Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Fürdőző - Page 4 Vote_lcapFürdőző - Page 4 Voting_barFürdőző - Page 4 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Fürdőző - Page 4 Vote_lcapFürdőző - Page 4 Voting_barFürdőző - Page 4 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Fürdőző - Page 4 Vote_lcapFürdőző - Page 4 Voting_barFürdőző - Page 4 Vote_rcap 
Tara Black
Fürdőző - Page 4 Vote_lcapFürdőző - Page 4 Voting_barFürdőző - Page 4 Vote_rcap 
Lucius Marga
Fürdőző - Page 4 Vote_lcapFürdőző - Page 4 Voting_barFürdőző - Page 4 Vote_rcap 
David Rowle
Fürdőző - Page 4 Vote_lcapFürdőző - Page 4 Voting_barFürdőző - Page 4 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Fürdőző - Page 4 Vote_lcapFürdőző - Page 4 Voting_barFürdőző - Page 4 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Fürdőző - Page 4 Vote_lcapFürdőző - Page 4 Voting_barFürdőző - Page 4 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Fürdőző - Page 4 Vote_lcapFürdőző - Page 4 Voting_barFürdőző - Page 4 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Fürdőző - Page 4 Vote_lcapFürdőző - Page 4 Voting_barFürdőző - Page 4 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Fürdőző

Go down 
+10
Cerasela Aries
Pistol Alexa
Lucius Marga
Niclaus J. Morgan
Caterina Coxton
Florina Zaharia
Ronald Morgan
Jenny Miles
Hámorszky Honoráta
Alisa Coxton
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Fürdőző - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 4 EmptySzer. Jan. 01 2014, 17:01

[2013. 12. 30.]

~Oh a fenébe, erre nem számítottam!~ *homlok ráncolva fogadom Agyart, akit hirtelen pillantok meg a vízben. Nemrég még nem volt itt. Egyenesen felém úszik, nyomában a fiúval, nem hagyhatom, hogy elkapjanak! Gyorsan elrugaszkodom a medence falától, és irányt változtatva elúszok, mielőtt még elkaphatnának. Végre kezdem újra elememben érezni magam, és egy nagy szó, mert pár napja még nem így volt!* ~Heh, most kapjatok el, ha tudtoook!~ *Hamar eltűnök a szemül elől, kiúszom a medence széléhez, kimászok, majd felkapva a cuccaimat elvándorlok máshová, remélve, hogy utánam jönnek, és van kedvük egy rövidke játékhoz.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Fürdőző - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 4 EmptySzomb. Május 03 2014, 19:23

Odakint esik, én pedig valami szabadprogramot keresek, amivel kielégíthetem a mozgás iránti vágyamat. Hosszú ideje nem tudtam túl sokszor kimozdulni, figyelnem kellett a gyerekekre, az újakra akik mintha megfogyatkozni látszódtak volna, a kisebb papírmunkákról meg ne is beszéljünk! De a hétvégével eljött az én szabadságom is.
Átöltözök fürdőnadrágra, majd a fedett medencéhez ballagok. Ledobok egy törülközőt az egyik nyugágyra, ezután fejessel csobbanok alá a víznek, ami meglepően kellemes. Az üvegen át látom, hogy az ég milyen szürke. Hallom a madarak apró csivitelését, s azt, ahogy az eső verdesi az ablakot.
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Fürdőző - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 4 EmptySzomb. Május 03 2014, 19:34

*Most végeztem a tanulással,és nem tudok egy helyben sokáig megmaradni.Így valami mozgást találnom kellet.Lovagolni nem mehettem,hisz esik.Futni nincs kedvem és persze a torna terem meg olyan nyomasztó.Így ide jöttem.Bemegyek az öltözőbe,felkötöm a hajam és gyorsan lezuhanyzok.Nem tart sokáig.Majd megyek fel veszem a fürdő ruhám.Ami nem nagy szám.Csak egy lila és fekete csíkos oldalt kivágott  egyszerű egybe részes.Kisétálok a medencéknél lévő nyugágyakhoz és leteszem a törölközöm. Majd a medence felé nézek.Látom hogy úszik benne valaki.Nem akarom zavarni,így inkább a medence másik oldalán ugrok bele a vízbe és elkezdek úszni.    
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Fürdőző - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 4 EmptySzomb. Május 03 2014, 19:48

Az eső miatt nem tudok kimenni a szabadba így csak az épületben bolyongok. Pont mint a kísértetek szoktak. És úgy is éreztem magamat. Mióta megtudtam hogy Sol elfelejtett nem éreztem azt hogy bármire is képes lennék. Pedig Dimitrie próbált felvidítani, bár nem tudom az mennyiben segít ha faágakon ugrálok össze vissza. Ahogy haladtam hangokat halottam a fürdő felől. Szellőszárnyú azonnal kíváncsiskodni kezd és az ajtón be is repül.
- Hé! Azonnal gyere vissza! - szólok utána de semmit nem reagál hanem azonnal egy nyugágyra száll le amin egy törülköző van. Nem tudtam kié hisz ketten is vannak a vízben. Az ölyvem a törülközőt kezdi csipkedni mintha prédát fogott volna majd felém nyújtogatja a megfogott csücskét. - Nem! Ez nem játék hanem valakinek a holmija. Tedd le szépen. - mondtam neki és karomra vettem a nagytestű madarat. Mikor a víz felé nézek megpillantok egy lányt majd egy nagyon ismerős fiút. Mikor felismerem az ezüst hajú véla fiút inkább úgy döntök hogy menekülőre fogom, és vissza indulok az ajtó felé.  
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Fürdőző - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 4 EmptySzomb. Május 03 2014, 19:58

Lebukok a víz alá, így nem is hallom, hogy ketten is bejönnek. A sasomat pedig eleresztettem a kastélyban, hogy szabadjára repkedjen, ám amint kidugom fejem a vízből, ráül és hangosan rikoltozni kezd.
- Hát te? - kacagom - Miért ültél rám? Te is fürdőznél? - kérdezem, mire idegesen felröppen és elindul a nyugágyak irányába. Egy lány áll ott, aki a törülközőmet fogja. Eh... Ő meg ki? Megtörlöm szemeimet, s pislogok párat. Nem tűnik el, s ahogy tovább méregetek, rájövök, ki ő.
- Ni csak, Vicky! - harsogom, mire menekülőre fogja. A vízben lubickoló másik lányra pillantok, ezután futni kezdek. Egyedül a sas marad ott rövid ideig, hogy tovább pásztázza szemeivel a lányt, aki talán ő előtte lépett be nemrég.
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Fürdőző - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 4 EmptySzomb. Május 03 2014, 20:04

*Egy lány jön be a fürdőbe.Nem nagyon csinál semmit így inkább nem figyelek rá.Meghallom hogy egy hang elkiáltja magát.Körbe nézek és egy rohanó fiút látok.Majd egy nagy testű madarat.A madár néz majd elszáll.Lihegve kijövök a medencéből és lefekszek a nyugágyra.Csak egy pillanatra jöttem ki.És mindjárt megyek is vissza.
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Fürdőző - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 4 EmptySzomb. Május 03 2014, 20:13

Mikor Sol a nevemet kiáltja inkább még jobban szedem a lábamat. Nem akarok most beszélni vele. Talán még valami ostobaságot tennék amit később megbánnék. Szellőszárny már jóval előttem jár, így csak az maradt hogy kövessem. Hát ha elvezet egy olyan helyre ahova a fiú már nem fog követni. Nem értem miért olyan nehéz beszélnem vele mióta megtudtam hogy van valakije. 
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Fürdőző - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 4 EmptySzomb. Május 03 2014, 20:19

Tévedés, le merem fogadni, hogy az a madár ott marad végül, mert nem jön utánam. Lehet végig figyelemmel kíséri a bent maradt lányt, időnként "megszólalva", aztán ha nem kel fel, még meg is csípi a bőrét. Kiszámíthatatlan állat, nem lehet mindig tudni, épp mit akar tenni.
No mindegy. Gyorsabb tempóban futok Vicky után.
- Miért futsz? - kérdezem hangosan, és már lihegek és izzadok azért, hogy őt elérjem. Kezemet nyújtom az övéért, hogy elérjem. És szívemet nyújtanám azért, hogy szóba is álljon velem.
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Fürdőző - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 4 EmptySzomb. Május 03 2014, 20:33

*Úristen ez a madár rám mered.Ugyan most mit csináljak.Egyre közelebb repül hozzám.Nem kellek fel.Annyira nem félek tőle.Inkább megpróbálom nyugtatni magam hogy úgyse fog bántani.Megtanultam megbízni  vakon az állatokba.És most benne is meg kell bíznom.Lerepül a mellettem lévő nyugágyra.Onnan figyel.Már nem is félek tőle.Talán nem az a szándéka hogy bántson.   
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Fürdőző - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 4 EmptySzomb. Május 03 2014, 20:44

Ahogy futok érzem hogy egyre közelebb jön. Már alig kapok levegőt de el akarok tűnni előle. Messzire. Hiba volt ide jönnöm. Sejthettem volna hogy elfelejt. Hisz ahogy Dimitrie is mondta. Egy vámpír az vámpír még ha negyed vér is. És semmi keresni valóm nincs se az emberek se a vélák között. Miért is áltattam magamat? Gondolkodom futás közben majd hirtelen éreztem hogy sikerül elkapnia a karomat. Nem vagyok elég gyors így utol ért és nem ereszt.
- Engedj el! - Kiáltok rá.  
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Fürdőző - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 4 EmptySzomb. Május 03 2014, 20:55

[Az állat bár nem egyenrangú egy emberszerű karakterrel, ugyanúgy nem irányítható más által - kivéve talán a mesélőt, vagy amennyiben beleegyezést nem kértél a gazdi felhasználójától -, az ilyen cselekedetek amiket meg megszabnál neki, feltételes módban írandók.]

A sas ott maradhatott azon a nyugágyon, s lehet annyiszor piszkálja a lányt, míg utánunk nem ered.
Jó magam eközben továbbra is szorosan fogom Vicky csuklóját.
- Nem tehetem, sajnálom! - mondom halkan - Ha így tennék, akkor elszaladnál, de én mindenképp beszélni szeretnék veled, mert fontos.
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Fürdőző - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 4 EmptySzomb. Május 03 2014, 21:01

*Kiáltást hallok a folyosó felől.Meg kéne néznem.De most nincs nálam semmi hogy ha arra kerülne a sór megvédjem magam.Nem baj.Csak kinézek az ajtón.Ha kérnek akkor segítek,ha nem akkor nem ütöm bele az orrom más dolgába.Fel állok.Magam köré tekerem a törölközöm és elindulok az öltöző ajtón keresztül a ki a folyosóra.Közben azon gondolkozom hogy talán a madár ott maradt vagy követ.Kinyitom az ajtót és kinézek.Egy lányt fog egy fiú.* 
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Fürdőző - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 4 EmptySzomb. Május 03 2014, 21:07

- Már mindent megbeszéltünk amit kellett. Ennél többet nem kell és nem is lehet. - mondom mikor azt mondja fontos a dolog. Már mindent tisztáztunk és ő más utat választott így nekem is ezt kell tennem. Nem ragadhatok meg örökké ugyan azon a ponton. - Te mondtad ki az utolsó szót és azzal a másik lánnyal akartál lenni, hát én nem állok az utadba. Most pedig kérlek eressz el. - mondom és olyan volt mintha a saját szívembe döftem volna azt a bizonyos tőrt. 
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Fürdőző - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 4 EmptySzomb. Május 03 2014, 21:20

Hallom a sas rikoltozásait. Hangoskodva közeledik, majd megáll egy ponton.Mikor arra sandítok, megpillantok egy elmosódott arcot, meg a madaramat, amint az illető fején csücsül. Meglepődve pislogok feléjük, ezután visszafordítom fejem a lány felé. Egy percre sem lankad a figyelmem, nem engedem el.
- Igen, de nem felejtettelek el téged sem! Még mindig fontos vagy nekem!
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Fürdőző - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 4 EmptySzomb. Május 03 2014, 21:25

*Úgy látszik hogy a madár megszerethetett.Nem akarom végig hallgatni a beszélgetést így inkább vissza megyek a fürdőbe.Reménykedek hogy leszáll.Beugrok a vízbe.Miközben azon csodálkozom hogy nem fáj ahogy rajta van a fejemen.Úgy döntök inkább hagyom.Mert meg csíphet.* 
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Fürdőző - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 4 EmptySzomb. Május 03 2014, 21:35

Nagyon makacs de Ő maga mondta hogy... - Azt a kapcsolatot már nem hozhatjuk helyre. - mondom halkan, és ökölbe szorulnak kezeim. Őt idézem mert akkor és ott a padlásszobában ezt mondta nekem. - Miért van az hogy mindig akkor kell találkoznunk és mindent össze zavarnod mikor elkezdek bele nyugodni a történtekbe? - kérdezem tőle lehajtott fejjel. - Régen talán fontos voltam neked. De már nem. És ne is legyek már fontos neked. Van más valakid akivel törődhetsz... - és én úgy is hamarosan eltűnök örökre. Teszem hozzá gondolatban.
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Fürdőző - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 4 EmptySzomb. Május 03 2014, 21:56


- Nekem akkor is fontos vagy, és az is maradsz! A kapcsolatunkat meg igenis helyre lehetne hozni! - felelem kipiruló arccal. Eközben az ismeretlen arc már nem bámul, ahogy a madaram sem. Mintha csak felszívódtak volna.
- Nem kéne belenyugodnod a dolgokba. Változtathatnánk rajta - mondom komolyan, őt fürkészve.
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Fürdőző - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 4 EmptySzomb. Május 03 2014, 22:00

*Rájöttem hogy ki ez a fiú.Salamon.Azt hiszem Yv-vel járnak vagy csak barátok.Az biztos hogy ismeri őt.De vajon ki lehet az a lány.Legyel nagyképű és oda menjek?Vagy inkább maradjak itt.Na jó ha még egyszer innen is hallom hogy mit mond kimegyek és megnézem őket.Ergó ha ordítanak.* 
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Fürdőző - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 4 EmptySzomb. Május 03 2014, 22:08

- Már késő! Te mondtad és én elhiszem. És ha velem törődsz akkor mi lesz a másik lánnyal? Hmm? - kérdezem tőle kíváncsian. - Hagyj engem. Én csak egy korcs vámpír vagyok. Felesleges velem törődnöd. - teszem hozzá. Nem akarom hogy olyannal legyen akinek az ideje meg van számlálva. És hála a mostoha anyámnak nekem meg van. És ha bárki mellettem van akkor mikor megtalálnak. Az illetővel is végezni fognak. - Engedj el. Neked van valakid és ennyi!  
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Fürdőző - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 4 EmptySzomb. Május 03 2014, 22:33

- Nem tudom, még sok mindent nem sikerült átgondolnom - vallom be - De szerintem megérne egy esélyt! Te talán nem akarnád újrakezdeni? én meghalni is képes lennék egy ilyen lehetőségért, és ha te is élsz vele, akkor talán meg is adatott, hogy együtt legyünk megint - mondom félhangosan, végül ha nagyon akar, elmehet. Elengedem, de örülnék, ha elgondolkodna ezen.
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Fürdőző - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 4 EmptySzomb. Május 03 2014, 22:38

*Nem hallok semmit,de ez a madár nagyon idegesít ezért ki megyek a medencéből.Mikor meghallok egy hangosabb szót.Gyors léptekkel megyek ki.Kicsit kinézek az ajtón.Látom hogy Salamon el engedte a lányt.Talán nem kéne ki mennem.De mert már nem bírom ezt a madarat.Azt hiszem hogy a fiúé.Kilépek az ajtón.Elindulok feléjük.* 
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Fürdőző - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 4 EmptySzomb. Május 03 2014, 22:47

- Félek Sol. Félek hogy megint elfelejtesz. És azt nem bírnám ki. - mondom halkan lehajtott fejjel. - Hat évig csak az tartott életben hogy téged újra lássalak mert azt hittem vársz rám. De mikor vissza jöttem rá kellett jönnöm hogy elfelejtettél, és már más fontos neked. - Nagyon szomorú vagyok hisz mindennél jobban szeretem Solomont de minden össze kavarodott körülöttem mióta vissza tértem Romániába. Csak állok ott előtte tétlenül és nem tudom mit tegyek. Az eszem azt diktálja tűnjek el de a szívem azt hogy maradjak és adjak még egy esélyt magunknak. 
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Fürdőző - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 4 EmptySzomb. Május 03 2014, 23:03

- De nem felejtenélek el, mert nem akarlak! - vágom rá már-már dühösen. Türelmes vagyok, viszont kicsit elkeserít ez a helyzet. Úgy érzem nem sok mindent tehetek, de amit igen, azt mindenképp bevetem. Foggal-körömmel kapaszkodom ebbe az egy lehetőségbe! Még ha belepusztulok is lelikeg!
- Megérne legalább egy esélyt ez a dolog. Szerinted nem?
Vissza az elejére Go down
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Fürdőző - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 4 EmptySzer. Május 07 2014, 22:07

- Te tényleg komolyan gondolod Sol? Már mint akkor mi lesz Yvanne - val? - kérdezem félve, hisz úgy tudom hogy ők együtt vannak. Nem tudom mit tegyek. Csak egyik lábamról a másikra állok és felkaromat szorongatom ahogy magamban tanakodok mi is legyen. Félek de a szemén látom hogy komolyan gondolja. És én is erre vágyom a legjobban hogy vele lehessek. - Ha te úgy gondolod... Akkor... Akkor megpróbálhatnánk helyre hozni a dolgokat. - mondtam halkan lehajtott fejjel, és úgy éreztem hogy a hajam és az arcom között nem lehet olyan nagy a különbség, mert nagyon zavarban éreztem magamat.  
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Fürdőző - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 4 EmptySzer. Május 07 2014, 22:15

- Már mondtam, hogy nem tudom! - felelem idegesen. Nem, tényleg fogalmam sincs, mi lesz vele. Egy ideje nem láttam, mintha nyoma veszett volna. Szeretem, de amíg nem bukkan fel újra, képes vagyok arra, hogy új esélyt adjak egy olyan kapcsolatnak, ami az én hülyeségem miatt maradt félbe.
- No, örülök, hogy ezt mondod - sóhajtom kissé megkönnyebbülve, szelíden rámosolyogva, és kisöprök jó néhány vörös tincset az arcából. De egyedül nem megy - Segítenél? Picit sok hajad van, nem látom az arcod.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fürdőző - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Fürdőző
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Pince-
Ugrás: