Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Vote_lcapKastély felé vezető ösvény - Page 2 Voting_barKastély felé vezető ösvény - Page 2 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Vote_lcapKastély felé vezető ösvény - Page 2 Voting_barKastély felé vezető ösvény - Page 2 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Vote_lcapKastély felé vezető ösvény - Page 2 Voting_barKastély felé vezető ösvény - Page 2 Vote_rcap 
Tara Black
Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Vote_lcapKastély felé vezető ösvény - Page 2 Voting_barKastély felé vezető ösvény - Page 2 Vote_rcap 
Lucius Marga
Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Vote_lcapKastély felé vezető ösvény - Page 2 Voting_barKastély felé vezető ösvény - Page 2 Vote_rcap 
David Rowle
Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Vote_lcapKastély felé vezető ösvény - Page 2 Voting_barKastély felé vezető ösvény - Page 2 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Vote_lcapKastély felé vezető ösvény - Page 2 Voting_barKastély felé vezető ösvény - Page 2 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Vote_lcapKastély felé vezető ösvény - Page 2 Voting_barKastély felé vezető ösvény - Page 2 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Vote_lcapKastély felé vezető ösvény - Page 2 Voting_barKastély felé vezető ösvény - Page 2 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Vote_lcapKastély felé vezető ösvény - Page 2 Voting_barKastély felé vezető ösvény - Page 2 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Kastély felé vezető ösvény

Go down 
+32
Victor Alecu
Steven Blackfield
Cerasela Aries
Analisa Carp
Rufus Hoult
Tara Black
Marius Ermindescu
Noel Wyard
Rebecca Mary Watson
Dévajvári Nóra Dela
Avram Thadziev
Tsicsói Hargita
Angela Bahneanu
Casian Dobaru
Cristian Badrick
Péterfy C. Soma
Darius Serban
Teofana Enescu
Sevastian Porge
Cerasela Dâba
Lucius Marga
Darius Druett
Niclaus J. Morgan
Caterina Coxton
Hámorszky Honoráta
Jenny Miles
Bálint C. Corina
Susana Enescu
Jonathan Coxton
Fekete Béla Benjamin
Kerekes Andor
David Rowle
36 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Caterina Coxton
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Caterina Coxton


Hozzászólások száma : 197
Kor : 30
Regisztráció : 2009. May. 30.

Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 2 EmptyKedd Jan. 31 2012, 16:56

*És akkor megállítják, és... hát, levegőt is alig kap, az meg kész kihívás, hogy ilyen helyzetben még Claus szavait is felfogja. Aztán végighallgatja a férfit, közben még a szája is be lesz szép gyengéden szárva. Ha most nem véla lenne a férfi, tuti nem lenne elég Rina elhallgattatására, de így a szépsége és modora teljesen lehengerli. Végül csak ennyit mondd.*
-Soha többet ne csinálj így , jó?-*A jó szócskát kicsit még meg is nyomja, aztán szó nélkül ballag tovább a férfi mellett. Van esze, valamit csak ki fog találni. Leghamarabb azt, hogy teherbe esett, így hamarabb le kell raknia a vizsgáit... avagy vérjhez megy. Nath bizonyára ki is nyírná, ha a fülébe jut. Amilye hülye, még képes és el is hinné a híreszteléseket. Mindegy csak már szabadulna onnan. Aztán ismét vbelekarol a férfiba, mert egy adott pillanatban csak kevés tartotta vissza, hogy a jeges utat közelebbről is mg ne szemlélje.*
-Értem én, hogy félted a nemesebbik feled, de azért figyelembe vehetnéd az én épségemet is. Elvégre is az én csőszködésemmel lettél megjutalmazva...-*Mondja. vagy inkább zsummogja.*
Vissza az elejére Go down
Niclaus J. Morgan
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Niclaus J. Morgan


Hozzászólások száma : 164
Kor : 41
Regisztráció : 2009. Jun. 02.

Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 2 EmptyKedd Jan. 31 2012, 17:08

*Büszkén húzza ki magát, de persze a lány számára szinte láthatatlanul. Azért valljuk be, rettentően élvezi a helyzetet, hogy oda-meg-vissza vannak érte. A zsummogásra figyel oda leginkább.*
- Jó, hogyne. A bálon is én vigyáztam rád. Én kísértelek be a csodás kastélyba. És én kísérlek ki. Ezek szerint most akkor ki nyert kit? Hm? Nem lehet, hogy te kaptál meg engem? *Félmosoly. Aztán lassít a tempón.*
- Na, de most már tényleg haladjunk, mert ha lekésed... Hát.. Búcsút inthetek az állásomnak, a melegnek, meg a családtervezést is egy másik életemre halogathatom... ~No, nem mintha a dohányzás nem ártana...~ *Aztán haladnak szépen a vasútállomásra át.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 2 EmptySzer. Feb. 01 2012, 19:36

*Túl van a nehezén, vagyis Rowle leszúrásán is, de így volt egyenes a dolog. Miután távozott, egyenesen kifelé indul, szüksége van a friss levegőre, aztán beleveti magát az olvasásba, na meg a kísérleteibe.
Az utat ismeri, erre jött maga is, amikor megérkezett, és így aztán tényleg távol áll attól, hogy bárkivel összefusson. Már ha minden igaz, mert semmire nincs biztosíték.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Dâba
Harmadik évfolyam
Cerasela Dâba


Hozzászólások száma : 162
Kor : 25
Hely: : Állandóan úton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 2 EmptySzer. Feb. 01 2012, 19:46

*Ha a srác arra számított, itt senki ember fiával, lányával nem fog összefutni, picit elszámította magát. Ugyanis egy nem túl magas, ám alacsonynak sem mondható, rövid hajú leányzó érkezik. Nagy csomagok, téli kabát, s hátán seprű. Jól látja mindenki, seprű, mert neki, elsős létére ilyenje is van. Le van beszélve igazgatóval, illegális a dolog. Szépen is nézne ki, ha válogatott létére nem edzhetne saját példányán. Időközben elég közel ér Luciushoz ahhoz, hogy észrevegye, s egyúttal megszólítsa a fiút.*
-Öhm... üdv!-*nem igazán van képben, hogy itt mi a szokás a köszönési formulát illetően, most érje be mindenki, legfőképp az épp vele szemben álló, ennyivel.*
-Bocs a zavarásért.Cerasela Dâba vagyok. Meg tudnád mondani, hogy jó uton járok-e a Kastélyhoz?-*Érdeklődik, felvont szemöldökkel. Különösebben nincs szükség taglalni, hogy melyik Kastélyról van szó, ugyanis a közelben nem tolongnak a hasonló méretű építmények.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Sevastian Porge
Első évfolyam
Sevastian Porge


Hozzászólások száma : 167
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 27.

Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 2 EmptySzer. Feb. 01 2012, 20:05

*Ismét felfedezőútra indul, és azon "imádkozik", hogy csak most az egyszer össze ne fusson Margával. A kastélyon belül még nem volt gond, na de amint kiért az udvarra, és lődörgött néhány percet, megint a hófehér üstök csillanását fedezi fel.*
-Szerintem ide rajta kívül nem is jár senki! Ja de, mintha nem egyedül lenne...
*Szuper, már magában beszél, és kiről? Hát róla! Megtorpan, és azon agyal, mit tegyen. Talán még nem vették őt észre, így nem késő lelécelni. Inkább menne megint istállót takarítani. Valami miatt mégsem futamodik meg, hanem a páros elé megy.*
-Sziasztok! Segítsek cipekedni?
*Van pálcája, tudna is varázsolni, csak valahogy ritkán használja. Sokkal inkább elvan az üstök körül, az az ő világa.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 2 EmptySzer. Feb. 01 2012, 20:11

*Ennyit arról, hogy megússza társaság nélkül, egyből belefut egy érkezőbe, de ez valahol jó is, hiszen az érkező is megkaphatja, lekéste a tanévnyitót. A seprű láttán átsuhan az arcán egy mosoly, hiszen ez azt jelenti, más sem kezdőként érkezik, akárcsak ő, gyakorolhatott eleget.*
-Üdv! Lucius Marga, és igen, a kastély arra van. *Mivel pálcája van, besegít a lánynak, ne cipekedjen már, amikor ez férfimunka. Persze Porge is befut, pedig remélte, ma aztán tényleg elkerüli... nem így lett. Leengedi a csomagokat, akkor már vigyék kézben, ketten.*
-Szia! Aha, tiéd az egyik fele. *Fogja is csomagok egyik felét, azokat készíti össze, a másikat meghagyja Sevnek, de persze egyszerűbb a pálcával cuccolni, így azt választja.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Dâba
Harmadik évfolyam
Cerasela Dâba


Hozzászólások száma : 162
Kor : 25
Hely: : Állandóan úton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 2 EmptySzer. Feb. 01 2012, 20:25

*Megérkezik, és rögtön két személlyel is összefut. Jó jel. Nem mintha olyan sok időt töltene majd el itt, a Coxton falai közt, hisz ideje nagy részét edzőtáborokban meg versenyeken tölti, de azért ama kevés időt se szeretné teljesen egyedül tölteni. Nem az az antiszoc típus, sőt.*
-Szia.-*Köszönti az újjonnan érkezőt is.*
-Cerasela Dâba.-*Mutatkozik ismét be, hiszen most ő itt az új diák, neki kell alkalmazkodni.*
-Persze, segíthetsz, jut itt jindenkinek bőven.-*jegyzi emg egy félmosollyal. No igen, nőből van, mégha a fiatalabb fajtából is. S mint olyan, rá is jellemző az "eész szobát" effektus. A seprűt azt nem adja. Az az ő szeme fénye, tán még annál is fontosabb. Az a hátán marad.*
-Kösz a segítséget, fiúk.-*Jegyzi azér tmég meg. Nehogy már bunkónak nézzék az első napján. *
-Ti melyik házba jártok?-*Érdeklődik. Ha kiderülne, hogy legalább az egyikük a háztársa, legalább tovább faggatózhatna, hisz jelen pillanatban fogalma nincs róla, neki most hova kéne mennie.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Sevastian Porge
Első évfolyam
Sevastian Porge


Hozzászólások száma : 167
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 27.

Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 2 EmptySzer. Feb. 01 2012, 20:38

*Úgy látszik, nem csak Marga, és Jez jár ide, talált még egy ismeretlen diákot, aki ráadásul később érkezett, mint ő. Azért ez már elve jó pontnak számít nála.*
-Sevastian Porge. Igazán szívesen segítek.
*Eddig unatkozott, most meg cipekedhet. Na nem mintha nem ő ajánlotta fel, csak az a baj, hogy időnként megfeledkezik arról, hogy nem a fizikai erejéről híres. Titkon reménykedik, hogy azok a csomagok nem is olyan nehezek. Óvatosan tesz egy próbát, közben gondosan kerülve Marga tekintetét. Jobb lett volna, ha inkább egy csenevész, ruhatárára igénytelen fiú érkezik, hiszen ez... nehéz! Megpróbál nem nyafogni, és összeszorított fogakkal vinni a bőröndöt. A seprűre rá sem néz, elvenni meg főleg nem áll szándékában.*
-A Padawanosba, tudod, amelyikben a jediket képzik! Ééérzem az erő setét oldalát, Lüke!
*Mutogat fél kézzel Marga felé, s emiatt sikeresen a lábára is ejti a bőröndöt. Remélni meri csak, hogy az nem nyílik ki, és nem neki kell majd összeszedni a tartalmát.*
-Bocsi! nem így terveztem! Te melyikbe jársz?
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 2 EmptySzer. Feb. 01 2012, 20:54

-Azt látom. Elköltöztél? *A mennyiség erre vall, ha a sajátjával hasonlítja össze, bár az is lehet, a lányoknál ez teljesen természetes dolog.*
-Szívesen. Abba, a Padawanosba, hja. *Bólint Porge megjegyzései után és lőn csoda, még el is vigyorodik. A lábra ejtős dolgot úgy tesz, mint aki észre sem veszi, vagyis nem úgy, csupán kérdő tekintettel mered a fiúra, és alig észrevehetően a pálcás keze felé bök a fejével, jelezve, hogy úgy egyszerűbb. Le nem néz, mert ha kiborult a tartalom, nem akarja látni, mi az. A seprűt pedig esze ágában sincs elkérni, ő sem engedné másnak, hogy hozzányúljon az övéhez.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Dâba
Harmadik évfolyam
Cerasela Dâba


Hozzászólások száma : 162
Kor : 25
Hely: : Állandóan úton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 2 EmptySzer. Feb. 01 2012, 21:10

*A Lucius kérdésén kicsit meglepődik, tán meg is hökken.*
-Hát... nem egészen... illetve... úgy is mondhatjuk. Amennyi időt én otthon töltök... ezután meg már ennyit sem fogok.-*Vonja meg a válát. Aztán mintha csak most, válaszadás után jutott volna el mégis agyához a kérdés, nagy szemekkel pislog a szőkére.*
-Te még komolyan nem láttál egy női bőröndöt sem?!-*Neki alap, hogy mindent magával visz. Versenyekre is.^^ Najó, azért oda csak a mostani cókmók csupán 80%-t. Aztán a bőrönd földre, jobban mondva lábra pottyanását csupán egy szemforgatással reagálja le, nem kommentálja, nem akarja már első nap elvágni magát.*~Pasik~*Ennyi. No, nem mintha olyan sok tapasztalata lenne velük. Csak a nagyobb lányoktól folyton ezt hallja, egy idő után akarva-akaratlanul is ráragadnak ezek a dolgok.*
-Semmi gond, strapabíró kis bőröndök.-*Mondja a kis ügyetlenkedőnek. Aztán felvont szemöldökkel pislog ki a világból.*
-Panamicsoda?-*Néz nagyot.*-Én eddig úgy tudtam, csak két ház van, a Panagan és a Lupiatto.-*Néz bambán a két fiúra, hol egyikre, hol másikra.*
-Én az előbbibe lettem beosztva.-*Jegyzi még meg, kielégítve ezzel Sevastian kérdését is.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Sevastian Porge
Első évfolyam
Sevastian Porge


Hozzászólások száma : 167
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 27.

Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 2 EmptySzer. Feb. 01 2012, 21:23

-Már az is baj, ha otthon akarja érezni magát?
*Válaszol ő a szokásos stílusában a lánynak feltett kérdésre. Tényleg nem érti, mivel váltja ki ezt a stílust belőle Marga, azért máskor jóval normálisabban szokott viselkedni.*
-Miért, hol voltál eddig, ha nem otthon?
*A lánnyal kedves, csak a másikra nem nagyon néz rá. Mióta a nevelőszüleinél lakik, nem igazán mondhatja, hogy túl sokat lett volna tőlük távol, így nem nagyon érti, miről lehet szó.*
-Szuper, legalább nem teszek bennük kárt.
*Nem szokott ő ügyetlen lenni, a kérdő tekintetre meg rá sem hederít. Nem fog varázsolni, már csak azért sem, mert Lucius ezt metakommunikálja. Neki tényleg jó így. Mivel nem sikerült kiborítani a tartalmát, így felcuccol újra, és most már jóval határozottabban húzza magával.*
-Tutira nincs tévétek, mi? Mindegy, ez úgyis fiús film, a csajok nem csípik. Amúgy a Star Wars-ról beszéltem, és csak vicceltem. Panagan a ház neve, a filmben meg a padawanok voltak az erőhasználó tanoncok, szóval majdnem olyanok, mint mi. Majd Lucius mutatja az utat.
*Ő is megpróbálhatná, bár lehet, hogy tennének közben egy kis kitérőt, mert nem biztos, hogy még mindig eltalálja a helyes irányt.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 2 EmptySzer. Feb. 01 2012, 21:31

-Egy szóval sem mondtam, Porge, de ha megnézed a különbséget a mi mennyiségeink és a lányok csomagjai között, akkor lehet, te is megkérdezted volna ezt. *Már csak legyint, ez a srác mindig fel akarja húzni, most már biztos benne, hogy direkt csinálja.*
-Nem, de ezek után van róla elképzelésem. *Elvigyorodik, azon meg végképp, hogy Sev rá se ránt arra, amit javasolt. Akkor essen hasra, ejtse még le ötször a bőröndöt, nem könyörög ő senkinek sem.*
-Nem, nem Panami, és nem is Panama. *Mivel Porge megadja a választ, ismét csak bólint, aztán sietősebbre veszi, hogy elérjék a kastélyt. Azért az már jó jel, hogy a lány hozzájuk van beosztva, no de akinek seprűje van, nem is lehet máshová. Ha sikerül eljutni a kastélyhoz, akkor kinyitja az ajtót és előreenged mindenkit.*
Vissza az elejére Go down
Niclaus J. Morgan
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Niclaus J. Morgan


Hozzászólások száma : 164
Kor : 41
Regisztráció : 2009. Jun. 02.

Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 2 EmptyPént. Feb. 03 2012, 19:21

*Elérkeznek ide is, végül is, ha az ember siet, akkor szedegeti a lábait. Így van ez most Clausékkal is. Bár mondjuk Claus siet itt a legjobban. Bakancsban egyszerűbb nyilván, mint női cipőben.*
- Nem tanítok, hanem nevelek és oktatok. *Na, ez Claus, aki kioktatja a népet arról, mit is csinál tulajdonképpen.*
- Az iskolában én vagyok a sportoktató, az edző. Segítem a diákok testi fejlődését. Ennyi. Hát Ön? Ha jól tudom, Ön az új Átváltoztatástan tanár. *Felhúzza egyik szemöldökét, aztán eldobja a csikket, és lépés közben rálép. El is aludt. Mennek szépen tovább befelé a kastély aulájába. Nic azért odafigyel, hogy a nő ne essen el, tehát időnként oldalra pislog, nehogy már ha történik valami, ráfogják, hogy meggyilkolt valakit. ^^*
Vissza az elejére Go down
Teofana Enescu
Házvezető
Panagan
HázvezetőPanagan
Teofana Enescu


Hozzászólások száma : 422
Kor : 154
Hely: : Coxton Kastély
Regisztráció : 2008. Jul. 14.

Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 23 2012, 17:43

-Rendben, Darius.-*Bólint, jelezve, tudomásul vette, megjegyezte.*-Engem meg szólíthat Teofananak, ha úgy kényelmesebb.-*Teszi hozzá egy barátságos mosollyal, aztán megindul a kijárat felé, s nemsokára már a tanintézmény irányába tartanak.A meghajlásra egy pillanatra meglepődik, hisz rég nem köszöntötték már így, ám arra egyáltalán nem gondol, hogy a mellette lépegető férfi sokszorosan idősebb nála. Miközben haladnak, Teo bemutatja a hely jellegzetességeit, egy-két helyi legendát, pletykát is megosztva a férfival. Miután már ezekből is kifogyott, úgy gondolta, másfele tereli a beszélgetés fonalát, úgyis éppen ideje, hogy ne csak az ő hangja hallatszodjon.*
-Sokat utazott?-*Érdeklődik tekintetét a férfira emelve.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Darius Serban
Tanár
Tanár
Darius Serban


Hozzászólások száma : 126
Regisztráció : 2009. Aug. 02.

Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 23 2012, 17:50

-Talán az lenne, Teofana, ha a vezetéknevét használnám megszólításul, az túlságosan hivatalosnak tűnhetne.
*Hiába diplomata, azért vannak olyan helyzetek, amikor ezt nem tartja megfelelőnek, elvégre egy iskolába jött tanítani, ahol elengedhetetlen a tanárok közötti kommunikáció. A kapcsolatok milyensége egészen más történet, Iulius nagyjából vázolta, ki kivel milyen viszont ápol, de a fontos, hogy a diákok ebből semmit se érzékeljenek. A legendákat megjegyzi, szép vidék, járt már a környéken régebben, de itt még soha.*
-Az életem során... rengeteget. Mondhatjuk úgy, majdnem mindenhol voltam már, kedvelem a különböző kultúrákat, pláne hasonlítani a régmúlttal, mennyi minden változott, illetve miket tartottak meg.
*Szép indítás lenne, ha összehasonlító elemzést tartana az országról régen és most címmel, így mellőzi, nem akarja untatni ilyesmivel Teofanat.*

Vissza az elejére Go down
Péterfy C. Soma
Hetedik évfolyam
Péterfy C. Soma


Hozzászólások száma : 837
Kor : 30
Hely: : Coxton torony
Regisztráció : 2008. Jul. 18.

Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 2 EmptyHétf. Feb. 27 2012, 21:06

*Meglepődik, mikor a lány előveszi a kicsi füzetecskét és abból kezdi nézni a kérdések egy részét.*
-Azért az utat is figyeld, jó?-*Jegyzi meg halkan, de biztos ami biztos alapon közelebb húzódik a lányhoz, hogy hogyha botlana, kifogja. A kérdéseket elégedett mosollyal hallgatja végig, s mielőtt válaszolna, megenged magának egy apró megjegyzést.*
-Ha így készülsz Tájrajzra is, jóban leszünk.-*Mosolyog a lányra.*
-És hogy válaszoljak a kérdéseidre: az órák mindig más-más időpontokban kezdődnek, de erről mindig kaptok majd értesítést, hisz az órarend a KHban és suli hirdető tábláján is ki van függesztve. EZ utóbbit az Előcsarnokban találjátok.-*Válaszolja szép lassan, érthetően, hogy mindkét lánynak tiszta legyen.*
-Egyes tanároknak ez a bogara, hogy talár legyen rajtad, másoknak mindegy. Ezt magatoknak kell kitanulmányoznotok. Annyit elárulhatok, nálam lehet talár nélkül is jönni Tájrajzra. És megelőzöm a kérdésed, igen, én tanítom a tájrajzot. Legalábbis egy ideig még.-*Nyel egyet, hisz sok beszédtől a torok is kiszárad.*
-A talár az iskolában nem kötelező, csak ha különös ünnepély van. Általában házpontokban, de év közben is szokott néhány tanár osztályzatot adni. Az év végi vizsga viszont 1-10 közötti skálán értékelődik.
-Testi fenyítés? Merlinre, Dana! Dehogyis! Viszont a büntetőmunka igen, már nálunk a prefektusok körében is.-*Az első sokk után végül egy vigyorral fejezi be mondatát, készen arra, hogy a következő kérdésre válaszoljon.*
-A hálók négy ágyasak, fürdő a folyosó végén, mi osztunk be hálókba, de lehet kérvényezni a költözést prefektustól, házvezetőtől. És ha már itt vagyunk, ha baj van, akkor hozzánk, prefikhez lehet futni elsősorban, a Lupiattoban én vagyok az, meg Gavril Lucian Baticescu barátom,,, de ha őt keresitek, akkor lehet, hogy jobban jártok, ha rögtön Hámorszky Honoráta nyomába eredtek. Ahol az egyik, ott a másik, és Honi sokkal feltűnőbb jelenség a vörös hajával, mint luci a sok tetkóval.-*Vigyorog és szünetet tart, emészthessék egy kicsit a megannyi új információt. Pár másodperc múlva folytatja.*
-Ha a baj túl nagy, lehet menni a házvezetőkhöz, röviden hávé. Mindkét háznak kettő van, hiszen tudhatjátok, idéntől a régi négy házból 2-2 testvérház összevonásával született meg a mostani kettő. Így a házvezetők is maradtak. Nálunk Angela Bahneanu gyógyító és Lionel Lockwell professzor a vezető. Bár ha elfogadtok egy tanácsot, előbb Angelát keressétek, Lockwell még rémisztő lehet számotokra. Pláne, ha bajt kevertek.-*kacsint a gyerkőcökre. Aztán halad tovább, úgy a Kastély fele vezető úton, mint a kérdések megválaszolásában.*
A két házvezetőnk tulajdonságai két végletnek felelnek meg, ezt a szobájuk elhelyezkedése is mutatja, biztosan megjegyzitek, egyik legfelül, másik majdnem legalul. Lockwell a Padláson, Angela a földszinten, a betegszoba mellett.-*egy pillanatra elgondolkodik, mi is volt még a kérdés.*
-Á, igen. Állatka. Lehet, maximum kettő, házvezetői engedéllyel. Ergo, ha állatot akarsz, netán már itt is van, szépen mész és megkérded, szabad-e. Elég csak az egyiktől.-*Barátságos mosoly. Már lassan az arcára fagy. De nem is lenne Soma mosoly nélkül.*
-Kijárási tilalom az van nálunk is, és bünti jár, ha megszeged és elkapnak. Szóval tudjatok róla, ha tilosban járásra adnátok a fejeteket.-*Kacsint a lányokra.*-A tilalom este 10 órától van érvényben. Az étkezés pedig a Menzán folyik. Ezt szintén megtalálhatod a földszinten, az Aula szomszédságában. Ez utóbbi pár hónapja le van zárva, úgyhogy ne is próbálkozzatok a bejutással. A kaját a manók készítik, van ott mindenféle, diabeteszsekre, vegetáriánusokra és mindenféle érzékenységre tekintettel vannak, úgyhogy ezzel szerintem nem elsz gond. viszont ha a manóknak szimpi vagy, még a pincebeli Konyhába is beengednek...mondjuk az elsősökkel általában mindig szemétkednek, de én ott már procis vagyok, szóval ha Konyhába akarok menni, lehet bátran zargatni engem is.-*Vigyorog ezerrel. időközben elérnek az udvarra. Hó, jég és hideg szél jellemzi itt is a helyet.*
-Könyvtár a másodikon. De vigyázz, Carte asszony nem éppen a kedvességéről híres, de ha ritka könyvet keresel, ő a legalkalmasabb személy a segítségedre. Nem kell tőle nagyon tartani, csak az elején ijesztő...meg akkor, ha nem vigyáztok a könyveire! Remélem, nem hagytam ki semmit...-*nagy szusz, vigyor. Nem volt könnyű egyhuzamban ennyit beszélni. Még szerencse, hogy TRZről van rutinja.*
-Egyéb kérdés, szépséges hölgyek?-*Kérdi a lányoktól a bejárat fele araszolva.*


//Fagyunk.^^//
Vissza az elejére Go down
Cristian Badrick
Második évfolyam
Cristian Badrick


Hozzászólások száma : 102
Kor : 26
Regisztráció : 2009. Aug. 03.

Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 2 EmptySzer. Feb. 29 2012, 20:10

-Neked ahhoz van türelmed? Öcséééém, nekem órákat kellene ülnöm egy helyben, hát bele is halnék. A bátyád? Mé égette el? Me ő nem tud olyat? De kemény már. *Neki is van testvére, na de mennyit látja? Ő a család üdvöskéje, mert jó tanuló, meg rendes, és tisztelettudó, meg a szokásos sablonok. Vagyis teljesen más, mint ő.*
-Csúcs, akkor megtanulok hoppanálni. De olyan zsupszizével nem lehet megoldani? Nem akarok amputoportálást, Most hogy néz ki, hogy Angliában marad az egyik lábam, itt meg a többi? Ja, majd utánam küldik, tudom. *Elröhögi a végét, de azért nem találja ennyire viccesnek, meg is nézi, hogy mindene épségben maradt-e. A vonattól.*
-Ez a dög is veszélyes cucc. Külső jelei nincsenek, na de itt és itt... hát ez valami iszonyatos. Még mindig zakatol a gyomrom és az agyam. *Jó példa, viszont jelenleg ez is komoly, hiszen agyrázkódást kapott, ez tutkó.*
-Elsősegélyt? Baró. Akkor ha amputoportálok, akkor tudni fogom, hogyan rakjam magam össze. *Elképzelés az van. Ha betekeri magát bandázzsal, akkor tutira nem esik szét.*
-Zsííír. Hallod ezt Casian? Egy szoba, és van egy csomó lány. *Máris jókedve van, és még mindig nem kell tanulni.*
Vissza az elejére Go down
Casian Dobaru
Első évfolyam
Casian Dobaru


Hozzászólások száma : 101
Kor : 26
Regisztráció : 2008. Aug. 04.

Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 2 EmptySzer. Feb. 29 2012, 20:36

-Nem tudom, hogy miért csinálta. De mindig szekál... meg én is őt.-*Vigyorodik el. Azért örül, hogy végre elkerült otthonról, pláne azt, hogy a testvérétől jó távol van. Hisz szerencsére nincs túl nagy esélye arra, hogy bátyja is kövesse a Coxtonba.*
-Anglia? Olyan messziről jöttél?-*néz nagyot. Ő még sosem találkozott külföldi emberekkel, nem is volt soha a megyehatáron kívül. Kivéve most. De még így is országhatáron belül maradt.^^ De nagyapja azt mondta, ha Béla bácsit fogja TRZ tanárnak kapni, tuti minden órán a világ más-más tájait látogatják majd meg. Cas már alig várja, legalább jó sok infót tud gyújteni a jegyzetfüzetébe!*
-Én még nem szeretnék megtanulni hoppanálni. Az még nehéz... akkor már inkább zsupszkulcs. Bár a bátyám azt mondta, ne merjem kipróbálni, mert a semmiben ragadok.-*Húzza el a száját.*
-Itt fogunk zsupszkulccsal utazni?-*Pislog Angelára. Az elsősegélyet elraktározza, bár túl nagy érdeklődést nem mutat iránta, a lányokra viszont annál inkább.*
-Az csúcs.-*Vigyorog, miközben lépeget Angela mögött, Cris mellett.*
Vissza az elejére Go down
Angela Bahneanu

Angela Bahneanu


Hozzászólások száma : 775
Kor : 37
Regisztráció : 2008. Jul. 12.

Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 2 EmptySzer. Feb. 29 2012, 20:44

- Nos, ihletet itt bőven kaphatsz, szinte bármiről tudsz majd írni. Neked van valami hobbid, Cristian?
*Néz rá kedvesen a fiúra, ahogy a kastély felé sétálnak, és magyarázza közben a tudnivalókat, hogy megismerhessék a környéket a fiúk.*
- Nem vészes a hoppanálás sem, ha elegendő időt rászántok és gyakoroltok. Én is amputoportáltam már, és utána is próbálkoztam tovább, de erről még ráértek később dönteni.
*Mosolyog lágyan, a vonatos megjegyzésre már nem is reagál, ő kifejezetten szereti a vonatozást.*
- Jobban jársz, ha inkább hozzám fordulsz ilyen esetben, egyszerűbb és biztosabb a helyzet. A zsupszkulcsos kérdésedre nem tudok most válaszolni, bár hallottam órákról, ahol ezzel közlekedtek.
*Lassan érkeznek meg a kastélyba, azért elég hosszú az út.*
Vissza az elejére Go down
Cristian Badrick
Második évfolyam
Cristian Badrick


Hozzászólások száma : 102
Kor : 26
Regisztráció : 2009. Aug. 03.

Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 2 EmptySzer. Feb. 29 2012, 21:00

-És az jó? Mi nem szekáljuk egymást, mert nem is akarok szóba állni vele. Ő olyan jó fiú, meg okos, én meg a hülye. Tod, hogy van ez. *Nagyon nem hatja meg a dolog, megy a saját feje után, neki ez tökéletes. Látszik is a külsején, különben nem lenne már most piercingje. Dacból csináltatta, de a szüleit ez sem érdekelte, neki meg tetszett, így maradt.*
-Aha. A Roxfortba akartak küldeni, aztán aszonták, jobb ha idejövök, mert ez tök messze van, és akkor később jut el a hír, hogy megint nem azt csináltam, ami apáéknak tetszik. *Ezt sem bánja, ő nagyon jól megvan a saját kis közegében, csak hagyják lógva.*
-Aha, van. Szoktam rajzolni, meg ilyesmi. Meg érdekel ez a piercinges dolog, mert állati jól néz ki. Nem akar egyet? Meg tudom csinálni, tök klafa lenne. Meg még érdekel ez a holtas dolog, a szellemes, démonos. Na az király kategória. *Nagyon tájékozott, a levelének az elejét elolvasta, eldöntötte, hogy azok nem tetszenek neki, és itt be is fejezte a dolgot. Azt se tudja, mi kell egy idézéshez, de azért az klassz, mert jól hangzik.*
-Húúú, menő, de látom, mindene megvan. *Megnézi a házvezetőjét és vigyorog. Jó téma ez az amputoportálás, így feltűnés nélkül is bámulhatja a nőt.*
-Mé? azt nem próbálta senki, hogy múmiává tekerje be magát? Vagy az is szakad? Baró, akkor kérek majd olyan zsupszkulcsot. Milyen semmiben Casian? Olyan nincs, max nagyon nem oda jutsz, ahova akarsz. *Még sosem próbálta, de elképzelése erről is van. Amint meglátja a kastélyt, elképed.*
-Öcséééééééém, ez mekkora? Itt napokig kereshetem magamat is. Van pince, ugye? Ott van a szobánk? *Tervezget. Sötét, félhomály, az az igazi.*
Vissza az elejére Go down
Tsicsói Hargita
Hetedik évfolyam
Tsicsói Hargita


Hozzászólások száma : 162
Kor : 29
Regisztráció : 2009. Jun. 17.

Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 01 2012, 18:38

-Igen, ezt már többször is tapasztaltam. És akkor még nem is látta a tetoválásaimat.-*Nevet fel. Valóban, mindig kis vadóc, közveszélyesnek...netán szektásnak nézik. Holott egy átlagos lány, nem éppen átlagos külsővel.*
-Igen, abban nem kételkedem. Velem elég nehéz nem kijönni. Ne tévesszen meg a pink haj.-*Mosolyog a srácra.*-Hogy mondtad, Nadia?-*Kérdi. A nevet szeretné elraktározni. No, nem mintha a lányok nem mutatkoznának be egymásnak. De Gitta szeret mindent előre tudni.*
-Oké, majd megpróbálom nem elkapatni magam.-*Bólint. Amúgy sem áll szándékában túl sokat tilosban járni, de ha mégis, hát legalább úgy tegye, hogy ne vegyék észre.*
-Oh, hogyne lenne! Valóban igaz, hogy a mostani két ház négy régi házból alakult ki?-*Kérdi csillogó szemekkel. Érdekli a történelem, de nem csak az. Időközben a Coxton Birtokra is megérkeznek.*
-Nem rossz, sőt, kellemes hely... legalábbis így első látásra.-*Jegyzi meg lelkesen, miközben a srác mellett lépked.*
Vissza az elejére Go down
Avram Thadziev

Avram Thadziev


Hozzászólások száma : 135
Kor : 31
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 01 2012, 19:00

-Talán jobb is, az idősebb generáció elég nehezen nyit az újításokra. Őt nem zavarja, hogy Gitta tetovált, ahogy a hajszíne sem, nem így ítél.*
-Engem ugyan nem téveszt meg, van a külső, és van a személyiség. Nem keverem össze, még ha ez egyfajta önkifejezés is. *Mert az, akárhonnan is nézi. A lány valamit ezzel jelez a külvilág felé, lázadó tini, aki kicsit továbbfejlesztette a dolgot a maga képére formálva.*
-Igen, Nadia Barsan a neve. Azt pedig én is ajánlom. Ha mégis elkapnak, intézd úgy, hogy sima büntetéssel emgúszd, levonás ne legyen, azért harapok. *Azért mindenki a házban a felsőbbévesek közül, és nem is olyan régen már volt rá precedens, szerencse, hogy a delikvensek már vissza is hozták a pontokat.*
-Valóban igaz, egykor négy ház volt, a Cerbiatto, a Lupus, a Sorgan és a Panagrea.Sajnálatos módon egy rendelet miatt összevonásra került sor, ezért megpróbálták a hasonszőrű házakat egyesíteni, így lett az első kettőből a Lupiatto, és a második kettőből a Panagan. Szerencsére ez semmiféle fennakadást nem okozott. *Már amennyit ő is tud erről az egészről, mert nem érdekli a politika.*
Vissza az elejére Go down
Sevastian Porge
Első évfolyam
Sevastian Porge


Hozzászólások száma : 167
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 27.

Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 2 EmptySzomb. Márc. 10 2012, 17:13

*Ha bárki kérdezi, ő épp csak erre járt, és véletlenül kószál az ösvényen. Nem, egyáltalán semmi köze nincs a dologhoz Cer érkezéséhez, és ezt még magának is képes volt bebeszélni.
Mivel mindig kb. ugyanúgy néz ki, hiszen a szokásos fekete szövetnadrágját, és sötét színű inget, és a kabátját húzta magára, nem mondhatnánk, hogy nagyon kinyalta magát, hacsak nem vesszük azt, hogy a hajával fél órát küzdött, és a végeredmény nem túl rózsás. Kicsit kusza, kicsit lenyalt, kicsit olyan úrifiús, ami valljuk be őszintén, nem túl divatos, és öreges is.
Megpróbál fesztelenül sétálgatni, hóna alatt egy könyvet szorongatva, s lopva pásztázza a környéket, hátha...*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Dâba
Harmadik évfolyam
Cerasela Dâba


Hozzászólások száma : 162
Kor : 25
Hely: : Állandóan úton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 2 EmptySzomb. Márc. 10 2012, 17:27

*Nagy hátizsákkal a hátán érkezik. Kezében az elmaradhatatlan seprűje. Haja össze-vissza áll, fújja a szél. Fekete farmert visel, vörös posztókabátot visel, mely passzol a hajába festett tincsek színével. A közelben kószáló srácot messziről felismeri, szíve óriásit dobban, olyan, mintha hetek óta nem látta volna, pedig nem is volt olyan hosszú időszak.*
-Sev! Seeev!-*Kiáltja messziről, fülig érő szájjal, miközben seprűs és üres kezével is a srácnak integet ezerrel. Elég nevetséges látványt nyújthat.*
-Szia Sev! Képzeld, nem fáztam meg! A főzeted segített! Pedig majdnem mindenki megjárta!-*Kezdi el, amint végre Sev a közelébe került. Mindeközben azért meg is ölelgeti a asrácot, amennyire csak seprűs kézzel meg hátizsákkal ezt meg tudja csinálni.*
-Mit olvasol? Házi? Sok tananyagot vettetek, míg nem voltam? Majd elkérhetem a jegyzeteidet?-*Általában nem kérdez ennyit, nem is beszél ennyit. De most boldog, és be kell hozni az elmúlt két hét kimaradást.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Sevastian Porge
Első évfolyam
Sevastian Porge


Hozzászólások száma : 167
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 27.

Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 2 EmptySzomb. Márc. 10 2012, 17:53

*Borzasztó érdekes ez az ösvény, igaz, még a virágok nem nyílnak, és max. a füvet tudja nézegetni, na de akkor is úgy tesz, mintha ezzel lenne elfoglalva. Amikor meglátja a közeledő lányt, már meg sem próbálja álcázni magát. Hatalmas mosollyal áll, és kissé bambán bámul, ugye ahogy a szél játszik Cer hajával, az valami egészen különleges élményt nyújt számára. Szerencsére hamar észbekap, és átvált normál üzemmódba, ahogy közelebb ér a lány, de az örömét nem tudja, és persze nem is akarja palástolni.*
-Szia! De jó, hogy látlak! Annyira örülök! Mondom én, hogy jó az, ha mindig akad a háznál egy erős bájital.
*Az ölelgetés először elég furcsa, bár fel volt készülve rá lélekben, csak nincsen hozzászokva az ilyen bensőséges érzelmi megnyilvánulásokhoz. Először bátortalanul visszalapogtaja a lány hátát, kb. mintha egy cimbiről lenne szó, utána meg kicsit lazábbra veszi a stílust, és nyom egy puszit a lány arcára. A kérdésre meg elpirul, és gyorsan a háta mögé dugja, elvigyorodik, majd halkan kiböki.*
-Nem, ez csak egy regény. Egy méregkeverőről szól.
*Ami persze igaz, de ez egy romantikus történet, persze nem csöpög, ezt nem venné be a fiú gyomra, de ugye most érdeklődik a téma iránt.*
-Szinte nem is volt óra, vagy csak nekem esett ki... ha találok valamit, lemásolom neked. Gyere, segítek!
*Azzal a hatalmas hátizsák felé nyúl, hiszen legbelül ő egy lovag, akit eddig nem hagyott érvényesülni.*
-Gyere, lesz valami tóparti izé, szerintem egyből menjünk oda!

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kastély felé vezető ösvény
Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Udvar-
Ugrás: