Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 5 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 5 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 5 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 5 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 5 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 5 Vote_rcap 
Tara Black
Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 5 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 5 Vote_rcap 
Lucius Marga
Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 5 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 5 Vote_rcap 
David Rowle
Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 5 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 5 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 5 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 5 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 5 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 5 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 5 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 5 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 5 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 5 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Diáktársalgó és játékterem

Go down 
+13
Apollo D. Udrea
Steven Blackfield
Tara Black
Darius Serban
Rebecca Mary Watson
Keith Alexis Dylan Whyte
Bogdan Bilaşca
Cesar Ionescu
Mara Sîrbu
Caterina Aurora Basilides
Kevei-Túr Johanna
Radák Zolta
Alisa Coxton
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 5 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 15:37

*Kicsit még mindíg aggódik, mert mindkettejük hangvételéből érzi hogy még koránt sem békéltek még meg egymással. Nem nyugtatja meg amit Dimitrie mond de próbál megnyugodni.*
-Egyáltalán nem nyugtattál meg. *mondja és Stev mellett marad.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 5 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 15:44

- Kedves vagy, ha képes vagy gy megijeszteni egy lányt *mordulok fel hevesen, mire a társalgó eddig nyitott ajtaja teljes erőből becsapódik, jó, ha le nem szakad. Az a gúny! Brrr, az a gúny undorító akkor is, csak enyhe! Fájdalmas halál... Ha választanom kéne most, inkább vonulnék el Taraval együtt, minthogy egy légtérben legyek ezzel az izével, de egyelőre nem teszem, inkább megpróbálom türtőztetni magam, kevés sikerrel.*
- Ha nem örülnék neki, valószínű hogy előbb vettem volna le és hagytam volna, hogy égessen porrá a nap *válaszolom ridegen, fél karommal magamhoz szorítva a lányt, s lágyan rámosolygok.*
- Nincs semmi baj! *mondom halkan, kedvesen.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 5 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 16:13

*Ez a srác nem csak kívülről, hanem belülről is sötét. Valami nagyobb baja lehet, mert ő nem ilyennek ismerte meg a vámpírokat. Nem tudja mi a baja, de különösképpen nem is érdekli. Várja, hogy valaki megszólaljon, mert nem bírja a halotti csendet, főleg nem egy vámpír társaságában.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 5 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 16:34

*Csak bólint mikor Stev magához húzza. *~Már megint én vagyok a gyenge. Gyengének látszom. De akkor is megrémültem mikor rájöttem elveszíthetem.~*gondolkodik, majd a másik fiúra néz.*-Köszönöm hogy segítettél.*mondja ahogy a fiúra mosolyog.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 5 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 16:56

*.. S nem is ember az, akit nem érdekel a másiknak sorsa. Megpuszilom a lány fejét, majd hirtelen elengedem és a fiú felé lépek. Nem vagyok túl vidám a közelében és nem is leszek még jó darabig. Némán, a gyorsaságot mögé kerülök és lassan a füléhez hajolok.*
- Mondd, hogy bírod magad embernek nevezni? *kérdezem keserűen, összevonva szemöldököm.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 5 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 17:15

*Számított már Steven lépésére. Meg sem moccan amikor a srác mögé kerül. A szavai hallatán kicsit elgondolkozik, az energiáját a kezébe gyűjti, hogy ha kell sokkolni tudja. Sok baja nem lenne tőle, de legalább időt nyerhetne vele, Stevennel szemben.*
- Úgy, ahogy te, magadat vámpírnak.
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 5 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 17:21

*Feszülten figyeli hogy mi történik. Stev elngedi és Dimitrie háta mögé kerül. Nagyon reméli hogy nem esnek egymásnak. *
-Steven... *kezdené mert félti mindkét fiút. Dimitrieben jóbarátra talált aki segít neki, Stevent pedig rossz szenvedni látnia mert olyannyira szereti. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 5 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 17:25

- Hát öregem, téged sem tanítottak jó modorra ahogy elnézem! *mondom idegesen, s már a kezemet emelem azért, hogy meg tudjam ütni. Senki sincs bent aki láthatná ezt Taran kívül. A válasza egyáltalán nem tetszik, azt hiszem tényleg nehéz lesz jól kijönnöm vele.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 5 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 17:35

*Erre végképp nem számított, a tipikus vámpír előbb öl, aztán kérdez. Lehet, hogy nem is annyira bunkó, mint amennyire látszik? Régen vette hasznát a földlátás képességének, de most, ilyen helyzetben sokkal hasznosabb, mint eddig valaha. Elmosolyodik a srác mondandóján. Ha ismerné, tudná, hogy nem mindig van ez így.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 5 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 17:50

*Mikor Stev felemeli a kezét hogy támadjon Tara azonnal oda rohan és átöleli Stevent hogy megakadájozza. *
-Ne csináld. Nem szabad.*próbálja jobb belátásra bírni.*-Nyugodj meg kérlek.* néz fel a nála magasabb fiúra.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 5 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 17:54

- Bocs, de ezúttal nem megy! *furcsa csillogású tekintettel néztek a lányra, majd a fiúra, aki mintha csak számított volna ezekre a lépésekre, de vajon erre is? Először is lehámozom magamról Tara kezeit és eltolom magamtól, ezután csak hogy pörgősebbek legyenek a dolgok, ahelyett hogy megütném, erősen átkarolom és szorítani kezdem, remélem így felfogja, hogy nem vagyok épp jó kedvemben és jobb nem újat hozni velem enyhén gúnyos, vagy épp bármilyen megjegyzéssel... Jelen helyzetben bármi ki tud készíteni.
Vajon mi lenne, ha innék is belőle egy kicsikét? Pár órája csak, hogy ittam egy-két kortyot.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 5 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 18:04

*Lassított felvételként látja a történéseket. Érzi, hogy Steven elindul felé, és fel is készül arra, hogy fordulatból lekever neki egyet, de amit a srác csinál... Az valami hihetetlen. Egyszer dél-amerikában nyaralt, és egy anakondával került hasonló kapcsolatba, az ehhez képest... De az oxigénhiány közben rájön valamire, amiről elfeledkezett: a kezéről. Nem sokat teketóriázik, az energiát oda gyűjti ahol a srác szorítja, és kisüti a villámokat. Olyan erővel, hogy még egy angolna is megirigyelné.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 5 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 18:13

-Necsináld!*ragadja meg a fiút, és megpróbálja, úgy megnyugtatni hogy átöleli.*-Steven kérlek! Kérlek!*próbál a fiúra hatni. Mikor Dimitrie valahogy sokkolja Stevet, Tara is kap belőle de őt rosszabul érinti a dolog. Hangos kiáltással zuhan a földre és elájul. Máskor nem lenne baja de az utóbbi időben keveset alszik, és egyre rosszabbul érzi magát.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 5 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 18:22

*Kicsit megtántorodom a hirtelen sokk miatt, enyhén engedek a szorításból, de mást nem teszek. Félholt vagyok, még csak elájulni sem tudnék ettől az erőtől, bár sajnos csak hosszú percekig tudom magam így tartani. X idő után képtelen vagyok elengedni a fiút, no meg ebben közrejátszik a lány érintése is, aki nem sokára felordít, majd elterül a földön. Ijedten nézek utána, majd hirtelen felindulásból behúzok egyet a fiúnak.*
- Miattad ájult el! *ordítok fel hangosan.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 5 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 18:33

*Tara sikítására eszmél fel. Biztos Stevenhez ért hozzá, amikor ő sokkolta. Megdöbbenten néz a földön fekvő lányra. A következő pillanatban arra lesz figyelemmel, hogy Steven behúz neki egyet. Hátrál pár lépést, míg feleszmél. Mérges, és legszívesebben megsütné, de inkább magára haragszik. Alig talált valakit aki szóba áll vele, most pedig itt fekszik nem messze tőle, félholtan. Ennél jobban még semmit sem rontott el. Elindulna segíteni a lánynak, de Steven ráordít.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 5 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 18:42

*Tara a földre kerül és elájul. Nem számított ilyes fajta támadásra.*
~Vajon Stev jól van? Nem bocsájtom meg magamnak ha baja esik. Hisz rajta kívül nincs senki akiben megbíznék.~*A két fiú nem tudhatja hogy miről álmodik az ájult lány. Csak az ökölbe szorult kezei árulkodnak zaklatott állapotáról.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 5 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 18:51

*Nem sokkal ezután a fiú vállába ütök, majd odafutok Tarahoz. Menten lehajolok hozzá és óvatosan a hátára fordítom, mivel jelenleg valamiféle érdekes félcsavart pózban fekszik.*
- Hé, egyben vagy még? *kérdezem kissé feszengve, ahogy óvatosan elrendezem őt a földön. Egyik kézfejemmel még végig is simítok arcán, ami sajnos nem olyan meleg, mint az Övé is. Nagyon aggódom hogy mi van, ha nem ébred fel egy hamar?*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 5 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 19:02

* Steven ütése a vállán, elég erős, de hamar rendbe jön. Odasétál melléjük, és letérdel melléjük.*
- Nem lehetnénk meg békében? *kérdezi a sráctól halkan* Nem veszed észre, hogy a köztünk lévő ellenségesség mindenkinek rossz? Te is megsérülsz, én is, de közben Tarának is baja esett, azaz eshet mert ha így folytatjuk, nagyobb bajban lesz, mintha egy kígyó fojtogatná.
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 5 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 19:11

*Szerencsére nem sokáig marad eszméletlen. Egy hűvös kezet érez az arcán. Résnyire kinyitja a szemeit, majd meglátja Stevent. Megfogja a kezét, de érzi hogy minden tagja fáj. *
-Jól... Jól vagyok nyugi.*mondja és megpróbál felülni, ami elég nehezen megy.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 5 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 19:30

- Csak azért, mert neked ilyen rémes képességeid vannak. Szerintem te valamilyen szuper embernek képzeled magad, olyan erőkkel bírsz, amitől egy halandó eldobná az agyát, engem viszont csak idegesítenek! *rivallok rá, s megejtek néhány csúnya szót is, miközben a lány felé fordulok, hogy lassan felsegítsem. Elég zavart vagyok jelen helyzetben, s bár tudom mi lenne helyes, többször is megkérdőjelezem ezt.*
- Még hogy békében, íígy! *szólalok fel kurtán* - Ma húztál fel igazán, szóval öregem, előbb tennélek el láb alól egy kanál vízben, minthogy veled békét kössek! *mondom hangosan nevetve, amúgy meg még.. fontolóra veszem a dolgot.*
- Örülök, hogy jól vagy! *mondom komolyan, ahogy leporolom, s egy percre sem mozdulok el mellőle.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 5 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 19:41

- Ám legyen! *mondja miközben feláll.* De emlékeztetnélek: nem voltam ellenséges veled, én csak viszonoztam. Úgyhogy magadat hibáztasd ha baja esik! És mivel olyanok vagytok mint a hold és a föld, ezért én leszek a nap és eltűnök a közeletekből. *mondja és az ajtó felé sétál, majd eltűnik.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 5 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 19:48

~Ha nincs Dimitrie akkor nem jövök rá hogy Stev valójában mennyire szeret. Hálával tartozom neki de elfogom érni, hogy kibékítsem őket. ~*gondolkodik és átöleli Stevet. *
-Menjünk egy olyan helyre ahol nem zavarnak minket. Én most csak veled akarok maradni.*suttogja de magában hálás Dimitrienek.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 5 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 20:10

- Inkább gyere ki utánunk, egyedül senkinek sem jó! *szólok még utána, bár Tara azt mondja, most csak velem szeretne lenni, ami aranyos. Mosolyogva puszilom meg fejét, majd kezét a vállamra teszem és így indulok el vele, ki a társalgóból.*
- Rendben, merre menjünk? *kérdezem picivel nyugodtabban, miközben őt támogatom. Nem szeretném elengedni, amíg biztosra nem megyek abban, hogy jól van.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 5 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 20:19

-Menjük a tavasz terembe. Ott egész kellemes ilyenkor.*mondja ahogy Stev támogatja. Hiába próbál ellenkezni hogy jólvan barátja hajthatattlan, és nem engedi el.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 5 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 20:28

- Rendben, de te vezetsz! Ma is nem egyszer tévedtem el *kacagok fel halkan és továbbra sem engedem el. Nem, majd talán picivel később. Ahogy sétálunk, gondolataimba furakodnak a fiú mondatai. "De emlékeztetnélek: nem voltam ellenséges veled, én csak viszonoztam. Úgyhogy magadat hibáztasd ha baja esik! És mivel olyanok vagytok mint a hold és a föld, ezért én leszek a nap és eltűnök a közeletekből."  Az biztos! Ügyesen viszonozta, szó se róla! Még mindig dühös vagyok rá, de idővel talán kibékülök vele és ahelyett hogy elüldözném, arra kérem majd, hogy tartson velünk. Mélyen legbelül én is hálás vagyok neki a gyűrűért meg a kis elixírért, amit Taranak adott. Ha megint eluralkodna rajtam az ösztön, jól jön majd, nagyon is jól jön. Ő a föld, én meg a Hold. Valóban szilárdan kötődünk egymáshoz és részben az én hibám ami történt, de csak kicsit emészt a bűntudat; mert tudom a fiú is ugyanolyan hibás, mint én.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Diáktársalgó és játékterem
Vissza az elejére 
5 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Második emelet-
Ugrás: