Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Bejárat és előcsarnok - Page 5 Vote_lcapBejárat és előcsarnok - Page 5 Voting_barBejárat és előcsarnok - Page 5 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Bejárat és előcsarnok - Page 5 Vote_lcapBejárat és előcsarnok - Page 5 Voting_barBejárat és előcsarnok - Page 5 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Bejárat és előcsarnok - Page 5 Vote_lcapBejárat és előcsarnok - Page 5 Voting_barBejárat és előcsarnok - Page 5 Vote_rcap 
Tara Black
Bejárat és előcsarnok - Page 5 Vote_lcapBejárat és előcsarnok - Page 5 Voting_barBejárat és előcsarnok - Page 5 Vote_rcap 
Lucius Marga
Bejárat és előcsarnok - Page 5 Vote_lcapBejárat és előcsarnok - Page 5 Voting_barBejárat és előcsarnok - Page 5 Vote_rcap 
David Rowle
Bejárat és előcsarnok - Page 5 Vote_lcapBejárat és előcsarnok - Page 5 Voting_barBejárat és előcsarnok - Page 5 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Bejárat és előcsarnok - Page 5 Vote_lcapBejárat és előcsarnok - Page 5 Voting_barBejárat és előcsarnok - Page 5 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Bejárat és előcsarnok - Page 5 Vote_lcapBejárat és előcsarnok - Page 5 Voting_barBejárat és előcsarnok - Page 5 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Bejárat és előcsarnok - Page 5 Vote_lcapBejárat és előcsarnok - Page 5 Voting_barBejárat és előcsarnok - Page 5 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Bejárat és előcsarnok - Page 5 Vote_lcapBejárat és előcsarnok - Page 5 Voting_barBejárat és előcsarnok - Page 5 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Bejárat és előcsarnok

Go down 
+34
Rufus Hoult
Marius Ermindescu
Noel Wyard
Rebecca Mary Watson
Dévajvári Nóra Dela
Avram Thadziev
Tsicsói Hargita
Darius Serban
Vasile Popescu
Teofana Enescu
Florina Zaharia
Adelina Camille Cruza
Lucius Marga
Sevastian Porge
Cerasela Dâba
Darius Druett
Niclaus J. Morgan
Caterina Coxton
Veress Melánia Szomna
Samuel J. Cornea
Mara Sîrbu
Lionel Lockhwell
Kevei-Túr Johanna
Péterfy C. Soma
Hámorszky Honoráta
Jenny Miles
Bálint C. Corina
Havasi Viktória
Bálint C. Baltazár
Susana Enescu
Jonathan Coxton
Fekete Béla Benjamin
Kerekes Andor
Alisa Coxton
38 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Toma Zamfirescu
Első évfolyam
Toma Zamfirescu


Hozzászólások száma : 32
Kor : 25
Hely: : Coxton birtok
Regisztráció : 2013. Oct. 07.

Bejárat és előcsarnok - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejárat és előcsarnok   Bejárat és előcsarnok - Page 5 EmptyKedd Nov. 05 2013, 21:56

* A kezét nyújtja, én pedig nem leszek rest szintén ugyanígy tenni. Egy gyors kézrázás után kérdez.*
- Ez nem volt túl bonyolult feladat. * vonom meg vállamat. Való igaz, könnyen el lehet találni idáig, lévén, hogy itt helyezkedik a bejárat, ahol ugyebár sokan megfordulnak és eléggé feltűnő is. Mindenesetre szerencse, hogy nem tévedtem el, mert nagy valószínűséggel Casiannak kellett volna megkeresnie, nehogy egy titkos kamrában kössek ki. Tényleg. Ilyen alagutak, titkos átjárók is tuti vannak itt a suliban, csak lehet, hogy kevesen tudnak róla. Engem nagyon érdekel, de tényleg. Egy sárkányokkal teli verem, mindenféle mutálódott fajokkal. Érdekes lenne és kalandos, mert köztudott, hogy a sárkányok igen veszélyesek.*
- Rendben! * talán nem is olyan sokára fog kiderülni mi tartózkodik odalent. Az alagsori kezdés nem is rossz ötlet, mert így lazán fel-fel haladhatunk a szinteken.*
- Igen, bedobtam valamit még a menzán. * bólintok egyet a kérdésre, majd elindulunk.*
Vissza az elejére Go down
Casian Dobaru
Első évfolyam
Casian Dobaru


Hozzászólások száma : 101
Kor : 26
Regisztráció : 2008. Aug. 04.

Bejárat és előcsarnok - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejárat és előcsarnok   Bejárat és előcsarnok - Page 5 EmptyKedd Nov. 05 2013, 22:15

*Vigyorogva csóválja meg a fejét miközben kezét visszaengedi teste mellé a kézfogást követően.*
-Hát azért tavalyelőtt nekem az is összejött.*Már a Toronyból az előcsarnokig eltévedés ugyebár, hisz most épp erről folyik az eszmecsere. Titkos folyosók, alagutak, ijesztő szobrok és képek bizony akadnak itt szép számmal, talán egy következő találkozó alkalmával még az eddig felfedezett alagutakat is bemutatja a srácnak. Mos viszont a gyomra vezeti.*
-Ó.*Hallatszik a csalódott reakció Toma válaszára.*-Pedig gondoltam, betérünk a konyhára és csenünk egy kis friss kaját a manóktól és hűségesektől.*Évfolyamtársával ellentétben Cas még nem vacsorázott, s az ebéd is igencsak rég volt már!*
-De akkor nézzünk először be a tornacsarnokba, s csak utána menjünk a konyhára, mit szólsz ehhez az útitervhez?*Fordul vigyorogva a sráchoz, miközben egyre jobban közelednek a sötét lépcsősorhoz.*
Vissza az elejére Go down
Toma Zamfirescu
Első évfolyam
Toma Zamfirescu


Hozzászólások száma : 32
Kor : 25
Hely: : Coxton birtok
Regisztráció : 2013. Oct. 07.

Bejárat és előcsarnok - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejárat és előcsarnok   Bejárat és előcsarnok - Page 5 EmptyKedd Nov. 05 2013, 22:27

* Mikor közli, hogy vele megtörtént ez a bizonyos eltévedés, meglepődve nézek rá. Jó, az tény, hogy baromi nagy a terület és kész kalamajka eligazodni bármerre, de a bejáratot csak meg lehet találni, nem? Úgy látszik ez Casiannak nem sikerült, de feltehetőleg mára jól ismeri a helyet.*
- Ahhoz gratula, de ugye most már kiismerted a sulit? * érdeklődöm meg, nehogy gáz legyen belőle. De három év, az három év, biztos meg lehet szokni mi merre van. Hallom a csalódott "ó"-t. Velem ellentétben ő éhes, legalábbis ezt szűröm le.*
- Nem lenne rossz ötlet. * elmélkedek egy kicsit az elcsórt kajákat illetően, de én most kicsit sem vagyok éhes. Később talán, ha bejártunk egy-két termet, akkor a hasam csak-csak meg fog szólalni.*
- Oké, legyen. Legfeljebb a sötétben kezd el korogni a gyomrod. * ejtek egy vigyort, majd inkább magam elé nézek, nehogy leszaltózzak az elénk táruló lépcsőn.*
Vissza az elejére Go down
Len Chonvield
Első évfolyam
Len Chonvield


Hozzászólások száma : 1
Regisztráció : 2013. Nov. 14.

Bejárat és előcsarnok - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejárat és előcsarnok   Bejárat és előcsarnok - Page 5 EmptyPént. Nov. 15 2013, 20:44

*Az első napom az iskolába.Belépek a kapun és egy kellemetlen érzés fog el már most.
Mit keresek én itt?Sosem voltam jó gyerek,a tanulmányi eredményeim se tökéletesek,nem vagyok egy barátkozós típus,és még egy rendes varázslatot sem tudok.
Mégis itt vagyok.És bekerültem a Lupiattoba!De vajon tényleg itt a helyem?
A fejemre húzom a kapucnim és a lépcső felé veszem az irányt.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bejárat és előcsarnok - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejárat és előcsarnok   Bejárat és előcsarnok - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bejárat és előcsarnok
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Földszint-
Ugrás: