Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Tatros folyó partja - Page 10 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 10 Voting_barTatros folyó partja - Page 10 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Tatros folyó partja - Page 10 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 10 Voting_barTatros folyó partja - Page 10 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Tatros folyó partja - Page 10 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 10 Voting_barTatros folyó partja - Page 10 Vote_rcap 
Tara Black
Tatros folyó partja - Page 10 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 10 Voting_barTatros folyó partja - Page 10 Vote_rcap 
Lucius Marga
Tatros folyó partja - Page 10 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 10 Voting_barTatros folyó partja - Page 10 Vote_rcap 
David Rowle
Tatros folyó partja - Page 10 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 10 Voting_barTatros folyó partja - Page 10 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Tatros folyó partja - Page 10 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 10 Voting_barTatros folyó partja - Page 10 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Tatros folyó partja - Page 10 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 10 Voting_barTatros folyó partja - Page 10 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Tatros folyó partja - Page 10 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 10 Voting_barTatros folyó partja - Page 10 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Tatros folyó partja - Page 10 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 10 Voting_barTatros folyó partja - Page 10 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Tatros folyó partja

Go down 
+28
Steven Blackfield
Apollo D. Udrea
Tara Black
Cerasela Aries
Christian D. Jensen
Bálint C. Baltazár
Tsicsói Hargita
Mia Gart
Isabella Sancu
Dévajvári Nóra Dela
Fred Padmor
Cristian Badrick
Beatrix Gabriela Zola
David Rowle
Jezabell Pads
Avram Thadziev
Sevastian Porge
Cerasela Dâba
Kevei-Túr Johanna
Corina Slavici
Péterfy C. Soma
Nadia Bârsan
Lucius Marga
Ronald Morgan
Florina Zaharia
Susana Enescu
Jonathan Coxton
Alisa Coxton
32 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 24  Next
SzerzőÜzenet
Jonathan Coxton
Igazgató
Igazgató
Jonathan Coxton


Hozzászólások száma : 1640
Kor : 47
Hely: : Coxton Birtok
Regisztráció : 2008. Jul. 11.

Tatros folyó partja - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 10 EmptySzomb. Szept. 21 2013, 20:01

*Most nincs energiája Ceraselát nevelni, így inkább nem is vesz tudomást annak modoráról.*
-A gólyahét. Október végén vagy november elején szokták megszervezni a prefektusok. Egy hét tele különféle programokkal, a végén pedig egy hétvégi kirándulással. Az idén valószínűleg Fekete professzor lesz a kísérőtanár.*Fejti ki egy picit jobban a dolgot.*
-Ha még kérdésetek van, forduljatok a prefektusaitokhoz!*Lassan feláll a helyéről.*
-További szép estét!*Köszön el egy apró felbólintás kíséretében, aztán lassan tovatűnik. Először a szoborparkba tér be, s csak azután megy vissza a szobájába.*

//Köszönöm a játékot! További jó játszit nektek! (://
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tatros folyó partja - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 10 EmptySzomb. Szept. 21 2013, 20:10

*Megnyugszik mikor megtudja hogy csak ártalmatlan programok, és egy kirándulás lesz. *
-Jó éjt professzor.*köszön el a férfitól de továbbra is a többieket próbálja csitítani. Nagyon nincs ínyére hogy a villámhárítót játszon.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 10 EmptySzomb. Szept. 21 2013, 20:18

- Viszlát tanár úr! *köszön el majd visszafordul a többiekhez.*
- Nekem is mennem kell. Még van egy kis dolgom azzal a mókussal. *gúnyosan rámosolyog Cerara, majd felugrik, és eltűnik a fák ágai között.
Még visszaugrik Tara mögé és lábával megkapaszkodva az egyik vastag ágban, fejjel lefelé lógva megkérdezi:*
- Tara, megvárjalak?
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tatros folyó partja - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 10 EmptySzomb. Szept. 21 2013, 20:29

*Nagyon figyel Cerára ér Dimitriere, majd megnyugszik mikor nem ugornak egymásnak.*
-Azért ne bántsd.*szól utánna majd mikor Cerához akar szólni a fiú visszatér. Mikor megfordul hogy menjen előre nyugodtan, meglepődik hogy fejel lefelé lóg. Kicsit hátrébb lép mert zavarba hozza a közelsége. És fehér bőrén még a halvány pír is erősen látszik. *-Menj csak nyugodtan. Én lassan megyek, mert még tanulnom kell.*mondja lesütött szemmel. *-De te azért érezd jól magad és vigyázz magadra.*mondja neki.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 10 EmptySzomb. Szept. 21 2013, 20:36

*Elmosolyodik a lány zavart arcát látva, felhúzza magát, és az ág másik oldalán lecsúszik. Ahogyan leesik belecsap a földbe ököllel, az megmozdul alatta, kidomborodik. Elkezd futni a földdombon, de még ma utoljára hátranéz Tarara és elhúz a Ceraval ellentétes irányba.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 10 EmptySzomb. Szept. 21 2013, 21:11

*Némán hallgatom a kis bájcsevejt. Kössz, de én nem szándékozom nekiugrani egy ilyennek! Némán figyelem a srácot - aki amúgy szerintem hülyébb mint azok akikkel eddig találkoztam -, mert Tarara nézek. Felállok, nyújtózva egyet, közben nem érdekel, hogy Ő és a tanár is lelép.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tatros folyó partja - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 10 EmptySzomb. Szept. 21 2013, 21:25

* Miután az igazgató és Dimitrie elmennek Cera is indulni készül. Én is nagyot sóhajtva indulok el. *-Jó éjt Cera.*mondja és elindul a Panagan toronyba.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 10 EmptySzomb. Szept. 21 2013, 21:28

*Némán a szemebe nézek, végül intek és elindulok utamra.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tatros folyó partja - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 10 EmptyVas. Szept. 29 2013, 20:19

*Mosolyogva fogja meg a kezét majd indul el a folyó partra. Szeret itt lenni mert kevesen járnak erre. Leülnek egy padra és az eget figyeli.*~Hihetetlen milyen nyugalom van esténként erre. Nagyon kellemes.~*gondolkodik.*
-Mi a baj? Látom hogy van valami. Miért nem mondod el?*kérdezi ahogy felé fordul. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Tatros folyó partja - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 10 EmptyVas. Szept. 29 2013, 20:40

- Talán azért mert nincs különösebb bajom? *kérdezek vissza halkan, ahogy rápillantok. Jelenleg vidám vagyok, az a fiú sem izgat különösebben, hiszen biztos vagyok benne, hogy egy idő után úgy sem kerül el. Végül is egy idő után biztosan kibékülünk, és akkor nem kell többé kerülnie, mondjuk amúgy sem, de azt hiszem a viselkedésemmel ezt váltottam ki.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tatros folyó partja - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 10 EmptyVas. Szept. 29 2013, 20:51

*Figyeli a fiút és rámosolyog.*
-Örülök. De ha bármi baj van szólj.*mondja ahogy közelebb bújik hozzá. Minden együtt töltött pillanatot ki akar használni amit vele tölthet. Reméli már nem bántja a folyosón történtek. *~ Ha nagyon akartam volna lehet le tudtam volna állítani. De nem akartam mert szüksége volt a vérre. És ha másképp nem is legalább így segítek neki.~*gondolkodik ahogy fölnéz rá majd megcsókolja.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Tatros folyó partja - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 10 EmptyVas. Szept. 29 2013, 21:23

- Rendben, egyébként most csak elgondolkodtam. Tudod, amióta megjegyezte, hogy ő lesz a Nap, aki elkerül minket, kicsit elgondolkodtatott. Még mindig nem bírom eléggé, de azért nem szeretném, hogy kerüljön, de nem tudok ezek után hogyan mehetnék oda hozzá. Nyilván ha tennék felé egy lépést, odébb állna azzal, hogy nem fog zavarni... *sóhajtok fel keserűen, bár tudom, hogyha én okoztam ezt, nekem is kell helyrehoznom. Mindegy, picivel vidámabban viszonozom csókját, majd a szemeibe nézek.*
- Nagyon szeretlek és hálás vagyok azért, amiért segítették! *vigyorodom el.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tatros folyó partja - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 10 EmptyVas. Szept. 29 2013, 21:31

-Ugyan biztos nincs így. Minden rendben lesz. És ha akarod segítek rendbe hozni a dolgot. *mosolyog a fiúra. *-De én nem tettem semmit. Mire gondolsz?*kérdezi halványan mosolyogva. Tényleg nem érti miben segített hisz nem tett semmit.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Tatros folyó partja - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 10 EmptyHétf. Szept. 30 2013, 16:15

//Olvad.//
- Rendben, akkor tegyük rendbe a dolgokat együtt! *mosolyodom el lágyan. Örülök, hogy segít, hogy számíthatok rá és annak, hogy már....*
- Arra, hogy már nem vagyok magányos! *mondom komolyan. Magányosnak éreztem magam, mert nem lehettem vele. Miután elváltak útjaink, mindig ott motoszkált a fejemben a képe, próbáltam elfelejteni, hogy ne fájjon annyira, de sosem sikerült igazán. Nagyon szeretem, egy szerettet pedig nem olyan könnyű elfelejteni, hamar rájöttem hát, hogy nem is kell, mert egy nap még biztosan újra látjuk egymást, most pedig itt ülünk kint a szabadban.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tatros folyó partja - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 10 EmptyHétf. Szept. 30 2013, 16:30

*Viszonozza a mosolyt amit a fiútól kap. Örül minden egyes percnek amit együtt tölthetnek.*
-Igen együtt! És már egyikünknek sem kell egyedül lennie. *mondja mosolyogva. *-Nem tudod mikor lehet lemenni Troxiába? *kérdezi kíváncsian. Örülne egy kis kirándulásnak de nem biztos hogy mikor mehetne elvégre még csak 15 éves, és nem mehet akár mikor.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Tatros folyó partja - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 10 EmptyHétf. Szept. 30 2013, 16:44

- Pontosan! *bólogatok mosolyogva, aztán megdermedek pár percre. Azt hiszem két éve voltam utoljára kint, azt sem tudom, hogy azóta szerveztek -e a kisebbeknek kiruccanást*
- Nem tudom, tudtommal még nem jelöltek ki napot rá *vonok vállat előre meredve, majd rápillantok.*
- Most mennyi idős vagy?
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tatros folyó partja - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 10 EmptyHétf. Szept. 30 2013, 16:59

*Kicsit felvonja a szemöldökét. Nem igazén beszélgetnek soha a korukról mert, a szüleik is mindíg ezzel nyagatták őket, főleg Tarát. Nagyot sóhajt mielőtt válaszolna.*
- 15 vagyok. *válaszolja. Kicsit elmereng a szüleivel való beszélgetésén mikor megtutták hogy bele szeretett Stevbe. Nagyot sóhajt majd a fiúra néz. *
-Tudod mikor eltűntél először azt hittem a szüleim üldöztek el. A folyamatos akadékoskodásukkal, és hogy mindíg azt hajtogatták hogy túl idős vagy hozzám. *mondja és megint nagyot sóhajt.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Tatros folyó partja - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 10 EmptyHétf. Szept. 30 2013, 17:11

- Akkor bizony csak a kijelölt napokon tudsz menni, remélem az egyik ilyen hétvégére esik! *mondom, majd felnevetek. Jól emlékszem a szüleire és a sajátjaimra is. A helyzet olyan volt, mint egy rossz Rómeó és Júlia felvonás. Ámbár tudtommal Ők nem voltak ellenségek, minket nagyban megpróbáltak eltiltani egymással, de sosem sikerült, mert furfangosak voltunk és olykor-olykor leszerveztünk egy titkos találkát.*
- Ők sem tudtak volna elüldözni mellőled! *szólalok fel, ahogy felállok.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tatros folyó partja - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 10 EmptyHétf. Szept. 30 2013, 17:25

~Azok a titkos találkák. Milyen jó is volt. Az első randevúnk, a Temze partján. Imádtam ezeket a találkákat. Kár hogy a szüleim olyan szűklátókörűek. ~*gondolkodik, majd meglepődik mikor Stev hangosan megszólal ahogy felpattan. Elkerekedett szemekkel néz rá majd hallkan felnevet. *- Nyugi te hős szerelmes már úgy se szólhatnak bele a dolgunkba. *mondja vidáman.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Tatros folyó partja - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 10 EmptyHétf. Szept. 30 2013, 17:48

- Sajnos minden szülő ilyen! *húzom el a szám, majd magam is nagyot sóhajtok. A Temze... Szerintem szép környék a partja és szintén élveztem, kár hogy nem tölthettünk el gyakran olyan sok békés, meghitt éjszakát. Az első randevúnk ilyenkor volt, akárcsak a legtöbb találkozó.*
- Valóbaaan! Most csak ketten vagyunk! *értek egyet vidáman, ahogy felkapom őt.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tatros folyó partja - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 10 EmptyHétf. Szept. 30 2013, 18:04

-Beléd meg mi ütött?*kérdezi nevetve, mikor Stev hirtelen fölkapja. Megkapaszkodik ahogy nyaka köré fonja a karjait. * - Tegyél le nehéz vagyok.*mondja. *-Néhány napja elhanyagoltam az edzést.*teszi hozzá hallkan. Minden szabadidejét edzésel tölti ha nem Stevennel van. Emellett vegetáriánus mint a legtöbb Shintó papnő. Mint ő is.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Tatros folyó partja - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 10 EmptyHétf. Szept. 30 2013, 19:36

*Vállat vonok, már amennyire lehetséges jelen pillanatban. Magam sem tudom mi üt belém, egyszerűen jó kedvem van, érzem, ahogy szétárad bennem valamiféle kellemes melegség és felpörget, noha ezt nem nevezném  adrenalinlöketnek.*
- Nem vagy nehéz egyáltalán! *mondom ahogy megforgatom, s csak hosszas percek után, vigyorogva teszem le.*
- Az szerintem nem probléma, amúgy is csak energiát vesz el *mondom, egy a számon bujkáló kis ravasz mosollyal.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 10 EmptyHétf. Szept. 30 2013, 19:42

*Sétál a folyóparton a gondolataiba merülve. Kijött, hogy kiszellőztesse a fejét a nem olyan régi események után nem is árt neki. Sétál lehajtva a fejét, amikor a szeme sarkából megpillantja Tarát és Stevent. Visszaemlékszik, hogy mit mondott nekik, ezért sarkon fordul és visszasétálna abba az irányba, ahonnan jött, de elesik az egyik fa gyökerében, amit az előbb sikeresen kikerült, és elterül a földön. Neki nem fáj, de biztos járt valamekkora hanggal.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tatros folyó partja - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 10 EmptyHétf. Szept. 30 2013, 19:47

-Hízelgő. *mondja ahogy végre leteszi a földre.*-Mi ez a sunyi mosoly?*kérdezi de ő is mosolyog. Majd körbe néz mintha zajt hallott volna.*-Hallottad?*teszi fel az újabb kérdést.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Tatros folyó partja - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 10 EmptyHétf. Szept. 30 2013, 19:54

- Ááh, semmi! *nézek rá szeretetteljesen, majd hirtelen elrántom a fejem egy teljesen másik irányba. Zaj, de honnan?*
- Igen, én is hallottam. Szerinted mi lehet? *kérdezem, és magamban megtippelem, hogy szerintem valaki elesett.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tatros folyó partja - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 10 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tatros folyó partja
Vissza az elejére 
10 / 24 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 24  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Udvar-
Ugrás: