Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 6 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 6 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 6 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 6 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 6 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 6 Vote_rcap 
Tara Black
Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 6 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 6 Vote_rcap 
Lucius Marga
Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 6 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 6 Vote_rcap 
David Rowle
Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 6 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 6 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 6 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 6 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 6 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 6 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 6 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 6 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Vote_lcapDiáktársalgó és játékterem - Page 6 Voting_barDiáktársalgó és játékterem - Page 6 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Diáktársalgó és játékterem

Go down 
+13
Apollo D. Udrea
Steven Blackfield
Tara Black
Darius Serban
Rebecca Mary Watson
Keith Alexis Dylan Whyte
Bogdan Bilaşca
Cesar Ionescu
Mara Sîrbu
Caterina Aurora Basilides
Kevei-Túr Johanna
Radák Zolta
Alisa Coxton
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 6 EmptyVas. Szept. 29 2013, 00:47

*Továbbra is álmodik de egyre nyugtalanabb. Meg meg remeg és a szemöldökét ráncolja. Nagyon nyugtalan. *
- Nazedesu ka?... Níí-sama... *suttog és remegni kezd.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 6 EmptyVas. Szept. 29 2013, 01:00

*Az angol még oké, de a a japán nyelvvel gondban vagyok. Egyáltalán nem beszélem, nem értem mit mond, illetve kérdez, mikor megszólal, minden esetre meg-megremeg karjaimban, ami miatt kissé nyugtalanabb leszek én is. Nem tudom épp miről álmodik, de biztos nem lehet jó, ha ez a reakciója. Lefektetem - vagyis inkább leültetem - az egyik nagyobb kanapéra, majd ledőlök mellé és lehunyom szemem, bár nem alszom, csak pihenek kicsit, miközben fél karommal magamhoz szorítom.*
- Na, nincs semmi baj! *mondom félhangosan, az arcát cirógatva. Észbe kapván még ráterítem a pulcsimat, csak ezután dőlök vissza újra.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 6 EmptyVas. Szept. 29 2013, 01:14

*Ezért fél aludni Tara. Mindíg testvére haláláról álmodik. Retteg újra élni a történteket. Nagyon fél mert nem akarja újra látni az egészet. *
-NE! Daisuke!*pattannak ki a szemei és hirtelen azt sem tudja hol is van.*

//Fagy/
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 6 EmptyVas. Szept. 29 2013, 11:26

*A zajra azonnal kinyitom szemeimet és felülök.*
- Nyugodj meg, nincs semmi baj! *érintem meg Tara finom arcbőrét, eztán kedvesen magamhoz ölelem. Most már teljesen meg vagyok győződve afelől, hogy rosszat álmodott, csodálom ha két órát tud aludni.*
- Csak nem egy hozzád tartozóról álmodtál? *kérdezem halkan.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 6 EmptyVas. Szept. 29 2013, 11:36

*Tara felriad mikor újra végig nézi testvére halálát. Hirtelen nem igazán tudja hol is van. Akkor jut eszébe hogy nincs egyedül mikor Stev megérinti az arcát, majd magához öleli. *
-A bátyámról. Arról a napról mikor meghalt. *~Ő Tomnak ismerte, mert mások előtt sose hívtam Daisukénak.~*
-Annyira féltem.*mondja és szorosan a fiúhoz bújt.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 6 EmptyVas. Szept. 29 2013, 11:46

*Ezek szerint nem Tomnak hívták. Én annak ismertem meg, mikor beszélt róla, de ezek szerint Daisuke a neve. Pontosabban sosem derült ki számomra, hogyan halt meg, már régóta szeretnék segíteni Neki, azonban amíg nem beszél róla, nem megy. Pedig annyira szeretnék! Száj húzva figyelem őt.*
- Sajnálom! *suttogom a hajába fúrva harcomat.*
- De most már itt vagyok, az csak egy álom volt.
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 6 EmptyVas. Szept. 29 2013, 11:56

-De mindíg olyan valóságos. Tudom hogy régen történt, de még mindíg nem bírom elfelejteni.*mondja reszketve. Nagyon megviselte a dolog hisz testvére volt számára a világ. Ő tanította meg mindarra amit tud.*
-Néha azt kérdezem miért nem Tessát mentette ki helyettem. Akkor ők még élhetnének.*mondja hallkan, és egész testében reszket.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 6 EmptyVas. Szept. 29 2013, 12:08

- Egy idő után muszáj lesz túl lépned rajta. Amíg nem megy, Ő is némán szenvedni fog, hiszen voltaképp ide van láncolva a lelke. Tudom, hogy rossz lehet neked, de sose arra gondolj, hogy már nincs, mert még nagyon is él, csak máshol. Gondolj arra, hogy milyen jó volt vele, a sok kellemes képekre emlékezz vissza! *javasolom, miközben a hátát simogatom. Emlékszem, hogy levettem a pulcsit, azt most ráterítem, úgy simizem tovább.*
- Nyugodj meg kérlek! *suttogom a fülébe, s most nem zavar, hogy arról a  Tessaról sem tudom, kicsoda. Most csak az a fontos, hogy Tara ne legyen nyugtalan, mert egy idő után rám is átragad az idegessége.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 6 EmptyVas. Szept. 29 2013, 12:24

*Hozzá bújik Stevenhez és hallgatja amit mond. Tudja hogy igaza van, de nagyon nehéz számára elengedni, testvérét. *
-Bátyám és a menyasszonya Tessa azt tervezték ha befejezik a főiskolát, akkor magukkal vittek volna Egyiptomba mert oda akartak volna költözni. Mindíg azt mondta, hogy ha ott leszünk egyikünknek sem kell a szabályokkal foglalkozni. És ezért tanított annyit. *mondja és lassan könnyek folytak le az arcán. Még a családjának sem beszélt soha az érzéseiről. *
-A temetés óta egyszer sem voltam Daisuke sírjánál. Nem bírtam elmenni. *mondja hallkan.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 6 EmptyVas. Szept. 29 2013, 12:34

- Ez nem bűn, én megértem, miért nem mentél. Szerintem már attól is boldog, ha gondolsz rá, vagy a dologra, de amíg így teszed, sosem lesz igazán szabad és te sem fogsz megkönnyebbülni *csóválom meg fejem, miután elmeséli a történetet. Igazán rémes ezt hallgatni, ha még verne a szívem, most összefacsarodna. Szorosabban ölelem magamhoz, miközben egyik kezemmel előhúzok egy hófehér kendőt zsebemből és felszárítom néma könnyeit.*
- Még ki tudunk menni Egyiptomba, együtt. Tudom, hogy én nem a testvéred vagyok, nem vagyok a rokonod, de mégis egy olyan ember; vámpír, aki szeret téged és sosem hagyna magadra!
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 6 EmptyVas. Szept. 29 2013, 12:47

*Nagyon meglepődik mikor meghallja, amit mond. Kicsit elgondolkodik, a dolgokon. *
-Eljönnél velem Japánba is? Elkísérnél Daisuke sírjához? *kérdezi hallkan. Tudja jól hogy egyedül nem tudná megtenni. Retteg a tudattól hogy testvére halott és soha nem tér vissza.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 6 EmptyVas. Szept. 29 2013, 12:57

- Persze, csak mondd meg, mikor indulunk! *nézek komolyan szemeibe, majd gyengéden megcsókolom őt. Vele tartanék bárhová és bármeddig ott tudnék maradni mellette.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 6 EmptyVas. Szept. 29 2013, 13:02

*Aprót biccent, majd visszonozza a csókot.*
-Még nem tudom mikor. *mondja hallkan és visszadől Stev mellkasára. Nem tudna már aludni, ahoz túlságosan fél.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 6 EmptyVas. Szept. 29 2013, 13:10

- Nem baj, akkor majd picivel később eldöntjük még *vigyorodom el, ahogy karját simogatom. Aggódom érte, ha ilyen keveset alszik, egy idő után eljut a végkimerülésig, mert nem tud rendesen pihenni.*
- Valamelyest jobban vagy már? *kérdezem kedvesen, ahogy  egy hajtincsét kezdem el vizsgálgatni.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 6 EmptyVas. Szept. 29 2013, 13:34

*Nyugodtan fekszik tovább a fiú karjaiban, ahogy hallgatja.*
-Igen jobban.*válaszolja. Megnyugszik, a fiú jelenlétében. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 6 EmptyVas. Szept. 29 2013, 13:39

- Örülök! No és nem vagy álmos? Aludnod kéne, más különben nem pihened ki magad *nézek le rá aggodalmasan.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 6 EmptyVas. Szept. 29 2013, 13:44

-Nincs semmi baj. Már megszoktam hogy nem alszok annyit.*válaszolja.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 6 EmptyVas. Szept. 29 2013, 14:25

*Megcsóválom a fejem, rosszalló pillantásokkal jutalmazva őt.*
- Az pedig rossz! Szerintem ha módod van rá, valahogy pihend ki magad, mert ha mindig csak ennyit alszol, tényleg soha nem pihened ki magad igazán *mondom komolyan.*
- Akár most is megpróbálkozhatnál vele, szerintem *vetem fel az ötletet.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 6 EmptyVas. Szept. 29 2013, 14:45

*Igazat kell adnia a fiúnak, de akkor sem tud aludni.*
-Nem merek. Mert félek a rémálmoktól.* mondja és Stev mellkasába fúrja az arcát. Tudja hogy nem kell félnie az álmoktól de mindíg nyugtalan lesz. *
-Velm maradsz? *kérdezi ahogy fölnéz a fiúra.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 6 EmptyVas. Szept. 29 2013, 14:59

- Nem szabad félned tőlük! Az a legjobb, ha harcolsz ellenük, vagy egyszerűen csak "felülírod" őket. Változtass a rosszan, hogy végül jóvá váljon! *válaszolom biztató hangon és kedvesen bólintok.*
- Nem hagylak magadra *felelem ránézve, amúgy sincs jobb dolgom. Vele maradok, ha fagyaszthatnánk az időt, akár az örökkévalóságig is itt bírnék vele maradni.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 6 EmptyVas. Szept. 29 2013, 15:17

*~Stevnek igaza van. De nagyon nehéz ''szembeszálni'' ezekkel az álmokkal. Mindíg ugyan az és kezdenek az őrületbe kergetni. Hogy változtassak olyanon ami már megtörtént? És vele is annyi minden rossz történ hogy képes még engem is elviselni? Hisz mindíg csak nyafogok neki.~*gondolkodik. *
-Rendben megpróbálok.*mondja hallkan és visszahajtja fejét Stev mellkasára. Nyugtalan, de próbál megnyugodni, a fiú mellett.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 6 EmptyVas. Szept. 29 2013, 15:56

*Érzem, hogy a lány nyugtalan, ezért még ráadás szavakkal igyekszem őt nyugtatni. Nagyon szeretem, jól esik hallani a hangját, ahogy beszél hozzám, ahogy kifejti az érzéseit, a gondját... Sosem zavart és nem is fog, soha.*
- Örülök, hogy teszel egy próbát! *mondom, s ezután hagyom, hogy közénk álljon a pillanatnyi csend.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 6 EmptyVas. Szept. 29 2013, 16:13

*Erősen kapaszkodik, Stev karjába, mert nagyon nyugtalan. Nagyon régóta retteg de most kivételesen megpróbál aludni. Tudja hogy barátja vele van, és nem kell félnie. *~ Miért vagyok ilyen gyenge? Félek és állandóan panaszkodom. ~*gondolkodik majd nagyot sóhajt mielőtt sikerülne elaludnia. Teljesen nem tud megnyugodni és valamennyire még éber.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 6 EmptyVas. Szept. 29 2013, 16:18

*Elkezdek énekelni halkan egy számot, amit régen sokszor adtam elő Tara előtt. Egy szerelmes szám volt, amit magam írtam neki, reméltem még emlékszik rá és ha felismeri, még inkább megnyugszik. Tudom, hogy még most is nyugtalan, de én el nem mozdulok mellőle! Nem marad egyedül, mindenben támogatom és segítek, ahol csak tudok.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 6 EmptyVas. Szept. 29 2013, 16:40

* Még mindíg erősen kapaszkodik a fiatal férfi karjába. Nagyon nyugtalan, de ahogy meghallja a dalt felismeri. Emlékszik hogy ezt neki írta. Már nem tudja hogy álmodik-e vagy sem. De álmában visszarepült arra az időre mikor elkezdett kialakulni köztük valami. Szép lassan megnyugszik, és álmában egyetlen árva könnycsepp gördül le az arcán. Majd végül sikerül megnyugtatnia Tarát.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktársalgó és játékterem   Diáktársalgó és játékterem - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Diáktársalgó és játékterem
Vissza az elejére 
6 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Második emelet-
Ugrás: