Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Vote_lcapGyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Voting_barGyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Vote_lcapGyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Voting_barGyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Vote_lcapGyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Voting_barGyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Vote_rcap 
Tara Black
Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Vote_lcapGyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Voting_barGyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Vote_rcap 
Lucius Marga
Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Vote_lcapGyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Voting_barGyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Vote_rcap 
David Rowle
Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Vote_lcapGyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Voting_barGyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Vote_lcapGyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Voting_barGyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Vote_lcapGyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Voting_barGyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Vote_lcapGyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Voting_barGyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Vote_lcapGyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Voting_barGyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Gyógynövénytan (GYNT) tanterem

Go down 
+16
Tidus Gary Scofield
Susana Enescu
Lucius Marga
Rebecca Mary Watson
Dévajvári Nóra Dela
Isabella Sancu
Cristian Badrick
Mia Gart
Florina Zaharia
Caterina Aurora Basilides
Jezabell Pads
Kerekes Andor
Péterfy C. Soma
Bogdan Bilaşca
Fekete Béla Benjamin
Alisa Coxton
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Fekete Béla Benjamin
Tanár
Tanár
Fekete Béla Benjamin


Hozzászólások száma : 164
Hely: : Coxton Kastély
Regisztráció : 2011. Nov. 16.

Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénytan (GYNT) tanterem   Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 EmptyHétf. Szept. 16 2013, 19:30

*Béla bácsi sétál a terem irányába. Ismét csak kifogtak rajta azok a fránya lépcsők! Szokásához híven egy szebb időket is látott szövetnadrágot, világoskék inget, sötét lila, már-már bordó kötött kardigánt és fekete csokornyakkendőt visel. Szemüvege egy aranyzsinóron most is a nyakában lóg, sétapálcáját sem hagyta a szobájában, hisz arra támaszkodva közlekedik most is.*
-Szerbusz.*Köszönti barátságos mosollyal a leányzót. Egy intésére kinyilik az ajtó, majd maga előtt terelgetve Alexát sétál be a tanterembe.*
-Szép, meleg napunk volt ma, nem igaz? Már-már nyárias!*Jegyzi emg miközben előre megy a tanári asztalig.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénytan (GYNT) tanterem   Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 EmptyHétf. Szept. 16 2013, 19:33

-Jó estét.Igen nagyon szép napunk van.*Mosolyog.*
-Milyen volt a nyara?
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Fekete Béla Benjamin
Tanár
Tanár
Fekete Béla Benjamin


Hozzászólások száma : 164
Hely: : Coxton Kastély
Regisztráció : 2011. Nov. 16.

Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénytan (GYNT) tanterem   Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 EmptyHétf. Szept. 16 2013, 19:44

-Köszönöm kedvesem, nagyon jó.*Mosolyog a lányra. Karórájára pillant.*
-Ejej, azért ekkora nem lehet ez az épület, hogy így eltévedjenek benne az évfolyamtársaid!*Nagyon úgy néz ki, hogy ennél több elsős jelenlétére a mai nap nem igazán számíthat már.*
-Mi a véleményed, várjunk még egy keveset, vagy kezdjük el a tanórát?*Végül is, a Béla idejéből kitelik, igazán várhat még egy-két percet.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénytan (GYNT) tanterem   Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 EmptyHétf. Szept. 16 2013, 19:49

-Hát.....*Habozik egy keveset.*
-Tanárul szerintem keszthetünk..

//Azt szeretném megkérdezni hogy ez a első óra.//
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénytan (GYNT) tanterem   Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 EmptyHétf. Szept. 16 2013, 20:04

*Első alkalommal lépek be a lehető legváratlanabb pillanatban. Kinyitom az ajtót és belököm teljes gőzzel, jó ha le nem szakad. Trappolva lépek oda egy szabad padhoz, majd foglalok helyet, feltéve lábam. Nem köszönök senkinek, nem törődöm a jó modorral, főleg nem ma! Ma egy gyerek be mert szólni a rockos külső miatt. Nem szeretem ha kritizálnak, főleg így nem!*
Vissza az elejére Go down
Fekete Béla Benjamin
Tanár
Tanár
Fekete Béla Benjamin


Hozzászólások száma : 164
Hely: : Coxton Kastély
Regisztráció : 2011. Nov. 16.

Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénytan (GYNT) tanterem   Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 EmptyHétf. Szept. 16 2013, 20:05

-Rendben, akkor kezdjük rögtön az elején. Én Fekete Béla Benjamin professzor vagyok, de nyugodtan szólíts Béla bácsinak, ahogy a diákok legnagyobb része is teszi.*Küld barátságos mosolyt a lánykának.*
-Ha eláruld a becses neved, illetve a beceneved, hogy mégis hogy szeretnéd, hogyan szólítsalak, akkor haladhatunk is tovább.*Ekkor tör be a váratlan látogató. Béla felvont szemöldökkel figyeli a jelenséget, aztán a lehető legnagyobb nyugalommal szólal meg.*
-Angyalom, azt hiszem, eltévesztetted az épületet, itt tanórákat tartunk, nem kocsma-túrát.


//Igen, ez az első tanóra lesz, mivel az elmaradt, így most pótoljuk.//
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénytan (GYNT) tanterem   Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 EmptyHétf. Szept. 16 2013, 20:08

-Engem Pistol Alexa-nak hívnak.De Alex a becenevem.
*Mosolyog vissza Bála bácsira.* 
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénytan (GYNT) tanterem   Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 EmptyHétf. Szept. 16 2013, 20:15

*Vigyorogva nézek a tanárra.*
- Azt hiszem viszont én mégis csak jó helyre jöttem *szólok vissza higgadtan, majd a táskámban kezdek el kotorászni, persze nem a tankönyvek vagy jegyzetfüzet után, de nem áám! Sokkal jobbat veszek elő, persze nem kell rosszra gondolni, nem fegyvert meg ilyesmit húzok elő.*
Vissza az elejére Go down
Fekete Béla Benjamin
Tanár
Tanár
Fekete Béla Benjamin


Hozzászólások száma : 164
Hely: : Coxton Kastély
Regisztráció : 2011. Nov. 16.

Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénytan (GYNT) tanterem   Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 EmptyHétf. Szept. 16 2013, 20:24

*Fáradtan sóhajt egyet. Hallott már a nehezen kezelhető leányzóról, nem egyszer téma volt már a tanári karban.*
-Akkor kérlek, viselkedj is úgy, mint a tanteremben illik, vagy hagyd el azt.*Nem, nem fog addig a tananyagba kezdeni, míg nincs tisztázva a dolog, neki van ideje bőven, a saját meg az Alexa idejét húzza a lány, minél később kezdenek, annál később végeznek, egyszerű a képlet.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénytan (GYNT) tanterem   Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 EmptyHétf. Szept. 16 2013, 20:35

*Egyelőre visszaegyenesedem. Egyelőre azt a vackot csak később szedem elő. Grimaszolva, rafinált tekintettel nézzek az úrra, majd a lányra. Na jó, én is ráérek! Menet közben teszem igazán érdekessé az órát, persze nem robbantom fel a termet, ha esetleg arra számítana bárki is. Igaz, előző sulimban szétszedtem a fél lánymosdót, de az véletlen baleset volt.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénytan (GYNT) tanterem   Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 EmptyHétf. Szept. 16 2013, 20:44

*Alex rá néz a lányra és halkan megszólal.*
-Hagyd abba!Nekem még van dolgom.És neked is van ezt biztosra veszem.
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Fekete Béla Benjamin
Tanár
Tanár
Fekete Béla Benjamin


Hozzászólások száma : 164
Hely: : Coxton Kastély
Regisztráció : 2011. Nov. 16.

Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénytan (GYNT) tanterem   Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 EmptyHétf. Szept. 16 2013, 20:51

-Úgy látom, van, akinek vannak termei ma estére a gyógynövénytan mellet.*Néz először Alexára, majd Ceraselára.*
-Remek. Ha úgy döntöttél, hogy szeretnél maradni, akkor kérlek, vedd le a lábad. Aztán jöhet egy bemutatkozó is. Én Béla bácsi vagyok.*A tanári asztalra és a botjára támaszkodva áll fel a székről.*
-Mint már bizonyára tudjátok, gyógynövényeket már a kezdetek kezdete óta használ az emberiség. Hamar rájöttek ugyanis, hogy egy-egy nyavalya é bántalom ellen micsoda kiváló gyógymódot jelentenek.*Kezd bele magyarázatába, miközben elkezd sétálni a teremben.*
-Ám nem mindegy, hogy melyik gyógynövényt melyik évszakban szedjük, milyen részeit használjuk fel vagy éppenséggel, milyen mennyiségben. Gyűjtöttetek már valamilyen gyógynövényt?*Kérdi megállva a terem végében egy pillanatra, botjára támaszkodva.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénytan (GYNT) tanterem   Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 EmptyHétf. Szept. 16 2013, 20:54

*Alexa jelenkezik.*
-Igen és kenőcsöt kellet készítenünk belőle.
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénytan (GYNT) tanterem   Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 EmptyHétf. Szept. 16 2013, 20:58

*A lány szavára csak elfintorodom. Szól nekem hogy hagyjam abba, de nem fogom. Még nem ismer egyáltalán, így nem tudja, milyen vagyok, de amúgy Tara sem, azonban bízom abban, hogy eljön az a nap, amikor teljesen kiismer. Remélem tudja, hogy amúgy nem vagyok egy szemét alak, egyszerűen ilyenné váltam.*
- Én gyűjtöttem minden évszakban de az előző sulimban csak piát gyártottam belőle a haveroknak, magamnak és még maradt is belőle *húzom széles vigyorra a szám. Valóban, sok mindenre lehet használni ezeket a növényeket.*
Vissza az elejére Go down
Fekete Béla Benjamin
Tanár
Tanár
Fekete Béla Benjamin


Hozzászólások száma : 164
Hely: : Coxton Kastély
Regisztráció : 2011. Nov. 16.

Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénytan (GYNT) tanterem   Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 EmptyHétf. Szept. 16 2013, 21:09

-Így van Alexa.*A kenőcs nagyon hasznos dolog, gyakran szokta ezt adni feladatnak a diákjainak.*
-Neked is igazad van, Jane Do kisasszony, bár az alkohol-fogyasztást, pláne ilyen zsenge korban, nem ajánlom. Nagyon káros egy szenvedély, ráadásul megállíthat a fejlődésben is.*Fejcsóválva indul vissza a terem végéből a tanári asztal irányába.*
-Mindenek előtt fontos szem előtt tartani, hogy csak egészséges, sérülés mentes gyógynövényeket szedjünk. Mit gondoltok, melyik napszakban a legtanácsosabb begyűjteni a növényeket?
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénytan (GYNT) tanterem   Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 EmptyHétf. Szept. 16 2013, 21:13

*Megint jelenkezik.*
-Szerintem reggel.Hisz még akkor  Harmatos lehet és szerintem akkor a legfrisebb.
*Mondja indokolva.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénytan (GYNT) tanterem   Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 EmptyHétf. Szept. 16 2013, 21:21

*Én csak vállat vonok a kérdésre.*
- Szerintem délután is ugyanolyan jó *felelem a stréber után, majd a táskámban kezdek el turkálni. Hamarosan előhúzom a kis üveges italt és belekortyolok. Bizony-bizony, arról van szó, amelyiket épp ezt megelőzően említek meg. Picit keserű ugyan de még jó és garantált kedvfokozó.*
Vissza az elejére Go down
Fekete Béla Benjamin
Tanár
Tanár
Fekete Béla Benjamin


Hozzászólások száma : 164
Hely: : Coxton Kastély
Regisztráció : 2011. Nov. 16.

Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénytan (GYNT) tanterem   Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 EmptyHétf. Szept. 16 2013, 21:30

-Pontosabban inkább akkor kell szedni, miután a harmat felszáradt. Arra vigyázzunk, hogy ne műanyag tárolóeszközbe szedjük őket. Legjobb az üveg vagy a száz százalékosan természetes alapanyagból készült zacskók, tárolószatyrok.*Miközben magyaráz, sikeresen visszaér az asztalához, ahol fél kézzel rátámaszkodva előhúzhatja pálcáját. Ennek segítségével lebegteti magához a rövidhajú lány flaskáját. Az orra előtt körözve szagol bele.*
-Ez alkohol. Nem tudom, tisztában vagy-e vele, hogy cigaretta- vagy alkoholfogyasztás miatt nem csak büntetőmunkát, de akár 40 pont levonást is kaphatsz.
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénytan (GYNT) tanterem   Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 EmptyHétf. Szept. 16 2013, 21:33

-Tanár úr én a bümtető munkát szivesen megcsinálom vele vagy helyete.
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénytan (GYNT) tanterem   Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 EmptyHétf. Szept. 16 2013, 21:41

- Ne folyj bele! *nézek szúrósan az idegenre. Én ugyan nem akarom, hogy segítsen, vagy netán helyettem végezzen el olyat ami amúgy a takarítók feladata. Nem cselédlány hogy velem együtt bármiféle büntetőmunkát csináljon.*
- Mégis milyen melót kap az, akit iváson kaptak? *kérdezem érdeklődve. Egyébként nem értem miért bűn ez, hisz csak ittam. Nem tehetek róla, ha időnként nekem is kiszárad a torkom. Nem, nálam a vízcsap még új találmány...*
Vissza az elejére Go down
Fekete Béla Benjamin
Tanár
Tanár
Fekete Béla Benjamin


Hozzászólások száma : 164
Hely: : Coxton Kastély
Regisztráció : 2011. Nov. 16.

Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénytan (GYNT) tanterem   Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 EmptyHétf. Szept. 16 2013, 21:51

-Ez igazán önzetlen ajánlat tőle Alex, de a büntetőmunka épp azért viseli ezt a nevet, hogy olyanok kapják, akik erre rá is szolgálnak.*Mosolyog az egyik lupis lányra, majd a másikhoz fordul.*
-Nos, ez attól függ, melyik tanártól kapod. A te büntetésed az lesz, hogy a hét folyamán valamelyik nap segíts nekem az alborétumban. Majd hollóban értesítelek, hogy mikorra várlak. Mára viszont befejeztük, van kérdésetek?*A flaskát természetesen nem szolgáltatja vissza, legfeljebb majd év végén.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénytan (GYNT) tanterem   Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 EmptyHétf. Szept. 16 2013, 21:54

-Tanár úr mikor lesz a 2.óra.
*Kérdi  izgulva.*
-És még hogy a tananyag és a házi feladat ugyan az?
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénytan (GYNT) tanterem   Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 EmptyHétf. Szept. 16 2013, 21:59

*Mindig azért jövök be, hátha hallok valami érdekességet, de majd' bealszom az órákon - az elsőt kivéve ami izgi volt -, ráadásul a büntetőmunka...! Szerintem semmi értelme és nem akarom, sőt! Nem is fogom megcsinálni, arra aztán várhat, bár ki tudja, ha kitalál valamit amivel csőbe tud húzni lehet a végén mégis csak be tud szívatni. Rögtön felkapom a táskám és az ajtóhoz lépek, az itallal nem törődöm. Egyrészt van még ahonnan ez jött, másrészt az amúgy is egy gyengébb változat. Nagy kortyot húztam belőle, de ha jó üveget hoztam el, igazából semmi ártalmasat nem csinál amellett hogy tényleg kedélyjavító, bár nálam ez sem válik be. Úgy nézek ki, akit majd' szétvet az öröm? Hát nem, elég duzzogó hangulatban vagyok.*
- Stréber! *fordulok a lány felé, mikor a házira kérdez rá. Na ja, csak eszembe jut, hogy azt is hagyom úgy, ahogy van. Le sem írom, be sem nyújtom. Semmihez sincs úgy igazán kedvem vagy erőm.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénytan (GYNT) tanterem   Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 EmptyHétf. Szept. 16 2013, 22:02

-Nem csak tavaly eből a tantárgyból  nem buktam meg.Tudod?
*Mondta feldühöten.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Fekete Béla Benjamin
Tanár
Tanár
Fekete Béla Benjamin


Hozzászólások száma : 164
Hely: : Coxton Kastély
Regisztráció : 2011. Nov. 16.

Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénytan (GYNT) tanterem   Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 EmptyHétf. Szept. 16 2013, 22:05

-Még nem tudom, Alex, kövesd figyelemmel az órarendet. A házi feladatot pedig a tananyag végén találod.*Mosolyog a lányra.*
-Ha nincs más kérdés, akkor mehettek, mára ennyi volt.*Engedi útjukra a gyerekeket. Megvárja, amíg távoznak, aztán lassan visszabattyog ő is a szobájába.*


//Köszönöm, és sajnálom, hogy ilyen kis rövid lett, de valami közbejött.^^
Tananyag már kint van, házival együtt: https://coxton.hungarianforum.com/f42-elso-evfolyam //
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Ajánlott tartalom





Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénytan (GYNT) tanterem   Gyógynövénytan (GYNT) tanterem - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Gyógynövénytan (GYNT) tanterem
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» JOS tanterem
» Mugliismeret-tanterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Második emelet-
Ugrás: