Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Istálló és lovarda - Page 10 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 10 Voting_barIstálló és lovarda - Page 10 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Istálló és lovarda - Page 10 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 10 Voting_barIstálló és lovarda - Page 10 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Istálló és lovarda - Page 10 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 10 Voting_barIstálló és lovarda - Page 10 Vote_rcap 
Tara Black
Istálló és lovarda - Page 10 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 10 Voting_barIstálló és lovarda - Page 10 Vote_rcap 
Lucius Marga
Istálló és lovarda - Page 10 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 10 Voting_barIstálló és lovarda - Page 10 Vote_rcap 
David Rowle
Istálló és lovarda - Page 10 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 10 Voting_barIstálló és lovarda - Page 10 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Istálló és lovarda - Page 10 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 10 Voting_barIstálló és lovarda - Page 10 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Istálló és lovarda - Page 10 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 10 Voting_barIstálló és lovarda - Page 10 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Istálló és lovarda - Page 10 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 10 Voting_barIstálló és lovarda - Page 10 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Istálló és lovarda - Page 10 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 10 Voting_barIstálló és lovarda - Page 10 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Istálló és lovarda

Go down 
+13
Steven Blackfield
Apollo D. Udrea
Cerasela Aries
Pistol Alexa
Dan Fujikage
Tara Black
Lionel Lockhwell
Jezabell Pads
Angela Bahneanu
Aneela Mioara Gintaras
Sevastian Porge
Lucius Marga
Alisa Coxton
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Istálló és lovarda - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 10 EmptyPént. Nov. 22 2013, 17:10

- Hááát. Akkor sem lenne sok esélyed.*gondolkodom el. Majd hagyom hogy megcsókoljon. Sokáig ez lesz az utolsó.*- Rendben. Jó éjt! *mondom mikor elindul. Rámosolygok, majd hagyom, hogy eltűnjön a fák között. Fájó szívvel búcsúzom el tőle. Még egy ideig itt maradok, majd én is visszatérek a kastélyba. Egy ideig még nehéz lesz, hogy nem lehetek vele, de idővel talán majd megszokom.* 
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 10 EmptySzomb. Nov. 23 2013, 13:28

*Teljes lovaglófelszerelésbe bújva lépek be, egy maroknyi, zacskóba csomagolt karikázott répával együtt. Aldoronak hoztam. Ma esőmentesnek tűnik az idő és viszonylag jónak is ahhoz, hogy futószáraztatni vigyem, vagy esetleg a nyergébe pattanjak. Egy Guns 'n Roses számot dúdolgatva lépek bokszához, hangosan kimondva a nevét, mire rájövök, hogy üres. Elkerekedett szemekkel lépek közelebb az ajtóhoz és körbenézek, de még így sem látom bent a hátast. Érzem, hogy hirtelen elönt az idegesség. Lehet, hogy valaki elvitte lovagolni? Az végül is nem probléma. Egy felbukkanó lovásztól kérdezem meg, hogy dolgoztatni vitték -e el, de azt  mondja, nem, s mikor megnézte egy bőrkötéses naplóban, amiben a lovasokat, az itt töltött időt és a lovak nevét írják, a mai napon nem szerepelt benne az övé. De bakker, akkor hová tűnt?!*
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Istálló és lovarda - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 10 EmptySzomb. Nov. 23 2013, 13:52

*Ma nagyon korán kezdtük a munkát. Be kell pakolni egy rakat tápos és gabonás zsákot. Valamint a széna bálákat is felpakoltuk a padlásra. Sötétkék trikó és fekete ing van rajtam valamint kék farmer és lovagló csizma. Az ing kivan gombolva mert hát a munkától melegem van. Végre egy kis pihenő van így elindulok körbe nézni a lovak közt. Épp az egyik széna hálót töltöm meg mikor megpillantom Cerát.*
-Szia szépségem, mi járatban?*kérdezem ahogy arcára adok egy puszit.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 10 EmptySzomb. Nov. 23 2013, 14:11

*Áh Ion, remek az időzítés! Hirtelen magasra ugrik mindkét szemöldököm, amikor megpuszil. Átnyúlok a bokszajtón, a felsőjét fogom, miközben belépek. Ezúttal két kézzel markolom a sötétkék trikót, amikor megkérdezi, mi járatban vagyok erre. Erősen rángatva közelebb vonom magamhoz.*
- Hol van a ló?! Hol van Aldoro??! Tudod, hogy már keresem egy ideje és nem tudom, merre van?! *üvöltök teljes hangerővel arcába. Az éles hangtól a többi állat hangosan felnyihog, vagy felhorkan, viszont nem veszem le róla a szemeimet egy percre sem. Szilárd, dühös és átható pillantásokat vetek rá. Ha az ő keze van a dologban, nem kell Dimitrie-nek becsatlakoznia, egyedül is el tudom intézni, hogy végül elérjem, amit akarok.*
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Istálló és lovarda - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 10 EmptySzomb. Nov. 23 2013, 14:36

*Nagyon meglepődök mikor rángatni próbál. Erősködik csak nem sok sikerrel. A helyére akasztom a szénahálót majd Cerát kicsit megemelve kilépek a bokszból.*
-Aldorónak semmi baja csak egy új bokszba került. Egy nagyobba. *mondom halkan. Azt már nem mondom neki hogy a bértartott lovak részére fentartott helyen van.*
-Gyere oda viszlek. *mondom és az istálló elülső részéhez vezetem. Kíváncsi vagyok észre veszi e az új tulajdonos nevét. Mikor oda érünk Aldoro kidugja a fejét a bokszból és láthatóvá válik a piros szallag a kötőfék oldalánál. *
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 10 EmptySzomb. Nov. 23 2013, 14:55

*Nem örülök annak, hogy nem vagyok erősebb. Ha az lehetnék, talán jobban el tudnám rántani! Idegesen meredek rá, akár egy kis lány, ha nem kapja meg azt a játékot, amit szeretne.*
- Új bokszba? *kérdezek vissza, majd folytatom* - Szuper, de ha egy sörényszála is kihullott, neked annyi és Dimitrie sem kell idee! *horkanok fel, ezután követni kezdem. Hamarosan megpillantom a pacit új bokszában, amint kidugja a fejét és körbenéz. Észrevesz és rögtön felnyihog.* ~Miért visel piros szalagot?~
*Azonnal elengedem Iont és odasietek, hogy jobban szemügyre veszem, majd lepillantok az új táblácskára.*
- Cerasela *olvasom fel hangosan a nevet, majd a fiúra meredek* - Ez mégis mit jelentsen? *kérdezem inkább magamtól, s ahogy tovább olvasom, megpillantom a vezetéknevemet. Ezt eddig miért nem vettem észre? Pár perc néma hatásszünet jön, majd hangosan, sikítozva a nyakába vetem magam.*
- Jézus, csak nem én lettem a tulajdonos? *nézek szemeibe.*
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Istálló és lovarda - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 10 EmptySzomb. Nov. 23 2013, 15:14

*Végig magában füstölög. Halványan mosolyogva figyelem.*
-Nyugi semmi baja. Jobban van mint valaha.*mondom neki. Figyelem ahogy odasétál hozzá és meglepetten figyeli hogy ő a tulajdonos. Mikor rám néz csak bólintok.*
Igen senki másé csak a tiéd. Újra megpatkolták és mikor néhány napra eltűntem azért volt mert új szerszámokat csináltunk otthon a nagyapámmal. *mondom neki a falnak támaszkodva. Örülök hogy ha boldog. Csak ezért csináltam.*
-Azt mondtad hogy olyan lovat akarsz mint Aldoro, de nincs még egy olyan mint ő tehát nem maradt más mint magát Aldorot megszerezni.*mondom halkan. Figyelve a reakcióját.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 10 EmptySzomb. Nov. 23 2013, 16:07

*Kinyitom a zacskót, hogy az etetőjébe öntsem a répát, de Aldoro követelőző és rögtön bedugja a fejét, hogy kihorgássza a finom falatokat. Nevetve simítok végig az orrnyergén, majd kiöntöm neki a maradék répakarikákat. Az átlátszó zacsit a zsebembe tuszkolom, ezután Ion felé fordulok.*
- Komolyan? *kérdezem tágra nyílt szemekkel. Tovább hallgatom a történetet, a szemem már két hatalmas pamutgombolyagra emlékeztethetné őt, vagy bárkit, aki csak rám néz.*
- Nyíí, menjünk lovagolniii! *rángatom ismét, remélem figyelt a szó ragozásra. Nem akartam egyedül nekilendülni.*
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Istálló és lovarda - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 10 EmptySzomb. Nov. 23 2013, 16:23

-Igen. Csak a tiéd. *mondom mosolyogva. Majd elkezd újra rángatni.*
-Rendben. Nyergeljünk aztán indulás.*mondom ahogy az Aldoro melletti bokszhoz lépve kivezetem Vihart. A nagytestű sárga mén ma is elemében van. Hegyezi a füleit és mindenre élénken reagál. Ahogy kikötöm le nem veszi a semét Aldror és Cera párosáról. Nem beszélve Agyarról aki vidáman várja hogy kimenjünk végre. *
-Örülsz? Hogy a tied Aldoro?*kérdezem tőle.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 10 EmptySzomb. Nov. 23 2013, 16:41

- Ez-ez remeeek! *sipítom, miközben szorosan átölelem* - Akkor szedelőzködök *engedem el hirtelen, ezután kivezetem őt. A szőre ragyogóan tiszta, le sem kell előtte csutakolnom. Rögtön rárakom a nyeregalátétet, a nyerget, végül finoman meghúzom a hevedert és a felnyergelt állatot indulásra készen kiterelgetem az istálló elé. Magamon érzek egy szempárt, s mikor oldalra pillantok, szembetalálkozok Ion lováéval. Fejcsóválva figyelem őket, ahogy kilépünk a fedél alól a szabadba.*
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Istálló és lovarda - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 10 EmptySzomb. Nov. 23 2013, 16:55

*Nagyon boldog aminek örülök. Fölszerszámozom Vihart amit nem könnyít meg az ugra bugrával majd kimegyünk az istállóból. Miután meghúzó a hevedert felülök és megvárom még Cera is felül.*
-Nos merre menjünk?*kérdezem ahogy szorosan tartom a kantárt. Még nem akarom neki ereszteni lovamat amúgy is sötét van. Mikor füttyentek Agyar is kijön és izgatottan már-már remegve várja hogy elinduljunk.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 10 EmptySzomb. Nov. 23 2013, 17:30

*Kint felülök a lóra, majd Ionra nézek.*
- Menjünk mondjuk arra! *mutatok egy erdő fele, majd a csaholó kutyára pillantok, aki láthatólag majd' kicsattan az örömtől. Egyelőre úgy érzem, minden tökéletes. Barna hajú lotyó, fél-vámpiri... Nem hinném, hogy a közelben lennének, így még  jobban érzem magam. Egy rövid időre megfeledkezhetek róluk és átadhatom magam az Aldoro nyergében töltött pici örömnek.*
Vissza az elejére Go down
Főmesélő
Mesélő
Mesélő
Főmesélő


Hozzászólások száma : 145
Hely: : Sehol és mindenhol
Regisztráció : 2008. Aug. 05.

Istálló és lovarda - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 10 EmptySzomb. Nov. 23 2013, 22:02

//Gyerekek! Ezt a játékot egészen Dim megérkezéséig törlöm. Dimitrie, utoljára mondom el, NINCSENEK vámpír tulajdonságaid! Ugyanolyan tizenéves kölyök vagy, mint az emberek, se szagokat nem érzel, se világító szemed sincs, se szemfogad, se semmid, 20-25 évesen változnak át a vámpírok, addig pont olyanok, sőt, akár még gyengébbek is, mint az emberek! Már sokadjára szólítalak emiatt meg, ha még egyszer meglátom, hogy rosszul használod a fajod tulajdonságait, elveszem tőled és sima ember leszel.
A játékot tudjátok folytatni az utolsó megmaradt hsztől.//
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 10 EmptyPént. Nov. 29 2013, 20:15

*Alexa és a mésik lány a lovardához érnek.*Belépnek az istállóba.A lányt oda vezeti Ámor bokszához.*
-Ő itt Ámor.Az én kis pacikám.Gyere köves megmutatom a te lovadat.
*Alexa a lányt oda vezeti egy tarka kancához.*
-Ő itt Condor.Nagyon jó tanuló ló.Meg bÍzható.Ő nem fog ledobni.
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Istálló és lovarda - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 10 EmptyPént. Nov. 29 2013, 20:22

*Egy kis bizsergés fog át ahogy a lovat megsimogatom. Igen jámbor ,szép ló.
-Jó rendben.-mondom miközben Condor fölnyerít.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 10 EmptyPént. Nov. 29 2013, 20:35

*Rajtuk fogok lógni x ideig. Amint lelécelni készülnek, mint árnyék, követem őket. Lehet tudnak róla és nem zavarja őket, de az is megeshet, hogy fogalmuk sincs erről. Nem tudom melyik verzió van érvényben, ám nem is kell ahhoz, hogy újabb mókát találjak. Szórakoztatásomra a lovardában kötünk ki. Hehe, jobb helyet nem is választhattak volna. A bérbokszok közt jártam, mikor megpillantottam a már jól ismert fekete lovat. Egy gyönyörű, erőteljes mén volt. Izmos, kitartó és most, hogy az az őrült ló már nincs itt, nyugodtabb. Gyengéden végigsimítok homlokán, ezután végigcsúsztatom kezem rajta, egészen az orrlyukaiig.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Istálló és lovarda - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 10 EmptyPént. Nov. 29 2013, 20:51

*Miután Alexa föl ült a lóra én is megpróbálkozok-bár bevallom nem nagyon megy-de végül. Lassan haladunk ki az istállóból elöl Alexa után én. Alexa ismerheti jól Ámort, ugyanis nem kellett vacakolni vele hipp-hopp már kint is vannak.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 10 EmptyPént. Nov. 29 2013, 20:56

-Álj meg.Száljunk le.Mert futó szérazni szeretnélek egy kicsit futó szárazni a fedeles lovardába.
*Nagyon meglepődik mikor meglátja a szajha árnyékát.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Istálló és lovarda - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 10 EmptyPént. Nov. 29 2013, 21:01

-Tessék?
*Nem értem mit akar Alexa. Lassan leszállok a lóho majd alexához sietek aki közben az istálóban körülnéz.*
-Mi az?
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 10 EmptyPént. Nov. 29 2013, 21:03

*Kivezetem az istálló elé az állatot, ezután felszállok rá és kihúzom magam a nyeregben. Ez is azon kevés alkalmak közé tartozik, amikben a futószárazás meg bizalomépítés után a hátán tudhatom magam. Tényleg nem kellett a cafka "titka", így is rájöttem mi kell ahhoz, hogy összhangba kerüljek az állattal.*
- Remélem nem hittétek azt, hogy megszabadultok tőlem! *egyik ujjamat az ajkamra teszem, fejem enyhén lehorgasztom, nagy, ártatlan szemekkel meredek mindkettejükre* - Még hosszú ideig kísérteni foglak titeket.
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Istálló és lovarda - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 10 EmptyPént. Nov. 29 2013, 21:08

*Hát persze. Sejthettem volna. Cerasela egy szép,fekete lovon néz ránk diadalmasan. Legalább ő örül. De hogy ennek minek volt értelme hogy követ minket? Nem tudom. Alexára nézek majd nagy ívben elmegyek Cersasela mellett.
-Gyere menjünk!-mondom Alexának miközben vissza vezetem a lovat,Conradot a boxába.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 10 EmptyPént. Nov. 29 2013, 21:09

-Ne állj meg,nem kell meni.
*Alexa tesz egy hirtelen mozdulatot szándékosan és Aledoró megijed.A logyó lerepül a hátáról és Aédoró oda megy hozá.*
-Na mivan nem tudod meg üllni szerencsétlen lovat?
*Ez után Yvanne felé fordúl.*
-Na akkor fogd meg a kantárt és kövess.
*Oda  értek a fedet lovardához.Bevezeték a lovakat.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Istálló és lovarda - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 10 EmptyPént. Nov. 29 2013, 21:14

* Alexa örül, amiért Cerasele a földön landolt. Miután bevezetjük a lovainkat a boxokba kifelé tartunk.
-Jól ráiesztettél Aledóra.-sugom Alexának.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 10 EmptyPént. Nov. 29 2013, 21:16

//nem a box-ba mentünk.Hanem a fedet lovardába.//
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Istálló és lovarda - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 10 EmptyPént. Nov. 29 2013, 21:20

/jó na bocs.tessék átirom/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Istálló és lovarda - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 10 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Istálló és lovarda
Vissza az elejére 
10 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Udvar-
Ugrás: