Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Vote_lcapKastély felé vezető ösvény - Page 5 Voting_barKastély felé vezető ösvény - Page 5 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Vote_lcapKastély felé vezető ösvény - Page 5 Voting_barKastély felé vezető ösvény - Page 5 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Vote_lcapKastély felé vezető ösvény - Page 5 Voting_barKastély felé vezető ösvény - Page 5 Vote_rcap 
Tara Black
Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Vote_lcapKastély felé vezető ösvény - Page 5 Voting_barKastély felé vezető ösvény - Page 5 Vote_rcap 
Lucius Marga
Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Vote_lcapKastély felé vezető ösvény - Page 5 Voting_barKastély felé vezető ösvény - Page 5 Vote_rcap 
David Rowle
Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Vote_lcapKastély felé vezető ösvény - Page 5 Voting_barKastély felé vezető ösvény - Page 5 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Vote_lcapKastély felé vezető ösvény - Page 5 Voting_barKastély felé vezető ösvény - Page 5 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Vote_lcapKastély felé vezető ösvény - Page 5 Voting_barKastély felé vezető ösvény - Page 5 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Vote_lcapKastély felé vezető ösvény - Page 5 Voting_barKastély felé vezető ösvény - Page 5 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Vote_lcapKastély felé vezető ösvény - Page 5 Voting_barKastély felé vezető ösvény - Page 5 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Kastély felé vezető ösvény

Go down 
+32
Victor Alecu
Steven Blackfield
Cerasela Aries
Analisa Carp
Rufus Hoult
Tara Black
Marius Ermindescu
Noel Wyard
Rebecca Mary Watson
Dévajvári Nóra Dela
Avram Thadziev
Tsicsói Hargita
Angela Bahneanu
Casian Dobaru
Cristian Badrick
Péterfy C. Soma
Darius Serban
Teofana Enescu
Sevastian Porge
Cerasela Dâba
Lucius Marga
Darius Druett
Niclaus J. Morgan
Caterina Coxton
Hámorszky Honoráta
Jenny Miles
Bálint C. Corina
Susana Enescu
Jonathan Coxton
Fekete Béla Benjamin
Kerekes Andor
David Rowle
36 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Analisa Carp
Házvezető
Lupiatto
HázvezetőLupiatto
Analisa Carp


Hozzászólások száma : 96
Kor : 43
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 5 EmptyKedd Szept. 24 2013, 22:20

- Az nem rossz. Na és akkor melyik fajtából? Nem igazán találkoztam negyedvérű vámpírral, annyira sok ismeretem nincs is róluk, nem mindennap fut össze velük az ember ugyebár.
*Mosolyog rá kedvesen a nőre, ahogy elérik a kastély bejáratát.*
- Addig jó, amíg gondtalanul tudják élvezni az életet, nekünk pedig az a dolgunk, hogy ezt minél tovább az iskolán belül megtehessék. Hm, lehet érdemes lenne egy-egy ilyen tanulócsoportot összetoborozni, nem feltétlenül házon belül, hanem hogy a két ház együttműködése szorosabbá váljon, a segítőkész és jó tanulók segíthetnék őket. Persze nem kötelezően, csak akik igénybe vennék ezt.
*Gondolkodik el kicsit.*
- Értem. Na és mondd csak, milyen itt a környék? Vannak helyek, amiket érdemes meglátogatni a szabadidőben?
Vissza az elejére Go down
Teofana Enescu
Házvezető
Panagan
HázvezetőPanagan
Teofana Enescu


Hozzászólások száma : 422
Kor : 154
Hely: : Coxton Kastély
Regisztráció : 2008. Jul. 14.

Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 5 EmptyKedd Szept. 24 2013, 22:33

-Hát a negyedvér vámpíroknál már eléggé kétesélyes a dolog. Eleve az sem biztos, hogy megtörténik az átváltozás. Ha meg mégis megtörténik, vannak vámpírok, akik azután is ki tudnak lépni a napfényre különösebb égési sérülések nélkül. Én ezen szerencsések közé tartozom.*Mosolyodik el. Ó, munkájának köszönhetően órákig tudna még erről a témáról beszélni, de most nem fogja ezzel untatni kollégáját, tudja, hogy hosszú út van mögötte, ráadásul lesz még épp elég idejük ezen témák kibeszélésére is.*
-Ez igazán jó ötletnek hangzik! valamelyik nap meg is beszélhetnénk egy-egy csésze tea társaságában!*Jegyzi meg mosolyogva.*
-Ó, hát erről valószínúleg Béla tudna neked jobban mesélni, de azért egy-két nevezetességet én is tudok mondani. Rögtön itt a környék, a Gyimesek. Gyönyörű táj. Aztán a Csíki medence, Csíkszeredában a Mikó vár, a Márton Áron Gimnázium, Csíksomlyón a Kegytemplom, a Barátok feredője, aztán Tusnádfürdő közelében a Szent Anna tó, Gyergyó irányában a Békás szoros és a Gyilkos tó. Szóval vannak, szép számmal.*Így hirtelen csak ennyi jutott eszébe, de biztos benne, hogy amint lefekszik aludni, még több nevezetesség beugrik majd, hisz így szokott ez lenni.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Analisa Carp
Házvezető
Lupiatto
HázvezetőLupiatto
Analisa Carp


Hozzászólások száma : 96
Kor : 43
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 5 EmptyKedd Szept. 24 2013, 22:38

- Na igen, szerencsére így alakult nálad, bár nem tudom, hogy te milyen típus vagy, aki szereti a napfényt vagy inkább a hűvöset, de minden embernek szüksége van a melegre, így ettől nem fosztott meg a léted. Mit szólnál ahhoz, hogy ha majd valamelyik nap bagolyfordultával megbeszélnénk a teázás időpontját?
*Kérdezi lágyan mosolyogva, majd végighallgatja a nevezetességeket mosolyogva.*
- Elék sok van itt a környéken, ahogy hallom, amit érdemes végignézni, én nem innen származom, az ország másik végéről, így jó, hogy ha tudok felfedezőtúrákat is tenni itt.
*Mosolyog, majd bemennek a kastélyba, a szobájához érve elköszön kolléganőjétől, majd letéve a bőröndjét pár dolgot kipakolva lefekvéshez készülődik, a vonatúttól kimerülten.*
Vissza az elejére Go down
Teofana Enescu
Házvezető
Panagan
HázvezetőPanagan
Teofana Enescu


Hozzászólások száma : 422
Kor : 154
Hely: : Coxton Kastély
Regisztráció : 2008. Jul. 14.

Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 5 EmptyKedd Szept. 24 2013, 22:48

-Ne feledd, nem vagyok ember.*Kacsint huncutkásan a nőre. Soha nem is szeretett volna más lenni, mint ami. Ő már így született, vámpírnak, el sem tudja képzelni, ilyen lehet azoknak, kik emberként kezdik létüket, aztán valamely eltébolyult vámpír, Újhold idején átváltoztatja.*
-Erre fele inkább hollókat használunk, de egyre megy.*Jegyzi meg. Időközben megérkeznek az ajtóhoz, ahol előre engedi a nőt. Elkíséri a szobája ajtajáig, majd elköszön a kolléganőtől és folytatja útját saját szobájáig, ahol, rövid tevékenykedés után aztán végül álomra hajtja a fejét.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 5 EmptyPént. Szept. 27 2013, 19:36

//Bocs a lassúságért, de cserébe egy hosszabb regény jön. Razz//

*Az ösvényen sétálgatok, kezemben a narancssárga Gibson. Hosszú ideje vagyok már kint hogy kitisztítsam a fejem. Az elmúlt napokban sok minden gyűlt fel bennem. Régi hátasom emléke akihez úgy kötődtem, a normális család hiánya... Chh, még hogy normális? Létezik olyan? Számomra idegen ez a fogalom épp annyira, mint amennyire én lettem anyám szemébe egy idő után, mert hát tudomására jutott a stílusváltásom egy igen csak rossz hangvételű levél alapján és emiatt csak még inkább berágott rám. Ezt a levelet már rég kapta, válasz csak tegnap érkezett rá, ami meglepett. Soha nem néztem ki belőle, hogy hajlandó lenne visszaválaszolni. Ma nyitottam csak ki a borítékot amit az a vén, őrült bagoly hozott - aki amúgy örül még ha él - és... Mindennek lehordott az a némber! Azt is letagadta, hogy a lánya vagyok!!! Idegesen belerúgok a földbe, mire felverem a port. Köhögve legyezgetem a levegőt hogy végre levegőhöz is jussak, s amint meglátok egy padot, rávetem magam, mint egy fáradt utazó aki kb. egy hete járja a vidéket, megállás nélkül. Szomorúan pendítem meg a gitárhúrokat, majd kezdek el játszani egy szomorú dalt, miközben kékes tekintetem az égre emelem.*
Vissza az elejére Go down
Analisa Carp
Házvezető
Lupiatto
HázvezetőLupiatto
Analisa Carp


Hozzászólások száma : 96
Kor : 43
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 5 EmptyPént. Szept. 27 2013, 19:49

//Semmi gond, viszont lehet, hogy én leszek rövidebb most, de igyekszem. Smile//

*Sikerült berendezkednie az alatt a pár nap alatt, amióta itt van. Az első óráját még nem tartotta meg, a jövő hétre tervezi, hogy addig is körbejárhassa egy kicsit a vidéket, na meg a kastélyban se tévedjen el, hiszen ő gyerekként nem itt töltötte az éveit. Estefelé közeledvén dönt úgy, hogy kiszellőzteti a fejét, az óráit rakja össze minden évfolyamnak, na meg a rúnáknak szenteli az idejét, így már majdhogynem az evésen kívül nem mozdult ki a szobájából mostanában. Ki is ér a kastélyból, majd találomra elindul egy ösvényen, mikor meghallva a zeneszót megtorpan. Kíváncsian követi a dallamot, és elindul a pad felé, ahol egy fiatal lánykát pillant meg. Csak akkor zavarja meg, mikor pillanatnyi szünetet tart a zenélésben, és akkor megy közelebb hozzá.*
- Szép jó estét. Nagyon sézpen játszol.
*Mosolyog a lánykára, szokásos ékszerei halványan csillognak a rúnáktól a sötétben.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 5 EmptyPént. Szept. 27 2013, 20:40

*Hirtelen felkapom a fejem egy idegen hangjára. Szünetet tartok a zenében, hogy kicsit a gondolataimba vesszek, ekkor ráz fel Ő. Az illető egy nő, nem ismerem, minden esetre kicsit elhúzom a szám. Nem gondoltam volna, hogy a dal embereket vonzhat be még ilyenkor is, társaságra nem vágyom, most végképp nem, de már édes mindegy. Rémes a hangulatom, ha tehetném, kitépnék egy fát gyökerestül, azonban én nem vagyok szuperhős, hogy földöntúli erővel bírjak.*
- Szia, kössz. Ki vagy? *kérdezem cseppet sem barátságosan.*
Vissza az elejére Go down
Analisa Carp
Házvezető
Lupiatto
HázvezetőLupiatto
Analisa Carp


Hozzászólások száma : 96
Kor : 43
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 5 EmptyPént. Szept. 27 2013, 20:47

*Cseppet sem veszi magára a lányka neveletlen hangját, ehhez már hozzászokott, hogy vannak ilyen gyerekek, ilyenkor ő előveszi a szigorúbb énjét, pedig általában mindenkihez lágyan, barátságosan közelít, de ilyen esetben ő sem áll máshogy az adott emberhez.*
- Analisa Carp vagyok, éppenséggel az új házvezetőd.
*Mutat rá a lány Lupiattos kitűzőjére, hangja szigorúbban cseng, mint előtte.*
- Na és te?
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 5 EmptyPént. Szept. 27 2013, 20:57

*Egy vállrándítással reagálok először. Leesik, hogy Ő az egyik lényegesebb személy, hangjában pedig megérzem a szigort, de nem izgat túlságosan. Jó magam a szigorú tanárokat szoktam meg, akik ha akartak sem tudtak fegyelmezni. Reménytelen eset vagyok, sokan vetették már a képembe. És ha tényleg az vagyok? Nem érdekel ha valaki rosszat vagy épp jót gondol rólam, mindegy az is hogyan állnak hozzám. Már megszoktam, hogy a legtöbb ember épp emiatt elkerül.*
- Cerasela Aries *mutatkozom be szikrákat szóró pillantással. Ha jó a füle, a tanári kartól állítólag már kaphatott pár hírt felőlem, esetleg olyanokat hogy vigyázzon, mert a suliba nemrég egy igazi bajkeverő tette be a lábát, akiről nem is gondolnák, mire képes. Persze a sulit nem gyújtanám fel meg ilyenek, de tartogatok egy néhány meglepit.*
Vissza az elejére Go down
Analisa Carp
Házvezető
Lupiatto
HázvezetőLupiatto
Analisa Carp


Hozzászólások száma : 96
Kor : 43
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 5 EmptyPént. Szept. 27 2013, 21:04

*Majd kiderül, milyen a lány az órákon, bár ahhoz fiatalnak látszik, hogy felvegye a rúnaismeretet, de ki fog derülne minden, amint egy kicsit jobban is megismeri. Még nem hallott a lányról névügyileg sem, de úgyis kifaggatja majd mindenkiről a prefektusát, és akkor kiderül minden, no meg persze a tanáriban is lesz pár jó beszélgetés a diákokról, ahogy ez megszokás.*
- Örülök a találkozásnak. Hanyadéves vagy?
*Kérdezi már egy picit lágyabb hangon, de nem sokkal vesz vissza, ő is tudja, hol a határ, és nem éppen az országhatárra gondol most.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 5 EmptyPént. Szept. 27 2013, 21:12

- Vagy 800 éve idejárok, szóval igazán jó kérdés! *grimaszolok szélesen, majd egy pillanatra - tényleg csak ennyire - a rúnákkal díszített ékszereit nézem. Oh a rúnák! Odavagyok a csillagászatért és a Rúnaismeretet is, főleg ha az órákon akció is van, nem csak punnyadunk és elmélettel zsibbasztanak a tanárok. A sok monológ lassan a fülemen ömlik ki sugárban, mint a víz egy elfuserált rajzfilmkarakteréből. Ami a nő személyiségét illeti, valahol még messze a bizalmi körömön kívül áll. Még jó ideig nem lesz része "kedves" és "lágy" szavakban, ha velem óhajt cseverészni, én ugyanis alapból nem vagyok barátkozós típus, ez a dolog meg.. Kicsit nehezebben megy, mint gondoltam. Annyi baj legyen!*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 5 EmptyHétf. Nov. 25 2013, 20:12

*Egy rövid, esti vadászatból sétálok visszafelé. Párnapja nem találkoztam Taraval, amire nyomós indokom volt. Egy-két személyes dolgot el kellett intéznem, továbbá a padláson talált könyvbe írtam pár bejegyzést. A harcunk Dimmel még nem zajlott le, de remélem nem marad így sokáig. Már várom, hogy végre összemérjük az erőnket, rendesen.
Egyelőre viszont csak nagyot sóhajtok, s a földet bámulva szürkés szemeimmel haladok tovább, majd végül leülök egy padra és a tájat fürkészem.*


A hozzászólást Steven Blackfield összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 25 2013, 20:41-kor.
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 5 EmptyHétf. Nov. 25 2013, 20:30

*Lehajtott fejjel baktatok az ösvényen. Mióta Stevvel nem találkoztam nem vagyok valami vidám. Nem igazán találom a helyem nélküle. Nagyot sóhajtva nézek fel a szinte teljesen kopasz fákra. A felhőkkel borított sötét eget figyelem mikor megpillantom a legelső hópelyhet. Követem az útját és egy ismerős alakot látok meg az egyik padon. Hirtelen minden bajt és gondot elfelejtek, és oda rohanok hozzá. *
-Végre újra itt vagy.*mondom halkan ahogy nyakába vetem magam. Nagyon boldog vagyok közelségétól. Nem érdekel hogy egyre jobban esik a hó. Továbbra is őt ölelgetem.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 5 EmptyHétf. Nov. 25 2013, 20:44

*Összevonom szemöldököm. Valami hideg esik az orromra, egy hópehely. Mikor felnézek, szemöldökeim nyomban homlokomig szöknek. Nem örülök ennek, mert azzal szembesít, hogy hamarosan eljön a tél, ami amúgy a nyakunkon van.*
- Sziaaaa! *szólalok meg hirtelen, Tara felé fordulva. Pár perce bukkant fel, őszintén örülök, hogy újra látjuk egymást. Szorosan viszonozom az ölelést, majd megpuszilom a feje búbját.*
- Hogy vagy? *kérdezem kedvesen.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 5 EmptyHétf. Nov. 25 2013, 20:52

*Elkezd esni a hó és megpillantom Stevent. Azonnal oda rohanok és átölelem.*
Rosszul! Egy szó nélkül eltűntél. Te hogy éreznéd magad? *kérdezem kicsit duzzogva. De hamar megnyugszom.*
-Hol voltál? Történt valami?*kérdezem tőle ahogy le ülök mellé.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 5 EmptyHétf. Nov. 25 2013, 21:05

- Rosszul, de ha újra látnám akit szeretek, nem duzzognék *válaszolom, ezután kedvesen megcsókolom és inkább az ölembe húzom. Nem lenne jó, ha a hideg padon ülve felfázna. Én nem tudnék - legalább is remélem -, ő viszont biztosan. Kár, hogy nincs jó idő.*
- Néhány napra elutaztam egy faluba, hogy találkozzak néhány régi ismerősömmel. Velük rendeztem le néhány dolgot, továbbá helyre raktam magamban néhány dolgot, így minden rendben *vigyorodom el* - Amúgy ugyanezt én is kérdezhetném tőled, Pöttöm! Most még vékonyabb vagy egyébként.

/Fagy//
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 5 EmptyKedd Nov. 26 2013, 19:16

-Sajnálom csak aggódtam. Nem tudtam hova tűntél.*mondom ahogy az ölébe húz. Hozzá bújok és figyelem a hulló havat. *
-Meg kérdezhetem kikkel találkoztál és mit intéztél el?*kérdezem kíváncsian. Kíváncsi vagyok mert féltem.*
-Nem igazán volt étvágyam. *válaszolom halkan. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 5 EmptyKedd Nov. 26 2013, 22:41

- Most már nincs semmi baj! *simítok végig karján, majd leveszem a pulóverem és betakarom vele.*
- Maradjunk abban, hogy ismerősökkel. Pár napja levelet küldött egy régebbi ellenségem, akivel eléggé összevesztünk... A fejemet akarta, csak hívtam segítséget, most pedig biztos, hogy nem csak a pálcáját kobozták el huzamosabb időre *válaszolom* - Az bizony nem jó! A végén teljesen eltűnsz *Rosszallóan rápillantok, a fejemet ingatva.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 5 EmptySzer. Nov. 27 2013, 16:23

//Olvad//
*Kicsit idegesít hogy hogy nem mondja el mi történt de bele kell nyugodnom.*
-Nem fogok eltűnni. Nyugi. *mondod hallkan. Tudom hogy aggódik. De én is csak miatta aggódom. És a túl aggódás miatt nem volt étvágyam.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 5 EmptySzer. Nov. 27 2013, 16:35

*Tudom, hogy csak aggódik értem és ez nagyon jól esik. A lelkem bizseregni kezd, a szívemet pedig kellemes meleg lepi el. Feljebb húzom rajta a pulcsimat, majd kicsivel jobban magamhoz szorítom.*
- Remélem! *suttogom fülébe, ezután gyengéden megcsókolom* - Egyébként mi újság? Történt valami, amíg nem voltam?
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 5 EmptySzer. Nov. 27 2013, 16:52

*Mikor föjebb húzza rajtam a pulcsit közelebb húzódom hozzá. Lágyan viszonzom csókját majd a hulló pelyheket figyelem.*
-Szerencsére semmi nem történt. Dim vigyázott rám. Alig hagyta hogy bármit is csináljak miután beteg lettem*mondom hallkan.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 5 EmptySzer. Nov. 27 2013, 17:52

*A hópelyhek szép látványt nyújtottak, bár reméltem, nem maradnak meg sokáig. Nem szerettem sosem azt, ami utána maradt. A barna, lucskos földet, a hatalmas sártócsákat. Maga az évszak sem tartozik a kedvenceim közé - örülök is, amíg ősz van. Ezt sem szeretem, de jobb mint a következő rémálom -, viszont maga az apró pontokban játszadozó fehérség aranyos.*
- Azt bizony jól tette! Amúgy mi volt pontosabban a bajod?
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 5 EmptySzer. Nov. 27 2013, 18:01

-Tüdőgyulladás. Kicsit legyengített de már jól vagyok. *mondom halkan. Kényelmesen ülök de egyre jobban fázom. Hiába Stev pulóvere egyre jobban fázom.*
-Nem megyünk inkább be? Kezdek fázni. *kérdezem tőle. Szép a hó meg minden de nem szeretem a hideget. Jobb szeretem a tavaszt. Nincs se túl meleg se túl hideg. Pont jó. És a virágba borult fák még gymyörűbbé teszik a tájat.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 5 EmptySzer. Nov. 27 2013, 18:52

- Jéézus! *fogom a fejem* - Remélem tényleg jól vagy! Miért nem ezzel kezdted? *mondom hirtelen és magamban szitkozódva azonnal felállok, hogy aztán a gyorsaságomat kihasználva berohanjak vele a kastélyba, mire miattam újra megbetegszik. Valóban hiába a vastag pulóver, ha a hideg ezen is áthatol.*
- Pár pillanat és már bent is leszünk *mosolygok le rá.*
Vissza az elejére Go down
Victor Alecu
Első évfolyam
Victor Alecu


Hozzászólások száma : 31
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Nov. 30.

Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 5 EmptyVas. Dec. 01 2013, 20:57

*Kijöttem egy picit ide sétálni.Felfedezem a kastélyt és környékét.Hisz még új vagyok.És persze boldog.A tegnapi után meg pláne.Ahogy sétálok meglátok egy lányt.Oda sétálok hozzá.*
-Szia.*Köszönök neki.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kastély felé vezető ösvény
Vissza az elejére 
5 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Udvar-
Ugrás: