Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 8 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 8 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 8 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 8 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 8 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 8 Vote_rcap 
Tara Black
Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 8 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 8 Vote_rcap 
Lucius Marga
Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 8 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 8 Vote_rcap 
David Rowle
Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 8 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 8 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 8 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 8 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 8 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 8 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 8 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 8 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 8 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 8 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Diáktársalgó és játékterem

Go down 
+13
Apollo D. Udrea
Steven Blackfield
Tara Black
Darius Serban
Rebecca Mary Watson
Keith Alexis Dylan Whyte
Bogdan Bilaşca
Cesar Ionescu
Mara Sîrbu
Caterina Aurora Basilides
Kevei-Túr Johanna
Radák Zolta
Alisa Coxton
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
SzerzőÜzenet
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 8 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 10:46

[ 2014.01.02]

* Egy picit hamarabb jöttem mint ahogy gondoltam,de nem baj,így legalább tanulhatok egy picit. Lemegyek a társalgóba, van is épp ott valaki, de inkább leülök az egyik székre,és tanulok egy keveset. Vagy is hát ezt akartam, de nem tudtam megállni hogy ne vegyem szemügyre az ott lévő lányt. Magas, hosszú hajú, kék szemű. Csöndben ülök, de aztán úgy döntök oda megyek hozzá, beszélgetek vele egy picit. De most a lábam meg se mozdul, csak ülök, és így maradok.*


A hozzászólást Yvanne Wander összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 09 2014, 18:11-kor.
Vissza az elejére Go down
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 8 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 10:56

// Yvanne másodika van. //


*Hallom, hogy bejön valaki, de most nem igazán akarok beszélgetni. Tovább olvasom Poe egyik verses kötetét, de megérzem, hogy figyelnek. Arra fordítom a fejem és egy lányt pillantok meg. Kicsit oldalra billentem a fejem és úgy méregetem, majd egy halvány mosollyal intek neki.*- Szia.* Nem tudom miért, de ráköszönök.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 8 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 11:02

/ Tudom, de én elvileg még nem vagyok itt...Sad /

* Hirtelen néz rám és én megijedek,de aztán int, és köszön nekem. Rá nézek és válaszolok:
-Heló. - össze csukom a  könyvet, és őt figyelem.Ő is olvas, de valami egészen mást.- Mit olvasol?-kérdezem meg tőle kíváncsian.*
Vissza az elejére Go down
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 8 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 11:08

// Akkor is előrre nem ugrunk ennyit reálisnak kell maradni. //

*Szegény lány kicsit megijed, mikor ránézek. Kicsit vicces, mert általában én rémüldözök állandóan. Szerencsére visszaköszön. Csak nem lehetek olyan rémisztő.*- Poe válogatott versei. Amúgy Vicy vagyok. Téged hogy hívnak?*kérdezem tőle. Szeretek másokat megismerni, beszélgetni. Szívesen segítek bárkinek, ha kell, és ha tudok. *- Melyik házba tartozol? * teszek fel egy újabb kérdést.* 
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 8 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 11:16

/ oké /

* Poe. Szeretem a verseket, de tőle még nem nagyon olvastam.  Vickynek hívják, ismerős de még nem tudom honnan. - Yvanne. És Panaganos.-teszem hozzá csendesen.-Téged? - Észre veszem, hogy milyen különleges a lány; ahogy beszél, mozdul, mint ha mindent előre megtervezett volna. Egyetlen hiba sincs benne -ezt eléggé csodálom.*
Vissza az elejére Go down
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 8 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 11:24

// ezzel nem piszkálni akartalak. Csak inkább én szólok mint valamelyik vez.tag ^^//

-Szép név. Tényleg? Panaganos vagy? Én is.* mosolygok rá. Kedves lánynak tűnik és megértem, hogy tartózkodó hisz nem is ismerjük egymást. De nem baj, majd kiderül milyen is valójában. Kicsit furának tarthatja a viselkedésem, meg, ahogy a dolgokat csinálom, de hát a nagyiék fegyelmezettnek neveltek. Semmi kicsapongás, semmi feleselés. *- Régóta jársz ide? Hányadikos vagy?* bombázom kérdéseimmel szegényt. Nagyon kíváncsi tudok lenni.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 8 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 11:30

* Megdicséri a nevemet, én meg, megakarom köszönni de inkább nem mondok semmit.
-Te is? Furcsa még nem láttalak.-csóválom meg a fejemet.- Nemrég kerültem ide, elsős vagyok.Te?-nézek rá. Kíváncsi,de nem zavar, hisz ki nem az?*
Vissza az elejére Go down
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 8 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 11:36

*Szegény úgy látszik nagyon feszélyezve érzi magát.*- Én harmadikos vagyok, de nem rég érkeztem. Sokáig nem itt éltem ezért nem akkor jöttem mikor a meghívót kaptam. *mondom mosolyogva, ahogy leteszem, a könyvet majd kicsit hátra dőlök. * - Tudod, félig román származású vagyok. És hol itt laktam hol Magyarországon.* mesélem neki. *
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 8 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 11:53

* Ja, hogy azért nem láttam.-Ó szóval, te is most érkeztél.- majd elkezedi mesélni, hogy ő csak félig román, élt Magyarországon is. Én még sosem voltam ott,de ha egyszer lehetőségem adódik, biztos ellátogatok oda.- Igen? Szép hely, ugye? - kérdezem tőle.*
Vissza az elejére Go down
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 8 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 11:58

-Igen gyönyörű, bár én Budapesten laktam. De elmentem mondjuk egyszer Hortobágyra, és a Balaton is szép hely volt.*mesélem neki. Sok szép hely van Magyarországon.*-Te honnan jöttél?*kérdezem.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 8 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 12:03

* Elgondolkozok, elképzelem Magyarországot. - Biztos szép lehetett.-sóhajtok fel, majd folytatom.-Én Moldvából.- Bár akármilyen szép Magyarország,mindenki a maga otthonát tartja a leggyönyörűbbnek. Ez így van velem is, mert nem igen lehet találni szerintem, páratlanabb vagy különlegesebb helyet.*
Vissza az elejére Go down
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 8 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 12:12

 

-Biztos vagyok benne hogy Moldova is nagyon gyönyörű.*mosolygok rá. *-Bár el kell hogy mondjam Romániát jobban szeretem mint Magyarországot, sokkal nyugodtabb hely. Közelebb lehetek a természethez. És hát a nagyszüleim is itt élnek Kolozsváron.*teszem hozzá.*
// Fagy//


A hozzászólást Kovács Victoria összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 02 2014, 18:15-kor.
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 8 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 13:32

//Helló! Bocsi, hogy közbeszólok, de az ötödikén nekem is megakadt a szemem. Yvanne, arra szeretnélek megkérni, hogy légy szíves töröld ki azt az egészet a kezdő hozzászólásodból, vagy legalább azt az ötöst javítsd kettőre, más különben ez már nem jelenidejű játék lesz, habár stílusilag annak számít.
A legjobb korrigálás meg az, ha kitalálsz egy indokot arra, miért jött hamarabb vissza a karakter a tervezettnél. Akár az is lehet, hogy nem tervezte túl hosszúra az ott maradást, vagy közbe jött valami, ami miatt vissza kellett jönnie. Ezt rád bízom. Csak ennyi lett volna, sajnálom, hogy közbeszóltam ezzel a méteres üzivel! További jó játékot, folyatódjék tovább! =) //
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 8 EmptyCsüt. Jan. 09 2014, 18:15

/bocsi vicy és Sol javítottam, és sol nem szóltál bele!!/

* Vissza mosolygok, és magamba megerősítem hogy Vicky egyáltalán nem rossz fej. Szerintem is Románia nyugodtabb hely, úgy érzem a számból vette ki a szót.
- Igen itt minden...más.- felelem tömören.- Kolozsváron? - kérdezem vissza, mert rosszul hallottam.Ránézek és őt figyelem.*
Vissza az elejére Go down
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 8 EmptyPént. Jan. 24 2014, 11:34

// Bocsi a késésért! Very Happy //
-Igen Kolozsváron. *mondom mikor vissza kérdez. Nagyon aranyosnak és kedvesnek tűnik a lány. 
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 8 EmptyPént. Jan. 24 2014, 17:02

* Bólintok, majd a csendben ülök mellette. A lány figyelem, majd a a lábammal a padlót horzsolom. Szeretnék még beszélni vele, de valahogy most, egy szó sem jön ki a számon. Idegesen nézek körül, majd megnyalom a számat, és a könyvére sandítok.*
Vissza az elejére Go down
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 8 EmptyHétf. Feb. 10 2014, 17:20

Látszik rajta hogy ideges. Nem tudom miért, de van akiből ezt váltom ki. Mikor a könyvre néz, elmosolyogom.
-Érdekel a költészet? – kérdezem tőle és felé nyújtom a könyvet. – Én oda vagyok a művészetért és a költészet szerintem az egyik legszebb formája. – mosolygok rá. – Edgar Allan Poe az egyik kedvencem. Nagyon megfogott. És érdekesek a versei. – mosolygok tovább. Remélem, legalább most találok egy közös pontos és talán ő is feloldódik és nem lesz olyan ideges. 
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 8 EmptyHétf. Feb. 10 2014, 19:52

* Victoria kedves, és megállapításom szerint aranyos, de én valahogy nem tudok mellette rendesen viselkedni. Viszont amikor a versekről beszél, föl csillan a szeme, és mint ha két égő rubin lenne a helyén...csodálkozva nézek rá.
-Az igazság az, hogy nagyon szeretek olvasni. De a versek nem a kedvenceim...-húzom össze a szememet - de érdekes az hogy te ilyen "mugli" könyvet olvasol. Jó?-Nyilvánvalóan  jó lehet, de érdekel az, milyen egy varázstalan lény szemszögéből írni.*
Vissza az elejére Go down
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 8 EmptySzer. Feb. 19 2014, 16:25

- Sokáig éltem muglik között így nem újdonság számomra az ő világuk. Leginkább a nagyszüleim tanítottak mágiát, amíg ide nem kerültem. * mondom egy mosoly kíséretében.* - Igen elég jó. Én szeretem a mugli könyveket. Némelyik igen érdekes. Vagy épp tanulságos. Vagy épp arra is jók ha egy kis időre meg akarok szabadulni a gondjaimtól. * mosolygok rá. 
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 8 EmptyVas. Márc. 16 2014, 21:26

-Furcsa...-nézek rá - furcsa lett halandók között élni - fejezem be a mondatot.-  Furcsa lehet, hogy mi sokkal többet tudunk,és látunk,miközben az ő szemük vak. De nekik másuk van. Nekünk van pálcánk, nekik toljuk van. Nem ugyan az a kettő, de néha egy-egy írásuk fölül emelkedik a mágián. Nem gondolod? -* Elgondolkozok ezen majd fölemelem az én könyvemet.*-Mindenesetre jó volt veled találkozni Victoria, igaz?- Mosolygok rá, bár a nevek nem az erősségeim.* - Remélem még látjuk egymást!
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 8 EmptyPént. Május 09 2014, 20:47

*Szelíden rávigyorgok, majd megfogom a csuklóját, és húzni kezdem magammal a társalgó felé.*
Vissza az elejére Go down
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 8 EmptyPént. Május 09 2014, 20:58

*Hamar elérünk a társalgóba és leülünk az egyik kanapéra. Csendben ülök mellette mint aki karót nyelt, mert nem tudom mit is mondhatnék neki.*
- Am... és mit szeretnél? Már mint miről szeretnél beszélgetni? * kérdezem tőle mert kicsit feszélyez a csend. 

// Fagy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Diáktársalgó és játékterem
Vissza az elejére 
8 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Második emelet-
Ugrás: