Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Tatros folyó partja - Page 24 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 24 Voting_barTatros folyó partja - Page 24 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Tatros folyó partja - Page 24 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 24 Voting_barTatros folyó partja - Page 24 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Tatros folyó partja - Page 24 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 24 Voting_barTatros folyó partja - Page 24 Vote_rcap 
Tara Black
Tatros folyó partja - Page 24 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 24 Voting_barTatros folyó partja - Page 24 Vote_rcap 
Lucius Marga
Tatros folyó partja - Page 24 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 24 Voting_barTatros folyó partja - Page 24 Vote_rcap 
David Rowle
Tatros folyó partja - Page 24 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 24 Voting_barTatros folyó partja - Page 24 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Tatros folyó partja - Page 24 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 24 Voting_barTatros folyó partja - Page 24 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Tatros folyó partja - Page 24 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 24 Voting_barTatros folyó partja - Page 24 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Tatros folyó partja - Page 24 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 24 Voting_barTatros folyó partja - Page 24 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Tatros folyó partja - Page 24 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 24 Voting_barTatros folyó partja - Page 24 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Tatros folyó partja

Go down 
+28
Steven Blackfield
Apollo D. Udrea
Tara Black
Cerasela Aries
Christian D. Jensen
Bálint C. Baltazár
Tsicsói Hargita
Mia Gart
Isabella Sancu
Dévajvári Nóra Dela
Fred Padmor
Cristian Badrick
Beatrix Gabriela Zola
David Rowle
Jezabell Pads
Avram Thadziev
Sevastian Porge
Cerasela Dâba
Kevei-Túr Johanna
Corina Slavici
Péterfy C. Soma
Nadia Bârsan
Lucius Marga
Ronald Morgan
Florina Zaharia
Susana Enescu
Jonathan Coxton
Alisa Coxton
32 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24
SzerzőÜzenet
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 24 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 16:37

[2014. 01. 01.]

- A te szád is beállhatna, amikor ki akarja javítani a hibáimat! *bokszolok erősen a vállába, majd visszacsúsztatom a vállára bizsergő kezemet. Most érzem igazán, hogy megszáll az ördög. Valóban nagyon kedves teremtés vagyok, csak a kedvesség jön ki másképp. Nem törődök más érzéseivel, csak az a fontos, hogy olyan mély fájdalmat próbáljak okozni, mint amelyeket én is éreztem. Azt akarom, hogy a körülöttem lévők szenvedjenek, hogy ismerjék a nevemet, és ha látnak, kerüljenek el, habár ez alól vannak kivételek.*
- Az meg merre van? *kérdezem értetlen arcot vágva, majd felsóhajtok* - Mindegy, a helyében... helyedben abba hagynám a zenélgetést, máskülönben orvosok húzhatják ki a torkodból a hangszer vonóját! *mondom komolyan. No, mi lesz ebből? Két vámpír kontra egy ember? Ez nem lenne fair.*
Vissza az elejére Go down
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Tatros folyó partja - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 24 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 16:50

[2014,01,01]
*A fiú egész higgadtnak tűnik annak ellenére, hogy megsérült. Igaz az én idegeim sincsenek acélból, de a lány viselkedése közel sem zavar azokhoz képest, mint amik történtek velem. Sajnos találkoztam vadásszal. Igaz csak egyel. A legrosszabb fajtával. Aki képes volt elvetetni magát az apámmal. Egy pénzéhes kétszínű alattomos hárpia. És még én vagyok a szörnyeteg.  Kicsit felvonom a szemöldökömet a jelenetre, majd nagyot sóhajtok.* - Magyarországon. Amúgy sajnálom, ha csalódást okoztam, de te hiába sértegetsz nem lesz eredménye. Vannak dolgok, amik fájdalmasabbak, mint a te sértéseid. *mondom, ahogy végre helyre állítom a hangszert. *~Sok minden sokkal fájdalmasabb. ~*- És azt is sajnálom hogy ha ne tetszik a zeném, de csak miattad és a sértéseid miatt nem fogom abba hagyni. Tudod van hogy másnak esetleg fájdalmasabb a múltja és még sem akar másoknak fájdalmat okozni.* lehet kicsit kioktatásnak hangzik amit sajnálok de ő csak azért sérteget mert nagy fájdalom érte, és azt akarja hogy másoknak is fájjon. De nekem már úgy is mind egy. Úgy látszik számomra itt sincs hely.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 24 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 17:07

[2014.01.01.]


- Most kikezdtél velem? *nézek le Cerára. Rossz választás. Attól, hogy másokat még büntetlenül idegesít, velem nem ez a helyzet. Ha én megmutatom neki a rossz énem, azt bizony nem köszöni meg. Megfogom a derekát és könnyedén felemelem. Nem ártana rá egy-két kiló.*
- Mit is mondtál? *Kérdem a szemeibe nézve.* ~Nem viccelek Cera.~ *Ő nem bunkó, csak furán fejezi ki a kedvességét. Csak egy a bökkenő: én nem ezt a fajta kedvességet szoktam meg tőle. Ha velem bunkó, akkor én is az leszek. Vele ellentétben én azonban kihasználom az adottságaimat. Ha akarnám, most repülőleckére kényszeríteném, de nem teszem. Óvatosan leengedem, majd megcsókolom. Nem zavar a másik lány, és gondoljon bármit, úgysem érdekel.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 24 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 18:02

[2014. 01. 01.]

- Ugyan! Tudom, hogy úgy sincs végtelen türelmed! *rászegezem az egyik mutatóujjam* - Lehetsz akármilyen higgadt, tarthatsz akár három órás monológot is arról, hogy mi fájdalmasabb, mint az én sértéseim, ha már így felhoztad ezt a témát is, azonban tudok olyan eszközökhöz is folyamodni, ami garantáltan kihoz a sodrodból *felelem, majd gúnyolódni kezdek az újabb mondaton*
- „
Tudod van hogy másnak esetleg fájdalmasabb a múltja és még sem akar másoknak fájdalmat okozni” . Nos, ez szép tündérmese, de nekem a puszta látványod is fájdalmat – vagy inkább hányingert – okoz *hordom le, ezután Dimitrie felé fordulok, nem fecsérelve több időt arra a boszorkányra.* ~Kioktatott egy banya!!!~ *Meglepődök, amikor a fiú hirtelen felemel, de nem sikítok fel, és keményen állom a tekintetét is. Tudom, hogy nem viccel, viszont nem félek tőle.*
-  „A te szád is beállhatna, amikor ki akarod javítani a hibáimat” *idézem vissza karba tett kézzel, végül jókedvűen viszonozom a csókot, s mikor letesz, szorosan magamhoz ölelem* - Különben meg nem félek kikezdeni veled, Romeo! * ~Ehm... Amúgy durva, hogy Magyarországon tanult az a boszorkány!  Ez azért elismerésre méltó.... egy töketlen fickó szemében, aki nem merné megmondani neki a magáét.~
Vissza az elejére Go down
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Tatros folyó partja - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 24 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 18:09

[2014.01.01]
*Úgy látom, jól megvannak. Szokásos párok közti csetepaté aztán a szokásos békülés. Mikor megcsókolja, a lányt elfordítom a fejem, nem az a baj hogy boldogok, mert annál jobb nincs is. Csak eszembe jutott, hogy Solomon megszegte az ígéretét. És el felejtett pedig az elmúlt időszakot csak úgy húztam ki, hogy arra gondoltam egy nap viszont láthatom. Hegedűmet visszarakom tokjába, majd lezárom azt. Sóhajtok egyet majd fölkelek mire Szellőszárnyú felém repül, majd karomra száll. *~Rád legalább mindig számíthatok kislány.~* Gondolkodom, majd a sötét égre nézek.*~ „Adj szót a fájdalomnak; a bánat, amely nem beszél, addig szorítja a megterhelt szívet, amíg az megszakad. „ De még is hogy? Úgy látszik, alul maradok saját érzéseimmel szemben és inkább csak csendben eltűröm, hogy elfeledtek. Csendben meghúzva magam csak távolról figyelem még lehet, aztán, mint por a széllel eltűnök, s nem leszek más, mint egy név s emlék a korhadt táblán. ~* - Ha te így gondolod engem nem zavar. Csak vigyázz nem mindenki olyan türelmes, mint én. *mondom és hagyom, hogy madaram elrepüljön. Felveszem a lezárt hegedűtokot és feléjük fordulok.*- További nyugodalmas jó éjszakát nektek. *tettem hozzá majd a folyó partján elindulok, hogy visszamenjek a kastélyba. Úgy is hamarosan pirkad.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 24 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 19:04

[2014. 01.01.]


- Ki mondta, hogy nem tudom? Júlia? *kérdezek vissza. Nem tud elijeszteni. Ha akarna sem tudna. Jól esik egy kicsit szemétkedni vele. Kölcsön kenyér visszajár. Hallom amint a lány szedelőzködik. Szilárd meggyőződésem, hogy most van túl egy fájdalmas szakításon, és nehezére esik minket együtt látni. Az ördög...és a vámpír. Nem marasztalom, úgysem tenne neki jót, hogy minket együtt lát.*
- Neked is. *mondom neki mielőtt elmenne. Ha elmegy, hát menjen. Ahogy sejtem Cerának még lesz egy-két nem éppen kedves szava hozzá.*
- És most? Sikerült levezetned a felesleges energiáidat? *kérdem Cera felé fordulva. Kicsit örülök annak, hogy itt volt az a lány. Legalább nem engem ostromol majd. Bár kicsit meghatott a zenéje.* ~Blahhh... Ez meg honnan jött?~ *Most boldog vagyok, hogy vele lehetek. Akármeddig tart is ez a pillanat. Kiélvezem minden egyes másodpercét. Egy apró csókot is csenek az ajkaira.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 24 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 19:22

[2014. 01. 01.]

- Ki mondta? Hmm, nem is tudom, de nagyon jó kérdés! *válaszolok széles vigyorral a képemen, majd a lányra pillantok* - Miért sietsz annyira? Egy állat biztos kíváncsi lenne rád! No meg amúgy nem ismerném el, de a zene az klassz volt *mondom a vállamat húzogatva ahelyett, hogy én is jó éjt kívánnék, s ezzel ismét visszafordulok Dimitrie-hez.*
- Ja, valamennyire sikerült, de nem teljesen *mondom, majd viszonozom az apró csókot, szeme  sarkából figyelve az idegent.*
Vissza az elejére Go down
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Tatros folyó partja - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 24 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 19:30

[2014.01.01]

*Még ha szakításról lenne, szó azt még elviselném, de ami történt százszor rosszabb, mint egy szakítás. Először a mostoha anyám akar eltenni az útból vagy így vagy úgy. Aztán rá kell jönnöm, hogy akit mindig is vártam. Mert meg kért, hogy várjak rá! Elfelejtette az ígéretét és engem is. Hol van ezekhez egy szakítás? Hallom, hogy a fiú elköszön, ami meglep, ezért egy pillanatra megfordulok majd egy biccentés után folytatom az utam. Még nagyobb meglepetés ér, mikor a lány is megszólal. Nem az, amit mondott, hanem hogy tényleg megdicsérte a zenémet? Hihetetlen.* - Köszönöm. Örülök, hogy tetszett. *mondom feléjük fordulva. Kicsit tétova vagyok, mert nem tudom most akkor mit kéne tennem.* 
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 24 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 19:51

[2014.01.01.]


*Nem örülök a válaszának. ezek szerint nekem kell kifárasztanom. Annyi baj legyen. Átkarolom és az idegen után nézek. Egyre jobban hátra dőlök, dacolva az egyensúlyérzékemmel, míg a földre zuhanok magammal húzva Cerát. Tiltakozhat, de úgysem tud mit tenni ellene. Kicsit viszont bosszantó, hogy nálam sokkal törékenyebb. Megcsókolom amint földet értünk. Rámosolygok és elengedem. Legszívesebben felvinném megint a fák ágai közé, de nem teszem. Innen lentről is szépek a csillagok, ha a hold már el is fogyott. Nem baj, nemsokára megint felbukkan majd.*
- Mit akarsz csinálni?
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 24 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 20:10

[2014. 01. 01.]

Dimitrie úgy kezeli a nemrég felbukkant lányt, mintha már itt sem lenne, vagy csak nem érdekli túlzottan. Én még ott látom, tőlünk nem messze állni. Láthatóan nagyon eltűnődik, mintha csak azon tanakodna, mi legyen most.
- Csak nem menekülőre fogod? Ugye tudod, hogy nem mindig jó megoldás? Nagyon nagy gyávaságra utál, és a férfiak sem rajonganak túlzottan a nyápic nőkért! *szólok oda neki, aztán hirtelen dőlni kezdünk. Sikítva próbálom megtartani az egyensúlyom.*
- Ha magaddal húzol, akkor nem lesz túl kellemes az érkezés! *mondom, de már késő. Alighogy elkezdem, már ott is fekszünk. Nem tudtam volna megakadályozni... Lágyan viszonozom az újabb gesztust, majd egy pillanatra elgondolkodom, ekkor találom el a legérzékenyebb pontján a bakancsom orrával, vagy legalábbis ha nem elég éber, megtörténhet.*
- Nem tudom, szinte bármit csinálhatnánk most... Ám egyelőre ez is jó *fekszem végül mellé, a csillagokat figyelve.*
Vissza az elejére Go down
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Tatros folyó partja - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 24 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 20:16

[2014.01.01]

-Nem, menekülök csak miért zavarjak? Ti ketten nagyon jól megvagytok. Fölösleges vagyok ide. Egyszer majd biztos megint találkozunk, úgy hogy most búcsúzom.*mondom és most tényleg elindulok.*- Azért legyetek óvatosak hamarosan pirkad. Nem lenne szerencsés ha itt fekszetek miközben felkel a nap.*teszem hozzá majd nyugodt kimért léptekkel eltűnök magukra hagyva  őket.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 24 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 21:10

[2014.01.01.]


*Éppen idejében használom pajzsnak a lábamat, mielőtt egy nagyon kedves gesztussal ajándékozna meg.*
- Ugye tudod, hogy jobbak a reflexeim, mint neked valaha is lesznek! *mondom, majd gonoszan rávigyorgok. Még hallom amit a lány mond nekünk. Igaza van, hamarosan felkel a nap én pedig nem szeretnék hamu lenni. Mindenesetre még van hátra majdnem két órám. Ha ez neki a hamar, akkor még a teknősnél is lassabb. Addig még vele leszek. Csodálom, hogy eddig is bírta. Bár a bulizós élet és a többi képesek éjszakai baglyot nevelni egy emberből. Közelebb húzom magamhoz.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 24 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 21:30

[2014. 01. 01.]

*Halkan felnevetek. Szerencse, hogy gyors, különben véletlenül olyat kapott volna, amit biztos nem díjazott volna.*
- Igen, valahogy sejtettem *vigyorgok rá szélesen, majd közelebb húzódva a mellkasára hajtom a fejem.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 24 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 21:57

[2014.01.01]


*Naná, hogy nem díjaztam volna a lépését. Vagy díjaztam volna, hogy megharapom, de természetesen egyikünk sem jött volna ki jól belőle.*
- Most akkor mégiscsak szeretsz? *csúszik ki a számon a kérdés. Eddig azt hittem Ion van előnyben velem szemben, de most talán be tudom hozni a lemaradottságom? Mindenesetre reménykedem benne. Mikor a mellkasomra hajtja a fejét a kezeim reflexszerűen karolják át, a szám pedig automatikus mosolyra húzódik.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 24 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 22:08

[2014. 01. 01.]

*Elgondolkodva fixírozni kezdem az egyik távoli fát, és nagyot sóhajtok. Érzem, hogy erős karjaival ismét átölel, én pedig még közelebb húzódom hozzá, hogy érezzem azt a különleges, ami belőle árad, még így is, hogy vámpír. Sokat kell gondolkodnom azon, hogy mit mondjak.* ~Megfertőztél bakker! Eleve meggondolatlan vagyok, de nálad új rekord, hogy átgondolásra késztetsz!~
- Szeretlek, azonban még mindig kettőtök közé vagyok bástyázva *vallom be végül, és sajnálom, ha nem túl elégedett a válasszal. Jó magam sem vagyok az, sanyarú ábrával nézem tovább az egyik vastagtörzsűt, miközben mélyebbre temetkezem a gondolatokban.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 24 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 22:23

[2014.01.01.]


*Megelégedem azzal a válasszal amit ad. Kicsit meg is nyugtat, hogy talán még van esélyem. Egy dal üti fel a fejét fejemben. Soha nem tudok elszakadni a zenétől. Kár, hogy nem hoztam ki a gitáromat, eljátszanám rajta. Mindenesetre most megelégszem azzal, hogy nagyon halkan dúdolgatom. Behunyom a szememet és tovább dúdolom a zenét. A sebem mostanra begyógyult, hiszen alig volt több pár centisnél, így nem kell attól félnem, hogy Cera is véres lesz. A digitális karórám sípol egyet, ezzel figyelmeztetve, hogy lassan nem ártana visszamenni a kastélyba. Még kettőt sípol majd kicsit később, addig ráérek. Ez amolyan figyelmeztető, ha messzebb járnék, és nem a kastély közvetlen közelében. A dallamot újra és újra újrakezdem. Nem tudom megunni.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 24 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 22:33

[2014. 01. 01.]

*Felkapom a fejem a dúdolásra. Lassan hánykolódom a megnyugtató sötétség felé. Most, hogy ismét velem van Dimitrie is, már nem tűnik olyan félelmetesnek. Érzem, hogy a testem könnyedebbé válik, már nem kell sok, hogy elérjek az Álmok birodalmába, amikor meghallom ezt a hangot, aztán még az óra hangos csipogását is. Elég figyelmeztető, biztosan azt jelzi, hogy hamarosan pirkad. Jó lenne látni egy Napfelkeltét... Persze ha ő is velem van, akkor szerencsétlen hamuvá ég.*
- Mit dúdolsz? *kérdezem érdeklődve, felpillantva rá.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 24 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 22:47

[2014.01.01.]


- Csak egy zeneszámot. *válaszlom könnyedén. Megpróbálhatnám elénekelni, talán még menne is, de a koreai egy kicsit messze áll tőlem.  Csodás lehet az ottani napkelte. Kár, hogy én nem láthatom. Már hiányzik. Eddig mindig a nappal keltem, és most? Mindig a napon lógtam, most pedig képtelen vagyok rá. Egyszer feltalálhatnának egy olyan üveget, ami nem engedi be a fényt, de ki lehet látni rajta. Vagy már van is olyan? Mindenesetre ha lesz, majd végre a napkeltét is megcsodálhatom újra. Nem csak a holdat. Kezd egy kicsit egyhangú lenni.*
- Még van egy fél óránk mielőtt porrá égek. *mosolygom rá.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 24 EmptyPént. Jan. 03 2014, 02:19

[2014. 01. 01.]

- És milyen zeneszámot? *kérdezősködök tovább, kíváncsian. Lehet, hogy ismerem. Ha tudtam volna, hogy összefutok vele, talán még a gitáromat is kihoztam volna, de már mindegy. Egy pillanatra megfordul a fejemben, hogy elsietek értek, de csak ha kb. félóránk van, jobb azzal kitölteni, hogy tovább nézzük a csillagokat, és élvezzük egymás társaságát, amíg van időnk. Sajnálom, hogy ő nem élvezheti a Nap fényét. Egy idő után nagyon egyhangú lehet, ha csak a sötét eget látod. Szép, de csak akkor különleges, ha nem ugyanazt látod... A napfelkelte is gyönyörű látvány, ám ha valaki lenne olyan bolond, és vámpírként állna pusztán a fénye elé, előbb válik porrá, minthogy kimondja, "Merlin".*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 24 EmptyPént. Jan. 03 2014, 21:04

[2014.01.01.]


- Kétlem, hogy ismered a K-pop zenéket, de azért elárulom Beast Beautiful Night. *mosolygom rá. Elénekelném neki, de nem valami jó a kiejtésem. Lehet, hogy odabent, úgyis unatkoznék, és ha senki nem zavar, megtanulok koreaiul. Mivel üthetném el jobban a szabadidőmet? Nagyot sóhajtok. Legszívesebben itt maradnék azonban vele. Kár, hogy nem tehetem. Egyrészt, mert por vagy még az se lenne belőlem. Másrészt, mert neki is szüksége van pihenésre, és kis mértékben nekem sem ártana. Lassan a csillagok is eltűnnek az égről, vagyis csak a szemünk elől. Ez is jelzi a nappal közeledtét. Már most utálom ami lett belőlem, hogyan lesz ez később? Csak egyszer, egyszer végre jó lenne szembenézni a Nappal és azt mondani: "Úgysem kaphatsz el!". Olyan jó lenne, talán ha már az idegeim nem bírják és öngyilkos akarok lenni megteszem. Addig is megpróbálom élvezni az életem, vagyis ami megmaradt belőle.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tatros folyó partja - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 24 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tatros folyó partja
Vissza az elejére 
24 / 24 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Udvar-
Ugrás: