Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Menza Vote_lcapMenza Voting_barMenza Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Menza Vote_lcapMenza Voting_barMenza Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Menza Vote_lcapMenza Voting_barMenza Vote_rcap 
Tara Black
Menza Vote_lcapMenza Voting_barMenza Vote_rcap 
Lucius Marga
Menza Vote_lcapMenza Voting_barMenza Vote_rcap 
David Rowle
Menza Vote_lcapMenza Voting_barMenza Vote_rcap 
Alisa Coxton
Menza Vote_lcapMenza Voting_barMenza Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Menza Vote_lcapMenza Voting_barMenza Vote_rcap 
Teofana Enescu
Menza Vote_lcapMenza Voting_barMenza Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Menza Vote_lcapMenza Voting_barMenza Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Menza

Go down 
+17
Steven Blackfield
Apollo D. Udrea
Cerasela Aries
Tara Black
Mia Gart
Isabella Sancu
Tsicsói Hargita
Nadia Bârsan
Avram Thadziev
Darius Serban
Sevastian Porge
Ronald Morgan
Corina Slavici
Cerasela Dâba
Florina Zaharia
Lucius Marga
Alisa Coxton
21 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Alisa Coxton
Tanár
Tanár
Alisa Coxton


Hozzászólások száma : 551
Kor : 41
Regisztráció : 2008. Jul. 12.

Menza Empty
TémanyitásTárgy: Menza   Menza EmptySzomb. Márc. 12 2011, 17:03

...
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Menza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza EmptyPént. Feb. 03 2012, 19:57

*Óra vége, mi az első egy fejlődésben lévő szervezetnek? A vacsora. Melyet majd követ egy pótvacsora is természetesen. Egyértelmű, hogy a menzára jön, itt legalább gyorsan kész a kaja, nem neki kell vele bajlódni -talán jobb is-, csak elfogyasztani. Nem válogatós, viszont figyel arra, mit eszik, így most is egy nagy adag fehérjedús kaját kér, némi rizzsel.*
Vissza az elejére Go down
Florina Zaharia
Második évfolyam
Florina Zaharia


Hozzászólások száma : 253
Kor : 27
Regisztráció : 2011. Dec. 01.

Menza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza EmptyPént. Feb. 03 2012, 20:07

*Ő is siet Lucius után, de hát letojta, hogy kiabál. Meg is rázza loboncát, ő is éhes, de hát hallani, meg megállni már luxus. Gyors kéri s adagot. Egy hatalmas adag tojássaláta, sült pulykacomb, savanyú uborka és egy pohár almalé. Nem kíván ő most mást. Elég lesz neki "csak" ennyi. xD Odacsoszog Lucius helyéhez.*
- Te öregem... Azért néha nyissad ki lécci a füled, mielőtt elindulsz, mert utána futni kell. Agyrém. Mit eszel? *Csacsog és csacsog, de valahogy még a raccsolása sem idegesítő az ember fülének. Legalábbis eddig sokan mondták, hogy jól áll neki.*
- Jó étvágyat! *Kortyol egyet az almaléből, aztán nekikezd ő is, miközben várja azért Lucius reakcióját. Hiába, szegényt úgy támadta le, mint a törökök anno Magyarországot. Még jó, hogy Luciust nem égették fel... Bár ki tudja mi lesz itt még ma. XD*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Menza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza EmptyPént. Feb. 03 2012, 20:15

*Mivel tényleg elrohant, és az éhsége nagyobb volt mindennél... felőle kiabálhatott bárki, nem hallotta, volt elég zaj ahhoz, hogy ez így legyen. Még egy adag facsart narancslevet választ, aztán le is vágódik a saját asztalukhoz, és meglepődik, hogy Flo is idejött.*
-Ritkán sétálok lassú tempóban, elismerem. Azt is, hogy nem hallottam. *Bocsánatkérő mosollyal pillant a lányra, és még a menüt is képes felsorolni. Csoda.*
-Csirkemell, nyúlhús és rizs, valamint narancslé. De látom, te sem viszed túlzásba. *Ahogy a lány tálcájára pillant, azt ugyan nem érti, hogy ha egyszer van ott savanyú uborka, akkor hogy jön hozzá a tojássaláta, de sebaj. Lányok...*
-Jó étvágyat neked is. *Érdekes, Flo az egyetlen, akit elvisel a másik házból, sőt, még kedveli is. Azt már megfigyelte, igen c
sinos, de hát na, egyelőre esze ágában sincs csajozni.*
Vissza az elejére Go down
Florina Zaharia
Második évfolyam
Florina Zaharia


Hozzászólások száma : 253
Kor : 27
Regisztráció : 2011. Dec. 01.

Menza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza EmptyPént. Feb. 03 2012, 20:23

*Ő is mosolyog. Miközben tömi a majmot, azaz Florikát. Hiába. Ha már egyszer ő a kedvencét választotta, nyilván nem hagyja, hogy kihűljön. Két falat között azért akad ideje beszélni. Neki ne akadna? ^^*
- Nyuszika??? Azt még nem ettem. Csak őzet. De az is finom. A vadhús állítólag mindegyike finom. A fácánleves például a kedvencem... *Aztán jön egy következő falat, de hát ki gondolta volna, hogy folytatja eszmecseréjét?!*
- Tök fura, hogy a panaganosokkal jobban kijövök, mint a saját háztársaimmal. Valamit lehet elcsesztek a beosztásnál. Nem lehet? *Nevetgél. No, igen, ez már párszor felvetődött benne. Közben nekiáll turkálni egy kicsit a salátájában.*
- Honnan jöttél? *Érdeklődik. Hisz, ezt még nem tudja a srácról. De ha már így rászállt szegényre, illő megkérdezni. Tudja, hogy vannak, akik nem szeretik, ha ilyet kérdez, ezért csak ezzel az egy kérdéssel indít.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Menza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza EmptyPént. Feb. 03 2012, 20:30

*Nekilát a vacsorának, aztán az első kérdésnél csak annyit lehet látni, hogy amit éppen levágott, azt villával felkínálja Flonak.*
-Kóstold meg, isteni finom. *Még jó, hogy nem sokan figyelik őket, mert lehet, valaki távolról nézve félreértené a helyzetet.*
-Vadhúsok, szarvast ettem már és vaddisznót is, de őzet még nem. *A fácánlevesre bólint, azt ismeri, bár nem fogyasztja túl gyakran.*
-Ennek én örülnék a legjobban. Miért nem beszélsz Coxtonnal? *Hátha még a végén átpakolják a lányt, és nem lenne benne az, hogy Flo akkor is a másik ház tagja.*
-Brassóból. Itt jobb. *Nem szereti a szülővárosát, igaz, hogy költöztek is néhányszor, na de ott élt a legtöbbet.*
Vissza az elejére Go down
Florina Zaharia
Második évfolyam
Florina Zaharia


Hozzászólások száma : 253
Kor : 27
Regisztráció : 2011. Dec. 01.

Menza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza EmptyPént. Feb. 03 2012, 20:44

*Hirtelen beletömnek egy villát a szájába, de hát őt nem zavarja steril-e vagy sem, nem abból a fajtából való. Megrágja, lenyeli és hümmög.*
- Hmm... Ez... Nagyon csúcs. Finom! Komolyan. *Bólogat, aztán figyelmesen hallgatja a srác mesélését a húsokról. Érdekes. De csak azért, mert épp esznek. Különben biztos nem érdekelné a dolog. Aztán jön az ötlet. És kicsit elkerekedik a szeme.*
- Há? Te örülnél a legjobban? Ezt mire érted? És... gondolod hogy lehet ilyet? Nem tudom, lehet én lennék az első ilyen eset... *Nevet a végén, de először azért kérdezte Luciust, mert tényleg nem érti, mire értette a dolgot, amit mondott.*
- Na, ha itt jobb, akkor bizony ne is menj sehova. *Vigyorog. Lassan elpusztítja a tányérján lévő adagokat. Leöblíti a maradék almalével...*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Menza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza EmptyPént. Feb. 03 2012, 20:54

*Azért nem volt durva, de végeredményben akkor megeteti a lányt a nyúlhússal.xD*
-Ugye? Hasonlít a csirkéhez, de mégis finomabb. *Szép. Mintha valami étkezési szakértő lenne, holott nem érdekli a dolog, és azt se tudja, hogy ezt most miért volt annyira fontos megosztani Floval.*
-Én. Arra, hogy ha valamit elrontottak a beosztásnál, akkor kénytelenek felülvizsgálni, és átkerülhetnél hozzánk. Nem tudom, de miért ne? Egy próbát megér szerintem. *Kicsi az esély, de a remény hal meg utoljára, ő pedig most reménykedik. Örülne, ha a lány hozzájuk járna.*
-Nem terveztem egy darabig, ha ki nem rúgnak. És te? Honnan keveredtél ide? *Meglepő, visszakérdez, most először. Ritkán teszi, nagyon ritkán, mindig azt mondta, a másik azt oszt meg vele, amit gondol, feleslegesen nem kérdezősködik.*
Vissza az elejére Go down
Florina Zaharia
Második évfolyam
Florina Zaharia


Hozzászólások száma : 253
Kor : 27
Regisztráció : 2011. Dec. 01.

Menza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza EmptyPént. Feb. 03 2012, 20:57

*Hümmög Lucius ötletelésére. Végül is, miért ne? Úgyis eddig csak Panaganosokkal lógott. Valahogy a szobatársával sem jön ki. Sőt, a házából kábé senkit nem ismer.*
- Lehet, hogy igazad van. Majd segíthetsz pakolni. Úgyis látom rajtad, hogy olyan jó erőben vagy, és ezt muszáj nekem megmutatnod. *Kacsint, aztán el is fogy a beszélgetés alatt a vacsora.*
- Igencsak finom volt a vacsi. No, meg jó társaságban az ember is jobbat eszik. *Micsoda magasröptű beszélgetésük van. El is neveti magát. Elvégre nem kell feszengenie. Nem mintha eddig azt tette volna.*
- Én? Csíksomlyó melletti varázsfaluban laktam. Vagyis, csak azért laktam, mert most itt lakok. Tesóm nincs, anya meg apa van, no meg egy dögöm, aki németjuhász. Hát, ennyi. *Többet nem is érdemes elmondani róla, nem egy különleges élete van. Jó is ez így. Ha Lucius akar, akkor mesél a szüleiről, de Flo nem kérdezősködik. A tisztelet mindenek felett. Az ő részét elmondta.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Menza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza EmptySzomb. Feb. 04 2012, 16:33

*Leteszi az evőeszközt, a vacsorával végzett, már csak a narancsleve van hátra, de az még ráér. A lányra pillant, kisfiús mosollyal bólint.*
-Segítek, de azt hiszem engem oda nem engednek be, de ha kihajigálsz mindent, ígérem, beteszem a bőröndödbe. *Már ha Coxton felülvizsgáltatja ezt az egészet, és enged. Igaz, az is érdekesen fest majd, ahogy repked minden kifelé a falon keresztül, erre a gondolatra el is vigyorodik.*
-Akkor hasonló a helyzetünk, szüleim vannak, testvérem egy szál se, ugyan a dögöm egy bagoly, nem kutya, de ennyi, semmi több. *Ez is elég neki, unja, hogy mindig meg kell felelnie az elvárásoknak, amikkel persze úgy megy szembe, ahogy kell.*
Vissza az elejére Go down
Florina Zaharia
Második évfolyam
Florina Zaharia


Hozzászólások száma : 253
Kor : 27
Regisztráció : 2011. Dec. 01.

Menza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza EmptySzomb. Feb. 04 2012, 16:54

- Na, csúúcs. Majd megoldjuk. Majd kidobom az ablakon őket, aztán szedegetheted a bugyijaimat... Érdekes lesz, meg csodás. *Kacarászik a felajánlásra, amit igazából saját maga ért el. De hát ezek csak feltételezések, így nem is biztos, hogy lesz ebből valami.*
- Bagoly? De jó neked. Mi a neve? Én papagájt akartam világ életemben, meg rénszarvast... De se ez, se az nem lett. Még plüssben sem. A rénszarvas a kedvenc állatom. *Mesélget. Igazából, sosem mesélt még senkinek. Főleg nem ilyen fesztelenül, úgyhogy Lucius ezt veheti bóknak is. Persze, annak vehetné, ha tudna róla. Lopva kér még egy pohár almalét. Ezt is felhörpinti, aztán megvárja Luc meséjét.* ~Hm, lassan menni is kellene.~ *Fut át agyacskáján. Elvégre órán voltak, vacsi volt... És másnap megint óra.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Menza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza EmptySzomb. Feb. 04 2012, 17:06

*Az ötleten elneveti magát, abszurd már magában is, de jó szórakozás lenne.*
-Mi lenne, ha a bejáraton át dobnád, és lehetőleg valami szütyőben? Azt könnyebb összeszedni. *Csak jussanak el addig, nagyon nem jó ez így, hogy Flo nem panaganos.*
-Igen, Eagle a neve, még fióka volt, mikor kaptam. Sárkányt szeretnék egyszer... na nem egy hatalmasat, nekem jó a kisebb példány is. Rénszarvas? *Hallott valami olyanról, hogy létezik valami, amitől a sárkány pici marad, nem nő meg nagyobbra 30 cm-nél. Ilyet szeretne, egy Mennydörgőt. A rénszarvasra viszont felvonja a szemöldökét, bár a fene se tudja, az is előfordulhat, hogy az is megoldható. Megissza a narancslevet is, tényleg későre járhat, és ha arra gondol, holnap is óra van... menniük kell.*
-Menjünk, mielőtt valaki beesik, és leszúr. *Feláll az asztaltól, a tálcákat visszaviszi, Floét is, aztán kifelé indul, ahol ugyancsak előreengedi a lányt.*
-Holnap jössz? *Már órára, de ez csak neki egyértelmű, néha gondjai akadnak a magyarázatokkal, ő érti, más nem, ebből pedig jön a félreértés. Ha a válasz igen, akkor még elkíséri a lányt a bejáratig, aztán robog fel a toronyba.*
Vissza az elejére Go down
Florina Zaharia
Második évfolyam
Florina Zaharia


Hozzászólások száma : 253
Kor : 27
Regisztráció : 2011. Dec. 01.

Menza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza EmptySzomb. Feb. 04 2012, 17:14

- Hú, de gáláns valaki! *Most először használta a szót, így egy kicsit még furcsán áll a szájában. Vagy száján. Vagy hogy. Mikor Luc elviszi az ő tálcáját is csak egy köszönömöt mond, és mosolyog.*
- Jó, menjünk. Nem akarok annyira serleget sikálni. Állítólag nagyon menő itt a takarítás. *Kacsint, aztán elindulnak kifelé. Luc további kérdésére felel.*
- Igen, megyek. Ott találkozunk! Majd ülhetsz mellém! *Vigyorog, aztán együtt mennek a bejáratig, és onnan elválnak.* ~De rossz, hogy nem lehetünk egy házban... Na, de talán, ha tényleg igaz és rossz helyre osztottak...~ *Ezekkel a gondolatokkal távozik és tér fel a Lupiatto káhába, onnan meg a szobájába.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Dâba
Harmadik évfolyam
Cerasela Dâba


Hozzászólások száma : 162
Kor : 26
Hely: : Állandóan úton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Menza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza EmptyVas. Feb. 05 2012, 19:20

*Seprűvel a hátán érkezik. Jól ki is van melegedve, meg csupa víz. Ami pár perce még hó volt, csak ugyebár elolvad a meleg hatására. Hiába neki minden hideg, hó, vihar: első a kviddics, az edzés. Elég sokat volt kint, így istenesen meg is éhezett. Úgyhogy úgy dönt, a KH helyett inkább a Menzára veszi útját. Még úgysem járt itt. Szerencsésen meg is találja, s le is csüccsen egy helyre. Seprűje a hátán marad, ott van a legnagyobb biztonságban. Most már csak azt kéne kitalálni: mit egyen.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Corina Slavici
Első évfolyam
Corina Slavici


Hozzászólások száma : 24
Kor : 29
Hely: : Coxton Varászlóiskola
Regisztráció : 2012. Feb. 02.

Menza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza EmptyVas. Feb. 05 2012, 19:42

*Fáradtam, éhesen érkezem meg a menzára.*
~Oh, végre! Mennyei manna!
*Legalábbis remélem, hogy finom a kaja itt. Még soha nem ettem menzán, mindig csak otthon vagy vittem enni, de most úgy gondoltam, hogy érdemes lenne megkóstolni a felhozatalt. Odamegyek a pulthoz, vigyorgom arra a hölgyre aki az ételt osztja szét és farkaséhesen nézek szét az ételeken.*
~ Nah, mit is együnk?
*Kérdem magamban. Valami táplálót kellene választani, hogy legyen erőm felmászni a szobámba. Nem ismerek semmit itt és senkit. Kicsit ki vagyok akadva, próbálom a szememet lesújtva tartani, de soha nem voltam egy szende kislány, így aztán nem bírom visszatartani mosolyomat. Imádok sportolni és alig várom már, hogy felfedezzem az iskola által nyújtotta sportlehetőségeket.
Végre, aztán, sikeresen választok az ételek közül, párolt káposztát, sült krumplival, rántott hússal és kértem még hozzá egy nagy pohár vizet. Desszertnek egy kis aranyos kinézetű sütit, aminek nem tudtam megmondani, sőt kiejteni sem a nevét, csak kértem. Mit veszítek vele, ha megkóstolom? Zsákmányommal megfordulok és szétnézek, hátha van üres hely. Meglátok egy lányt az egyik asztalnál, egyedül üldögélve, mellette egy seprű. Először nem látom meg, hogy milyen is az a seprű, de aztán felismerem, hogy bizony ez a lány kviddicsezik.*
~ Azti, ez nagyon király.
*Még soha nem láttam csapattagot élőben, ilyen közelről. Én is ki szerette volna egyszer próbálni, de aztán mégsem tettem, nem mertem csatlakozni a csapathoz, na meg az is lehet, hogy be se vettek volna. Így inkább maradt, a futás, úszás, lovaglás és néha-néha még más sportok is elém kerültek.
Odamegyek a lányhoz és rámosolygom.*
- Szia, nem baj ha leülök melléd?
*Kérdezem tőle. Talán ő is Panaganos és akkor lenne miről beszélgetni. Amúgy se árt összeismerkedni az itteni diákokkal.

Vissza az elejére Go down
Ronald Morgan
Második évfolyam
Ronald Morgan


Hozzászólások száma : 166
Kor : 26
Hely: : Hol? Itt mindenhol!
Regisztráció : 2008. Sep. 03.

Menza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza EmptyVas. Feb. 05 2012, 19:57

* Ronald is erre tévedt. Egész délután növelte az izmait, és egész szépen megéhezett, de előtte még kifújásképpen úszott pár kört. Aztán jött egy zuhany, és most ide bandukolt. Napok óta kerüli a társaságot, de most valahogy kell neki a beszélgetés. A zuhany után felöltözött olyan Ronaldosan. A ki ismeri, az tudja milyen az, aki nem, az úgyis látja. Szereti az elegáns drága cuccokat, amik sejtetik izmos alakját.Ma egy világosbarna nadrág, sötétbarna öv, fehér póló és farmer dzseki, persze a legmárkásabb fajtából. És persze a lányok számára kellemes parfümillat lengi körül. De most térjen is vissza az evéshez. Sokáig lesi a kínálatot, még a konyhás néninek is bókol egyet, majd mint mindig fehérjedús táplálékot választ. Nagy adag sült oldalas, nagy adag sült krumplival, ubisalival, desszertnek jöhet egy szép epres zselés süti, és jó nagy pohár narancslé. Mikor megkapta, körbenéz, meglát két lányt, és odasétál lazán hozzájuk. *
- Hölgyeim, Ronald Morgan vagyok Panaganos. * mutatkozik be illedelmesen, de nem ül le *
- Csatlakozhatom a bájos hölgyekhez? * kérdezi, majd reméli, hogy leülhet, és végre nekiláthat. *


//Remélem nem baj ha becsatlakoztam? //
Vissza az elejére Go down
Cerasela Dâba
Harmadik évfolyam
Cerasela Dâba


Hozzászólások száma : 162
Kor : 26
Hely: : Állandóan úton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Menza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza EmptyVas. Feb. 05 2012, 20:03

*Időközben sikerült Cernek is választania: gyümölcsleves, sült alma, és a változatosság kedvéért, desszertnek gyümölcssaláta, tejszínhabbal. Poharában narancslé. A manók facsarták és isteni. Fent is mindig ezt issza. Már épp kezdene a falatozáshoz, mikor egy mosolygós lány jön oda hozzá, helyet kérve. Nem ismeri, ami nem is csoda, hisz ő maga is csak nem olyan rég érkezett.*
-Nem, dehogy is! Foglalj helyet nyugodtan. Úgyis alig ismerek itt valakit.-*Mosolyodik el, s saját dolgait még picit össze is szedi, helyet hagyva a mosolygós lánynak is.*
-Amúgy Cerasela Dâba vagyok, Panaganos és nagyon gólya.-*Mutatkozik be, immár ő is mosolyogva, kezét i nyújtja, ez itt így szokás, úgy hallotta. Bár ki tudja, lehet, hogy embere válogatja. Aztán egy aranyos srác is érkezik. úgy látszik, Cernek ma szerencséje van.*
-Cerasela Dâba.-*Mutatkozik be a srácnak ismét, majd Corinára néz, felőle nyugodtan lehet csatlakozni, s ha ugyanezt látja a másik lány szemében is, válaszol a fiúnak, szintén mosolyogva.*
-Hogyne, ülj csak le nyugodtan, van itt hely hármunknak is.
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Corina Slavici
Első évfolyam
Corina Slavici


Hozzászólások száma : 24
Kor : 29
Hely: : Coxton Varászlóiskola
Regisztráció : 2012. Feb. 02.

Menza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza EmptyVas. Feb. 05 2012, 20:22

*Mikor a lány megengedi, hogy leüljek és nem zavar el, a szemembe is mosoly költözik és helyet foglalok mellette. Mikor a kezét nyújtja megrázom, a nevére bólintok és eltárolom az emlékezetemben, még szükség lesz rá, biztosan.*
- Én Corina Slavici vagyok, szintén Panaganos friss gólya.
*A gólyán elmosolyodom. Örülök, hogy egy Panagoanost szúrtam ki magamnak és amikor egy srác is érkezik a mosolyomat már nem tudom tovább fokozni és valóban nagyon örülök neki, hogy ilyen jól fogadtak. Majd Cerasela után én is megmondom a nevemet Ronaldnak és bólintok, hogy engem se zavar, ha csatlakozik hozzánk. Mikor leül, iszok a poharamból egy kortyot, majd figyelmesen ránézek kettejükre kérdőn, hogy na és most mi lesz vajon? Hirtelen eszembe jut, mi is keltette fel az érdeklődésemet és Ceraselára pillantok.*
- Kviddicsezel?
* Igen, ilyen éma, de hát nem vagyok egy olyan típus, aki vásárlásról tud beszélgetni. Még csak akkor se tudnék ilyen témába belebonyolódni, ha az életem függne tőle. Kérdésem kíváncsiságot tükröz, amint lehet, majd elmegyek az első meccsre és az első sorból fogok szurkolni a lánynak.*
- Mi vagy a csapatban?
*Őszintén érdekel. Szemem izgatottan felcsillan. Egy pillantást vetek a srácra, jól megjegyzem magamnak az arcát, hátha még majd összefutunk a későbbiekben.
- Te játsszol?
*Ezt Ronaldtól kérdezem mivel én nem és csak nemrég érkeztem meg, fogalmam sincs arról, hogy vajon kik a csapattagok.
Vissza az elejére Go down
Ronald Morgan
Második évfolyam
Ronald Morgan


Hozzászólások száma : 166
Kor : 26
Hely: : Hol? Itt mindenhol!
Regisztráció : 2008. Sep. 03.

Menza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza EmptyVas. Feb. 05 2012, 20:43

* Ronald nagyon is örül, hogy két ilyen csinos hölgyemény társaságában fogyaszthatja el a kevésnek egyáltalán nem mondható ételét. Persze neki nagyon is kell a tápanyag, most pedig pláne, hiszen jobban ráerősített az edzéstervére. Mikor leül a két lánnyal szembe, még nem fog bele egyből az evésbe. Szépen az ölébe rakja a szalvétát, egy az, hogy a nadrágja ne legyen kajás, nem mintha leenné magát, de az ördög soha nem alszik. Másrészt pedig, ha a póló nyakába tűrné eléggé bohócosan nézne ki. Hiába úri gyerek ez a Ron, azért ügyel, hogy ne égesse be magát. Lassan belefog az evésbe, persze nem lapátol, illedelmes gyerek ő, de azért elég gyorsan kapja be az első falatokat. Amíg Cerasela válaszol le is nyeli azt *
- És mennyire vagytok gólyák? Idegenvezetést vállalok bármikor, ha érdekel? * kérdezi mosolyogva, két falat között, majd jön egy korty narancslé. A lányok talán csak azt veszik észre, hogy Ronnak alig van már a tányérján étel. Majd felé is röppen egy kérdés, szépen nyel egyet *
- Hogy én? Kviddics? Dehogy is. Attól nem lehet izmokat szerezni, vagyis nem olyanokat, amikre én gyúrok. Persze ne érts félre Cerasela, szeretek kviddicsezni, de csak hobbi szinten * amikor a nevet kiejti, a név tulajdonosára pillant, majd vissza Corinára *
Nekem ott van a futás, a súlyemelés, felülés, lovaglás, és persze az úszás... Felkeltettem valamelyikkel az érdeklődésedet? * kérdi, majd megeszi a maradék főételt. Kicsit meg is húzza a narancslét, majd maga elé húzza a nap fénypontját a desszertet, de még nem kezd bele. Ő nem kérdezget, csak egyszer egyszer eldob egy kis rosszfiús félmosolyt, amivel egyre több lányt tud levenni a lábáról. Kíváncsi melyik lány a befogadóbb. *
- Szóval, ha idegenvezető kell, akkor itt vagyok * dob megint egy félmosolyt, majd bekap egy falat sütit. Ezt nem sieti el úgy mint a főételt *
Vissza az elejére Go down
Cerasela Dâba
Harmadik évfolyam
Cerasela Dâba


Hozzászólások száma : 162
Kor : 26
Hely: : Állandóan úton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Menza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza EmptyVas. Feb. 05 2012, 20:57

*Megeszi a fincsi, langyos levesét, eközben egy szót sem szól, csak hallgat. Aztán jön egy kérdés, egyenesen neki. Lenyeli a szájában lévő utolsó falatot, megtörli egy szalvétával az ajkait, majd válaszol.*
-Igen. Benne vagyok a román ifi válogatottban.-*Válaszol nagy büszkén. S nem is csoda, hogy ennyire büszke, hisz nem volt kis teljesítmény ideáig eljutni, rengetek nélkülözés, lemondás, utazás. *
-Én fogó vagyok. De ha csak hobbi szinten játszunk, néha hajtónak is beállok.-*Válaszol a lány kérdésére, majd még hozzáteszi.*
-Ha jól értesültem, a suliban még nincsenek összeállva az idei csapatok, ez a házösszevonós cucc eléggé bekavart.-*Húzza el a száját. De ő maga is csak pletykából értesült ezekről a dolgokról. persze, azt tudja, hogy a négy házból kettő lett, hisz napokig ettől volt hangos a román varázsló sajtó. Aztán Ront is végig hallgatja, miközben a sült almát eszegeti.*
-Bocs, nálam nem befutók. Én a kviddics és varázslósakkon kívül nem igazán vagyok hajlandó mást normális sportnak tekinteni.-*Mosolyodik el.*
-Idegenvezetés? Hát, az sokszor jól jöhet. JOS órára is alig találtam el. Irtó nagy ez a kastély.-*Húzza el a száját.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Corina Slavici
Első évfolyam
Corina Slavici


Hozzászólások száma : 24
Kor : 29
Hely: : Coxton Varászlóiskola
Regisztráció : 2012. Feb. 02.

Menza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza EmptyVas. Feb. 05 2012, 21:12

*Miközben megeszem az ennivalómat, figyelmesen hallgatom a válaszokat. Mikor megtudom, hogy Cerasela hol játszik és, hogy fogó, háát majdnem ledőlök a székemről csodálatomban! Ez igen. Legszívesebben felírnám az égre szép nagy betűkkel, hogy milyen remekül érzem magamat jelen pillanatban.
A házösszevonós dologra aztán kicsit összehúzom a szememet és elgondolkodom. Én nemigazán hallottam erről, mivel tényleg csak a napokban érkeztem. Meglátom, hogy Ron már meg is ette a maga adagját. Wáó! Muszály innom, hogy vaamivel elfoglaljam a kezemet. Miután meghallgatom Ron-t és a lány válaszát, csak mosolygok.
- Én futni, úszni meg lovagolni szoktam. De a kviddicset is nagyon szeretem. Egyenlőre csak néztem még csak meccseket, de nagyon szeretnék egyszer játszani is, bár ennek szeintem nincs sok eséje.
*Kicsit elszomorodom, de aztán ismét felöltöm arcomra azt a mosolyt amit az érzelmeim palástolására szoktam használni. Műmosoly. Heh, mindig beválik. Kevesen tudják megállapítani, hogy milyen a hangulatom ilyenkor, de a legtöbben bedőlnek neki. Csak piszkálom a kajámat, majd a desszert feelé fordulok és megkóstolom. Isteni! Szinte elolvad a számban és rengeteg féle ízt érzek egyszerre. Remek, máris jobban érzem magamat. Majd azt mondom Ronnak.
- Nekem nagyon elkellene egy idegenvezető, mivel még csak a napokban érkeztem és még semmit sem udok, hogy hol van, csak a szobámat.
Vissza az elejére Go down
Ronald Morgan
Második évfolyam
Ronald Morgan


Hozzászólások száma : 166
Kor : 26
Hely: : Hol? Itt mindenhol!
Regisztráció : 2008. Sep. 03.

Menza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza EmptyVas. Feb. 05 2012, 21:25

* Csendben falatozgat, miközben az esélyeket latolgatom. Cera eredményeire persze felfigyelek *
- Az szép eredmény * mondja elismerően, és komolyan is gondolja. Majd meghallja a lány következő véleményét *
- Figyelj, én értem, de a varázslósakktól aligha lehetnék izmos, és aligha lenne meg a hat kockám! * jegyzi meg, mert ő aranyvérű az tény, de ki dönti el, hogy mi mugli sport és mi nem? Mert a varázslók nem futhatnak, mert az a muglik sportja? Érdekes. De nem baj, az a jó, hogy mindenki máshogy látja, meg persze Ron mégiscsak fiúból van, és ráadásul olyan fajta aki ad a külsejére, nem csak ruházkodás szempontjából. *
- Hát igen nagy ez a kastély, de csak kérnetek kell * újabb félmosoly következik, majd eszébe jut a desszert, és elkezdi falatozni. Majd eszébe is jut valami *
- Corina, mit szólnál hozzá, ha együtt futnánk esténként, vagy esetleg úsznánk? Társaságban mégis jobb nem? * szegezi a lánynak a kérdést, miközben gesztenyebarna szemeit a lányéba fúrja. Most ezután csak falatozgat, és el is fogy. *
Vissza az elejére Go down
Cerasela Dâba
Harmadik évfolyam
Cerasela Dâba


Hozzászólások száma : 162
Kor : 26
Hely: : Állandóan úton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Menza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza EmptyVas. Feb. 05 2012, 21:35

-Corina, majd ha gondolod, kijöhetsz velem párszor, meglátod, nem nagy ördöngösség.-*Mosolyodik el. Időközben a sült alma is elfogy, a narancslé fele is. Már csak a gyümölcssaláta van hátra, extratejszínhabbal.*
-Izmos nem leszel, csak jobban fog forogni az eszed. S ha már választanom kell, hogy egy kigyúrt palit vagy inkább egy jó gondolkodót válasszak, utóbbira szavazok.-*Vigyorodik el. Panaganos, le sem tagadhatná. Közben a gyümölcssalátát is el kezdte majszolgatni, így nem is zavartatja magát, hogy Ron Corinával kezd el társalogni. Miután befejezte a salátát, a lányhoz fordul.*
-A mi szobánkban még van egy üres hely. Ha gondolod, költözz át hozzánk.-*Ajánlja fel a lehetőséget egy mosoly kíséretében, majd a poharáért nyúl.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Corina Slavici
Első évfolyam
Corina Slavici


Hozzászólások száma : 24
Kor : 29
Hely: : Coxton Varászlóiskola
Regisztráció : 2012. Feb. 02.

Menza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza EmptyVas. Feb. 05 2012, 21:51

*Figyelmesen hallgatom a lányt és javaslata hallatán elmosolyodom. Olyan tiszán, szívből jövően. Nagyon jól esik, hogy gondol rám, örülök neki.
- Mármint egy edzésre? Megnézhetem?!
*Úgy feldobódtam, hogy az nem igaz. Életem nagy álma, mármint az egyik.
- Nagyon jó lenne!
*Mondom izgatottan. Megjegyzésén kicsit elmosolyodom, de nem mondok rá semmit. Megvan a magam véleménye, amit nem kötök az orrukra. De Ceraselát már most nagyon megkedveltem, úgy éreztem jól kijövünk egymással. Meg akartam ismerni, a véleményét mindenről, hogy mit szeret, mit nem. Ez után a beszélgetés után még fel fogom keresni.
- Persze, elmegyek veled futni, persze csak ha bírod a tempót és az útvonal hosszúságát. Ha egyszer kimegyek futni, akkor nem csak egy órára ruccanok ki.
*Mondom Ronnak semlegesnek szánt hangon és remélm úgy is hallatszott. Majd visszafordulok Cerasela felé.
- Igazán? Komolyan?
*Hitetlenkedem kérdése hallatán.
- Boldogan átmennék hozzátok. Amint végeztünk át is cipekedem.
*Mondom izgatottan. Örülök, hogy felajánlotta én pedig boldogan fogadom el, hisz semmi nem jobb annál, ha az ember olyanokkal van egy szobában (vagy olyannal) akit már kedvel.
Vissza az elejére Go down
Ronald Morgan
Második évfolyam
Ronald Morgan


Hozzászólások száma : 166
Kor : 26
Hely: : Hol? Itt mindenhol!
Regisztráció : 2008. Sep. 03.

Menza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza EmptyVas. Feb. 05 2012, 22:00

* Hát igen megkapta az oltásfélét, de Ron nem az a fajta aki fel is vegye. Ő tudja amit tudj, és félig meddig megválaszolja a kijelentést *
- Tudod, nem csak ez a két kategória létezik, majd ha körülnézel, rájössz. Nem vagyok enciklopédia, de amit kell, azt tudok! * jelenti ki. Nem sértődve, csak úgy félvállról, miután megtörölte a száját. Jelenleg a félmosoly éppen hogy meglátszik, de ott van.Ez csak azért lehet, mert nem tetszik neki a beskatulyázás. Bár Ronald nem tagadhatja, hogy tetszik neki, hogyha valaki ilyen nyíltan kinyilvánítja a véleményét, de a két dolog különbözik. Majd Corina felé fordul *
- Ki beszélt itt rövid távokról? Mennyi a legkevesebb amit le tudsz futni? * kérdezi, miközben felhörpinti a maradék narancslét is. Persze szeret edzeni, tény és való, és szereti, ha van társ is benne. Csak az időpontot kell lebeszélni. De mindent a maga idejében *
- De nálam a programterv estére a futás és az úszás... * jelenti ki csak üres hangon. Valahogy most nem sok kedve van a további udvarolgatáshoz. Persze azt a lányok természetesnek veszik, pedig elég fáradságos munka. Kicsit el is bágyadt az evés után, de jóleső fáradtság amit érez *
- Cera viszont veled szívesen játszanék, bár tudom, hogy lealázol, de ha esetleg lehet róla szó? * kérdi hirtelen ötlettől vezérelve, és maga sem tudja honnan jött. Végül is levezetésnek az edzés végére nem is lenne rossz *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Menza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza Empty

Vissza az elejére Go down
 
Menza
Vissza az elejére 
1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Földszint-
Ugrás: