Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Foci- és kosárpálya - Page 6 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 6 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 6 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Foci- és kosárpálya - Page 6 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 6 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 6 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Foci- és kosárpálya - Page 6 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 6 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 6 Vote_rcap 
Tara Black
Foci- és kosárpálya - Page 6 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 6 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 6 Vote_rcap 
Lucius Marga
Foci- és kosárpálya - Page 6 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 6 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 6 Vote_rcap 
David Rowle
Foci- és kosárpálya - Page 6 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 6 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 6 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Foci- és kosárpálya - Page 6 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 6 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 6 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Foci- és kosárpálya - Page 6 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 6 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 6 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Foci- és kosárpálya - Page 6 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 6 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 6 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Foci- és kosárpálya - Page 6 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 6 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 6 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Foci- és kosárpálya

Go down 
+19
Mesélő
Cerasela Aries
Tatiana Roșca
Tidus Gary Scofield
Dan Fujikage
Tara Black
Jezabell Pads
Ronald Morgan
Florina Zaharia
Lucius Marga
Gavril Lucian Baticescu
Kevei-Túr Johanna
Radák Zolta
Kerekes Andor
Angela Bahneanu
David Rowle
Jenny Miles
Péterfy C. Soma
Alisa Coxton
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Mesélő
Mesélő
Mesélő
Mesélő


Hozzászólások száma : 18
Regisztráció : 2009. Jun. 02.

Foci- és kosárpálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 6 EmptyVas. Szept. 15 2013, 17:10

-Neeeem.*Húzza el a választ csalódottan.*
-Ejej. Úgy látom, nem értékelitek a szórakozást!*Nyelvével csattogtat is, jelezve, mennyire nem tetszik neki a dolog, aztán erős forgószél keletkezik, mely ott jár-kel a lányok között. Felkapni nem kpja fel egyiket sem, de elég nagy port kavar ahhoz, hogy becsukják a szemüket, ha nem szeretnék, hogy az megsérüljön, de ha mégis nyitva hagynák, akkor sem látnának semmit a nagy szürkeségtől, tán néha egy-egy elmosódó sárga foltot, mely vélhetőleg egy-egy lehullott falevél.*
-Gondolkozzatok még. A szobának négy sarka van. Minden sarokban ül egy macska. Minden macskával szemben három macska ül. Minden macska farkán is ül egy macska. Hány macska van a szobában?*Teszi fel újra a kérdést, egyre türelmetlenebbül.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Foci- és kosárpálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 6 EmptyVas. Szept. 15 2013, 17:17

*Hirtelen tornádó keletkezik. No nem vészes, nem kap fel minket, ahhoz nem elég erős, de ahhoz igen, hogy nagy port kavarjon. Semmit sem látok ebben a nagy kavalkádban és ez idegesít. Megpróbálom kinyitni a szemem, de csak egy sárga valamit látok, aztán vissza kell csuknom. Igen, rögtön lecsukom, mikor elkezdődik ez az egész, nem akarom, hogy belemenjen bármi is.*
- 96, de te bezzeg nem válaszoltál a mi kérdésünkre. Első, ki vagy te? Másrészt miért is szórakozol velünk? Szerintem semmi élvezetes sincs a dologban *billentem oldalra fejem, majd a lányra nézek, akit igyekszek visszafogni.*
- Héé, ne hagyd hogy feldühítsen ez az izé! Lehet csak egy elmebeteg űz velünk tréfát.
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Foci- és kosárpálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 6 EmptyVas. Szept. 15 2013, 17:26

*Arca elé emeli a karjait hogy és szorosan behúnya a szemét. Egyre dühösebb de próbál uralkodni magán.*
-NÉGY! Négy macska van a szobában. Mert minden sarokban egy macska van. Minden egyes macskával, szemben van három és mind a négy a saját farkán ül ezér minen sarokban ülő három macska farkán ül egy macska.*próbálja túlkiabálni a szelet, és reméli hogy helyes a válasz. *-De mi a jó neked ebben az egészben?*kiabál tovább.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Mesélő
Mesélő
Mesélő


Hozzászólások száma : 18
Regisztráció : 2009. Jun. 02.

Foci- és kosárpálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 6 EmptyVas. Szept. 15 2013, 17:33

-Ha eddig nem tűnt volna fel, itt én diktálom a feltételeket, és nem te.*Jön a válasz Cera két kérdésére. Tara válasza meg olyaannyira jól sikerül, hogy a forgószél azonnal megszűnik, s a lányok kinyitják szemüket, csak egy fekete ködréteget látnak maguk előtt.*
-Így van kislány, jól válaszoltál. Jutalmad a zsebedben keresd.*Most már határozottan a ködből jön a hang, de magát a jelenséget nem lehet megközelíteni, ha a lányok próbálkoznának is vele, egyszerűen nem tudnának lépni, valami meggátolja őket, három méteres körzetben nem lehet megközelíteni a fekete köd-jelenséget.
Tara ha a zsebébe nyúl, valóban talál benne valamit, mégpedig egy ezüst medált. kinyitni viszont nem fogja tudni, bármennyire és bármivel is próbálkozzon.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Foci- és kosárpálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 6 EmptyVas. Szept. 15 2013, 17:42

*Elhallgatok. Némán karba tett kézzel állok Tara mellett, majd rápillantok, mikor az a hang azt monda, kap valamit. Őszinte tekintetemmel azt sugárzom felé; gratulálok, ezután visszanézek a lényre. Ködszerű, meg is közelíteném, de valami nem engedi. Mindegy is, amúgy sem szívesen érintkezem az ilyenekkel.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Foci- és kosárpálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 6 EmptyVas. Szept. 15 2013, 17:50

*Nagyot sóhajt mikor a szél elál. Úgy látszik jó a válasz. A zsebéhez nyúl mikor azt hallja kap valamit. Kiveszi a zsebéből és meglepődbve látja a medált. Majd a ködszerű lényre pillant. *
-Köszönöm de ezt miért kapom? *kérdezi és megpróbálja kinyitni de nem nyílik. *- Most már megtudhatjuk ki vagy és miért jöttél? És mire jó ez a medál?*kérdezgeti. Pont olyan mint a bátja. Minden reljtély érdekli ezalól a medál sem kivétel. Meg persze a titokzatos látogató. Valami mágia miatt nem tud a közelébe férkőzni ezért csak figyeli.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Mesélő
Mesélő
Mesélő


Hozzászólások száma : 18
Regisztráció : 2009. Jun. 02.

Foci- és kosárpálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 6 EmptyVas. Szept. 15 2013, 17:57

*Jóízűen felnevet, de most nem olyan erősen, hogy minden megremegjen, de elég hangos még így is.*
-Milyen kis kíváncsiak vagytok! Ki kíváncsi, hamar megöregszik, nem hallottátok még?*A kérdést természetesen csak költőinek szánja, amúgy meg továbbra is nevet, ahogy beszél. Jól szórakozik, ez tény.*
-Hát kutassatok, keresgéljetek, s mindenekelőtt szórakozzatok!*A fekete ködfelhő forgni kezd, majd lassan szertefoszlik. olyan, mintha itt sem lett volna. Mindenesetre, a gyerekek gondolhatják, hogy nem ez volt az utolsó eset, hogy felbukkant.*


//Köszönöm az aprócska játékot. További jó szórakozást! Wink//
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Foci- és kosárpálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 6 EmptyVas. Szept. 15 2013, 18:07

*Nagyon nem tetszik neki hogy nem kap választ. De megfogadja hogy kutatni fog és nem fél segítséget kérni a tapasztaltaktól. A köd forogni kezd majd eltűnik. Nem érti mi is lehetett ez.*~Az biztos hogy még találkozunk.~*gondolkodik, ahogy a medálra néz. *-Cera ne haragudj most mennem kell. Majd később beszélünk, de most tényleg dolgom van.*mondja és elteszi a medált. Majd elindul vissza a toronyba. Össze kell szednie a gondolatait, ezért meg se hallja társa hangját. A fák közé érve hamar eltűnik.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Foci- és kosárpálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 6 EmptyVas. Szept. 15 2013, 18:32

- Én ugyan nem fogok, legalább is bízom benne! *felelem komoran, majd végignézem a forgó ködszerűséget, s azt, ahogyan eltűnik végleg szemünk elől. Van egy olyan sejtésem hogy még látjuk, de egyelőre nem izgat a dolog, kicsit ugyanis fáradt vagyok.*
- Rendben, szia! Remélem még találkozunk, csajszi! *intek, majd felrobogok a gitáromért. Kis ideig még el-eljátszom rajta a lelátóra ülve, végül visszavonulok a magam rumlis birodalmába - a szobám kényelmébe.*


//Mi is, ez izgalmas volt! ^-^//
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Foci- és kosárpálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 6 EmptyVas. Szept. 22 2013, 20:03

*Elindulnak, sétálni a társalgóból. A sötétben legalább nem látszik a zavara. A foci és a kosárpályánál kötnek ki. *-És merre jártál még nem láttalak? *kérdezi kíváncsian. Lábait kinyújtja és keresztbe rakja. Maga mellett támaszkodik a padon és a földet figyeli.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Foci- és kosárpálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 6 EmptyVas. Szept. 22 2013, 20:17

*Én inkább állok, hogy kinyújtóztassam elgémberedett végtagjaimat.*
- Elég sok helyen. Haza látogattam, utána voltam egy kicsit Amerikában, Japánban meg még néhány román városban... Na és te? Egyáltalán mióta jársz ide? Nem tudtam hogy itt vagy, ha hamarabb tudom, siettem volna *nézek rá, majd fel az égre. Egyelőre még a Hold sincs fent.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Foci- és kosárpálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 6 EmptyVas. Szept. 22 2013, 20:23

*Elindul a hallottak után (vérfarkas szuperhallás) Taraék után, de távol marad tőlük. Pár percig figyeli őket, majd elindul a Stevennek szánt ajándékkal a kezében feléjük. Reméli, hogy ezzel az aprósággal elássa a féltékenységi csatabárdot, és egy új barátot is szerez magának.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Foci- és kosárpálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 6 EmptyVas. Szept. 22 2013, 20:29

-Hát miután te eltűntél, maradtam Londonban. Azóta egyszer sem voltam Japánban. És a tavasz eleje óta járok ide. Felkapom a fejem mikor lépteket hallok. Dimitriere ismerek, rá és elkap a pánik, hogy mi lesz most. Nem akarom hogy pont most essenek egymásnak.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Foci- és kosárpálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 6 EmptyVas. Szept. 22 2013, 20:39

- Hmm, értem. No és milyen az iskola, hogy tetszik? *kérdezem érdeklődve, majd beleszagolok a levegőbe. Ha jól érzem, egy préda sétál, egyenesen felénk, de rögtön elfintorodom. Ez... Ez nem eledel, ez az a srác, aki Taraval lehetett! Miért jön ide?! Idegesen állok fel közelgő léptei zajára, s mire megérkezik, egyenesen a szemeibe fúrom tekintetem.*
- Te meg mit keresel itt? *kérdezem köszönés helyett.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Foci- és kosárpálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 6 EmptyVas. Szept. 22 2013, 20:51

*Látja hogy Steven is észreveszi a másikat. Mikor elfordul a kezével jelez hogy menjel el, és úgy látszik sikerül is. Szerencsére megfordul és eltűnik.*
-Stev nyugi. Nincs baj. Nem kell féltékenynek lenned, mert nincs köztünk semmi.*mondja közben megragadja a fiú karját.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Foci- és kosárpálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 6 EmptyVas. Szept. 22 2013, 21:07

*Látom hogy a fiú tart valamit a kezében, látom Tara kézmozdulatait is, de én biztos vagyok benne, hogy az a srác nem húz el olyan hamar. Összevont szemöldökökkel nézek utána, majd lassan leülök a lány mellé, figyelmemet még most is a tájra összpontosítva.*
- Remélem *mondom halkan, rápillantva, majd fél karommal kedvesen magamhoz szorítom.*
- Nem fázol?
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Foci- és kosárpálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 6 EmptyVas. Szept. 22 2013, 21:16

-Tényleg csak egy barát. Nem több. *válaszolja. Megnyugszik mikor leül mellé a fiú és átkarolja.*
-Nem vészes. Ne aggódj. És féltékenynek sem kell lenned.*mondja ahogy felnéz rá.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Foci- és kosárpálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 6 EmptyVas. Szept. 22 2013, 21:30

*Leveszem a pulóvert és a hátára terítem. Elég nagy, bélelt, ráadásul cipzáros, ha akarja, felveheti és összehúzhatja magán.*
- Bocsi, ez egy ideig még elő fog fordulni *húzom el a szám ránézve, majd megpuszilom a homlokát.*
- Nagyon szeretlek!
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Foci- és kosárpálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 6 EmptyVas. Szept. 22 2013, 21:38

*Meglepődök mikor leveszi a pulcsiját és rámteríti. Szerencsére a sötétben nem látszik a zavarom. *-Köszönöm. De ugye tudod hogy ezt már nem kapod vissza.*mondja mosolyogva, majd meglepődik mikor meghallja amit a fiú mond.*
-É... Én is szeretlek.*mondja.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Foci- és kosárpálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 6 EmptyVas. Szept. 22 2013, 21:48

*Megvonom a vállam.*
- Tudom, de nem zavar, sok másik ilyen van és csak az a fontos, hogy ne fázz meg. Én jól bírom és lehet te is, viszont ilyen hűvösben bármi megeshet *mosolyodom el, ami arcomra is fagy, mikor leesik, mit mondok előzőleg. Hú bakker, az a szeretlek magától jött, nem gondoltam komolyan! Vagyis komolyan gondolom, de áááh! Azt hiszem csak kicsit égek be ma. Látom a zavarát, hát, én sem vagyok másképp.*
- T-tényleg? *kérdezek vissza hitetlenkedve.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Foci- és kosárpálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 6 EmptyVas. Szept. 22 2013, 22:05

-I...igen komolyan mondom. *válaszolja hallkan. Tudja hogy nem kell hangosan beszélnie. Mikor karórájára pillant nagyon meglepődik.*-Jobb ha megyünk. Takarodó van. A végén bajba kerülünk.*mondja ahogy fölkel és magával húzza a fiút. Vissza sietnek, és mivel két külön ház tagjai, egy ponton el kell válniuk.*-Jó éjt. Majd még találkozunk.*mondja és egy perc hezitálás után egy gyors szájrapuszi után, elrohan a Panagan torony felé.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Foci- és kosárpálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 6 EmptyVas. Szept. 22 2013, 22:15

*Végül is kicsit sajnálom a fiút, lehet csak a csatabárdot akarta elásni. Gyorsan értesülő lehet, ha így tudja, merre vagyok a lánnyal és hogy mennyire nem bírom a puszta szagát. Mire észbe kapok, már az épületben vagyunk. Jó éjt? Nekem csak most kezdődik igazán a nap. Megyek vadászni, mindenek előtt azonban én is elbúcsúzom tőle.*
- Jó éjt, aludj jól, köszönöm ezt a szép napot! *mondom kedvesen, viszonozva a puszit, végül magam is odébb állok, hiszen sok dolgom van még.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Foci- és kosárpálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 6 EmptyVas. Nov. 17 2013, 10:44

*Alexa megérkezik a kosár pályára.Ki kelll engednie a gőzt.Ráadásul még inenn azt a lovat is elviték ameiken lovagolt.Még pedig az a ló az Táltos.De szerencsére tegnap talált egy másik lovat.Még pedig Ámort.Vele jól mentek a dolgok de ott volt az a kibírhatattlan lány.És ezért van itt most ma.Kosarazik egy kicsit.Pár nem tud.*
                                                                                                                                          
Alexa mai ruhája
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Foci- és kosárpálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 6 EmptyVas. Nov. 17 2013, 10:55

*Agyar vidáman rohangál körülöttem. Egy tenislabdát dobálok neki, miközben a kosárpálya felé tartok. Ahogy oda érek megpillantok egy ismeretlen lányt. Nem teszek mást mint leülök a lelátón és tovább dobálom a labdát. *
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Foci- és kosárpálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 6 EmptyVas. Nov. 17 2013, 11:28

*Alexa kutya ugatást hall.Körülnéz és meglát egy fiút a kutyájával.Eközben dobta volna el a labdát.De eleset.Elkezd nevetni.Ne tudja hogy miért.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Ajánlott tartalom





Foci- és kosárpálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Foci- és kosárpálya
Vissza az elejére 
6 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Udvar-
Ugrás: