Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Első emeleti folyosók - Page 3 Vote_lcapElső emeleti folyosók - Page 3 Voting_barElső emeleti folyosók - Page 3 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Első emeleti folyosók - Page 3 Vote_lcapElső emeleti folyosók - Page 3 Voting_barElső emeleti folyosók - Page 3 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Első emeleti folyosók - Page 3 Vote_lcapElső emeleti folyosók - Page 3 Voting_barElső emeleti folyosók - Page 3 Vote_rcap 
Tara Black
Első emeleti folyosók - Page 3 Vote_lcapElső emeleti folyosók - Page 3 Voting_barElső emeleti folyosók - Page 3 Vote_rcap 
Lucius Marga
Első emeleti folyosók - Page 3 Vote_lcapElső emeleti folyosók - Page 3 Voting_barElső emeleti folyosók - Page 3 Vote_rcap 
David Rowle
Első emeleti folyosók - Page 3 Vote_lcapElső emeleti folyosók - Page 3 Voting_barElső emeleti folyosók - Page 3 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Első emeleti folyosók - Page 3 Vote_lcapElső emeleti folyosók - Page 3 Voting_barElső emeleti folyosók - Page 3 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Első emeleti folyosók - Page 3 Vote_lcapElső emeleti folyosók - Page 3 Voting_barElső emeleti folyosók - Page 3 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Első emeleti folyosók - Page 3 Vote_lcapElső emeleti folyosók - Page 3 Voting_barElső emeleti folyosók - Page 3 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Első emeleti folyosók - Page 3 Vote_lcapElső emeleti folyosók - Page 3 Voting_barElső emeleti folyosók - Page 3 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Első emeleti folyosók

Go down 
+9
Leah McCanzy
Radák Zolta
Baranyai Abony
Péterfy C. Soma
Bogdan Bilaşca
Florina Zaharia
Caterina Aurora Basilides
Susana Enescu
Jonathan Coxton
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Első emeleti folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 3 EmptyHétf. Dec. 23 2013, 21:19

*Nem akarta Alexa össze zavarni a lányt és így folytatja.*
-Na lényeg az hogy Victor is az volt.És most hírtelen vissza hívták.De most nem bisztos hogy vissza jön.
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Első emeleti folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 3 EmptyHétf. Dec. 23 2013, 21:23

*-Igen? Victor?-na ez már még furcsábban hangzik,de nem akarok kérdezősködni.-De akkor ez most hogy lesz...köztetek?*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Első emeleti folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 3 EmptyHétf. Dec. 23 2013, 21:25

-igen.*Mondja Alex.*
-Ez most úgy lesz hogy várok rá és azt beszéltük meg ,ha 20 nap múlva nem jön vissza akkor keresem meg.  
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Első emeleti folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 3 EmptyHétf. Dec. 23 2013, 21:33

*Ez furcsán hangzik.
-Ó.-mondom végül.-Hát nagyon remélem hogy vissza fog jönni.-mondom kedvesen.
-Mindenesetre, ne szomorkodj! Én most megyek, de szentem neked egy igazi, forró csokoládé jót tenne,nem?-mosolygok rá, és csendesen elköszönök.*
/Boldog Karácsonyt és köszi a játékot!/
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Első emeleti folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 3 EmptyHétf. Dec. 23 2013, 21:39

-Szia.Köszönöm a tanácsot.*Mondja Alexa majd elsétál a másik irányba.*
//Viszont kívánom neked.//
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Első emeleti folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 3 EmptySzer. Dec. 25 2013, 23:35

* Csendben ülök az első emeleti folyosó egyik ablakában. Homlokomat a hideg üvegnek támasztom és szomorúan figyelem a hold fényében fürdő hófődte tájat. Gyönyörű a táj még is fájdalom szorongatja a szívemet a múltkori veszekedésünk miatt. Az elmúlt pár napban nem kerestem Stevent. Hagyni akartam neki egy kis időt hogy megnyugodjon. És átgondolja a dolgokat. Felhúzom térdeimet és az ölemben babrálok a kis díszdobozzal. Stev ajándéka van benne amit hát tegnap akartam oda adni neki de nem mertem megkeresni a történtek után. Kinyitom a dobozt amiből elő bukkan egy arany lánc rajta az arany medállal amiben egy fotó van kettőnkről. Még Japánban készült. A nagynéném lefotózott minket mikor nem figyeltünk. * ~Mennyire hiányzik az a pár nap. Nyugodtak voltunk. Most meg... Most meg nem tudom mi történt. Min vesztünk össze egyáltalán?~*elélkedek tovább fejemet újra az ablaknak támasztva a tájat figyelve.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Első emeleti folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 3 EmptySzer. Dec. 25 2013, 23:46

- De én azt mondtam, takarodj az utamból! *üvöltök egy diákra, aki nem hajlandó utamra engedni. Már hosszú percek óta tart fel, hogy "elszámolást tartsunk a modoromról", de nem vagyok vevő egy monológra sem. Még mindig irtózatosan dühös vagyok, ám igazából magamra, és nem Tarara. Ennek eredményeképp magamat - vagyis sokkal inkább a lelkem - kezdtem el pusztítani.*
- Taraa! *ordítom hangosan, amikor már egy órás kajtatás után sem találom. Megunom a mitugrász látványát és eszembe jut, hogy amúgy nem kell végighallgatnom, amit mond. Dacosan félrelököm, majd befordulok egy sarkon, amikor megpillantom őt. Dermedten állok, miközben bal vállamon egy kis sebből vér csordogál, a pulóverem ujján lévő kis szakadás árulkodik arról, hogy valami megsebesített. Azért a tettes nem egy vérfarkas volt, remélem nem erre fog gondolni, ha egyáltalán erre fordul és észre vesz..*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Első emeleti folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 26 2013, 00:07

*Nem tudom mikor de sikerül elaludnom a párkányon. Az utóbbi időben nem tudok nyugodtan aludni és most is őrültebnél őrültebb gondolatok cikáznak elmémben. Hirtelen riadok fel mikor Stevent hallom aki a nevemet kiabálja. Először nem is tudom eldönteni hogy álom volt-e vagy valóság. Tenyerembe hajtom fejem és megdörzsölöm a homlokom, majd megérzem hogy figyelnek. Leteszem az egyik lábam hogy ne zuhanjak le még megfordulok. Mikor hátra pillantok nagyon megdöbbenek mert Stev áll ott és... VÉRZIK?! Azonnal felpattanok hogy oda siessek hozzá. Az üres díszdoboz tompán puffan a földön de nem foglalkozom vele.*
-Mi történt? Steven, én... *hebegek habogok és érzem hogy kezdek rosszul lenni. Próbálok erős maradni hogy végre kinyögjem mennyire sajnálom a múltkorit de levegőt is alig kapok. Olyan mintha súlyokat pakolnának a mellkasomra hogy ne kapjak levegőt.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Első emeleti folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 26 2013, 00:21

*Félve ugyan, de közelebb lépek. Olyan, mintha aludna, még a feje is le van hajtva. Végül rájövök, hogy tényleg ez a helyzet, ugyanis csak percek után kapja fel a fejét. Felém fordul, majd odarohan hozzám, miközben egy díszdoboz kerül a földre. Némán megkerülöm őt és felveszem, miközben a szemem sarkából hátrapillantok rá.*
- Semmi, csak futottam *válaszolom szűkszavúan. Igazából már ott tartottam, hogy kimentem érte az erdőbe és olyan vadul futottam, hogy egy ág felsértette a ruhámat, majd halványan a bőrömet is, de a seb apró, pár perc után rendbe jön. Az, ami köztünk van.. ahhoz viszont idő kell, meg türelem. Az ablak párkányra teszem az üres dobozt, ezután felé fordulok. Addigra a sérülésnek nyoma sincs, egy apró alvadt vércsíkon kívül. Előhorgászok egy zsebkendőt a zsebemből, mielőtt a végén elájulna.*
- Mit akartál mondani? *emelem rá jég színű tekintetem, mely most szinte izzik.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Első emeleti folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 26 2013, 00:45

*Érzem hogy lassan elmúlik a pánik roham mielőtt elájulnék. MEgpróbálom össze szedni a gondolataimat. Felé fordulok de nem nézek rá. A tenyeremben szorongatom a nyakláncot és az emlékekből próbálok erőt meríteni.*
-Én... Sajnálom! Nem, akartam múltkor úgy beszélni veled... Csak aggódom érted. Nem akarlak elveszíteni. Egyfolytában félek mióta megtudtam hogy az a vadász itt van aki miatt egyszer már majdnem elveszítettelek. Minden nap rettegek vajon naplemente után látlak-e. Vagy mikor az éjszaka hátralévő részét egyedül töltöd... Félek mert... Szeretlek. És amikor a tornacsarnokban össze vesztünk. Nem a fizikai fájdalmat éreztem. Hanem a szívembe hasított. A tudat miatt hogy nem a vadász miatt kell félnem. Hanem hogy elüldözlek a viselkedésemmel.*amilyen nehezen jöttek a szavak olyan könnyen engedem szabadjára az érzéseimet. AHogy ott állok előtte lehajtott fejjel érzem hogy égnek szemeim a könnyektől.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Első emeleti folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 26 2013, 01:01

- Nagy bátorság egy tizenöt évestől, hogy elém áll, abban reménykedve, hogy a szavaival megrendíthet bárkit is *szólalok meg kicsit lenézően, de ez nem szándékos. A feltörő érzelmeket próbálom visszafojtani. Vegyes érzéseim támadnak tőle. Rosszul vagyok, amiért ő kér bocsánatot, holott nekem kéne. Biztosan ő is szenvedett többet, ugyanakkor.. ebben osztozunk.*
- Az a mitugrász nem árthat nekem. Én erősebb vagyok és mintha lett volna egy társa, akinek már nem érzem a szagát semerre *kapom fel a fejem a pillanatnyi bambulásból. Kínomban a földet bámulom, mintha az bármit segítene!* - .... Egyébként nekem kéne bocsánatot kérnem, szóval.. ne haragudj! *próbálom visszaszerezni az önkontrollt magam felett és visszahozni azt az énemet, aki.. aki valójában vagyok. Néha már komolyan úgy érzem, mintha skizofrén lennék.*
- Nem tudom még hallottad -e, amit utánad kiáltottam. Az, ami akkor kiabált veled, nem én voltam. Néha érzem, hogy elragad egy megmagyarázhatatlan érzés. Lassan befurakszik az elmémbe és elködösíti azt. Olyan dolgokat mondat ki velem, ami meg sem fordulna a fejemben! *dörzsölöm meg szemeimet, majd odalépek hozzá, mert látom, hogy elerednek könnyei. Nekem sem kell sok hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Első emeleti folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 26 2013, 01:23

*Kicsit fáj a hbngsúly amivel hozzám szól és hogy a korommal példálózik.*
-Furcsa ezt tőled hallani. Nem rémlik hogy Japánban azon az éjszakán problémát jelentett hogy csak tizenöt éves vagyok.*mondom halkan lehajtott fejel. Majd megdöbbent azzal amit mond.*
~Mi? Társa is volt? Erről miért nem tudtam.~*kérdezem magamtól. *
-Ne! Nem kell bocsánatot kérned. Mikor bele kezdtünk te már az elején figyelmeztettél. Én voltam olyan ostoba hogy nem vettem észre hogy nem vagy épp önmagad.*beszéltem továbbra is halkan szinte már suttogva. Mikor elém áll nem bírom tovább és sírva átölelem. Nagyon hiányzott ez a pár nap alatt, az illata ami mindíg mgnyugtat és a biztonságot nyújtó lágy mégis erős ölelése.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Első emeleti folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 26 2013, 01:47

*Sajnálom, ha megbántom, de ezentúl nem lesz így. Vigyázni fogok arra, mit mondok, illetve mit teszek, remélve, hogy megakadályozhatom a jelenlegi helyzethez hasonlókat. A témára halvány rózsaszínes pír ül ki arcomra. Háááát az úgy volt, hogy egyedül voltunk és ööö.... És inkább nem kommentálom, de akkor tudtommal neki sem számított, hogy én meg már nem vagyok tizenéves.*
- N-nincs semmi baj... *válaszolok halkan, azonban többre nem telik. Fejem erőtlenül vállára hajtom, majd kezeimmel lágyan átkarolom a derekát. Nem tudom olyan erősen, mint eddig tettem* - Ami megtörtént, megtörtént. De már együtt vagyunk és -... ~Csak ez számít.~ *a mondat végét elharapom. Akaratlanul is ránehezedem teljes testsúlyommal. Azt hiszem most ül ki annak a hatása, amit csak azért próbáltam ki, hogy valahogy visszaszorítsam ezt a nyavalyát, de attól tartok, a nyugtató helyette csak engem ütött ki, a lehető legrosszabb pillanatban.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Első emeleti folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 26 2013, 02:14

*Ha máskor került volna elő a téma akkor lehet zavarban lennék de most mindent elnyom a keserűség. *
-Csss. Csak ez számít.*fejezem be helyette a mondatot. Majd meg lep hogy rám nehezedik teljes testsúlyával. Nem bírom megtartani és mindketten elesünk. *
-Steven mi a baj? Rosszul vagy Stev? Stev! Milyen őrültséget csináltál már megint?*rázogatom a vállánál de amikor jobban megnézem olyan mintha aludna. Óvatosan az ölembe fektetem ahogy hátamat a falnak vetem. Óvatosan mellkasára simítom a kezeimet és figyelem az arcát. Néha arcára téved a kezem és cirógatom miközben dúdolgatok egy régi dalt. A nyakláncot a nyakába teszem és pulóvere alá rejtem. *
-Emlékszel? A tizenharmadik születés napom estéjén. Kigyulladt az istálló. Én ostoba mód bementem hogy kiengedjem a lovakat én meg bent ragadtam. De te kockára tetted az életed értem pedig sérült voltál. Nem emlékeztem a történtekre mert féltem emlékezni. De már tudom hogy a bátyám halála óta vigyázol rám és ezt köszönöm.*mondom folyamatosan egyenletes hangsúlyal de közben lassan peregnek könnyeim. Sokmindent köszönhetek neki.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Első emeleti folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 26 2013, 02:26

*Még hallom, ahogy befejezi a mondatot és magamban szélesen elmosolyodom. Aztán teljesen magával ránt a kábulat, eszméletlenség furcsa elegye. Igazából nem érzem rosszul magam, a szívemben, keringésemben már régen nem tehet kárt a gyógyszer, ugyanis már egy ideje nem működik. Megváltozott még akkor, amikor átalakultam egy nőnek köszönhetően.
Érzem továbbá, hogy a későbbiekben rohadtul nem vagyok biztonságban. Persze a valóságban nem így van, azonban Tara biztosan nem hagyja megtorlatlanul ezt. Ha felhúzza a pulóverem jobb ujját, észrevehet egy apró tűszúrást... Ugyanis én nem tablettát használtam.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Első emeleti folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 26 2013, 13:05

// olvad//
Továbbra is csendben figyelem és elmélkedem. Nagyon aggódom miatta. De az arca olyan nyugodt. Most semmi nem érdekel. Csak az hogy most én vigyázok rá. Most kizárok mindent a gondolataimból, a hideget a zsibbadást és csak rá koncentrálok. Óvatosan cirógatom az arcát és várom hogy felébredjen, közben a régi bohóckodásokra gondolok. Hogy mennyi butaságot megcsináltunk.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Első emeleti folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 26 2013, 13:23

*Fél óráig tart a szer hatása. Mikor letelik az idő, lassan kinyitom a szemem, viszont nem látok tisztán. Minden olyan, mintha egy elmosódott, absztrakt képet látnék. Homályos, a dolgok körvonalait is csak nehezen veszem ki. Mindegy, inkább nem erőlködök! Hosszú percekig fekve maradok hát valami puhán, s csak annyira telik, hogy halkan felnyögjek, miközben a szemeimet dörzsölöm.* ~Tényleg nem azt a hatást értem el, amit akartam, ráadásul ha Tara kihúzza belőlem, mit csináltam, háát... Megtanulhatnám a gyors köddé válás technikáját. Ma el is kezdhetünk gyakorolni.~
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Első emeleti folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 26 2013, 13:36

*A csendet hirtelen megtöri Stev mocorgása. Kicsit megnyugszom de ott motoszkál a gondolat vajon mit csinálhatott. *
-Csak hogy fölébredtél. Jobban vagy? *kérdezem tőle halkan ahogy figyelem. Kíváncsi vagyok vajon magától el mondja-e mi is történt. Nem szeretnék faggatózni de meg akarom tudni mi is történt. Mitől lett hirtelen rosszul. Nagyon féltem hogy valami őrültséget csinál, és kárt tesz magában.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Első emeleti folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 26 2013, 13:48

- Hmm? *meglepődve tekintek a hang irányába. A látásom tisztulni kezd, egyre jobban kiveszem egy ismerős arc vonásait.* ~Bakker, ez Taraaa! Miéért tapintottam rá a nyilvánvalóra? Jóó, még nem tette fel hangosan a kérdést, de tudom, hogy kíváncsi, és hogy biztosan erre gondol!~
- Igen, köszi! *vigyorgok rá szélesen, majd felülök és szembe fordulok vele, azonban nem kezdek el arról regélni, hogyan lőttem be magam nyugtatóval. Arra is figyelnem kell, nehogy felhúzza a pulóverem ujját, bár... Kétlem, hogy látna elszíneződést, vagy bármit, tekintve, hogy az a hangyányi tűszúrás  másodpercek alatt teljesen eltűnik.*
- Mióta vagyunk így? Mennyi ideig.. feküdtem? *kérdezem nagyokat pislogva, végül felegyenesedem, s megfogva csuklóját, finoman felhúzom magam mellé.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Első emeleti folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 26 2013, 14:04

*Csak halványan rámosolygok majd hagyom hogy fölüljön. Egy ideig csak figyeltem őt. Majd közelebb hajolok és óvatosan megcsókolom utánna pedig átölelem. *
-Örülök hogy jobban vagy.*Mosolygok rá kedvesen. Majd mikor fölkel föl akar húzn. *
-Vá... Várj. Kicsit elzsibadtam. Nem hiszem hogy meg bírok állni.*mondom egy kínos mosolyal.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Első emeleti folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 26 2013, 14:12

*Huncut mosollyal nézek csillogó szemeibe, majd jókedvűen viszonozom a csókját. Nem sokkal ezután átölelem. Sokáig így maradnék vele, viszont a hideg földön ülünk, és tél van. Nem lenne hát szerencsés, ha itt ölelkeznénk hosszú perceken át. A végén még felfázik. Óvatosan felhúzom, ám a szavaira menten megállok, hogy kidolgozzak valami más stratégiát.*
- Noos, akkor kreatívan másképp is megoldjuk! Ugyanis a földön nem maradhatsz! *komorodom el, majd a karjaimba kapva leülök az ablakpárkányra, őt magát pedig könnyedén az ölembe húzom, mintha csak egy tollpihe lenne. Egy lány tollpihe. Újra körbefonják karjaim, csak ezúttal határozottabban.*
- Szeretlek! *duruzsolom fülébe.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Első emeleti folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 26 2013, 14:31

*Köztünk valahogy mindíg gyorsan rendeződnek a dolgok. Aminek nagyon örülök. Nem tudom mit csinálnék nélküle. Meglepődök mikor karjaiba kap és leül velem a párkányra. Boldogan karjaiba fészkelem magam és mellkasára hajtom a fejem. *
-Én is szeretlek.*mondom mosolyogva. Most hogy rendeződni látszanak a dolgok még az éjszakai táj is szebb. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Első emeleti folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 26 2013, 14:47

- Nem fázol? *kérdezem halkan, arcomat dús hajába fúrva. Igen csak lehűl ilyenkor a levegő. Hiába, hogy nincs hó, fehér karácsony, ennek ellenére a hőmérséklet még szabadon változhat. Egyszer ősziesen süt a Nap, máskor dérbe burkolózott növényeket látok mindenütt, most meg valahol a kettő között ingázunk. Lassan a természet sem tudja eldönteni, mit is szeretne tenni.*
- Jaaa, egyébként jó kis meglepetésem van a számodraaa!
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Első emeleti folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 26 2013, 14:56

-Nem. Már nem fázom.*mosolygok és közben nyakaköré fonom a karjaimat. *
-Tényleg? És mit kapok?*kérdezem ahogy fölnézek rá. Kíváncsivá tett. Nem tudom mire készül. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Első emeleti folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 26 2013, 15:19

- Biztos? *kérdezem halkan, ahogy a szemeibe nézek, majd hozzáteszem* - Hogy mit kapsz, az meglepi! Minden esetre az a meglepi nem férne bele csakúgy egy ajándékos dobozba. El kell mennünk innen ahhoz, hogy be tudjam váltani *válaszolom szélesedő vigyorra képemen.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Első emeleti folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Első emeleti folyosók
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Első emelet-
Ugrás: