Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Erkély - Page 2 Vote_lcapErkély - Page 2 Voting_barErkély - Page 2 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Erkély - Page 2 Vote_lcapErkély - Page 2 Voting_barErkély - Page 2 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Erkély - Page 2 Vote_lcapErkély - Page 2 Voting_barErkély - Page 2 Vote_rcap 
Tara Black
Erkély - Page 2 Vote_lcapErkély - Page 2 Voting_barErkély - Page 2 Vote_rcap 
Lucius Marga
Erkély - Page 2 Vote_lcapErkély - Page 2 Voting_barErkély - Page 2 Vote_rcap 
David Rowle
Erkély - Page 2 Vote_lcapErkély - Page 2 Voting_barErkély - Page 2 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Erkély - Page 2 Vote_lcapErkély - Page 2 Voting_barErkély - Page 2 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Erkély - Page 2 Vote_lcapErkély - Page 2 Voting_barErkély - Page 2 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Erkély - Page 2 Vote_lcapErkély - Page 2 Voting_barErkély - Page 2 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Erkély - Page 2 Vote_lcapErkély - Page 2 Voting_barErkély - Page 2 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Erkély

Go down 
+8
Tsicsói Hargita
Lionel Lockhwell
Mara Sîrbu
Aneela Mioara Gintaras
Sevastian Porge
Lucius Marga
Jezabell Pads
Alisa Coxton
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Mara Sîrbu
Hetedik évfolyam
Mara Sîrbu


Hozzászólások száma : 113
Kor : 31
Regisztráció : 2009. Aug. 05.

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptyVas. Aug. 26 2012, 20:07

-Nem kell ahhoz kívánni, ha így folytatja a vedelést meg a cigizést feldobja a talpát nélkülem is.-*Veti ida talán kissé lekezelő módon, rá sem pillantva tanárára, hisz épp a pergamen összehajtogatásával bajlódik. Amint ezzel végez, zsebre vágja a levelet. Kis időt felvesz a művelet, mert nagyon rászorul a nadrág, de azért csak sikerült neki.*
-Ó hogyne-*Forgatja meg zöld szemét.*- Úgyis rég voltam már a vadőrnél, ideje lenne meglátogatnom. Legalább összekötném a kellemest a hasznossal.
*Nagy levegőt vesz, még mielőtt olyat mondana Lionak, amit tényleg megbán. Aztán a professzor hátat fordít neki.*
~Ezt most direkt csinálta! Tudja, hogy utálom, ha valaki hátat fordít nekem...~
*És el is szakad az a bizonyos cérna.*
-Ön elméletileg a házvezetőm és tanárom, de mégis milyen példát mutat nekem, vagy akármelyik másik diákjának? Az illemet mellőzve, hátat fordít másnak-*Kezdi, jelen pillanatban ez a legnagyobb gond Mara szemében.*
-Cigizik a diákok előtt, ráadásul annyira felelőtlen, hogy tök részeken, whisckeys üveggel a kezében flangál az iskola épületében!-*Ez most kitört belőle, nem ordít, de egy árnyalattal magasabb a hangja, mint általában szokott.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Lockhwell
Igazgató-helyettes
Lupiatto
Igazgató-helyettesLupiatto
Lionel Lockhwell


Hozzászólások száma : 363
Kor : 40
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2009. Jun. 01.

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptyVas. Aug. 26 2012, 20:30

* Lockhwell sötét, lekezelő pillantást vet a lányra. *
- Nem tudom mitől lett hirtelen ilyen roppantul széleskörű a képzelő ereje Miss Sirbu, ki se néztem volna magából. Mint látja, ez itt egy szál cigaretta... lát netán egy üveg bort a nadrág zsebemben? * gúnyolódik, ám tekintetét nem kerüli el, hogy a lány milyen igyekezve próbál elrejteni egy papír lapot. *
- Szájalás helyett inkább szedjen fel egy kis észt. * fordul el a lánytól, s nyugodtan tovább szívja a cigarettáját. Ám Marának látszólag ismét nem volt elég. Kifakad, hogy milyen példát mutat... Lion el pedig akarva akaratlanul is fel nevet. *
- Maga nagykorú Sirbu, plusz baromira idegesítő, és éppen a dohányzó részlegen áll... ha majd cigivel tömöm a száját, és pezsgőt öntök le a torkán, akkor fel lehet háborodva, addig viszont azt ajánlom, sürgősen szálljon magába. És húzzon el innen, amíg még nyugodt vagyok. * válaszol a lánynak valóban feltűnően nyugodt hangnemben. Ám Marának még mindig nem elég. S ezúttal olyat mond, amitől még Lionel kezéből is kiesik a cigi. Mara felé fordul hirtelen . *
- Először is... Marácska. * vág egy grimaszt a lányra. * - Azt mindig is tudtam, hogy maga hatökör, de, hogy épp előttem mondja ki azt, hogy "diákok" amikor mi csak ketten vagyunk itt... ééééééédes kettesben... nem vártam volna magától, hogy be is vallja, mennyire ostoba. * lesöpri a c sikket a párkányról, és olyan erőteljes léptekben indul meg a lány felé, akár egy dühös kentaur, pedig az arca még mindig nyugodt, ahogy a hangja is. *
- Másodszorra pedig ... * ér oda a lányhoz, majd elkapja annak felsőjét, finoman megragadja, s arra kényszeríti Marát, hogy a falig hátráljon. Szinte majdhogynem hozzá simul a lányhoz , felé tornyosulva a szokásos gúnyos vigyorát dobja be. *
- Teljesen... józan vagyok... a maga szerencséjére, mert ha nem az lennék, akkor bizonyára már a sütőben lenne a feje Miss, egy ropogós almával a szájában. Értve vagyok? * kacsint, majd néhány másodpercnyi halálos csönd után elengedi a lány ruháját. *
- Mi van a zsebében? Mit rejteget annyira? * teszi fel a kérdést, majd nyomban a lány zsebe után nyúl, hogy kibányássza belőle a papírcetlit. *
Vissza az elejére Go down
Mara Sîrbu
Hetedik évfolyam
Mara Sîrbu


Hozzászólások száma : 113
Kor : 31
Regisztráció : 2009. Aug. 05.

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptyVas. Aug. 26 2012, 20:54

-Ó, netán azt is csak képzelem, hogy pár nappal ezelőtt a konyha padlójáról szedtem össze... részegen? Biztosan baromi mérges, hogy a maradék whiscky-jét a lefolyóba öntöttem. Még egy rossz pont a nevem mellé, nem igaz?-*Jelen pillanatban nagyon dühös. Nem is tudja, hogy mihez lenne nagyobb kedve, megcsókolni, vagy inkább jól felpofozni imádott házvezetőjét. Az utóbbi egyre nagyobb esélyes.*
-Jó, oké, itt talán van dohányzó részleg is, de mi van a pincével? Vagy az talán az iskola alkesz zónája? Biztos ki van függesztve egy táblára, nagy piros betűkkel, de mint tudjuk, nincs elég eszem még ahhoz sem, hogy észrevegyem. Ehelyett az ottani alkeszeket összegyűjtöm és ágyba dugom még mielőtt Coxtonék észreveszik. Ó vagy talán erről is lemaradtam volna z elmúlt pát hónap alatt, és mélyen tisztelt igazgatóink is vedelővé váltak?
*Ezzel lehet, hogy már túl messzire ment, mert Lio cseppet sem jót sejtetve indul meg felé. Mara meg reflexből feláll és hátrálni kezd. Ez a végzete, ugyanis épp ezért kerül csapdába. Próbál egy erőltetett nevetést hallatni, de közben egy pillanatra sem veszi le szemét tanára acélszürke szemeiről. Egyszerűen nem képes rá, ha ismerné Lio egyik titkát, most bizonyára elátkozná a vélákat és azon embereket is, akiknek a negyedvélák köszönhetők.*
-Téved. Egy hét van még a kezdésig, már jó néhányan visszajöttek. Nem.... vagyunk....kettesben! Ne higgye, hogy meg tud félemlíteni, tudja, hogy egyik legtehetségesebb diákja vagyok, lehet, hogy a párbajt elveszteném, de azért magának is meg kellene kicsit kűzdenie a győzelemért, professzor úr.-*Most ő is higgadtan beszél, vagy legalábbis próbál. Egészen a levél szóba hozásáig, mert akkor úgy kezd ficánkolni, mint a csapdába esett halacska. Talán mert ő is az.*
-Az magánügy, nincs joga hozzá, hogy a zsebemben kutasson. Hagyjon békén!-*Zöld szeme szikrát szór. Egik kezével a zsebét védi, másikkal a pálcáját halászná elő...csak ha Lio nem szorítaná ennyire a falhoz és még mozogni is tudna, könnyebb dolga lenne.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Lockhwell
Igazgató-helyettes
Lupiatto
Igazgató-helyettesLupiatto
Lionel Lockhwell


Hozzászólások száma : 363
Kor : 40
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2009. Jun. 01.

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptyVas. Aug. 26 2012, 21:23

* Lockhwell ujjai már épp megtalálják az utat a lány zsebébe, hiába is ficánkol, amikor hirtelen megtorpan, s egész testében megfeszülve mozdulatlanná dermed. Marára emeli a tekintetét ismét, s mélyen a lány szemeibe néz. *
- Hogy mondta? * kérdezi egész halkan. * - Mármint... az imént... a konyha... és a... * lassan elengedi a lányt, de még mindig nem léphátra. *
- Hogy mondta? * ismétli meg a kérdést, ám ezúttal egy kicsit ellép Marától. Néhány másodpercig csak fürkészi a lányt, miközben néhány jelenet pereg le a szeme előtt. Amint meglátja a lányt a konyhában, ahogy Mara belé karol, ahogy felmásznak a lépcsőn, s végül...a hálószoba...*
~ Nem nem nem! Ez őrültség! Ezt csak álmodhattam! ~
- Maga... maga itt volt? Vagyis... * lebuktatta magát akkor is, ha a lány igazából nem tud semmit. Most már mindegy. Ismét odalép a lányhoz, s megragadja a felsőjét, csak, hogy megint a falhoz szorítsa . *
- Mégis mi az ördögről beszél maga? * kérdezi emeltebb hangon, felháborodást színlelve. Talán még mentheti a menthetőt . *
Vissza az elejére Go down
Mara Sîrbu
Hetedik évfolyam
Mara Sîrbu


Hozzászólások száma : 113
Kor : 31
Regisztráció : 2009. Aug. 05.

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptyVas. Aug. 26 2012, 21:48

*Meglepi a reakció, amit Lioból kivált. Kicsit össze is zavarodik, de amint Lio távolabb lép és marad egy kis helye, ismét a helyzet magaslatára kerül.*
-Ó, csak azt ne mondja, hogy annyira részeg volt, hogy semmire sem emlékszik! Hát ez mókás!-*Nevet fel, bár igen csak meggyőzőre sikeredett, nem szívből jön, ezt mindenki észre is veszi, aki ismeri. Azt már más kérdés, hogy Lio ismeri-e, vagy egyáltalán jelenlegi lelkiállapotában feltűnik-e neki. Hirtelen eszébe jut valami, szeme összeszűkül. Most meg van a lehetősége, hogy ugyanúgy fájdalmat okozzon Lionak, ahogy a férfi okozott neki télen az udvaron.*
-Akkor arra sem emlékszik, hogy...-*Kezd bele óriási mosollyal, mint aki a kezében tartja a másikat, aztán elharapja a mondatot, arcáról lehervad a mosoly. Miért? Mert rájön, ha szereti a férfit, nem okoz fájdalmat. Legalábbis nem akkorát, mint amekkorát épp készült okozni. És ekkor ismét ott tornyosul felette a negyedvéla, és úgy tűnik, nincs a legjobb hangulatában.*
-Nyugi, nem töltöttem önnél az éjszakát, ha ettől tart.-*Mondja csendesen, mint aki beletörődött a helyzetébe, avagy megunta a folytonos vitázást. Nagy nehézségek árán a fejét is elfordítja, maga sem hiszi, de most a nadrágja érdekesebbnek tűnik, mint tanára arca, szeme. Végül folytatja, ugyanolyan hangnemben. *
-Bebotorkált a konyhába, leesett a padlóra. Elkoboztam a piáját, kiöntöttem, felszólítottam, hogy semmit ne mondjon, mert a részeg ember a legőszintébb, aztán felkísértem a szobájába. Nagy nehézségek árán felsegítettem az ágyába, igazán kicserélhetné, ha továbbra is folytatni kívánja ezt az életformát, így ugyanis még életveszélyes is lehet.-*Jegyzi még meg, de hangja semmit sem változik.*
-Lehúztam a cipőjét, betakartam, aztán eljöttem. Ennyi volt.-*Még mindig nem néz fel. Ráadásul egy lényeges dolgot ki is hagyott a sztoryből. De ha Lio tényleg nem emlékszik, semmi értelme, hogy ezt is megtudja.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Lockhwell
Igazgató-helyettes
Lupiatto
Igazgató-helyettesLupiatto
Lionel Lockhwell


Hozzászólások száma : 363
Kor : 40
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2009. Jun. 01.

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptyVas. Aug. 26 2012, 22:48

* Lionel sarokba lett szorítva. A nagy Lockhwell professzort épp legyőzi egy kis diáklány... nem tud semmit sem mondani, csak Marát bámulja , és valami furcsa érzés szorítja, szinte ketté roppantja a szívét,ahogy a lány gúnyos szavait hallja, s a nevetése a lelkéig hatol. *
- Hogy? Mire nem emlékszem Mara? * teszi fel a kérdést a lehető leghalkabban, s magában retteg a választól, hogy a lány a vallomásáról kezd beszélni. Ám látszólag azt vagy tényleg csak hozzá álmodta, vagy pedig.... ezek szerint... Nyomban az eszébe jut a lány heves tiltakozása... Mekkora bolond is volt!
Lassan elengedi a lányt, majd elhátrál tőle, olyan tekintettel, mintha Mara épp egy tőrt szúrt volna a mellkasába. Jó ideig nem szól semmit. Aztán...*
- Köszönöm... * ennyit mond csupán, szemeiben pedig csalódottság és fájdalom keveredik... * - És... maga nyert Miss Sirbu. * teszi még hozzá, majd sarkon fordul, és otthagyja a lányt egyedül az erkélyen. *





// Mennem k ell,m meg n em t u dok j átszani ilyen billentyűzettel, mindjárt s í r v a fa k a d o ktőle... Sad K ösz ö n öm a j á té k o t!!!! - direkt nem ja v í t omk iezt,h ogy lásd milyenek a hszeim mikor me g íro m ő k e t , é s mit kell j a vítanom mindig : ( JÓ8 iSÁM!!!! //
Vissza az elejére Go down
Mara Sîrbu
Hetedik évfolyam
Mara Sîrbu


Hozzászólások száma : 113
Kor : 31
Regisztráció : 2009. Aug. 05.

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptyVas. Aug. 26 2012, 23:05

*Lionelnek ismét sikerült összezavarnia a lányt.*~Most mi van? Miért lett ilyen megtört? Nem szeretem ezt látni... ~
*A férfi kérdésére nem válaszol, nem fogja elmondani, hogy egy gyenge pillanatában szerelmet vallott. Aztán Lio távolodik, sőt, el is viharzik.*
-Mi? Hogy érted, hogy nyertem?-*Kiált a férfi után, már nem is vigyázva arra, hogy magázza tanárát. De ki tudja, Lio ezt hallotta-e még.*
-Ha úgy értette, hogy abbahagyja ezt az egészségromboló életmódot, akkor örülök, ha győztem. De mi van, ha másra gondolt...? Biztos másra gondolt! Jaj... azonnal el kell küldenem a levelet, holnap pedig felkeresem Costit!-*Mormolja maga el, majd elveszi az asztalon felejtett pennáját és megindul a Hollóház irányába.*

\\Sajnálom, de megértem a problémát. Köszönöm a játékot! Jó éjt!\\
Vissza az elejére Go down
Tsicsói Hargita
Hetedik évfolyam
Tsicsói Hargita


Hozzászólások száma : 162
Kor : 29
Regisztráció : 2009. Jun. 17.

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptyPént. Szept. 07 2012, 18:17

*Gitta érkezik az erkélyre. Ritkán jár ide, de most ehhez volt kedve. Rajzlapot és festéket is hozott magával, hisz innen gyönyörűen látszik a hegyeknél lemenő nap. Nagyon szép tájkép lesz belőle, érzi a zsigereiben. Pink haját egy bűbáj segítségével csatolja fel, hogy ne hulljon a hajába. Mostmár kezdődhet is a móka.*
Vissza az elejére Go down
Mia Gart
Második évfolyam
Mia Gart


Hozzászólások száma : 91
Kor : 26
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptyPént. Szept. 07 2012, 18:27

Gondoltam meglátogatom már az erkélyt is, lassan felfedezem az egész kastélyt. Nagyon lassan. Nagyon elfáradtam mire felértem a lépcsőkön. A lépcsőzést szerintem sose lehet megszokni. Az ajtó akkorára tágult ki amekkora vagyok. Gondolom nem csinálnak 160 centis ajtókat, sok embernek le kéne hajolnia. Gyönyörű a terasz, nagyon őszies a hangulata. Még oké hogy szinte nyár van, de meglátva a teraszt elfogott az őszi hangulat. És nocsak egy ismerős arc is. Gitta épp fest, vagy rajzol, még nem tudom eldönteni de közelebb megyek. Szuper úgy is akartam látni az alkotásait hátha van nála több is. Talán egy két technikát is elleshetek.*-Szia, nem zavarok ha idejövök? -*küldtem felé egy széles mosolyt.
Vissza az elejére Go down
Tsicsói Hargita
Hetedik évfolyam
Tsicsói Hargita


Hozzászólások száma : 162
Kor : 29
Regisztráció : 2009. Jun. 17.

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptyPént. Szept. 07 2012, 18:46

*Teljesen belemerült a festésbe, de azért nem annyira, hogy ne figyeljen fel az ismerős hangra. Rápillant a mellette lévő lányra, hatalmas mosoly jelenik meg az arcán.*
-SZia Mia! Nem, dehogyis! Gyere nyugodtan. Épp a vázlatot fejezem be. A teljes képhez még szükségem lesz pár színre. De majd kikavarom.-*Jegyzi még meg, majd a rajzmappájára téved a tekintet.*
-Ha sszeretnéd megnézni, ott van pár újabb rajz és egy festmény is.-*Bök fejével az említett mappa irányba. Mia, ha megnézi, három rajzot talál, egyet az iskola épületéről, két tájképet, illetve a festmény egy virágcsokrot ábrázol.*
Vissza az elejére Go down
Mia Gart
Második évfolyam
Mia Gart


Hozzászólások száma : 91
Kor : 26
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptyPént. Szept. 07 2012, 19:27

-Már önmagában a vázlat is nagyon tetszik.- mosolyogtam Gittára. Elvettem a vázlatfüzetét és jó alaposan végignéztem az összeset. A tájképeket nagyon szeretem. -* Nagyon profi vagy. Ha majd árulod őket szólj.- vigyorogtam rá. Most jutott eszembe hogy GYNT-ra kell mennem.*-Bocsi de most rohannom kell órára. Majd érdekelne ha befejezted.-*mutattam a rajzra a kezében.-* Akkor Szia.-*még egy utolsó gyors mosoly és rohantam GYNT-ra. Hú de nagy ez az iskola.
Vissza az elejére Go down
Tsicsói Hargita
Hetedik évfolyam
Tsicsói Hargita


Hozzászólások száma : 162
Kor : 29
Regisztráció : 2009. Jun. 17.

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptyPént. Szept. 07 2012, 19:49

*Mia jött, látott, távozott.^^*
-Persze, szólok, ha kész lesz!-*Szól még a távozó lány után, ecssetes kezével integetve Mia után. Gitta még egy ideig marad, majd ha már besötétedett, összeszedi a felszerelését és visszatér a KH-ba.*
Vissza az elejére Go down
Corina Nazaru
Első évfolyam
Corina Nazaru


Hozzászólások száma : 9
Kor : 22
Hely: : coxton
Regisztráció : 2013. Jul. 23.

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptyPént. Júl. 26 2013, 22:27

*Sietve jön le a csigalépcsőn a friss levegőre és egy nagyot beszív aztán kifúj és megkönnyebül..Várja hogy valaki megszólítsa hogy:Szia Cori.Mi újság?csak vár és váár..*
-Sziasztok!!Corina Nazaru vagyok de hívjatok csak Corinak..Very Happy
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptyPént. Jan. 03 2014, 22:17

*Tara-t egy újabb kis idő elteltével idehívom el egy Holló segítségével. Azt írom, hogy egy különleges helyen várom a harmadik emeleten, dehogy az hol van, nem említem meg neki, hogy maga keresse meg, és fedezze fel azt, ahová el akartam vezetni. Ez a hely az erkély. Hátradőlök az alul kipárnázott márvány széken, keresztbe tett lábbal, miközben egy bögre forró teát iszogatok egy cseppnyi mókusvérrel elkeverve. Kissé bizarr íze van az állatvérnek, szóval nem fogok ebből rendszert csinálni, csak nem akartam egy embert elkapni, hogy legyen egyedi teába valóm.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptyPént. Jan. 03 2014, 22:44

*Alig néhány órája érek vissza Angliából és már is Hollót kapok. Mikor elolvasom azonnal felvidulok, és a szüleim levelével azonnal megkeresem Stevent. Alig vártam már hogy találkozzak vele. Egy ideig bolyongok a harmadikon mire megtalálom. Először félve megyek oda mert nem tudom mit fog szólni a szemüveghez. Na igen a sok éjszakai olvasás. Szerencsére nem kell mindig hordanom. Nagy levegőt veszek majd oda megyek hozzá és azonnal a nyakába vetem magam azt sem érdekel ha rajtam landol a tea. 
- Boldog újévet! Hiányoztál! *mondom neki kicsit hadarva mert annyira izgatott vagyok.*- Képzeld apáék nem is fogadták rosszul a dolgokat és úgy néz ki bele nyugodtak hogy együtt vagyunk.Még levelet is  küldtek neked mivel nem jöttél velem.*mondom vigyorogva.*


A hozzászólást Tara Black összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 03 2014, 23:51-kor.
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptyPént. Jan. 03 2014, 23:49

*Szerencsére még van elég időm arra, hogy letegyem a csészét. Lerakom a közeli asztalkára, majd szorosan magamhoz ölelem Tarat, és megpuszilom a feje búbját.*
- Sziaaaa, neked is! Milyen volt Londonban? Üdvözölted helyettem is a szülőket? *kérdezem kíváncsian, majd végighallgatom, amit mond. Széles vigyorra húzódik a szám.*
- Meg tudod mutatni a leveleet?
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptySzomb. Jan. 04 2014, 00:01

-Csak ha előtte én is kapok valamit.*mondom huncut mosollyal majd kicsit hevesebben a szokásosnál megcsókolom. Nagyon hiányzott amíg nem voltam itt.*- Amúgy meg itt van. De nyugi minden rendben. Azt hiszem. Igaz a levelet nem olvastam el. Remélem nem fenyegetés. *döbbenek meg hirtelen, de megnyugszom elvégre nekem azt mondták nincs baj. Oda adom neki a levelet és kényelmesen elhelyezkedem az ölében.* -Na? Nagyon szőrnyű? Amúgy te mi jót csináltál?*kérdezem miután elolvassa a levelet. *




Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptySzomb. Jan. 04 2014, 00:28

*Örömmel viszonozom a heves gesztust. Rögtön nagyot dob a kedvemen és csak még jobbá válik. Megköszönöm a levelet, és átveszem, miközben igyekszek megnyugtatni Tarat. Szorosabban vonom magamhoz, és előtte bontom ki a gondosan lezárt borítékot.*
- Szerintem nem, ha azt mondták, minden rendben, viszont ha az lenne, sem félnék *mondom határozottan, majd figyelmesen végigolvasom minden sorát. Vigyorogva fordítom felé is, hogy jobban lássa.*
- Ehhez mit szólsz? Áldásukat adták! Hááá!! Jaaa, amúgy semmi különöset... Boldogítottam a diákokat! *röhögök fel.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptySzomb. Jan. 04 2014, 14:01

*Kicsit ideges vagyok a levél miatt mert apáméktól nem tudom mire számítsak. Mikor megmutatja feljebb emelem a szemüvegem mert ez nem épp olvasásra van. Elolvasom a levelet és azonnal megnyugszom.* - Na, végre hogy beadták a derekukat. *mondom ahogy közelebb bújok hozzá. *-Akkor így most már minden el van rendezve. Nem kell miattuk aggódnunk. A diákok gondolom meg örültek neked.*mondom ironikusan majd mosolyogva nézek rá. Boldog vagyok hogy újra mellette vagyok. Már csak Dimmel kéne beszélnem hisz a karácsonyi ajándékát sem kapta meg. És persze Cera is folyton felszívódik.* 
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptySzomb. Jan. 04 2014, 14:39

- Ja, nagyon szerettek, főleg, amikor rájuk mosolyogtam úgy, hogy kivillantak a szemfogaim. Néhány kölyök, akik régebben megismerkedtek velük, felismertek és elkerültek, úgyhogy volt némi társaságom *nevetek ismét, majd összehajtom a levelet, és a borítékkal együtt az asztalra teszem. Nagyot kortyolok a langyos teából, ezután simogatni kezdem Tara vállát.*
- Örülök, hogy már nem kell miattuk aggódnunk! Ezzel az egyik rizikós fejezet lezárult *jelentem ki felszabadultan.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptySzomb. Jan. 04 2014, 14:47

*Csak halkan elnevettem magam mikor arról beszél hogy hozta a frászt az egyik diákra. Sajnálom hogy mostanában kevesebb időt voltam vele mert Londonban voltam de most remélhetőleg nyugodtabb időszak jön.*- És hogy tetszik a szemüveg?*kérdezem tőle. Még egy szót sem ejtett róla mióta találkoztunk de azért elég feltűnő a fekete keretes szemüveg. Nem túl nagy de engem idegesít. Szokatlan számomra de egy ideig hordanom kell. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptySzomb. Jan. 04 2014, 15:19

*A szemüvegét igazából csak most veszem észre. Érdeklődve pásztázom, majd pár perc után kinyilvánítom róla a véleményemet, ami egész pozitív.*
- Szerintem nagyon jó! Igaz, kicsit vastagnak tűnik a kerete, de nem rossz. Miért kell hordanod? *teszek fel egy kíváncsi kérdést, ezúttal a szemeibe nézve.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptySzomb. Jan. 04 2014, 15:31

-A sok éjszakai tanulás, meg hogy otthon Jégmadár a lovam ledobott és csúnyán bevertem a fejem. És tudod. Anya orvos nála nem mondhatom azt hogy nincs baj. Azonnal vittek a kórházba megvizsgálni és kiderült hogy nem jó a szemem. De szerencsére csak ideiglenes.*mondtam ahogy rá mosolyogtam*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptySzomb. Jan. 04 2014, 16:55

- Ledobozz a lovad? *kérdezem aggodalmasan, de örülök, hogy egyben van, és nem sérült meg súlyosabban. Én nem igazán ültem még nyeregben, nem tudom milyen, ha leesel egy olyan nagy állatról, de biztos, hogy súlyosabban is megsérülhetett volna.*
- No és egyébként meddig kell hordanod? *érdeklődöm* - Éés kérsz inni valamit? Kezd kirepedezni az ajkad.
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptySzomb. Jan. 04 2014, 17:06

-Igen sajnos elszoktunk egymástól és mikor kivittem egy kis edzésre kb. a harmadok akadály után megmakacsolta magát és ledobott. *mondom halkan. Azt már nem teszem hozzá hogy persze azonnal vissza ültem és mentem is tovább. Úgy a harmadik nekifutásra sikerült is.* -Azt anya nem mondta de remélem hogy nem sokáig. Nekem nem tetszik. *válaszolok grimaszolva. *- Köszönöm nem. Nem vagyok szomjas.*mosolygok rá kedvesen.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erkély
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Harmadik emelet-
Ugrás: