7 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 7 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 7 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 7 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 7 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 7 Vote_rcap 
Tara Black
Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 7 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 7 Vote_rcap 
Lucius Marga
Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 7 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 7 Vote_rcap 
David Rowle
Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 7 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 7 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 7 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 7 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 7 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 7 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 7 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 7 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 7 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 7 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Diáktársalgó és játékterem

Go down 
+13
Apollo D. Udrea
Steven Blackfield
Tara Black
Darius Serban
Rebecca Mary Watson
Keith Alexis Dylan Whyte
Bogdan Bilaşca
Cesar Ionescu
Mara Sîrbu
Caterina Aurora Basilides
Kevei-Túr Johanna
Radák Zolta
Alisa Coxton
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 7 EmptyVas. Szept. 29 2013, 17:22

*Betakarom pulóveremmel Őt, és nézem, ahogy elalszik. A könnycseppet egyik holtsápadt kezemmel törlöm le, majd szorosan magamhoz ölelem, ahogy tovább éneklek. Igen, ezt a dalt csak neki írtam nem is olyan régen. Még egy basszusgitárom is van, azon játszottam neki a néhány percekig tartó kis előadásoktól kezdve a több óráig elnyúlókig.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 7 EmptyVas. Szept. 29 2013, 17:29

*Álmában újra éli mikor először hallotta a dalt. Testvére halála után csak rá számíthatott. Emlékszik hogy először mikor ezt a dalt hallotta elsírta magát. Nagyon szereti és órákig képes lenne hallgatni. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 7 EmptyVas. Szept. 29 2013, 17:58

*Tovább éneklem a dalt, amitől lassan magam is megnyugszom. Jobban hátradőlök a krémszínű kanapén és élvezem a pillanat varázsát, majd abbahagyom és újra lehunyom szemem. Ezúttal nagy leegőt veszek és megpróbálok kicsit aludni, Taraval együtt.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 7 EmptyVas. Szept. 29 2013, 18:10

*Teljesen megnyugszik, és elazul a fiú karjai közt. Régen nem érezte magát ilyen nyugottnak. Végre nem álmodik semmit. De így sem tud többet aludni. Annyira hozzá szokott az alváshiányhoz hogy nem alszik túl sokat. Résnyire kinyitja a szemét, de nem mozdul mert Stev elaludt. Nyugodtan fekszik és mosolyog. Mosolyog mert tudja hogy már nincs egyedül.*~ Bárcsak minden így maradna. Most olyan nyugott ő is.~*gondolkodik. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 7 EmptyVas. Szept. 29 2013, 18:24

*Végül akaratlanul is elalszom. Megint egy szörnyű mélységbe süllyedek, amiből csak x idő után tudok felébredni. Mikor kinyitom a szemem és körbenézek, látom, hoy Tara mar ébren van. Mosolyogva nézek rá, majd lassan felülök.*
- Hogy aludtál? *kérdezem halkan.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 7 EmptyVas. Szept. 29 2013, 18:33

*Nem tud már aludni, de észre veszi hogy Steven alszik. Nyugton marad és gondolataiba mélyed. Csak az rángatja vissza gondolataiból hogy barátja fel ül. *
-Most nyugodtan. És te? Biztos fáradt voltál már.*mondja ahogy megérinti az arcát.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 7 EmptyVas. Szept. 29 2013, 18:51

*Jól.. Örültem, hogy végre jól alszik, bár szerintem még gy sem eleget, minden esetre ez már haladás. Vigyorogva hajolok közelebb hozzá egy csókra, majd felállok, hogy nyújtózzam egyet.*
- Hulla jól *jelentem ki vidáman, felé fordulva.*
- Voltak rémálmaid?
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 7 EmptyVas. Szept. 29 2013, 19:06

*Elengedi mikor látja hogy fel akar kelni. Majd felhúzza a szemöldökét mikor válaszol neki. Kicsit érdekesnek hat pont a fiútól de nem szól semmit.*
-Nem most nem voltak. De azt nem tudom eldönteni, hogy álmodtam amit hallottam vagy nem.*mondja elgondolkodva. *-A dal amit írtál nekem. Azt hallottam. *teszi hozzá halványan mosolyogva. Nagyon szereti azt a dalt, és örült hogy újra hallhatta. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 7 EmptyVas. Szept. 29 2013, 19:21

- Szóval hallottad *állapítom meg az egyértelműt jókedvűen, ezután tájékoztatom.*
- Az nem álom volt, tényleg énekeltem *mondom a szemeibe nézve, örülök, hogy nem felejtette el és hogy tetszik neki. Már régi szám, de nagyon a szívemhez nőtt, sosem felejteném el, főleg azután nem, hogy csak neki szántam.*
- Mit csináljunk most?
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 7 EmptyVas. Szept. 29 2013, 19:32

*Mosolyogva néz a fiatal férfira. Örül hogy nem csak álmodta a dolgot. *
-Még mindíg szeretem azt a dalt. Jó volt újra hallani. *modja ahogy fölkel, és átöleli társát.*-Menjünk ki a folyópartra szépek a csillagok ilyenkor. Mit szólsz?*kérdezi hallkan.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 7 EmptyVas. Szept. 29 2013, 19:54

*Kedvesen viszonzom, majd gyengéden megcsókolom és bóintok. Bármiben benne vagyok egy ilyen szép éjjelen, no meg a hétvége utolsó szabad óráit élvezhetjük együtt.*
- Mehetünk, de te vezetsz ma is! *vigyorgok rá, s ha elindulunk, hagyom, hogy ő menjen előre.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 7 EmptyPént. Dec. 06 2013, 20:16

*  -Hello.-köszönök a fiúnak. Tegnap már találkoztunk de azért örülök hogy újra látom. A szemembe lóg a hajam,ami baromira idegesít,így inkább fölfogom lófarokba. A pólómat megigazítom elégé rongyos. Így legalább javítottam a szélütött kinézetemen.*
Vissza az elejére Go down
Victor Alecu
Első évfolyam
Victor Alecu


Hozzászólások száma : 31
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Nov. 30.

Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 7 EmptyPént. Dec. 06 2013, 20:30

*Ide lép Yvanne.Épp megigazítja a ruháját.Én üllök abba a szakdt fekete pólomba.*
-Szia.Mizus?Bocs hogy tegnap elkellet menem.
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 7 EmptyPént. Dec. 06 2013, 20:31

*-Nem semmi baj. Jól vagyok köszi csak elfáradtam.Te?*
Vissza az elejére Go down
Victor Alecu
Első évfolyam
Victor Alecu


Hozzászólások száma : 31
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Nov. 30.

Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 7 EmptyPént. Dec. 06 2013, 20:33

-De tényleg.Velem sincs semmi.*Mondom mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 7 EmptyPént. Dec. 06 2013, 20:34

*Egy ideig kínos csöndbe ülünk.
-Hm...-nem,egyszerüen nem tudom mit mondjak...*
Vissza az elejére Go down
Victor Alecu
Első évfolyam
Victor Alecu


Hozzászólások száma : 31
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Nov. 30.

Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 7 EmptyPént. Dec. 06 2013, 20:39

-Én se*Válaszolok.*
-Nem játszunk valamit?
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 7 EmptyPént. Dec. 06 2013, 20:41

*Játszani?
-Rendben!-mondom vidáman és körülnézek a szobába.-Na?*
Vissza az elejére Go down
Victor Alecu
Első évfolyam
Victor Alecu


Hozzászólások száma : 31
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Nov. 30.

Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 7 EmptyPént. Dec. 06 2013, 20:46

*Boldogan nézek a lányra.*
-Nem tom varázs társas.De figyelmeztetlek nem tudok veszíteni.
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 7 EmptyPént. Dec. 06 2013, 20:52

*-Azt majd megnézem.-mondom és leülök egy asztalra.*
Vissza az elejére Go down
Victor Alecu
Első évfolyam
Victor Alecu


Hozzászólások száma : 31
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Nov. 30.

Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 7 EmptyPént. Dec. 06 2013, 20:57

-Hát.*És varászolok oda egy táblát.*

-Ismered a szabályokat.?
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 7 EmptyPént. Dec. 06 2013, 21:06

*-Nem.Meséld el!-kérem tőle.*
Vissza az elejére Go down
Victor Alecu
Első évfolyam
Victor Alecu


Hozzászólások száma : 31
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Nov. 30.

Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 7 EmptyPént. Dec. 06 2013, 21:10

-Hát arról szól az egész hogy a varázspálcáinkal kell irányítani a bábukat.És amikor kihívásvan.Egy egy külömböző varázs igét kell elmondani.Ezeken a kártyákon van a neve.*Mondom és előhúzok egy csomó kártyát.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 7 EmptyPént. Dec. 06 2013, 21:15

*Hm jó.-előveszem a varázspálcámat,egy kicsit görbe, fa ,sötét színű.Közben alaposan elemezztem a kártyákat.-Kezdj te!*
Vissza az elejére Go down
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 7 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 10:40

*A társalgóban ücsörgök éppen. Egy könyvel a kezemben és nyugodtan olvasok. Nem igazán tudom lekötni magam, de próbálkozom. Néhány nap alatt nem történt sok minden, de jó volt meg ismerkedni Ceráékkal. Kinézek az ablakon és látom, hogy eléggé el van borulva. Ki mehetnék, de most ahozz sincs kedvem. Kicsit összezavarodtam és nem értem Sol miért kerül engem. Néha úgy érzem, mintha menekülne előlem. Nagyot sóhajtok majd megint a könyvnek szentelem a figyelmem.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Diáktársalgó és játékterem
Vissza az elejére 
7 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Második emelet-
Ugrás: