Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Tatros folyó partja - Page 22 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 22 Voting_barTatros folyó partja - Page 22 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Tatros folyó partja - Page 22 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 22 Voting_barTatros folyó partja - Page 22 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Tatros folyó partja - Page 22 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 22 Voting_barTatros folyó partja - Page 22 Vote_rcap 
Tara Black
Tatros folyó partja - Page 22 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 22 Voting_barTatros folyó partja - Page 22 Vote_rcap 
Lucius Marga
Tatros folyó partja - Page 22 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 22 Voting_barTatros folyó partja - Page 22 Vote_rcap 
David Rowle
Tatros folyó partja - Page 22 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 22 Voting_barTatros folyó partja - Page 22 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Tatros folyó partja - Page 22 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 22 Voting_barTatros folyó partja - Page 22 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Tatros folyó partja - Page 22 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 22 Voting_barTatros folyó partja - Page 22 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Tatros folyó partja - Page 22 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 22 Voting_barTatros folyó partja - Page 22 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Tatros folyó partja - Page 22 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 22 Voting_barTatros folyó partja - Page 22 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Tatros folyó partja

Go down 
+28
Steven Blackfield
Apollo D. Udrea
Tara Black
Cerasela Aries
Christian D. Jensen
Bálint C. Baltazár
Tsicsói Hargita
Mia Gart
Isabella Sancu
Dévajvári Nóra Dela
Fred Padmor
Cristian Badrick
Beatrix Gabriela Zola
David Rowle
Jezabell Pads
Avram Thadziev
Sevastian Porge
Cerasela Dâba
Kevei-Túr Johanna
Corina Slavici
Péterfy C. Soma
Nadia Bârsan
Lucius Marga
Ronald Morgan
Florina Zaharia
Susana Enescu
Jonathan Coxton
Alisa Coxton
32 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next
SzerzőÜzenet
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 22 EmptySzer. Dec. 04 2013, 21:46

*Nagyot sóhajtok. Nem akartam zavarba hozni őt, de a nyers válasza alapján sikerült.*
- Jól köszi, na és te? Hogy tetszik idáig az iskola? És az emberek? *kérdezem jókedvűen, hogy hamarabb túl lendüljünk a nemrég történteken. Meg nem történté nem lehet tenni egy hibát, de van mód arra, hogy kijavítsuk őket.*
/Fagy//
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Tatros folyó partja - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 22 EmptyCsüt. Dec. 05 2013, 17:16

*Sóhajt majd válaszol.
-Én is jól vagyok,a suli jó, van néhány fura lány de amúgy mindenki kedves.-mondom miközben a szemét fürkészem. Ha el kéne mondanom milyen színű nem tudnám, mert minden szín van benne: a feketétől a fehérig minden. Egy átlagos ember erre azt mondaná hogy égszínkék de szerintem olyan mint a Föld. Ilyen is olyan is.Gyönyörű.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 22 EmptyCsüt. Dec. 05 2013, 18:46

*Ami azt illeti, a szemeim eredetileg kék/ kékeszöld színűek, s ezt egyébként sokan mások nem tudnák elhinni. Ha alaposan megfigyelik, tényleg kiderül, hogy elég sok színből áll össze, ezért olyan különleges. Mindkét szülőm tekintetéből, szemszínéből örököltem valamennyit.*
- Kikkel találkoztál idáig? *kérdezem csevegő hangon. Őszintén érdekel, s az is, mennyire érzi jól magát, bár jelenleg azt mondja, jól - úgy általánosságba véve. Ezután én is hosszasan tanulmányozni kezdem a szemeit, nem bírom ki mosolygás nélkül.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Tatros folyó partja - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 22 EmptyCsüt. Dec. 05 2013, 20:25

*Engem néz majd elmosolyodik.
-Hát belekavarodtam Alexa és Ceresela vitáikba-itt magamba hozzá teszem hogy ennek egyáltalán nem örülök.-és megismerkedtem Alexa barátjával Victorral...De most ne,ne rólam beszéljünk!-teszem hozzá zavartam mert biztosra veszem hogy nem érdekli egy zavart lány barátai.-Mesél magadról! Mesélj olyat...amit még nem tudnak rólad!-mondom lelkesen.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 22 EmptyCsüt. Dec. 05 2013, 20:43

~Ha Vicky újra felbukkan, nem lesz nyugtom tőle. Rendes lány, de nem hinném, hogy viszonozni tudnám az érzéseit, amikor...~ *Szélesen elvigyorodom Yvanne válaszán. Annak ellenére, hogy elgondolkodom, nem hagyom őt figyelmen kívül. Minden szavát hallom.*
- Jajj, az nem jó! Tudod, nem jönnek ki jól egymással. Ugye téged nem bántott? *kérdezem kissé aggodalmasan, Cerara értve. Nagyon is érdekel mi történik vele, meg hogy vannak -e barátai. Senkinek sem jó egyedül, főleg nem ebben a világban.*
- Hmm, oké! Az egyik ilyen az, hogy ha végzek a 7 évemmel, lehet, hogy nem fogom elhagyni az iskola területét, vagy annak a közelét, egy másik az, hogy imádom a Legendás lények gondozását és nagy könyvmoly vagyok. Deee te is mesélj bátran magadról!
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Tatros folyó partja - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 22 EmptyCsüt. Dec. 05 2013, 20:50

*-Nem az hogy bántott csak egyszerűen mindig cserben hagyom Alexát. Múltkor is ott hagytam Cereselával, mert nagyon megijedtem.-az utóbbi szót cáfoltam;nem megijedtem hanem egyszerűen gyáva voltam, nem akartam bele avatkozni a vitájukba.De sikerült. -Ez nagyon bánt.
Ami pedig magamat illeti nem vagyok valami érdekes téma.-teszem hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 22 EmptyCsüt. Dec. 05 2013, 20:55

- Szerintem pedig nem vagy unalmas *vigyorgok továbbra is, majd elkomolyodik arcom, ahogy Ceraselara gondolok meg arra, mit érezhetett pontosabban Yvanne abban a bizonyos helyzetben.*
- Nem hagytad cserben, valószínűleg csak vagy kerülni akartad, vagy csak nem tudtad, hogyan segíthetnél. Ne félj attól a lánytól, ugyanakkor jó, ha óvatos vagy vele szemben és mindig résen vagy. Nem kedves ember, még a tanárokat sem tiszteli. Elég jól ismeri már a vezetőség, pedig szerintem egy éve sincs annak, hogy itt van *sóhajtok fel* - Ha bármi gond adódna, küldj üzenetet! Nem tudom mondtam -e, de én az ő házának a prefektusa vagyok. Az a dolgom, hogy rendezzem az ilyeneket.
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Tatros folyó partja - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 22 EmptyCsüt. Dec. 05 2013, 21:03

*Hálásan mosolygok.
-Ezt jó hallani. És köszönöm,de remélem hogy nem lesz rá szükségem.-Azért ha belegondolok jó dolog hogy Solomon ennyire kedves velem,és segítőkész,így nem vagyok annyira elveszve.
-Ami magamat illeti... Imádom a természetet. Ha nagyobb leszek biztos hogy ezzel fogok foglalkozni:gyógynövénytan vagy én is legendás lények gondozására gondoltam.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 22 EmptyCsüt. Dec. 05 2013, 21:08

- Szívesen teszem *válaszolom mosolyogva, majd nagyot sóhajtok, ezüst színű hajamba túrva. Felragyog a szemem, amikor arról beszél, hogy imádja a természetet.*
- Én is imádoooom! *szólalok meg vidáman* - Szoktam bolyongani a szabadban és-és-és imádom a varázslényeket is, ezért olyan nagy kedvencem az a tantárgy. A Pegazus az egyik általam kedvelt lény, a másik meg a hippogriff. Neked van kedvenced?
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Tatros folyó partja - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 22 EmptyCsüt. Dec. 05 2013, 21:13

*Jó érzés látni hogy örül.
-Hm jó kérdés . Leprikonnokhoz hogy állsz? Ja és persze majd hogy elfelejtettem a sárkányok!*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 22 EmptyCsüt. Dec. 05 2013, 21:16

- Leprikón? Őket nem szeretem annyira, de a sárkányokat igen. Tetszik, hogy olyan intelligensek, ugyanakkor megközelíthetetlennek tűnnek, pedig le merném fogadni, hogy arra is van mód *felelem csillogó szemekkel. Az egyik kedvenc témámat ragadja meg.*
- Miért kedveled azt a kettőt?
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Tatros folyó partja - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 22 EmptyCsüt. Dec. 05 2013, 21:21

*-Igazad van a sárlányok tényleg inteligensek. De nem tudom hogy mért szeretem őket. A leprikonok egyszerűen viccesek. Viszont  sárkányokat azért szeretem mert olyanok mint mi .Mindegyik külömbözik a másiktól ;egy sem egyforma. Lehetsz más,de sosem lehetsz más ember mint aki vagy. Ez furcsán hangzik ugye?-nézek rá kérdően.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 22 EmptyCsüt. Dec. 05 2013, 21:29

*Meglepő, hogy egy ilyen angyallal hozott össze a sors. Tiszta lelke van és ha egy érzelmektől túlfűtött férfi lennék, már elsírtam volna magam.*
- Az már csak igaz, hogy mindegyik lénynek meg van a maga sajátossága *ismerem be, kezemet zsebem legmélyére csúsztatva. Az égre nézek. Igen csak sötét van már, lehet, hogy hamarosan megyek is, de előtte minden percet kihasználok, amit vele tölthetek.*
- Nem, teljes mértékben.. egyet értek veled. Valóban, most hogy mondod, mind különböző. Egyik sem egyforma. Mind más. Igazi egyéniségekké vállnak már akkor, amikor kikelnek a tojásból! *szívből jövő hangos nevetés hagyja el a torkom. Bejárja az erdőt és remélem az ő világát is.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Tatros folyó partja - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 22 EmptyCsüt. Dec. 05 2013, 21:41

*Vele nevetek. Amikor vele vagyok nagyon sok érzés fog el: a boldogság, az öröm és még sok más. De most egyszerien nyugalmat érzek. Ami nagyon tetszik.
-Senki sem tudja hogy mi válhat ki a tojásból. De nem is ez a lényeg.-nézek rá.-Nem az a lényeg hogy kivé válhat, hanem az hogy ki lesz. Hogy lesz-e önmaga. Vagy csak egy átlagos, normális sárkány. De tudod én nem akarok lenni más lenni. Én olyan akarok lenni mint önmagam. Egyszerüen Yvanne akarok lenni.-mosolygok el.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 22 EmptyCsüt. Dec. 05 2013, 21:53

- Én meg csak Solomon. Teljes mértékben önmagam adom, amióta csak kiderült, hogy ide vettek fel automatikusan és idejöttem *mondom egy kiadós nevetés után. Jólesik így kiadni magamból mindent. A leheletnyi szomorúságom, az aggodalmam és a boldogságom. Leginkább a legutóbbit szerettem volna szétkürtölni ezzel a visszhangzó "csodával", jó is, amikor nem csak én csinálom, hanem ő is rákezd.*
- Neked is sikerült önmagad adnod. Jó, ha önmagad is tudsz maradni mind ebben a világban, mind itt a suliban. Szerintem ez.. klassz dolog és nagyon becsülendő. Sok olyat ismerek, akik sajnos teljesen átváltoztak belsőben és külsőben egyaránt, végül elfelejtették, kik is valójában. Ez szomorú, sokan nem is nézik, merről jöttek, vagy hogyan kezdték, pedig azt sem jó elhanyagolni *horgasztom le fejem. Nos, én nem néztem vissza, amikor vissza kellett volna. Végül nem tudtam megakadályozni az öcsémmel történteket. Az a hippogriff rááá-.... eltiporta.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Tatros folyó partja - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 22 EmptyCsüt. Dec. 05 2013, 22:07

*Elszomorodik.
-Mire gondolsz most?*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 22 EmptyCsüt. Dec. 05 2013, 22:11

*Meglepődöm, mikor rákérdez arra, mire gondolok. Ennyire kiülne az arcomra a jelen gondolatom? Nem szívesen beszélnék róla, de előtte valahogy nem titkolnám.*
- Csak az öcsémre gondoltam. Tudod, két testvérem volt, én vagyok a középső és.. Egy kis ideje elvesztettük őt *válaszolom halkan.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Tatros folyó partja - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 22 EmptyPént. Dec. 06 2013, 06:08

*Szegény. Én még senkit nem vesztettem el ezért nem tudhatom milyen érzés.
-Sajnálom.-mondom egyszerűen. Meglepődöm hogy csak ezt tudtam mondani,mert annyi mindent mondhattam volna még: hogy részvétem, vagy hogy biztos fáj. 
Lassan bagtatunk  tovább, és érzem hogy mindjárt az ösvény végéhez érünk. *
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 22 EmptyPént. Dec. 06 2013, 20:20

*Időközben elindulunk és egyre távolabb kerülünk a Tatrostól. Percekig a folyó csobogását hallgatom, miközben a földet bámulom.*
- Ugyan! Ami megtörtént, megtörtént. Nem tudjuk visszaforgatni az időkerekét, de mindannyiunkban megvan az a képesség, hogy tovább lépjünk a fájdalmas helyzeteket és úgy éljünk, ahogy kell *egyenesen ránézek. Nem kell konkrétan kimondania, hogy részvétet érez, így is tudom, mit akart mondani és már a puszta gondolat is jól esik, na meg a "sajnálom" is elég. Lágyan elmosolyodom.*
- ... És köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Tatros folyó partja - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 22 EmptyPént. Dec. 06 2013, 20:39

* Most egyszerűen nem tudok mosolyogni. Azon gondolkozok hogy Solomonak lenni, milyen érzés lehet. Sok mindent elvesztett...olyan dolgokat is amiket lehet pótolni.
-Tudod milyen nap van?-kérdezem,mert eszembe jut hogy a mai napon nagyon vidámnak kéne lennem.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 22 EmptyPént. Dec. 06 2013, 20:45

*Kicsit elkomorít, hogy nem mosolyog. Eléggé elréved, mintha gondolkodna valamin.*
- Öhm, nem tudom. Milyen nap van ma? *kérdezek vissza, nagyokat pislogva rá.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Tatros folyó partja - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 22 EmptyPént. Dec. 06 2013, 20:49

*-Ne má...nem szoktad ünnepelni a mikulást? Nem szoktad halálra zabálni magad?-nézek csodálkozva rá.Én imádom, ilyenkor a családommal együtt szoktuk ünnepelni.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 22 EmptyPént. Dec. 06 2013, 20:57

/Jelenleg még nincs Mikulás-nap ezen a szálon. Az előző, még be nem fejezett játékot folytatjuk x ideje, amit 4-én kezdtünk el, vagy picivel korábban. Very Happy//

- De szoktam, de nem hinném, hogy ma az a nap van! *vigyorodom el.* ~Ám az is előfordulhat, hogy csak rossz az időérzékem és valójában most égetem le magam előtte még egyszer.~
- A családommal is ünnepeljük, el szoktam látogatni hozzájuk, bár van, amikor itt töltöm el a barátok körében *magyarázom lelkesen.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Tatros folyó partja - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 22 EmptyPént. Dec. 06 2013, 21:02

/Ó bocsi Sad kár/
*Igen eltévesztettem....No nem baj.
-Ó értem.-mondom nevetve.Már alig hallom a folyót,mindjárt megérkezünk a suliba.
-Hát jó volt veled beszélgetni.-mondom picit bánatosan mert jó érzés volt vele lenni.-Szerintem menjünk.Jó?-nézek rá.
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 22 EmptyPént. Dec. 06 2013, 21:15

//Még nem veszett el minden. Nyugi, ha gondolod, holnap kijátszhatjuk a mai napot is! Very Happy Csak akkor azt jeleznünk kell így: [2013. dec. 6.]//

- Előfordul *mosolygok rá szélesen. Érzem a pillanatnyi bánatot a hangjában, Én is azzá válok, mikor arra kérdez rá,mehetünk -e. Nehezen, de bólintok, mert végtére is egyet értünk. Lassan későre jár, el kell tennünk magunkat másnapra.*
- Nekem is jól esett. Mehetünk, menj előre nyugodtan! *felelem vidáman.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tatros folyó partja - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 22 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tatros folyó partja
Vissza az elejére 
22 / 24 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Udvar-
Ugrás: