Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Foci- és kosárpálya - Page 8 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 8 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 8 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Foci- és kosárpálya - Page 8 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 8 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 8 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Foci- és kosárpálya - Page 8 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 8 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 8 Vote_rcap 
Tara Black
Foci- és kosárpálya - Page 8 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 8 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 8 Vote_rcap 
Lucius Marga
Foci- és kosárpálya - Page 8 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 8 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 8 Vote_rcap 
David Rowle
Foci- és kosárpálya - Page 8 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 8 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 8 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Foci- és kosárpálya - Page 8 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 8 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 8 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Foci- és kosárpálya - Page 8 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 8 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 8 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Foci- és kosárpálya - Page 8 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 8 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 8 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Foci- és kosárpálya - Page 8 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 8 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 8 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Foci- és kosárpálya

Go down 
+19
Mesélő
Cerasela Aries
Tatiana Roșca
Tidus Gary Scofield
Dan Fujikage
Tara Black
Jezabell Pads
Ronald Morgan
Florina Zaharia
Lucius Marga
Gavril Lucian Baticescu
Kevei-Túr Johanna
Radák Zolta
Kerekes Andor
Angela Bahneanu
David Rowle
Jenny Miles
Péterfy C. Soma
Alisa Coxton
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
SzerzőÜzenet
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Foci- és kosárpálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 8 EmptyVas. Nov. 17 2013, 19:57

//Olvad//
*Nagyot dobban a szívem mikor rámnéz.*
-Kérlek ne nézz így rám mert a végén olyat teszek amit nem kéne.*mondom rá mosolyogva. Ez a lány fog a sírba vinni. Olyan gyönyörűek a szemei és ahogy rám néz.*
-Szándékosan akarsz elcsábítani?*kérdezem lágyan fülébe suttogva.*- Mert ha igen jó úton haladsz.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Foci- és kosárpálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 8 EmptyVas. Nov. 17 2013, 20:10

*Nekem még inkább, amikor viszonozza a pillantásom. Nem az a célom, hogy elcsábítsam, vagy ilyesmi, amúgy meg megnyugszom azoktól a szavaktól, amiket hozzám intéz és az érintései.. Az érintései olyanok nekem, akár egy betörhetetlen állatnak a szerető gondoskodás. Ténylegesen lecsillapodok tőle, szinte minden addigi harag elszáll belőlem és bizsergéssé alakul az, ami utána maradt.*
- Pedig már késő! *Rápislogok és nagyobbra nyitom a szemeimet, hogy jobb legyen a hatás. Megrebegtetem hosszú, fekete szempilláimat, amik egyébként úgy hatnak, mintha nem is lennének igaziak.*
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Foci- és kosárpálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 8 EmptyVas. Nov. 17 2013, 20:35

*Ahogy megrebegteti a pilláit teljesen végem van. Minden észérvet elfelejtek és hevesen megcsókolom. Nem érdekel ha az a kölyök megtudja. Ceráért megéri. Ide nekem az oroszlánt is.*
-Te fogsz a sírba vinni. Az már biztos.*mondom mosolyogva ahogy az álla alá nyúlok. *
-Gyere. Jobb ha megyünk. Kezd hűlni a levegő. És holnap korán kezdek az istállóban.*mondom ahogy ráterítem a pulóveremet.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Foci- és kosárpálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 8 EmptyVas. Nov. 17 2013, 20:55

- Ezt én is elmondhatnám önről, Romeo! *mondom elkomolyodva, majd hangosan felkacagok. Jókedvűen viszonozom a csókot. Miután végzünk, óvatosan elhúzom a fejem, hogy a szemeibe tudjak nézni. Örömmel állok fel, bár ha tehetném, még kint maradnék 3-4 percig. Az már nem sok idő, nem igaz?*
- Rendben, de még 3-4 percig maradhatnánk. Nézd, még a Hold is fent van! *bökök felé az orrommal, összefogva magamon a vastag pulcsit.*
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Foci- és kosárpálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 8 EmptyVas. Nov. 17 2013, 21:11

*Csak mosolyogva biccentek mikor megkér hogy maradjunk. Tényleg gyönyörű a hold. *
-A hold gyönyörű de te még szebb vagy.*mondom ahogy hátulról átölelem. Arcomat nyakába fúrom néha egy-egy csókkal illetve Őt. *
-Tényleg jobb ha megyünk mert a végén megfázol. És már rég besötétedett. A végén bajba kerülsz miattam. *mondom majd lágyan megcsókolom. Végül megindulok vele és visszakísérem a szbájáig. Majd elbúcsúzom tőle és megyek a dolgomra.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Foci- és kosárpálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 8 EmptyVas. Nov. 17 2013, 21:29

- Ez már elég régi bók lehet, de a te szádból a régi is jól hangzik *Pislogok fel rá. Jól esik, amikor a nyakamat csókolgatja. Hirtelen melegség fut végig a gerincemen. Oda-vissza cikázik, majd végigárad a végtagjaimban.*
- Nem baj, ha bajba kerülök. Én szeretem a kihívásokat, azt se bánom, ha megsebesülök *mondom halkan, majd kedvesen viszonozom a gesztust és követem őt. A szobámhoz érünk perceken belül. Kár, mert én jól éreztem magam.
elbúcsúzom tőle és már belépnék a szobámba, amikor rájövök,  hogy rajtam maradt a pulcsija. Leveszem, majd azzal a lendülettel hozzávágom, mielőtt elsiethetne.*
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Foci- és kosárpálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 8 EmptyVas. Nov. 17 2013, 21:41

-Én nem örülnék ha megsérülnél.*mondom hallkan majd elindulunk. Hamar a szobájához érünk. Miután elbúcsúzok tőle elindulok de azt érzem hogy hozzám vágja a pulcsit.*
-Hékás! Ezt érdemlem a kedvességemért?*kérdezem tőle ahogy vállamra dobom a pulcsimat. Cera mellett a falra támaszkodom.*
-Jó éjszakát, kislány. Álmodj szépeket.*mondom ahogy derekánál fogva magamhoz rántom. Gyors csókot adok neki majd elengedem.*-Vigyázz magadra.*mondom majd tényleg elhagyom a lányok szintjét.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Foci- és kosárpálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 8 EmptyVas. Nov. 17 2013, 21:57

- Igen, ezt! *mondom keményen, mikor visszasétál. Kicsit meglepődöm rajta, de nem különösebben zavar. igazából még élvezem is, hogy itt van. Nem válnék el tőle, azonban tudom, hogy neki is kell a pihenés. Már én is ásítozom.*
- Jó éjt neked is *köszönök el életemben először normálisan, végül sóhajtozva becsukom a szobaajtót.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Foci- és kosárpálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Foci- és kosárpálya
Vissza az elejére 
8 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Udvar-
Ugrás: