Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Tornacsarnok - Page 3 Vote_lcapTornacsarnok - Page 3 Voting_barTornacsarnok - Page 3 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Tornacsarnok - Page 3 Vote_lcapTornacsarnok - Page 3 Voting_barTornacsarnok - Page 3 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Tornacsarnok - Page 3 Vote_lcapTornacsarnok - Page 3 Voting_barTornacsarnok - Page 3 Vote_rcap 
Tara Black
Tornacsarnok - Page 3 Vote_lcapTornacsarnok - Page 3 Voting_barTornacsarnok - Page 3 Vote_rcap 
Lucius Marga
Tornacsarnok - Page 3 Vote_lcapTornacsarnok - Page 3 Voting_barTornacsarnok - Page 3 Vote_rcap 
David Rowle
Tornacsarnok - Page 3 Vote_lcapTornacsarnok - Page 3 Voting_barTornacsarnok - Page 3 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Tornacsarnok - Page 3 Vote_lcapTornacsarnok - Page 3 Voting_barTornacsarnok - Page 3 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Tornacsarnok - Page 3 Vote_lcapTornacsarnok - Page 3 Voting_barTornacsarnok - Page 3 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Tornacsarnok - Page 3 Vote_lcapTornacsarnok - Page 3 Voting_barTornacsarnok - Page 3 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Tornacsarnok - Page 3 Vote_lcapTornacsarnok - Page 3 Voting_barTornacsarnok - Page 3 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Tornacsarnok

Go down 
+8
Apollo D. Udrea
Tara Black
Pistol Alexa
Péterfy C. Soma
Mia Gart
Corina Slavici
Cerasela Dâba
Alisa Coxton
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tornacsarnok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 3 EmptyPént. Okt. 11 2013, 16:36

- Jesszus! *kiálltok fel. Majd pár perc múlva folytatom.* Tudod, ha egy családtagunkat veszítjük el azt soha nem könnyű elfelejteni. De egy idő után, már nem fáj annyira. Egyeseknek ezt könnyű felfogni, és elfogadják pár nap alatt. De megint másoknak, évekbe telik ezt elfogadni. Na, de nem akarom még jobban lelombozni a hangulatodat. *mondom, majd előhúzok a zsebemből egy pakli jóskártyát, és felmutatom.* Akarsz játszani?
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tornacsarnok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 3 EmptyPént. Okt. 11 2013, 16:44

-Nekem nehéz és kész.*mondom ahogy sóhajtok egyet. Majd a kártyapaklira nézek.*
-Jajj csak ne jósolj! Attól a hajam is égnek áll.*mondom ahogy felülök. Majd nagyot nyújtózva fölkelek és a felemás korláthoz lépjek, és folytassam az edzést.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tornacsarnok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 3 EmptyPént. Okt. 11 2013, 16:51

- Nem szereted a jövőt? *kérdem tőle* Eddig nem is vettem észre, hogy mindenben ilyen negatív vagy. Na jó én léptem! További jó edzést! Azonban egy kérdés: mit fogysz majd csinálni az "üggyel"? Ja és egy jó tanács: vigyázz magadra! *mondom. Felállok, és elindulok az ajtó felé, még visszatekintek rá, majd kilépek az ajtón.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tornacsarnok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 3 EmptyPént. Okt. 11 2013, 16:58

-Nem az hogy nem szeretem. Csak nem érzem szükségét hogy tudjam mi lesz.*vonok vállat. Majd folytatom az edzést. *
-Még nem tudom és köszi.*mondom ahogy fellendülök. Most a legjobban az edzés tud lefoglalni.*
Vissza az elejére Go down
Casian Dobaru
Első évfolyam
Casian Dobaru


Hozzászólások száma : 101
Kor : 26
Regisztráció : 2008. Aug. 04.

Tornacsarnok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 3 EmptyKedd Nov. 05 2013, 22:53

-Talán ki, talán nem. Ha eltévedünk, majd küldünk fel tűzjelző varázst.*Aminek amúgy neve is van, de hiába tanulta már kétszer is, még mindig nem tudja. A vigyorra viszont annál hatalmasabb.*
-Ja, és a korgással idevonzom a épület összes gonosz szellemét és lelkét.*teszi még ő is hozzá nevetve, miközben a sötét lépcsőn haladnak lefele a pincébe. Idelent nagyon sötét van, de szerencsére azért itt-ott pislákol egy-két fáklya, így látják előttük az utat, még ha csak homályosan is. Miközben a tornacsarnokhoz tartanak, elhaladnak két professzor szobája meleltt is, mindegyiket bemutatja a srácnak, ahogy a BIT laboratóriumot is, ahol minden bizonnyal majd lesz egy-két kellemetlen perce. Végül elérnek a csarnok bejáratához, Cas nyitja ki, s engedi be évfolyamtársát a hatalmas terembe. Ahogy belépnek, rögtön fények gyúlnak ki.*
-Ez aztá hatalmas, mi?*Vigyorog. Tényleg van itt minden, ami csak kell a sporthoz, nem hiába szeretik az iskola sportolói is birtokukba venni a helyett. Sőt, voltaképpen az a meglepő, hogy most egyik soprtoló sem tartja itt az esti edzését.*
Vissza az elejére Go down
Toma Zamfirescu
Első évfolyam
Toma Zamfirescu


Hozzászólások száma : 32
Kor : 25
Hely: : Coxton birtok
Regisztráció : 2013. Oct. 07.

Tornacsarnok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 3 EmptyKedd Nov. 05 2013, 23:09

* Tűzjelző varázs... Hát, oké, csak nem fogunk leragadni valahol. Meg szerintem nins itt labirintus, leszámítva magát, az egész iskolát, mert simán felér azzal. No, de a lényeg, hogy nem lesz semmi vész, ha netán tényleg elkóricálunk. Csendben követem le a lépcsőn, miközben ellő egy poént.*
- Kalandos lenne. * jegyzem meg, miközben azon vagyok nehogy eltaknyoljak a lépcsőn. Nem hiányzik nekem egy szép pofára esés, pláne nem egy lépcsőn. A sötétségbe tartunk, és csak pár apró fény pislákol itt-ott a fal mentén. Nem sok fényt adnak, de nem kell amiatt aggódnom, hogy nekimegyek a falnak, ugyanis az utat úgy ahogy, de látom. Menet közben figyelmesem hallgatom, amiket mond, mert ki tudja, talán még hasznos lesz ez a későbbiekben. Meg nem árt tudnom, hol vannak a tanárok a leggyakrabban, ha netán tudni szeretnék valamit. Egy idő után megállunk egy ajtónál. Casian kinyitja az ajtót, én pedig nem habozok belépni. Kigyúlnak a fények, s csodálkozva nézek végig a hatalmas tornacsarnokon.*
- Ez komoly. * ámulok még egy darabig.* - Akkor vannak sportklubok is?*
Vissza az elejére Go down
Casian Dobaru
Első évfolyam
Casian Dobaru


Hozzászólások száma : 101
Kor : 26
Regisztráció : 2008. Aug. 04.

Tornacsarnok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 3 EmptyKedd Nov. 05 2013, 23:19

-Naná. Gondolj bele, aztán győzhetnénk bizonygatni, hogy belőlünk nem válna jó vacsora. Túl rágósak vagyunk még.*Heh, azért elképzeli, hogy kísértetekkel körülvéve próbálja kibeszélni magát a gáz helyzetből. Még szerencse, hogy nincs ilyen vész, bár már az is elég, hogy van egy szellem tanáruk, bár szerencsére, elsőben nem tanít az öreg.*
-Igen, vannak olyanok is, a sportoktatók vezetik.*Többesszám, ugyanis a Coxtonnak rögtön két sportoktatója is van.*
-Meg ugyebár vannak páran, akik a benne vannak a romániai ifi válogatottakban. Például az egyik volt évfolyamtársam is benne van a román ifi kviddics-válogatottban. Ők meg ugyebár minden nap kell edzenek, szóval jól felszerelt létesítmény kell oda.*Kezével körbeint, jelezve, hogy ez bizony ilyen jól felszerelt létesítménynek számít. De még mennyire!*
-Na, mit szólsz, kipróbáljunk valamit?*Legalább meghozná az étvágyat. Bár Casnál ezzel nincs gond, a nem megfelelő öltözékével viszont már annál inkább.*
Vissza az elejére Go down
Toma Zamfirescu
Első évfolyam
Toma Zamfirescu


Hozzászólások száma : 32
Kor : 25
Hely: : Coxton birtok
Regisztráció : 2013. Oct. 07.

Tornacsarnok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 3 EmptyKedd Nov. 05 2013, 23:28

- Rágósak és íztelenek, mi? * vigyorodok el. Poén lenne, ha fél tucat szellem üldözne minket, azzal a szöveggel, hogy: Felfalunk! Mulatságos lenne, annyi szent, de egész biztos nem következne be. Nem vagyok valami sportmániás, de elnézve ezt a hatalmas termet, máris megjött a kedvem egy kis sporthoz. Simán beállnék a sportklubba, legyen az bármilyen. Egyrészt érdekelne, másrészt meg miért ne? Az életben próbáljunk ki mindent, amihez van lehetőségünk, és én így fogok tenni. Már ha nem vesz sok időt igénybe, amit nem hinném, hogy tudnának biztosítani. Sok időt kell áldozni egyes sportokra, és ahogy hallom Casiantól a kviddics-válogatott is van. Most már egyre inkább érdekel, akár rögtön ki is próbálnám, ha ismerném ezt a sportot. Hallottam róla dolgokat, de így komolyabb szó nem esett róla. Már csak kérdés, hogy be merném e vállalni így ismeretlenül.*
- Próbáljunk! * egyezek bele semmi habozás nélkül, majd beljebb lépkedek a csarnokban. A kviddics egész jól hangzik, csak hogy nem ismerem olyannyira azt a sportot, így nem vagyok tisztában a szabályokkal.*
Vissza az elejére Go down
Casian Dobaru
Első évfolyam
Casian Dobaru


Hozzászólások száma : 101
Kor : 26
Regisztráció : 2008. Aug. 04.

Tornacsarnok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 3 EmptyKedd Nov. 05 2013, 23:51

// Fagyunk, mert user már alszik el a gép előtt. :O Bocsi. xD Köszöntem a mai játékot! Remélem, mihamarabb tudunk olvadni! Very Happy
Szia és szép álmokat! Wink//

[olvadunk, nov. 5. este]

-Jól van, akkor menjünk!*Kissé fel is pörög az ötlettől, talán még azt is sikerült elfelejtenie, hogy ő bizony ám nagyon is éhes. Míg a termet szeli át, módszeresen szabadul meg meleg kapucnis pólójától, mely egy fehér atlétát rejt maga alatt. Így már mindjárt másabb, a tornászás is könnyebben és kényelmesebben fog menni.*
-Bemelegítésként két kör?*Bár nem az a sportos alkat, azért nem esett ő maga sem a fejére, bemelegítés nélkül nem fog tornászni, így ha Toma is benne van,már meg is indul. Nem viszi túlzásba a dolgot, jó nyugis tempóban futja le a köreit, úgysem atlétának készül, s még csak stopperrel sem kell mérni az idejét, akkor meg minek sietné el?*
-Én azt hiszem, csinálok pár hasizmot, aztán kipróbálom a bakot.*Bök fejével a felszerelés irányába.*
-Még jó, hogy sem Campbell, sem Morgan nincsenek itt, különben ők jól kifullasztanának! Mindegyik sport óra felér egy kínzásos edzéssel!*Csóválja meg panaszosan a fejét. Nem ez a két férfi a kedvenc tanára, ez tény év való.*
Vissza az elejére Go down
Toma Zamfirescu
Első évfolyam
Toma Zamfirescu


Hozzászólások száma : 32
Kor : 25
Hely: : Coxton birtok
Regisztráció : 2013. Oct. 07.

Tornacsarnok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 17:18

* Hát, végül is én mondtam, hogy próbáljuk és gáz lenne, ha leégnék a tudásommal. Ő lazán lerántja magáról a pulóvert és készen áll a bemelegítésre. Miért érzem úgy, hogy ő erre felkészült? Én csak ledobom a dzsekim, hogy mégse így kelljen ugrálgatnom.*
- Legyen. * bólintok a két körre, majd lazán, de tempósan elindulok. Én Casiannal ellentétben gyorsan le akarom tudni ezt a két kört, mert ki tudja ki fog benyitogatni, és a közönséget én abszolút nem kívánom. Így hát gyors tempóban, nagyokat lépve futom le a köreimet, persze nem sprintelve, mert a végén kifulladva másznék négykézláb. Őszintén szólva nem most akartam edzeni, vagy keményebb munkát csinálni, de ha már eljöttünk, akkor kipróbálok pár felszerelést. Mondjuk legszívesebben kerítenék egy kosárlabdát, hogy dobálgathassam. Nem is lenne rossz ötlet. Miután lefutottam azt a két kört, megvártam, míg Casian is végez.*
- Oké. A kosárlabdák merre vannak? * kérdezem, mert csak nem egyedül fogom körbekutatni az egész csarnokot.*
- Ennyire szörnyűek lennének a tanárok? * vonom fel szemöldököm. * -Mondjuk a kifullasztást nem díjaznám...*
Vissza az elejére Go down
Casian Dobaru
Első évfolyam
Casian Dobaru


Hozzászólások száma : 101
Kor : 26
Regisztráció : 2008. Aug. 04.

Tornacsarnok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 17:37

[nov. 5. este]

*Toma majdnem egy egész körrel előzi meg, így kell egy kicsit várnia, mire Cas is beéri. Srácunk előre hajolva, térdeire támaszkodva, néz fel évfolyamtársára.*
-Szerintem arra lesznek, a szertár ajtaja mellett a polcra felpakolva. Mindig kint szoktak hagyni párat.*Bök fejével az említett rész irányába. Ő inkább nem próbálkozik meg a kosárra dobással sem, azon kevesek közé tartozik, akik tényleg nem értenek a sportokhoz, a kosarazás, foci nagyon nem az ő asztala. Így inkább egy izolírra lefeküdve kezd bele a hasizom gyakorlatokba, de amint az várható volt, sokra nem viszi, a tizedik már alig megy neki, de végül csak kinyög valahogy tizenöt darabot. Itt viszont valóban leáll, s felkönyökölve figyeli, ahogy Toma dobogat.*
-Az összes nem, vannak jó fej tanárok is. De a sportoktatók egyike sem tartozik ebbe a kategóriába.*Von száj húzva vállat.*
-Gyakran szoktál kosarazni?*Érdeklődik, miközben még mindig a földön piheni ki az előző fáradalmakat.*
Vissza az elejére Go down
Toma Zamfirescu
Első évfolyam
Toma Zamfirescu


Hozzászólások száma : 32
Kor : 25
Hely: : Coxton birtok
Regisztráció : 2013. Oct. 07.

Tornacsarnok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 17:46

- Kösz. * kocogok el máris a szertár melletti polchoz és lám ott van egy megfelelő labda. Leemelem a helyéről és kicsit megnyomkodom, hogy leellenőrizzem nem lapos e. Párat pattogtatok is. Tökéletes. Míg Casian a haspréssel van elfoglalva, én lassan pattogtatva a labdát közelítem meg a magas palánkot. Anno játszottam, és nagyon is szeretem ezt a sportot. Mondhatni, hogy az egyik kedvencem, pedig én tényleg nem szeretek sportolni. Vegyük például a focit, a teniszt, vagy tudom is én mit. Azok mind olyan sportok, amiket egyszerűen utálok. Lábbal labdát rugdosni abszolút nem tudok, mindig félrerúgom. Ütővel eltalálni a labdát megint csak egy kihívás, de a kosárnál ez más. Itt kézzel kell dolgozni, ami sokkal kényelmesebb. Felugrok és kosárra dobok, a labda pedig csont nélkül átrepül a hálón. Miután elkaptam, ismét dobálgatok párat és próbálkozok magasabbra felugrani, de ugye ez macerás, mert nem vagyok az a kosaras alkat.*
- Régebben kosaraztam. Úgy egy-két éve. Kicsit már hiányzott. * magyarázom, majd kezembe veszem a labdát.* - Te hogy állsz a kosárral?
Vissza az elejére Go down
Casian Dobaru
Első évfolyam
Casian Dobaru


Hozzászólások száma : 101
Kor : 26
Regisztráció : 2008. Aug. 04.

Tornacsarnok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 17:55

[nov. 05.]

*Csodálattal nézi végig Toma kosarait. Egyszerűen hihetetlennek tartja, hogy valaki ilyen jól beletaláljon a hálóba!*
-Hogy is mondják ezt, szűz?*Kérdi bizonytalanul az egyik kosár után. Soma szokott valami hasonlókat mondani, mikor Gavrillal egy-egy meccset ebszélnek meg.*
-Hogy én?*Vigyorodik el.*-Én kérlek szépen, sehogy sem állok. Inkább ülök és figyelem, hogy mások hogy játsszák. Szerintem ön- és közveszélyes, ha az én kezembe, vagy a lábam közelébe labda kerül.*Neveti el magát.*
-És azóta nem is játszottál egyáltalán?*Csodálkozik. Ő bizony nehezen tudná megállni, hogy olyan sokáig ne ragadjon tollat és ne írjon valamit, másrészről meg nagyon ügyesen dobált a srác, már amennyire laikus szemmel az ilyesmit meg lehet állapítani. vagy ki tudja, lehet, hogy a kosarazás is olyan, mint a biciklizés, ha egyszer megtanulta az ember, sosem fogja elfelejteni, még akkor sem, ha évekig nem gyakorolja.*
Vissza az elejére Go down
Toma Zamfirescu
Első évfolyam
Toma Zamfirescu


Hozzászólások száma : 32
Kor : 25
Hely: : Coxton birtok
Regisztráció : 2013. Oct. 07.

Tornacsarnok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 18:11

* Még én is meglepődök, hogy két év után sikerül így dobálóznom. Pedig már igencsak kijöttem a gyakorlatból, de úgy látszik megragadt bennem valami.*
- Öhm... Fogalmam sincs. A kosaras kifejezésekben nem vagyok otthon. Az edzőnk sosem magyarázott ilyeneket, csak megmutatta és ennyi. *vonom meg vállam. Sajnos nem sok szót ismerek, és még nem is hallottam, olyanról, hogy "szűz". Nem tudom, ennyire nem értek hozzá, legalábbis az elméleti részét nem nagyon ismerem. Jó, versenyeknél muszáj volt, hogy figyeljek, mert ugye ott sok mindent mondanak közbe és érdemes odafigyelni, nehogy olyan legyen nekem mintha kínaiul papolnának nekem.*
- Kár, pedig kihívtalak volna. * biccentek egyet mosolyogva, majd végszóként még egyet rádobok, aztán részemről lehet indulni.*
- Nem. Nem volt rá alkalmam... * komolyodik el hangom. Hónom alá csapom a labdát.*
- Felőlem indulhatunk, ennyi mozgás nekem bőven elég volt. *
Vissza az elejére Go down
Casian Dobaru
Első évfolyam
Casian Dobaru


Hozzászólások száma : 101
Kor : 26
Regisztráció : 2008. Aug. 04.

Tornacsarnok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 18:26

[nov. 05.]

-Mindegy is.*Von vállat, igazán nem csinál abból problémát, hogy most nem tudják a pontos kifejezést, azért annyira nem érdekli a dolog. Ha pedig egyszer mégis óriási késztetést fog érezni, hogy utána járjon, hát kifaggatja Somát vagy Gavrilt, ők úgyis okosabbak ezen a téren, mint Cas.*
-Attól tartok, az a meccs sem a közeljövőben fog zajlani.*Vigyorodik el. Sőt, abban is biztos, hogy eleve nem is ebben az életben, ugyanis kizárt, hogy ő valaha is normálisan megtanuljon a labdával bánni.*
-Ez nagyszerű ötlet!*Vidul fel ismét, s azonnal fel is pattan a földről, a bakugráshoz már ő sem ragaszkodik, a hasprés épp elég kínszenvedés volt ma estére.*
-Akkor irány a konyha?*Kérdi csillogó szemekkel. Ennyit arról, hogy sikerült megfeledkeznie a korgó gyomráról.*
Vissza az elejére Go down
Toma Zamfirescu
Első évfolyam
Toma Zamfirescu


Hozzászólások száma : 32
Kor : 25
Hely: : Coxton birtok
Regisztráció : 2013. Oct. 07.

Tornacsarnok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 18:34

* Igazán sajnálom, hogy Casian nem szereti a labdákkal való sportokat. De hát mindegy, nem fogom ráerőszakolni, nekem ennyi bőven elég volt. Egy kicsit nosztalgiáztam, ennyi az egész. Máskor majd hosszabban kéne, mert kedvet kaptam hozzá. A kosárlabdával kezemben futok vissza a szertárhoz, hogy visszategyem a helyére. Nehogy gond legyen abból, amiért nem találnak meg egy tornaszert. Vissza is helyezem a polcra, remélhetőleg nem fog legurulni, mert nem lenne szerencsés, ha úgy találnának rá a teremre, hogy egy labda hever a földön. Miután elvégeztem ezt a kis apróságot, felkaptam a padról dzsekimet és a vállamra dobva mentem Casianhoz.*
- Irány a konyha. *bólintok. Valahogy sejtettem, hogy a konyha lesz a következő célpontunk, amit most nem is bánok. Az egy dolog, hogy még mielőtt jöttem volna bekaptam pár falatot, de ez a futás és kosarazás meghozta az étvágyam.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Tornacsarnok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 3 EmptyVas. Nov. 24 2013, 20:15

*Hideg van ezért Alexa most ide jön edzeni.Megy is az öltözőbe hogy át öltözön.Felköti a barna csillogó haját.Felveszi a melegítőjét.És a terembe megy.Egy bordásfalhoz lép és elkezd nyújtani.Lábát felrakja a 7. fokra.És először ahoz a lábához hajól ami a földön van,aztán a másikhoz hajol.Nyújtás közben a kedvenc dallamát dúdolja.És aztán elkezdi énekelni is a szövegét.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Tornacsarnok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 3 EmptyVas. Nov. 24 2013, 20:26

*Nagyot sóhajtva lépek a tornacsarnokba. Melegítő felsőm cipzárja csak félig van felhúzva. Agyar az egyik padhoz húzódik én meg az egyik rúdnál kezdek húzóckodni. Szándékosan nem figyelek a lányva. Valahogy nem bírom a stílusát. Túl arogáns. Legalább is számomra annak tűnik. *
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Tornacsarnok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 3 EmptyVas. Nov. 24 2013, 20:47

*Alexa nem veszi észre a fiút.Nem azért mert nem akarja,hanem ezért mert annyira énekel hogy már nem is hall.A nyújtás után neki kezd futni.Erre abba hagyja az éneklést.Gyorsan kezd,és majd lassan fojtatja.De az első kőr után meglátja Iont.

-Szia.*Köszön a fiúra.De tovább fut.Reméli hogy a fiú nem nézi ezért nagy képűnek.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Tornacsarnok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 3 EmptyVas. Nov. 24 2013, 20:55

*Továbbra sem foglalkozom vele túlzottan. Mikor végzem leülök a padra hogy kifújam magam. Nincs túl sok edzésre szükségem a majdnem egész napos munka mellett.*
-Szevasz.*köszönök vissza bár elég bunkó a stílusom. Nem tehetek róla ilyen vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Tornacsarnok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 3 EmptyVas. Nov. 24 2013, 21:01

*Alexa nem érti miért ilyen a fiú.Ezért leáll a futással és oda lép a fiúhoz.*
-Baj van?
*Kérdi.Reménykedik benne hogy nem rá harakszik hogy nem állt meg miután köszönt.Miközben áll a fiú mellet,a kutyát nézi.~Azt hiszem hogy Agyar-nak hívják.~Gondolja magában.*

-Hogy van Agyar?
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Tornacsarnok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 3 EmptyVas. Nov. 24 2013, 21:14

*Megáll mellettem mire Agyar halk morgásba kezd. A lábamat úgy helyezem hogy ne tudjon támadni. *
-Nem nincs baj. *mondom halkan. Nem vagyok beszédes kedvemben. Ritkán állok szóba másokkal. Cera az egyik kivétel. *
-JÓl van. *válaszolom.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Tornacsarnok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 3 EmptyVas. Nov. 24 2013, 21:21

*Alexa nagyon letörtnek látja a fiút.~Mmmm mi baja lehet.Nem ilyenek ismertem meg.~Alexa nem akar tolakodó lenni.De nagyon bántja hogy így látja a fiút.*
//fagy//
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Tornacsarnok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 3 EmptySzomb. Dec. 21 2013, 15:18

*Egy ideje nem láttuk egymást Taraval. Az eltelt kis időt azzal töltöttem, hogy beszerezzek neki egy ajándékot karácsonyra, meg hogy edzem magam. Mostanság jól is alszom, most csak azért vagyok fent ilyenkor, hogy itt, a tornacsarnokban fejlődni tudjak. Épp húzódzkodom egy rúdon lógva, egy kézzel, hogy erősebbé váljanak a karizmaim.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tornacsarnok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 3 EmptySzomb. Dec. 21 2013, 15:30

*Álmosan baktatok a tornacsarnok felé. Sokat lógok a könyvtárban és az éjszakám nagyrészét is ott töltöttem még egy őrdémon ki nem paterolt. Mivel kint tombol a hideg nincs sok kedvem kint edzeni. Vörösfehér hajamat lófarokban fogtam össze. Fekete melegítőtt vettem föl szintén fekete edzőcipővel. Ahogy belépek meglátom Stevent ahogy edz. *
-Szia. *köszöntem oda neki. Nagyon örültem hogy látom. Rég nem találkoztunk. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tornacsarnok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tornacsarnok
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Pince-
Ugrás: