Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Tatros folyó partja - Page 21 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 21 Voting_barTatros folyó partja - Page 21 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Tatros folyó partja - Page 21 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 21 Voting_barTatros folyó partja - Page 21 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Tatros folyó partja - Page 21 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 21 Voting_barTatros folyó partja - Page 21 Vote_rcap 
Tara Black
Tatros folyó partja - Page 21 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 21 Voting_barTatros folyó partja - Page 21 Vote_rcap 
Lucius Marga
Tatros folyó partja - Page 21 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 21 Voting_barTatros folyó partja - Page 21 Vote_rcap 
David Rowle
Tatros folyó partja - Page 21 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 21 Voting_barTatros folyó partja - Page 21 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Tatros folyó partja - Page 21 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 21 Voting_barTatros folyó partja - Page 21 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Tatros folyó partja - Page 21 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 21 Voting_barTatros folyó partja - Page 21 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Tatros folyó partja - Page 21 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 21 Voting_barTatros folyó partja - Page 21 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Tatros folyó partja - Page 21 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 21 Voting_barTatros folyó partja - Page 21 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Tatros folyó partja

Go down 
+28
Steven Blackfield
Apollo D. Udrea
Tara Black
Cerasela Aries
Christian D. Jensen
Bálint C. Baltazár
Tsicsói Hargita
Mia Gart
Isabella Sancu
Dévajvári Nóra Dela
Fred Padmor
Cristian Badrick
Beatrix Gabriela Zola
David Rowle
Jezabell Pads
Avram Thadziev
Sevastian Porge
Cerasela Dâba
Kevei-Túr Johanna
Corina Slavici
Péterfy C. Soma
Nadia Bârsan
Lucius Marga
Ronald Morgan
Florina Zaharia
Susana Enescu
Jonathan Coxton
Alisa Coxton
32 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next
SzerzőÜzenet
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 21 EmptyVas. Nov. 17 2013, 18:20

*Picivel nyugodtabbnak érzem magam, hogy sikerült elrendezni a dolgokat. Nagy sóhajjal nézek fel rá mikor megszólal, majd hangos nevetésben török ki.*
- Megrendelhetnéd szülinapi ajándéknak! *nézek rá a könnyeimet törölgetve, ezután szorosan hozzábújok.*
- Nézhetnénk megint a csillagokat. Mutathatnál egy-két csillagképet is, ha tudsz.
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 21 EmptyVas. Nov. 17 2013, 18:27

- Te akartad! *mondom, felkapom, és megint felugrok arra a fenyő ágára, mint múltkor. Lerakom, és megcsókolom.*
- Rendben, hááát az ott a Nagy-göncöl, vagy a Nagy-medve ahogy tetszik. Én a népies nevét tudom jobban. *mondom miután megtaláltam, felmutatok az égre. És végighúzom az ujjam a csillagokon. Ezt általában minden gyerek tudja. Aztán nem messze tőle, megtalálom a Kis-göncölt. És azt is megmutatom neki.*
- Az lenne a párja a Kis-medve. Már ha látod. *mosolygom rá, és nyomok egy puszit a homlokára.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 21 EmptyVas. Nov. 17 2013, 19:16

*Erősen kapaszkodom vállaiba, mikor a hátára kap és az egyik ismerős fenyő felé veszi az irányt. Hamarosan újra azon az ágon állunk és azon kapom magam, hogy A vállára hajtom fejem, miközben hallgatok és figyelek.*
- Az meg a nyilas, igaz? *kérdezem az egyik csillagképre mutatva, nem messze a mini medvecsaládtól. Azokat szerencsére látom, nem kell szemüveg, de még teleszkóp sem, bár utóbbi jó lenne karácsonyra.  Szeretem a csillagokat kémlelni, azok megnyugtatnak.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 21 EmptyVas. Nov. 17 2013, 20:24

- Igen, az az. Az pedig a sárkány. *mutatok vissza a medvecsalád felé.* -És körülbelül én ennyit tudok. *mosolygom le rá. Majd újabb puszit nyomok a homlokára.* - Annyira jó veled lenni. És távol mindentől, és mindenkitől. *Nagyot sóhajtok. Bár örökké tartana ez a pillanat. Vagy csak mi maradnánk és az idő ilyen tökéletességben.* - Szeretlek. *súgom a fülébe.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 21 EmptyHétf. Nov. 18 2013, 20:01

- Az kicsit távol van számomra *mondom, hunyorítva pásztázva őket. Kiveszem a sárkány alakját és jó érzés amikor a képzelet erejének köszönhetően magam előtt is látom a hatalmas lényt. Egy hatalmas jégből összeállt behemótot képzelek el, aki mindenit elijeszt, elüldöz magától szándékosan, akinek az a jó, ha az embertársain nevethet, ha gúnyolhat másokat...
Khm, vagyis aki erős és akit senki nem állíthat meg, még talán én magam sem.*
- Szerintem is! *Mondom őszintén, felnézve rá. Legbelül pedig még inkább keseredem. Soha nem éreztem így fiú iránt, mondjuk igaz, a komoly kapcsolatok csak később kezdenek érni. Azt hiszem a mostani is egy ilyen. Én.. komolyan szeretem őt, de Ion is egyre szorosabban öleli a szívem szoros láncaival, s nem ereszt. Félek, hogy a végén nem leszek más egy ádáz küzdelemben - az ő rémes harcukban -, mint egy fődj, akit egy győztes kaparinthat csak meg, a vesztes pedig vagy súlyos sérülésekkel távozik, vagy meghal.
Az idő ilyen tökéletességében... Az asztrálvilágban jobb lehet. Ott legalább belassul az idő, a napok egybe folynak és számomra olyan lehet, mintha egy pillanat egy örökkévalóságnak felelne meg...*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 21 EmptyHétf. Nov. 18 2013, 20:20

- És most? *kérdem egy gyors csók után.* Még maradjunk? *Szeretnék itt maradni vele. Bár tudom, hogy úgysem fogja bírni olyan sokáig, de azt az időt is ki akarom élvezni. Minden vele töltött perc, csak elviselhetőbbé teszi, hogy nappal odabent kell ülnöm, és csak este jöhetek ki. ÉS elfelejteti velem minden gondomat. Még arról is megfeledkezem, hogy még visszafizetem annak a srácnak amit tett. Már Cera is a családomhoz tartozik, és nem szeretem, ha valaki átlép egy bizonyos határt.* 
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 21 EmptyHétf. Nov. 18 2013, 20:26

- Ha gondolod, még nézhetjük tovább a csillagokat, vagy akár sétálhatnánk is idekint. Most úgy is jobb idő van, picivel jobb, mint amikor példáuuul a vízben kötöttem ki általad *Sandítok rá. Eh, nagy bunyóra számíthatok, ha Dmitrie valaha is rájön az igazságra. Nem akarom elveszíteni, mint családtagot. Soha, soha, soha, soha, soha nem hittem volna, hogy megszeretek egy fiút is, de ő elérte, amit más nem: belé szerettem, lassan az én családom része is, viszont Ion is és nem tudom, kit választhatnék. Egyelőre erősen kétfelé húz a szívem.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 21 EmptyHétf. Nov. 18 2013, 20:35

- Akkor sétáljunk! Hát igen... Akkor még nem kedveltelek annyira. *mondom, egy gyors csókkal illetem, majd szorosan átölelem, és leugrálok az ágak között. Alig telik bele 5 másodpercbe, és már a talajon vagyunk.* - Merre megyünk? *kérdem, majd egy gyors csókot lehelek ajkaira. Mélyen beszívom a friss és kicsit hideg levegőt. Sokkal jobb ez a levegő, mint a nagyvárosok szennyezett légköre. Ezért szeretek én vidéken élni. És persze a természet közelsége miatt.* 
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 21 EmptyHétf. Nov. 18 2013, 20:47

- ... Azóta is gyakran csodálkozom, miért nem tudsz elhagyni, pedig 1 hónapja sem ismerjük egymást, maximum látásból *pillantok újra rá, mire megcsókol és átölel. Nem sokára a talajon vagyunk. Elmutatok egy irányba, majd el is indulok arra, de előtte még viszonozom azt a rövidke csókot, amit kaptam tőle.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 21 EmptyHétf. Nov. 18 2013, 20:56

- Azt akarod, hogy elhagyjalak? *nézek rá kérdőn, miközben elindulok mellette.* Bár nem tudnám megtenni, csak kérned kell. *Ez mondjuk igaz. Alig ismerem egy hónapja, és mégis. Talán túlságosan is kedvelem. Elhagyni? Azt nem tudnám. Túlságosan is ragaszkodom hozzá. Már az életem része. Vagyis azé, ami megmaradt belőle.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 21 EmptyHétf. Nov. 18 2013, 21:04

*Megállok egy pillanatra, lehorgasztott fejjel. Percekig csak mosolygok, ami lassan lelohad. Szomorú ábrázattal nézek újra a fiúra.*
- Nem... tudom. Lassan magam sem tudom, mit érzek igazán. Olyan vagyok, mint egy gyerek, aki megpróbálja megtanulni az új érzéseket, miközben ott van az a fal, ami folyamatosan erőlködik, hogy visszatérjen, én viszont nem gátolom. Azt akarom, hogy visszatérjen és szüntessen meg minden égő fájdalmat, vagy kellemetlenséget, ami nyom *magyarázom* - Voltaképp egy lélekroncsot szeretsz. A régi énemből alig maradt valami. A stílusváltás számomra az a korszak volt, amikor porig romboltam mindent és eltiportam mindenkit, aki akkor hozzám kötődött. Anyummal sem vagyok egy ideje jóban, ritkán küld üzenetet is. Nem vagyok más, mint egy ember, akit tudathasadásos lánynak titulálhatnának. Maradt egy régi porcika a régi énemből is, de a teljes valóm valahol a kettő között van. Mondhatnánk azt is, hogy a kettő keveréke. Érted, ugye? *Kérdezem halkan.* ~.. Csak mert én lassan egyáltalán nem.~
/fagy//
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 21 EmptyKedd Nov. 19 2013, 17:09

//Olv.//
- Nem vagy te lélekroncs, csak egy összezavarodott, és szeretethiányos lány. *mondom miközben átkarolom. És ismét egy gyors csókot nyomok a szájára.*- Láttam már elég sok ilyen és ehhez hasonló diagnózisban szenvedő embert, de te közel sem állsz hozzájuk. Még csak a határát sem súrolod. Gandhi egyszer ezt mondta: “Mi magunk legyünk az a változás, amelyet látni szeretnénk a világban.” és azt is, hogy: “A különbség a között, amit megteszünk és amire képesek lennénk, megváltoztathatná a világot.” És nem kell félned, hogy ilyen leszel. A siker legfőbb hátráltatója a kudarctól való félelem. “Sosem tudhatod milyen eredményei lesznek a cselekedeteidnek, de ha nem cselekszel eredményük sem lesz.” *mondom megnyugtatásként. Ő mindig is az a tipikus lázadó fiatal volt, és lesz is. Akárki próbálná megváltoztatni. Még én sem tudnám, és nem is akarom, ő ilyen és ilyen is marad.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 21 EmptyKedd Nov. 19 2013, 17:26

- Eh, olyan, mintha iskola pszichológussal beszélgetnék *húzom el a szám megborzongva, aztán jön a hirtelen csók. Jól esik - de most nem viszonozom -, ahogy az is, hogy meghallgat és próbál vigasztalni. Én lassan nem tudom, mit hihetnék. Kissé elveszettnek érzem magam. Nem, valóban nem tudna senki megváltoztatni és nem is szeretnék, ugyanakkor néha elég zavaró ez a kettősség. Annyira, hogy van, amikor mutatok egy kicsit a rendesebb énemből is. Valamikor egy másodikos lány megköszönte, amiért segítettem neki. Ezt akarom elkerülni, hogy az emberek ne legyenek  boldogok körülöttem, hanem hogy féljenek, ha felbukkanok, hogy ne bízzanak bennem, s ne reméljék soha, hogy segítek a problémáikban.*
- Amúgy mitől vagy okkult? Szabadidődben templomba jártál, vagy mi?
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 21 EmptyKedd Nov. 19 2013, 17:38

- Nem vagyok az, sem pap. Csak tudod, sok helyen jártam már, sok könyvet olvastam, és valahogy megragadt bennem. Valamint a nagyapám orvos, vagyis pszichológus. Ahol tudok ott segítek. “Ahol szeretetre méltó egyéniségedet nem eresztik be, ott hassál jó példáddal.” Így sikerült a te faladat is betörnöm, és onnantól már könnyű dolgom volt veled. És ha fel is húzod, én mindig találok rést rajta ahol átférek. Hiába ellenkezel. “Az emberiséget a szeretet törvénye uralja. Ha az erőszak, azaz a gyűlölet uralkodna már rég kihaltunk volna. És mégis, a tragédiája a dolognak, hogy az úgynevezett civilizált emberek, és nemzetek úgy viselkednek, mintha a társadalom alapja az erőszak lenne.” *Okkult? Lehet, hogy fejlettebb szellemű vagyok a legtöbb embernél, de ez nem azt jelenti, hogy máris én lettem Buddha leszármazottja. “Fájdalmasan tudatában vagyok tökéletlenségeimnek, s ebben a megismerésben rejlik minden erőm…”* 
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 21 EmptyKedd Nov. 19 2013, 17:48

- Elég az idézetekből! *csattanok fel hirtelen az arcába kiáltva. Felfogom a mondandó lényegét, viszont nem fogok rést hagyni a falamon. Nem, és azt sem hagyom, hogy készítsen egyet. Egyrészt nem vagyok egy nyitott könyv, amiből csakúgy könnyen olvasni lehet, s nem vagyok egy olyan személy, aki meg akarná  könnyíteni bárki dolgát is.*
- Pedig érdekes lett volna. Amúgy mondtam már, hogy ki nem állhatom az agyturkászokat? *Pillantok fel szemeibe. Hinnye, hamarabb visszajött a "vendég", mint hittem. Azt hiszem a legközelebbi közös óránkon pedig újra a már jól ismert énemet láthatja, amennyiben.. nem feledkezem meg róla.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 21 EmptyKedd Nov. 19 2013, 18:00

- Fáj az igazság? *kérdem. "Használd az igazságot az üllődnek, az erőszakmentességet a kalapácsodnak, és utasíts el mindent, ami nem állja ki az igazság üllőjének, és az erőszakmentesség kalapácsának próbáját.”* - Én vagyok agyturkász, csupán manipulálom az embereket, és ezzel érem el a sikereimet. És gyakran megmutatom az embereknek a tükörképüket. És rádöbbennek mit is tesznek. *mondom. Csak végső esetben válok tükörré, de akkor az mindent visz. Végső kártyaként fedem csak fel. És ezt még senkinek nem sikerült elérnie.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 21 EmptyKedd Nov. 19 2013, 18:14

*Szótlanul elkullogok mellőle. Megszaporázom lépteimet, így nem telik sok időbe, mire lehagyom - mivel szerencsére még normális tempóban megy.
Nem fáj az igazság, csak bosszant, ahogy az idézetek is, meg ez az egész. Erről beszéltem, hiszen a kettősség is újra jelen van. Szeretem őt, jól esik amit mond, mégis... Minél tovább beszél, a jó rosszba billen át, amitől hirtelen a hangulatom is megváltozik.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 21 EmptyKedd Nov. 19 2013, 18:24

- Hé! Várj már! *mondom mikor ellép mellőlem. Utána szaladok, és hamar be is érem.* - Tudom egy óriási hülye vagyok, aki nem törődik másokkal. Sajnálom. Oké? *nem szeretnék haragban elválni tőle. Főleg tőle. én húznám a rövidebbet. És nem lenne jó az ellenségének lenni. Főleg neki. A hangulatingadozásai miatt agybajt kapok, de az nem a közeljövőben lesz. Kibírom mellette. Vagy ha nem, hát így jártam...*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 21 EmptyKedd Nov. 19 2013, 18:45

*Karba tett kézzel sétálok odébb, majd a szemem sarkából nézek rá újra. Beér és próbál lenyugtatni, viszont nem fogom könnyen adni magam.*
- Haa azt hiszed, hogy egy csoda folytán ez a trükköd beválik, akkor tévedsz *vonom össze szemöldököm* - "Használd az igazságot az üllődnek, a erőszakmentességet a kalapácsodnak és utasíts el mindent, ami nem állja ki az igazság üllőjének, és az erőszakmentesség kalapácsának próbáját." *idézem vissza egy korábbi mondatár* - Érzelemmanipuláló? Az régebben az én területem volt, de ma megelégszem azzal is, ha valakit egyszerűen megalázhatok, te viszont Dimitrie Undrea egy érzelmi zsaroló vagy, ha ebben leled sikerélményed, amivel megtörhetsz egy embert.

Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 21 EmptyKedd Nov. 19 2013, 18:57

- És akkor mi van? Nem tetszik, ha valamiben hasonlítok rád? Nem tehetek róla! Ilyen vagyok! *akadok ki. Nem tehetek róla szeretem megismerni a másikat, és ha ilyen eszközökhöz kell folyamodnom, megteszem. Az igaz, hogy nála is rosszabb vagyok, de nem érdekel. Ilyen vagyok és kész.* - Nem érdekel mit mondasz! Én ilyen vagyok és kész!
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 21 EmptyKedd Nov. 19 2013, 19:06

*Látszólag nem vagyok elragadtatva az örömtől. Nemleges választ olvashat le az arcomról, ha elég éles a látása hozzá.*
- Értem *válaszolom szűkszavúan utolsó mondataira reagálva, a kérdést elengedem a fülem mellett* Valamikor vagy SVK-n, vagy azon a gyógynövényes őrültségen találkozunk *fordulok el tőle, majd hirtelen elindulok.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 21 EmptySzer. Dec. 04 2013, 21:05

*Érzem, hogy itt a tél. Kint nagyon hideg van, így ki sem mozdulok fekete csizmám, sötét hosszú kabátom és vastag sálam nélkül. A Tatros partjára megyek, hogy egy kicsit kiszellőztessem a fejem.
Odasétálok a folyóhoz, majd pár méternyire megállok előtte és az égre tekintek. Victoria, amióta Ion eszembe juttatta, nem tudom kiverni a fejemből, ugyanakkor nem kedvelem már őt szerelemből.... Yvanne viszont felkeltette az érdeklődésem.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Tatros folyó partja - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 21 EmptySzer. Dec. 04 2013, 21:10

* Imádom a telet. Nem tudom hogy a karácsony hangulata teszi,vagy az hogy ilyenkor minden elcsendesül, de azt tudom hogy ilyenkor a leghalkabb a természet. A folyóhoz mentem de már valaki megelőzött.
-Helo.-köszönök csendesen Solomonnak.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 21 EmptySzer. Dec. 04 2013, 21:21

*Oldalra pillantok. Odajön hozzám egy ismerős lány, majd rám köszön. Pár perc után felismerem az illetőt és hirtelen magamhoz ölelem.*
- Sziaaaa! *harsogom vidáman. Egyre megfeledkezem arról, hogy még csak barátok sem vagyunk. Hirtelen esik csak le a tantusz, utána rögtön elengedem, a tarkómat vakargatva.*
- Íííí, bocsi! *nevetek fel zavartan és remélem nem akar felpofozni* - Néha kicsit túl közvetlen vagyok... *~Ez enyhén szólva kínos!~*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Tatros folyó partja - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 21 EmptySzer. Dec. 04 2013, 21:25

* Megölel amivel enyhén szólva zavarba hoz....Köhögök egyet majd megszólalok.
-Igen azt látom....-mondom nyersen,majd őt nézem.- Hogy vagy?-kérdezem mert most csak ez jut eszembe.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tatros folyó partja - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 21 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tatros folyó partja
Vissza az elejére 
21 / 24 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Udvar-
Ugrás: