Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Konyha - Page 3 Vote_lcapKonyha - Page 3 Voting_barKonyha - Page 3 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Konyha - Page 3 Vote_lcapKonyha - Page 3 Voting_barKonyha - Page 3 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Konyha - Page 3 Vote_lcapKonyha - Page 3 Voting_barKonyha - Page 3 Vote_rcap 
Tara Black
Konyha - Page 3 Vote_lcapKonyha - Page 3 Voting_barKonyha - Page 3 Vote_rcap 
Lucius Marga
Konyha - Page 3 Vote_lcapKonyha - Page 3 Voting_barKonyha - Page 3 Vote_rcap 
David Rowle
Konyha - Page 3 Vote_lcapKonyha - Page 3 Voting_barKonyha - Page 3 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Konyha - Page 3 Vote_lcapKonyha - Page 3 Voting_barKonyha - Page 3 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Konyha - Page 3 Vote_lcapKonyha - Page 3 Voting_barKonyha - Page 3 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Konyha - Page 3 Vote_lcapKonyha - Page 3 Voting_barKonyha - Page 3 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Konyha - Page 3 Vote_lcapKonyha - Page 3 Voting_barKonyha - Page 3 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Konyha

Go down 
+16
Victor Alecu
Pistol Alexa
Steven Blackfield
Toma Zamfirescu
Casian Dobaru
Cerasela Aries
Apollo D. Udrea
Tara Black
Lionel Lockhwell
Cosmina Lambert
Mara Sîrbu
Havasi Viktória
Jezabell Pads
Susana Enescu
Péterfy C. Soma
Alisa Coxton
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Konyha - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 3 EmptyVas. Nov. 03 2013, 16:05

- Tudom, hogy ne tudnám? *kérdezek vissza. Állandóan erről beszél, egy beszélgetés alkalmával, nincs olyan, hogy elő ne kerülne. Majd odaállok mellé.*
- Kérlek, bocsáss meg. *kérem, de nem hiszem, hogy sok sikere lenne. Majd témát változtatok.*

- Segíthetek? *kérdem tőle. Nem vagyok profi a konyhában, de nem is szerencsétlen. Remélem meg tud bocsátani. Nem szeretnék vele összetűzésbe kerülni. Nem kellett volna rá vetnem magam. Csak kár, hogy visszacsinálni már nem tudom, pedig megtenném.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Konyha - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 3 EmptyVas. Nov. 03 2013, 16:21

*Ahogy zöldségeket mártogatom majd olajban kisütöm azokat, Dim mellém áll.*
-Nem. Nem haragszm. Csak rosszul esett. *mondom hallkan. Ahogy ott áll mellettem neki dőlök. *
-Hm? Esetleg segíthetsz kisütni a zöldségeket. *mondom és ha bele megy akkor a tésztába mártogatást rábízom.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Konyha - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 3 EmptyVas. Nov. 03 2013, 16:47

* Mikor nekem dől, érzem, hogy meg tud bocsátani. 
- Rendben. *mondom lelkesen. Majd mosolyogva átveszem a munkáját. Mikor végeztem a munkámmal, a többit ráhagyom, ugyanis sokat úgysem segíthetek neki. Nézem, ahogy főz. Mióta csinálhatja? Csak nézem, és elképedek, ki hinné, hogy ilyen tehetséges?*
- Hol tanultál így főzni? *kérdem tőle.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Konyha - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 3 EmptyVas. Nov. 03 2013, 16:55

*Miután befejezi amit rábíztam, átveszem a terepet. Kisütöm a zöldségeket majd a hajdina tésztát. Elintézem az utólsó simításokat majd még megcsinálom a sülthalt Dimnek. Alig pár perc és kész vagyok.*
-Japánban mikor a nagynéném Chujo-san fogadójában laktam. Mellette sokmindent megtanultam amit nem tanítottak meg a szentélyben.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Konyha - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 3 EmptyVas. Nov. 03 2013, 17:34

- Aha. Tudod, hogy nem kell külön főznöd nekem, igaz? *Pár perc alatt kész is van. Profi szakács. Nem tudom, mit mondhatnék, vagy kérdezhetnék. Ezért csak állok, és nézem. Majd elkezdek keresni a polcok között, míg megtalálom a tányérokat, és az evőeszközöket. Két tányért szedek le a polcról, és két pár evőpálcikát az egyik fiókból. Azért pálcikát, mert japán étel, és gondolom, így szokás, de azért két kést is előszedek. Biztos, ami biztos. Leteszem őket a pultra, és megterítek.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Konyha - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 3 EmptyVas. Nov. 03 2013, 17:42

*Mosolyogva figyelem miközben, megterít.*
-A halat pedig neked csináltam. Én ritkán eszem halat. És azért főztem külön neked mert tudom milyen mikor nem gondolnak az emberre hogy például vega vagy épp egy húsevő a vegák közé keveredik.*mondom ahogy kiszedem mindkettőnknek az ételt. Látom hogy pálcikákat is talált. Jót mosolygom a dolgon.*
-Jó étvágyat.*mondom ahogy leteszem a két tányért.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Konyha - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 3 EmptyVas. Nov. 03 2013, 17:57

- Bon Apetit! *mondom, mikor leteszi az ételt. Kinézetre még nem láttam ilyen ételt. Megfogom a pálcikákat, és megkóstolom. Nem is rossz. Majd nekilátok a halnak is. Pompás.*
- Tara, nyugodtan elmehetnél egy főzőműsorba. *mondom mosolyogva, két falat között. majd a második falatnál, ráharapok egy szálkára. A fogaim közé szorítom, a maradékot lenyelem, majd kihalászom az ujjaimmal. Alaposan szemügyre veszem majd Tara felé fordulok vele.*
- Derékformáló alapanyagot? *kérdezem nevetve tőle.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Konyha - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 3 EmptyVas. Nov. 03 2013, 18:04

*Nekilátunk a vacsinak, és rámosolygok miközben a főztömet dicséri.*
-Azért annyira nem jó.*mondom miközben az elkészült teát is az asztalra rakom. Mikor felmutatja a szálkát és megszólal majdnem megfulladok a mert félre nyelek.*
-Esküszöm te meg akarsz ölni.*mondom mosolyogva. Mellette nem unatkozik az ember az egyszer biztos.*
-Amúgy mi történt Cera és közted miután én eljöttem?*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Konyha - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 3 EmptyVas. Nov. 03 2013, 18:34

- Ha megakarnálak, már megtettem volna. *mondom mosolyogva.*
- Hááát lássuk csak. Egy-két szópárbaj, ráült a gyomromra, sikerült meglátnom az igazi énjét, egy kicsit rám mászott, és pár csók. *mondom, majd a végére elmosolyodom. Majd bekapok még egy falatot. Tara arca... Na, az valami fenomenális. Gondolom, majd ismét elfogyasztok egy falatot. Fél perc múlva már üres a tányérom. Nem annyira laktató az emberi étek, mint a vér, de kihúzom vele estig. Aztán jönnek a turisták, és az állati áldozatok.*
- Köszi a vacsorát. Nekem a vér az ideális, de ez sem rossz. Aztán este jöhetnek a kirándulók, és az erdei állatok. Csak attól kell félnem, hogy egy nap összefognak ellenem. *mosolyodom el.*
- Átadjam szívélyes üdvözletedet Mókus uraságnak? *mondom nevetve. Jaj, ennyi nevetés még nekem is sok.* 
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Konyha - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 3 EmptyVas. Nov. 03 2013, 18:51

-Ejha. Ez igen. Szerintem bejössz Cerának. Csak nem mutatja meg senkinek az igazi énjét. Persze rajtad kívül.*mondom hallkan. Kicsit elgondolkozom evés közben. Magamon érzem Dim tekintetét.*
-Nagyon szívesen. Tudom hogy ez nem olyan mint a vér de legalább valameddig kitart.*mosolygok én is.*-Szegény mókusok.*játszom a rettegő lánykát. Majd elnevetem magam.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Konyha - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 3 EmptyVas. Nov. 03 2013, 19:40

- Ja, amikor rákérdeztem, miért van két énje, lekevert egy pofont. 
- Jobban járnak velem, csak egy családtagot eszek meg. *mondom nevetve.* De főként a szarvasok fogják megjárni. A múltkor is. Futok, futok, erre ott terem előttem. Akkorát estem, hogy kicsavarodott az egyik fenyőfa. És a szarvas nyaka. Svédasztalos büfé, még törött gerinccel is. *mondom, majd elnevetem magam.*
- Nyugodtan hívj állatkínzónak! De az ő hibája volt. És egy jó tanács: ne higgy nekik, nem megbízhatóak. *mondom miközben közelebb hajolok hozzá. Aztán visszaülök.*
- Ha már állatok. Neked vannak? *kérdezem kíváncsian.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Konyha - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 3 EmptyVas. Nov. 03 2013, 19:52

*Elmosolyodom mikor elmondja hogy Cera felképelte. Na, igen ez Ő. Sose lehet kiszámítani mit akar tenni. Cera az Cera. Nincs még egy belőle. Majd rátérünk a vadászat témára. Nincs bajom azzal hogy Ő is és párom is vámpír de ez túl részletes beszámoló volt. Így is rosszul vagyok a vértől és pluszba vizuális tipus vagyok. Láthatja hogy elsápadok, és mikor folytatja leszédülök a székemről.*
-Most ettünk, nem szeretném viszont látni.*mondom hallkan. *-Igen van két vadászgörényem de nem megenni őket.*mondom és a hűvös padló hatására kezdek jobban lenni.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Konyha - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 3 EmptyVas. Nov. 03 2013, 20:08

- Én barom! *mondom, és még mielőtt megcsókolná a padlót, gyorsan odarohanok hozzá és elkapom, majd szépen engedem le.* 
- Én hülye! Tudhattam volna, hogy nem kedveled a vért, de hogy a puszta említésétől rosszul vagy? *teszem fel magamnak a költői kérdést, amikor letérdelek mellé. Majd a hideg kezemet a nyakához érintem, hogy az ütőerével könnyebben átjárja a hideg.*
- Vadászgörény? Nyugi a fél fogamra is kevések lennének. És ami neked kedves, azt nem bántom, legalábbis megpróbálkozom vele. *mondom mosolyogva.*
- Jobb már? Nem szándékozik lazacosat játszani a kajád? *kérdem. Ezzel arra célozva, ahogy visszafelé úsznak a folyókban. Felsegítem a székére, de azért ottmaradok mellette. És helyet foglalok a mellette lévő széken.*
- Sajnálom, elszúrtam. Nem lett volna szabad erről beszélnem...
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Konyha - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 3 EmptyVas. Nov. 03 2013, 20:22

*Szerencsére Dim elkap mielőtt közelebbi ismeretséget kötök a padlóval. Majd azt érzem hogy Dim a kezét nyakamhoz érinti. De jó hideg. *
-Erősen vizuális típus vagyok. Néha jó néha nem.*mondom. *-Ez kedves tőled. *utalok arra hogy nem bántja ami vagy aki számomra kedves.*
-Igen már jobb. *mondom ahogy fölültet a székre.*-Nyugi nincs baj. De szerintem elő fog fordulni párszor. *mosolygok rá. Jó hogy azért próbál segíteni.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Konyha - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 3 EmptyVas. Nov. 03 2013, 20:39

- Hát ha elő fog fordulni, akkor nem emlegetem azt a vörös folyadékot. Mostantól. Számodra túlságosan egészségkárosító a gyakorisága, nekem meg a hiánya. Jól állunk. *mondom nevetve.* 
- Sajnálom, túl jól mesélek? *kérdem tőle.* 
- Már hogyne lenne baj? Valahányszor kimondom azt a v-betűs szót azonnal közelebbi ismeretséget kötsz azzal ami a talpad alatt van. Vámpírok mellett pedig ez a szó sokkal gyakrabban hangzik el, mint máshol. *mondom, majd nagyot sóhajtok.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Konyha - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 3 EmptyVas. Nov. 03 2013, 20:46

-Az nem zavar ha kimödják a vér szót, csak magam elé képzeltem amit meséltél.*mondom mosolyogva. *-Egyáltalán nem zavar hogy vámpír vagy. Elvégre a párom vámpír és a nagynéném is az. Az életemet meg egy róka szellemnek köszönhetem. Nem sok minden lep már meg. *mondom mosolyogva. *
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Konyha - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 3 EmptyVas. Nov. 03 2013, 21:02

- Legalább elmondhatod, hogy mozgalmas az életed. *mondom mosolyogva.*
- De áruld már el, hogyan birkózol meg egyszerű halandóként, azzal, hogy ilyenek vagyunk? Mert, én nem értem. *éli az életét, mintha semmi sem történne, de a pasija vámpír, a nagynénje szintén, és én is az vagyok. Egy lélektelen test. És ő mégis elfogad, és szeret minket, de miért? Miért, mikor minden másodpercben veszélyt jelentünk rá nézve?*
- Hogyan tudod elfogadni ami veled történik? *kérdem tőle értetlenül.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Konyha - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 3 EmptyVas. Nov. 03 2013, 21:18

-Igen eléggé mozgalmas.*mondom mosolyogva majd elgondolkodom. *
-Miután megszüledtem meg kellett volna halnom. De az a szellem megmentett. Én is olyasmi vagyok mint ti. Hiába élek én is más vagyok mint a többi ember. Én már csak azért éltem hogy Kitsunét szolgájam, de szerencsére már kiszabadultam a szolgálata alól. Végre elengedtek, hogy tényleg élhessem az életemet.*mondom mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Konyha - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 3 EmptyVas. Nov. 03 2013, 21:38

*Zombie - szerű nyöszörgésekkel lépdelek az épületben. Nem tudom hova tartok, de mindegy is. Mikor megpillantok egy ajtót, kíváncsian benyitok, majd egy szó nélkül belépek. Idebent már jobb az idő, így egy vörös toppon, fekete csőnadrágon és magas szárú csizmán kívül nincs más rajtam. Plusz kiegészítőként csak egy a nadrággal megegyező színű motoros kesztyú van kézfejeimen. Mindkét karom be van kötözve - durva hogy azok a tűzlabdák a ruha anyagán is átjutottak és foltot hagytak a bőrömön -, illetve a homlokom és a nyakamról ne is beszéljünk. Elég kegyetlenül elbánt velem az a nő, de még visszakapja!*
- Helló, csajszi! *köszönök kissé fáradtan Taranak, mikor megpillantom. A fiút egyelőre nem veszem figyelembe.*
Vissza az elejére Go down
Casian Dobaru
Első évfolyam
Casian Dobaru


Hozzászólások száma : 101
Kor : 26
Regisztráció : 2008. Aug. 04.

Konyha - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 18:48

[nov. 5.]

*Miután Cas is elvette a felsőjét, nyaka köré csavarva indul meg a kijárat irányába, s csak hamar fel is tűnik a páros a konyha ajtajában.*
-Na, mit szólsz? Jó nagy, mi?*Vigyorog szembe Tomával.*
-Komolyan, otthon nincs ekkora bazi nagy konyhánk és ennyi mindennel felszerelve,mint milyen ez! Anyám imádná!*Meg úgy kb minden olyan személy, aki él-hal a konyhákért, a főzésért.*
-Mit készítsünk? Sima szendvicset vagy rántottát?*Köbö itt ki is merül minden gasztronómiával kapcsolatos tudása, de ha Tomának egyéb, kivitelezhető javaslata is van, szívesen hallgatja a srácot is.*
Vissza az elejére Go down
Toma Zamfirescu
Első évfolyam
Toma Zamfirescu


Hozzászólások száma : 32
Kor : 25
Hely: : Coxton birtok
Regisztráció : 2013. Oct. 07.

Konyha - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 18:59

* Követem Cast egészen a konyha ajtajáig. Nem tudom mi fog kisülni ebből, de csak nem nagy gáz, ha egy kicsit feltankolunk. Az ajtóban megállva pillantok végig a hatalmas konyhán. Még a szavam is eláll ettől a helytől. Most, hogy látom hol készülnek azok a finomságok kedvem lenne enni. Meg kell hagyni, jó nagy konyha, de egész biztosan sokan munkálkodnak, főzicskéznek itt, hogy kielégítsék a diákok gyomrát.*
- Sose főztem még, csak egyszerűbb kajákat, de ebben a konyhában ellennék. * pislogok még mindig ámulva, majd a kaja ötletén elgondolkozok. Valami laktató kéne, nem?*
- Rántotta, szerintem. Te feltuningolhatjuk hagymával vagy ilyesmikkel. * vetem fel az ötletet.*
Vissza az elejére Go down
Casian Dobaru
Első évfolyam
Casian Dobaru


Hozzászólások száma : 101
Kor : 26
Regisztráció : 2008. Aug. 04.

Konyha - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 19:07

[nov. 5., este]

-Nem rossz ötlet!*Mutat mutatóujjával Tomára, jelezve, nála a pont.*
-Nekem eszembe sem jutott volna feldobni még valamivel!*Vigyorodik el, tény, a konyhában sincs nagy tapasztalata, az mindig is az édesanyja reszortja volt. Itt meg megkap mindent a menzán, vagy ha szépen néz, akkor a lányoktól.*
-De de vágod a hagymát!*Azért annyi tapasztalata neki is van, hogy a hagyma vágás fájdalmas, még inkább könnyes menet a szem számára.*
-Mi kell hozzá?*Teszi fel a legégetőbb kérdést, miközben megindul a hűtőszekrény irányába. Na igen, eddig tartott a nagy határozottsága.*
-Tojás, mondjuk 5? vagy az túl kevés?*Fogalma sincs, hogy az anyja hogy, mennyiből szokta készíteni. Ilyenkor bizony jól jönne egy segítő leányzó. De no para, talpraesett legények ezek, valahogy csak megoldják a problémát.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Konyha - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 19:08

[November 3., Taraék]
*Hosszasan beszélgetni kezdek a lánnyal. Kiadom, ami felgyűlt bennem, majd a fiúra pillantok. Azért őt sem hanyagolom, időnként rápillantok, él -e még, végül miután sikerül kellőképp lefárasztanom magam, elköszönök, s elsietek, mielőtt kettőt pisloghatnának. Szerintem lassan ők is mennek a dolgukra, így jobban teszem, ha a szobám felé veszem az irányt, elkerülve őket.*
Vissza az elejére Go down
Toma Zamfirescu
Első évfolyam
Toma Zamfirescu


Hozzászólások száma : 32
Kor : 25
Hely: : Coxton birtok
Regisztráció : 2013. Oct. 07.

Konyha - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 19:16

* Ha a főzésről van szó, akkor a tudományom megáll a szendvicsnél és a pudingnál. Mert nem nagy ördöngösség olyat összedobni, még ész se kell hozzá különösebben. De a tojásrántotta más tészta. Figyelni kell ne égjen oda, jól fel legyen kavarva, szóval tiszta macera. A családom és az intézetben lévő konyhásoktól láttam egyszer-kétszer hogyan készítenek tojásrántottát és már abba belefáradtam, hogy néztem.*
- Ha én vágom a hagymát, te a tojással bajlódsz? * kérdezem, miközben körbekutatom a konyhát, merre találok hagymát, vágódeszkát és egy éles kést, ami minden bizonnyal valahol a pulton lesz egy helyes kis tartóban. Miután megszerzem a dolgokat lepakolászok és Casian felé pillantok.*
- Tojás, hagyma, akár baconszalonna, sonka, meg só. Azt hiszem. * gondolkodok el a pultnak dőlve.* - Meg gondolom egy valami amiben kisütjük. * mondom.*
- Ha nagyon éhes vagy, akkor lehet hat is, azt döntsd el te. * biccentek felé. Ezt a részét inkább rá bíznám, mert a mennyiségekkel gondjaim vannak.*
Vissza az elejére Go down
Casian Dobaru
Első évfolyam
Casian Dobaru


Hozzászólások száma : 101
Kor : 26
Regisztráció : 2008. Aug. 04.

Konyha - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 20:23

[nov. 5., este]

-Nekem mindegy, csak hagyma ne legyen.*Vigyorodik el, ami voltaképpen azzal egyenlő, hogy Casé marad a tojás.*
-Öhm... bacon meg sonka.... hm, szerintem azok is a hűtőben lesznek.*Jelenti ki pillanatnyi gondolkodás után. No, nem mintha Toma bizonyára nem sejtette volna. Azért szépen előkotorássza azokat is, majd utoljára hagyja a tojásokat az eldöntendő dilemmával.*
-Oké, akkor legyen hat!*Ha már kapott segítséget, könnyű a választás.*-Nem csak serpenyő, de egy tál is kell, amibe összekeverhetjük!*Jegyzi meg, s azon nyomban keresgélni is kezd a konyhaszekrények között, míg egy "Áháá!" felkiáltással, győzedelmesen a magasba nem emeli a fehér műanyag tálat.*
-Megvan!*Most már akár kezdhetné is a melót, ám mégsem teszi, ott áll a konyhapult előtt, a hozzávalókat és a tálat bámulva.*
-Te Toma, hallod, ezekkel mit csináljak?*Bök a kezében tartott habverővel (!) a húsok irányába.*
-Ezeket is vágjam imán bele?*Pislog tanácstalanul a másikra. Tényleg nincs tisztában ilyenekkel, no.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konyha - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Konyha
Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Pince-
Ugrás: