Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Barak - Page 8 Vote_lcapBarak - Page 8 Voting_barBarak - Page 8 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Barak - Page 8 Vote_lcapBarak - Page 8 Voting_barBarak - Page 8 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Barak - Page 8 Vote_lcapBarak - Page 8 Voting_barBarak - Page 8 Vote_rcap 
Tara Black
Barak - Page 8 Vote_lcapBarak - Page 8 Voting_barBarak - Page 8 Vote_rcap 
Lucius Marga
Barak - Page 8 Vote_lcapBarak - Page 8 Voting_barBarak - Page 8 Vote_rcap 
David Rowle
Barak - Page 8 Vote_lcapBarak - Page 8 Voting_barBarak - Page 8 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Barak - Page 8 Vote_lcapBarak - Page 8 Voting_barBarak - Page 8 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Barak - Page 8 Vote_lcapBarak - Page 8 Voting_barBarak - Page 8 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Barak - Page 8 Vote_lcapBarak - Page 8 Voting_barBarak - Page 8 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Barak - Page 8 Vote_lcapBarak - Page 8 Voting_barBarak - Page 8 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Barak

Go down 
+19
Főmesélő
Leah McCanzy
Isabella Sancu
Susana Enescu
Vasile Popescu
Cerasela Dâba
Avram Thadziev
Fekete Béla Benjamin
Péterfy C. Soma
Nadia Bârsan
Lucius Marga
Sevastian Porge
Darius Serban
Jezabell Pads
Afrodita Nazaru
Florina Zaharia
Mara Sîrbu
Lionel Lockhwell
Alisa Coxton
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
SzerzőÜzenet
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Barak - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 8 EmptyHétf. Nov. 11 2013, 19:51

*Ma valamivel jobban vagyok bár ma is sokat köhögtem és többször elment a hangom. Nem igazán zavar biztos valami kis megfázás ezért nem is foglalkozom vele. A barakban sétálok mert ki kellett hozni a görényeimet, nehogy szétrágják vagy bepiszkítsák a szobatársaim holmijait. Esti séták után mindíg végig aluszák az éjszakát. Ahogy haladok megpillantom Stevet a fűben. Nyugodt léptekkel odasétálok hozzá.*
-Szia. Zavarok?*kérdezem halványan mosolyogva. Valahogy nem tudok se Dimre se rá hosszabb idejig haragudni. Leülök mellé majd a mellkasára hajtom a fejem. Mindíg megnyugszom a közelében. Imádom ezeket a nyugodt perceket. *
-Ne hogy azt hidd hogy elfelejtettem a múltkorit. De remélem ha találkozol Dimmel nem folytjátok meg egymást.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Barak - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 8 EmptyHétf. Nov. 11 2013, 20:01

- Öhm, szia..? *köszönök vissza a felbukkanó Taranak. Néha meglepő, milyen gyorsan túllép a haragon, nekem viszont kicsivel több időbe telt, mire át tudtam rendesen tekinteni a helyzetet, és van egey olyan érzésem, Dimitrie sem lehetett másképp.*
- Nem terveztem harcot, egyébként meg ahogy érzem, itt van a közelben *szagolok bele a levegőbe, fél karommal magamhoz szorítva a lányt, majd oldalra pillantok. Csak most veszem észre, bár már előzőleg is hallottam furcsa neszeket, amikről úgy véltem, csak éjszakai állatok műve.*
~Hmm, remélem azért nem feledkezett meg a kis harcunkról!~
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Barak - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 8 EmptyHétf. Nov. 11 2013, 20:19

- Na, ennyit az inkognitómról. Kösz! *mondom gúnyosan neki. Aztán előjövök a rejtekhelyemről. Tudtam, hogy nem lesz valami hosszú életű ez a kém mód, de hogy ilyen rövid legyen?*
- Jó kedvemben találtam rátok, úgyhogy kétlem, hogy harcra kerülne a sor. *mondom mikor odaérek melléjük. ~ De azért lehet róla szó.~ üzenem gondolatban Stevennek, bár mivel a telepátia szónak csak a fogalmát tudom, kétlem, hogy elérne odáig.Ezért sejtelmesen rámosolygok, amiből persze Tara semmit sem ért.*
- Megfejtettem a nagy részét. *mondom Tarának, mikor leülök melléjük. Azután előhalászom a zsebemből a könyvét, és az enyémet is.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Barak - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 8 EmptyHétf. Nov. 11 2013, 20:28

-Ezen még csiszolni kell 007-es ügynök. *mondom mosolyogva majd Stev oldalába csípek. *
-Még szép hogy nem fogtok harcolni igaz?*kérdezem nyomatékosítva és egyikről a másikra nézek. Majd kicsit kikerekednek a szemeim.*
-Már is?*lepődök meg. Nekem öt évalatt nem sikerült megfejtenem. *-És mire jutottál?*kérdezem ahogy felülök.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Barak - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 8 EmptyHétf. Nov. 11 2013, 20:36

- Áááh, nem! *Hevesen bólogatok, mint egy jó kisfiú, de elér hozzám Dimitrie gondolata, és a mosoly csak megerősíti a dolgokat. Megnyugodtaaam! Igaz, ha Tara meg tudja egyszer, mit műveltünk le a háta mögött, lehet nem lesz boldog és olyan megbocsátó, azért bátran vállalom a kockázatot.*
- Amúgy bocsi, de árulkodó volt a szagod és nem tudtam, hogy kaméleont óhajtasz játszani!
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Barak - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 8 EmptyHétf. Nov. 11 2013, 20:47

- Néha azt kívánom, bár lennél ember. Akkor rád hozhatnám a frászt. *mondom Stevennek.*
- Ha a nagyanyád ereklyevadász, hamar beleismersz a szakma rejtelmeibe. Ismered, azt a mondást, hogy Nézz a dolgok mögé? Ezt alkalmazta a bátyád is. *mondom Tara felé fordulva.* - Tudta hogyan rejtse el a titkát mások elől. Igazi elismerésem. *mondom majd imára kulcsolom a kezem, és felnézek egy pillanatra a csillagokra. Remélem látsz minket Adam.*
- Örülök, hogy nekem adtad, legalább olyan találhatja majd meg, akihez valahogy kötődik. *mondom, majd átnyújtom a bátyja naplóját neki.*
- A nagy részét megfejtettem, de egyes részek homályosak. Amire segítene fényt deríteni, ha élőben láthatnám. De ez is már hatalmas előrelépés neked. 
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Barak - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 8 EmptyHétf. Nov. 11 2013, 21:03

-Na, fiúk.*szólok rájuk majd Dim felé fordulok mikor Adam naplóját vissza adja. *~Húgi. Nem figyelsz eléggé! Ne mindíg azt nézd ami ay orrod előtt van. Néha figyelj arra mi rejtőzik a részletek mögött.~*már emlékszem. Sokszor mondogadta ezt a bátyám. Akkoriban még nem értettem de már igen. *-Bakker én ostoba.*mondom és föl akarok pattanni de megszédülök és vissza zuhanok. Továbbra sem érzem jól magam de akkor sem foglalkozok vele.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Barak - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 8 EmptyHétf. Nov. 11 2013, 21:15

- Tudom, néha nekem is jó lenne! *húzom el a szám. Néha bele-belegondolok még abba, hogy emberként minden könnyebb lenne. Tűrhetném a napfényt a bőrömön, nem kéne attól félnem, mikor égek porrá, és vért sem kéne innom. Tara egy idő után biztosan megunná az élő-várbankos-adományozást, meg amúgy sem szeretném, ha rákényszerítené magát erre. Nem tudok rá úgy tekinteni, mint prédára.*
- Hé, jól vagy? *egyenesedek fel, megtámasztva őt.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Barak - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 8 EmptyHétf. Nov. 11 2013, 21:29

- Nem vagy ostoba, csupán feledékeny. *mondom mielőtt felállna, de vissza is zuhanna.* Belenézek a szemébe, de tovább nem is kell figyelnem.*
- Még mindig nem vagy jól? *kérdem tőle. Amikor a könyvtárban találkoztunk, már akkor is rosszul nézett ki.*
- Egyáltalán nem vagy jól. A szemeid is rosszul állnak. ki kéne pihenned magad. Nem tesz jót neked az éjszakázás sem. Neked az a megszokott, ha nappal vagy fenn, és nem éjszaka. Akkor is tudsz velünk találkozni. De a múltkor mikor vizes hajjal jöttél fel a padlásra, az sem volt jó ötlet. Na, és a vérveszteségről még ne is beszéljünk. *mondom. Most komolyan? Kezdem úgy érezni, hogy tényleg én lettem az aggódó nagy tesó. Talán túl jól végzem a munkámat.* Menj vissza a szobádba, és aludd ki magad! *utasítom.* 
- De ha nem megkérem Stevent, hogy igézzen meg. *vagyis módosítsa az emlékeit. Ez az, ami csak neki megy. Kár. Megtenném én is, de ez csak az erősebbek kiváltsága.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Barak - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 8 EmptyHétf. Nov. 11 2013, 21:39

-Azt már nem. Nem megyek sehova.*mondom. Nem szeretem ha utasítgatnak. Ezt még Steventől sem viselem jól. *-Nincs semmi bajom úgy hogy nem megyek sehová.*makacskodom tovább. Stev nem használná ellenem az erejét. Nem tenne ilyet. Vagy igen? Nézek Stevre. Kár hogy nem látok a fejébe. Most nagyon jól lönne.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Barak - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 8 EmptyHétf. Nov. 11 2013, 21:48

- Már pedig rosszul festesz! Szerintem igaza van, ki kéne pihenned magad! Olyan beesettek a szemeid, mint aki napok óta semmit sem alszik *Megszólalok én is ellentmondást nem tűrő hangon. Felállok, s felsegítem a lányt is, majd leporolom. Az erőmet egyelőre nem kívánom használni Aggódó tekintettel pillantok vissza rá. Csak akkor vetem be, ha igazán szükséges.*
- Szóóval vagy mész,  vagy felcipelünk, vagy ige, ez a három opció van, de egyik között sem szerepel az, hogy itt maradsz, amikor látjuk rajtad, hogy valami nincs rendben.
/Fagy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Barak - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Barak
Vissza az elejére 
8 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Udvar-
Ugrás: