Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Tornacsarnok - Page 2 Vote_lcapTornacsarnok - Page 2 Voting_barTornacsarnok - Page 2 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Tornacsarnok - Page 2 Vote_lcapTornacsarnok - Page 2 Voting_barTornacsarnok - Page 2 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Tornacsarnok - Page 2 Vote_lcapTornacsarnok - Page 2 Voting_barTornacsarnok - Page 2 Vote_rcap 
Tara Black
Tornacsarnok - Page 2 Vote_lcapTornacsarnok - Page 2 Voting_barTornacsarnok - Page 2 Vote_rcap 
Lucius Marga
Tornacsarnok - Page 2 Vote_lcapTornacsarnok - Page 2 Voting_barTornacsarnok - Page 2 Vote_rcap 
David Rowle
Tornacsarnok - Page 2 Vote_lcapTornacsarnok - Page 2 Voting_barTornacsarnok - Page 2 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Tornacsarnok - Page 2 Vote_lcapTornacsarnok - Page 2 Voting_barTornacsarnok - Page 2 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Tornacsarnok - Page 2 Vote_lcapTornacsarnok - Page 2 Voting_barTornacsarnok - Page 2 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Tornacsarnok - Page 2 Vote_lcapTornacsarnok - Page 2 Voting_barTornacsarnok - Page 2 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Tornacsarnok - Page 2 Vote_lcapTornacsarnok - Page 2 Voting_barTornacsarnok - Page 2 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Tornacsarnok

Go down 
+8
Apollo D. Udrea
Tara Black
Pistol Alexa
Péterfy C. Soma
Mia Gart
Corina Slavici
Cerasela Dâba
Alisa Coxton
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tornacsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 10 2013, 18:33

*Miután Stev felhozzata a gimnasztikát meg a lovaglást eszembe jutott hogy kicsit tényleg elhanyagoltam a dolgokat. A gimnasztika mellett a torna volt a másik hobbim. Azon belül is a felemás korlát meg a gerenda. Miután bemelegítek neki látok az edzésnek. Nagyon rég csináltam már és fura újra a felemás korláton edzeni.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tornacsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 10 2013, 18:44

*Miután Stevennel volt köztünk a "kis" összecsapás azóta az erőm sem tért vissza. Bár már 2 éve felhagytam a karatéval, és az utcai harccal, Manapság kezdek visszatérni hozzá, ami nem is árt. Általában a szabadban szoktam ilyenkor edzeni, de most a tornaterem is megteszi. Belépek a terembe, és kit látok: Tarát. Valahogy mindig összefutunk valahol.*
- Szia! *köszönök oda neki.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tornacsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 10 2013, 19:08

*Épp átugrok a magasabb korlátra és átfordulok mikor megjelenik Dim. Halványan rámosolygok majd leugrok a matracra.*
-Szia.*köszönök neki. Múltkor csúnya fejmosást kapott tőlem.*
-A múltkori miatt neharagudj. Nem akartam úgy beszélni veled csak megrémültem. Már a bátyámat elvesztettem és egyszer már Stevent is. Még egyszer nem akarom. És ezért voltam olyan ideges.*mondom hallkan, majd nagyot sóhajtok és vissza megyek a felemás korláthoz. *
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tornacsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 10 2013, 19:23

- Ne, ne, ezt most hagyd abba! Semmit nem utálok jobban, mint az alapos fejmosást, és utána a magyarázkodást. *mondom kiakadva.* Na, jó még egypár dolgot, de ez most nem lényeg. *mosolyodok el.* Mire gyakorolsz? *kérdem tőle. miután visszamegy a korláthoz.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tornacsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 10 2013, 19:35

*Kicsit elmosolyodom mikor kiakad. Meglehet olcsó magyarázat de ez az igazság. *
-Csak úgy. Régen a lovaglás és a gimnasztika mellett sokat tornáztam de egy ideje egyiket sem gyakoroltam és épp itt volt már az ideje.*mondom ahogy átfordulok.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tornacsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 10 2013, 19:42

- Ilyen emberek mellett, mint akivel állandóan találkozgatsz nem is árt. *mosolyodok el, majd felugrok én is a rúdra. Bár nem tudom, hogy kell tornázni, de csak leülök az egyik rúd végére, és onnan nézem, hogyan ugrál egyik rúdról a másikra.*
- Én is csak emiatt jöttem le ide. Még mindig gyenge vagyok.
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tornacsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 10 2013, 19:48

*Hagyom hogy a lendületem vigyen. Ahogy átfordulok, az alacsonyabb rúdra lendülök majd leülök és ránézek.*
-Nem félsz hogy véletlenül elárulom valakinek a hogy gyenge vagy?* kérdezem ahogy ránézek.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tornacsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 10 2013, 19:57

- Nem, nem félek. *mondom határozottan* Ha tudnád, hogy mire vagyok képes még így is, nem járna ennyire a szád. * mosolyodok el. Ugyan ezt még neki sem árultam el, de képes vagyok pár mozdulattal lebénítani bárkit.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tornacsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 10 2013, 20:26

*Kicsit nagyszájúnak tartom. Ha valakinek erős és jó képességei vannak az befogja a száját. *
-Adok egy jótancsot ingyen. Sose fedd fel az utólsó lapodat. Csak ha az ellenfeled megtette azt.*mondom ahogy keresztbe rakom a lábam majd mellkasomon összefonom a karomat. Mindezek ellenére, jó a sráccal beszélgetni még ha néha az idegeimre is mászik. Segítőkész rendes gyerek. Lehet hogy Stevet a kedvessége zavarta meg.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tornacsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 2 EmptyPént. Okt. 11 2013, 13:19

- Ha tudnád, hány lapom van még, nem tudnád összegyűjteni két francia-kártya pakliba. *talán picit túloztam, de az soha nem árt. Szeretek mások agyára menni, még ha néha bajba is kerülök miatta. Lassan felállok két lábra. Rúdon, állva is könnyű egyensúlyoznom. Elrugaszkodom, és ugrás közben elkapom másik rudat. Egy-kétszer megpördülök, majd felhúzom magam, és leülök Tarával szemben.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tornacsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 2 EmptyPént. Okt. 11 2013, 13:26

-Nagyszájú!* mondom mosolyogva. És figyelem ahogy átugrik majd kétszer átfordul végül leül velm szemben. *
-Nem is rossz. Jó tornász lehetnél. *mondom. Mondjuk a torna és a gimnasztika is a kiképzésem része volt. Elég nehéz Kitsune őrének lenni. Sok mindent fel kell érte adni ami tudom hogy nekem nem fog menni. Nagyot sóhajtok majd megtámaszkodom a rúdon és az alattunk lévő matracot bámulom. *
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tornacsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 2 EmptyPént. Okt. 11 2013, 13:36

- Ha nem lennék nagyszájú, ki szórakoztatna? *kérdem tőle.* Kösz, de nem lennék tornász. Attól, hogy jó az egyensúlyérzékem, még nem leszek tornász. A gimnasztika nem az én műfajom, azok inkább a küzdősportok. *mosolygok rá.* Min töprengsz? *kérdezem*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tornacsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 2 EmptyPént. Okt. 11 2013, 13:46

*Hallkan felnevetek. Igaz valamilyen szintig szórakoztató ha valakinek nagy a szája de könnyen bajba is sodorhatja.*
-A torna és a gimnasztika is a küzdősport miatt kezdtem el. Na jó ez hülyeség mert a szüleim szerették volna ha versenyekre járnék. *mondom mosolyogva. *-De tudtam alkalmazni a kiképzések során is.* magyarázom majd ránézek mikor megkérdi min töprengek. *
-Semmin csak hát... Hadjuk nem fontos.*teszem hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tornacsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 2 EmptyPént. Okt. 11 2013, 13:55

- Versenyek? Én soha nem bírtam őket. Csak arra jó, hogy az egyik lökött figura lealázza a többit a sárga földig. Undorító. *mondom.* Tara, ha valamit megtanultam az évek során, az az, hogy ha valaki belekezd a mondandójába, és hirtelen irányt változtat, az azt jelenti, hogy nagy baja van. Szóval? Ki vele!
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tornacsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 2 EmptyPént. Okt. 11 2013, 14:03

-Kérdezhetek valamit Dim?*nézek rá.*Hány éves vagy? *kérdezem mert álandóan úgy beszél mintha valami nagy öreg lenne. De igaza van. Számomra elég nagy a baj mert a jövőmről kell majd döntenem Japánban. *
-Annyi hogy nem tudok dönteni a kötelességem és a szerelem között.*válaszolom végül nagyot sóhajtva.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tornacsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 2 EmptyPént. Okt. 11 2013, 14:17

- 17 vagyok. *mondom* De ha arra akartál célozni, hogy úgy beszélek mint egy 80 éves öregapó, nem tévedtél sokat. A szüleim szerint ugyanis az őseim szellemei is bennem laknak, és így sokkal jobban át tudom értékelni a dolgokat. *mondom, majd a kérdésére felhúzom a szemöldököm.* 
- Nem akarok Steven ellen szavazni, de azt javasolnám, sétálj rá egyet. Tudom, hülyeségnek hangzik, de az agyad nem mindig tud mindig mindent eldönteni. Ha sétálsz egyet a természetben, az agyad lepihen, és a szíved fog a helyes útra térni, vagy téríteni attól függ.
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tornacsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 2 EmptyPént. Okt. 11 2013, 14:30

*Figyelek arra amit mond. Lehet igaza is van csak sajnos odahaza nem ilyen egyszerűek a dolgok.*~ Ha továbbra is Kitsune őre maradok akkor el kell hagynom Stevent. De azt nem tudnám megtenni. ~*gondolkodom ahogy kezeimmel megemelem magam majd lassan két kezemre állok ahogy a rúdon kapaszkodom. Lehunyom a szemem majd bal kezemet a hátammögé rakom. Régen volt rá szükség hogy ennyire leterheljem a testem hogy gondolkodni tudjak.*
-Neharagudj. De egy gaijin nem értheti meg a mi életünket. Kitsune veszélyes ha ellent mondok nekik akár ki is végezhetnek. Ezért kell döntenem mihamarabb.*mondom hallkan és tudom hogy hallja amit mondok.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tornacsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 2 EmptyPént. Okt. 11 2013, 14:45

- Kitsune? *kérdezek vissza* A kilencfarkú róka? Gaijin? Mi a fenéről beszélsz? Legalább kifejthetnéd, mert teljesen összezavarodtam. Azt tudom, hogy japán vagy, de azon kívül semmit. Szóval, megkérhetlek, hogy szánj arra egy kis időt, hogy elmagyarázd? Kérlek. *mondom. Ha nem tudok semmit sem, nem tudok segíteni sem. Legalábbis megpróbálok segíteni, ha tudok.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tornacsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 2 EmptyPént. Okt. 11 2013, 14:57

-Nem az a Kyuubi. És ő egy démon. Kitsune egy háromfarkú fehér bundájú vörös szemű róka szellem. A gaijin pedig kivülállót jelent. *magyarázom még mindíg csukott szemmel. *
-Egy titkos szentély papnője vagyok. Vagy is pontosabban én vagyok Kitsune őre. Szóval ha eljön az idő akkor elnyerhetem a jogot hogy bebocsájtást nyerjek a Kamik közé.*magyarázom nagyot sóhajtva. *
-Ez még nem is lenne baj. Csak hogy Steven is egy gaijin. Őt jobban féltem. Mert a nagynéném könnyen megölheti. *teszem hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tornacsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 2 EmptyPént. Okt. 11 2013, 15:11

- Oké, az elejét még értettem, de a vége egy kicsit hiányos. Mitől őrzöd? Hogy ki ne szabaduljon, vagy hogy megvédd? Kamik, pedig ha jól értelmezem papnők? És mért ölnének meg? Mert nem teljesíted a kötelességed? És ha jól értettem, te is papnő leszel nemsokára? És miről kell döntened, hogy belépsz, vagy hogy megfutamodsz? *halmozom el kérdésekkel.* És ha jól értem, a nagynénéd vagy vámpír, vagy papnő. Húúú, ez aztán a nagy dilemma. *fújom ki a levegőt. Én még nem álltam így, talán egy ősöm igen. gondolom. Megvárom, míg válaszol, aztán ha tudom előhívom az egyik ősömet, hogy segítsen rajta. Mindenesetre lótuszölésbe helyezkedek. Minél előbb megoldasz egy problémát, annál több tapasztalatod lesz.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tornacsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 2 EmptyPént. Okt. 11 2013, 15:35

*Miután elmondok pár dolgot egy kicsit csend van így tudok gondolkodni majd hirtelen eláraszt a kérdéseivel. Annyira meglep hogy megremeg a kezem mikor nem figyelek és le esem a rúdról. Szerencsére a hátamra érkezem és a matracra így nem esik bajom. *
-Pfff!*fújom ki hajamat a szememből.* -Pedig eszes srácnak hittelek.*mondom és nagyot sóhajtok. *- Ha valakit Kitsune őrének neveznek ki az aszt jelenti hogy a szentély főpapnője. És azért hítják azt a személyt őrzőnek mert ez a szentély a szellemektől a mágusokig mindenkinek nyitva áll és úgy mond Kitsune az aki egyensúlyt teremt az emberek és például a démonok között.*mondom ahogy felülök. *- A kamik az istenek. Minket papnőket mikónak hívnak. És azért ölnének meg mert szamukra szencségtörést ha egy gaijinnal vagyok együtt. Bár ez engem nem érdekel. A nagynéném meg papnő és vámpír is.*magyarázom a helyzetet remélve hogy megérti.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tornacsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 2 EmptyPént. Okt. 11 2013, 15:53

-Jesszusom jól vagy? *kérdezem, majd én is leugrok hozzá.* Egyszer az egyik unokatesóm jogot tanult, én segítettem neki, és ha van valami amit megtanultam, az az, hogy minden szabály alól van kibúvó, egy kiskapu. Tehát, csak meg kell találnunk. *gondolkodom, egy kicsit, majd eszembe jut valami.* - Mi lenne, ha nem lennél már papnő? Akkor nem kellene követned a szabályaikat. De ez csak egy gyerek véleménye. Ha akarod, megpróbálhatom telekinézissel az egyik ősömet elővetíteni, és ők tapasztaltabbak, mint én. Sokkal.
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tornacsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 2 EmptyPént. Okt. 11 2013, 16:01

-Persze jól vagyok.*mondom és újra eldőlök. *
-Ezért is megyek haza. Hogy meglátogassam a bátyám sírját. És elintézzem az ügyet. *mondom a plafont bámulva.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tornacsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 2 EmptyPént. Okt. 11 2013, 16:08

- Ha már itt tartunk, elmondanád, hogy mi történt a bátyáddal? Vagy túl fájdalmas emlék? Szólj rám nyugodtan, csak tudod, szeretek minderről tudni. Addig oké, hogy hazautazol, de mit fogsz csinálni, az "üggyel"? *kérdem. Majd leülök vele szemben.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tornacsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 2 EmptyPént. Okt. 11 2013, 16:23

*Még mindíg a plafont bámulom. Kicsit még mindíg fáj ha beszélnem kell róla.*
-Egy autó balesetben hallt meg. Engem még kitudott menteni de mikor visszament hogy a menyassonyát is kimentse de akkor a kocsi felrobbant.*mondom és lehunyom a szemem majd karommal takarom el. Mindíg is gyűlöltem erről beszélni.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tornacsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tornacsarnok
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Pince-
Ugrás: