Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Vote_lcapKastély felé vezető ösvény - Page 6 Voting_barKastély felé vezető ösvény - Page 6 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Vote_lcapKastély felé vezető ösvény - Page 6 Voting_barKastély felé vezető ösvény - Page 6 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Vote_lcapKastély felé vezető ösvény - Page 6 Voting_barKastély felé vezető ösvény - Page 6 Vote_rcap 
Tara Black
Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Vote_lcapKastély felé vezető ösvény - Page 6 Voting_barKastély felé vezető ösvény - Page 6 Vote_rcap 
Lucius Marga
Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Vote_lcapKastély felé vezető ösvény - Page 6 Voting_barKastély felé vezető ösvény - Page 6 Vote_rcap 
David Rowle
Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Vote_lcapKastély felé vezető ösvény - Page 6 Voting_barKastély felé vezető ösvény - Page 6 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Vote_lcapKastély felé vezető ösvény - Page 6 Voting_barKastély felé vezető ösvény - Page 6 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Vote_lcapKastély felé vezető ösvény - Page 6 Voting_barKastély felé vezető ösvény - Page 6 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Vote_lcapKastély felé vezető ösvény - Page 6 Voting_barKastély felé vezető ösvény - Page 6 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Vote_lcapKastély felé vezető ösvény - Page 6 Voting_barKastély felé vezető ösvény - Page 6 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Kastély felé vezető ösvény

Go down 
+32
Victor Alecu
Steven Blackfield
Cerasela Aries
Analisa Carp
Rufus Hoult
Tara Black
Marius Ermindescu
Noel Wyard
Rebecca Mary Watson
Dévajvári Nóra Dela
Avram Thadziev
Tsicsói Hargita
Angela Bahneanu
Casian Dobaru
Cristian Badrick
Péterfy C. Soma
Darius Serban
Teofana Enescu
Sevastian Porge
Cerasela Dâba
Lucius Marga
Darius Druett
Niclaus J. Morgan
Caterina Coxton
Hámorszky Honoráta
Jenny Miles
Bálint C. Corina
Susana Enescu
Jonathan Coxton
Fekete Béla Benjamin
Kerekes Andor
David Rowle
36 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 6 EmptyVas. Dec. 01 2013, 21:00

*Egy fiú jön oda köszön nekem. Újonc? Biztosan.Igazából pont most nem vágytam társaságra,hisz olyan szép itt minden mégis vissza köszönök neki:
-Szia! Új vagy itt?-rá mosolygok majd invitálom hogy sétáljon velem.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 6 EmptyVas. Dec. 01 2013, 21:05

*Alexa ki jött futni.Úgy volt vele hogy inkább kint fut mint bent a négy fal között.Ahogy halad az úton meglátja Victort és Yvannet.Oda rohan hozzájuk és a fiú nyakába ugrik.*
-Sziasztok.*Köszön vidáman.*
-Mizus Yvanne?*Kérdi udvariasan.*
-És veled Victor? 
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Főmesélő
Mesélő
Mesélő
Főmesélő


Hozzászólások száma : 145
Hely: : Sehol és mindenhol
Regisztráció : 2008. Aug. 05.

Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 6 EmptyVas. Dec. 01 2013, 21:06

//Alexa, vágd méretre a képet, a mostaninak nem megfelelő a mérete! //
Vissza az elejére Go down
Victor Alecu
Első évfolyam
Victor Alecu


Hozzászólások száma : 31
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Nov. 30.

Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 6 EmptyVas. Dec. 01 2013, 21:09

-Igen még tegnap érkeztem.*Sétálok tovább a lánnyal.Mikor Alexa a nyakamba ugrik.*
-Szia.*Köszönök,aztán meg puszilom.*
-Jól és te?*Mondom miközben megfogom a kezét és sétálunk tovább.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 6 EmptyVas. Dec. 01 2013, 21:14

*Alexa érkezik hozzánk. Megpuszilja Victort,ami nekem picit fura mert nem tudtam hogy ennyire közel állnak egymáshoz.Úgy érzem magam mint a fölösleges harmadik...
-Jól vagyok én is köszi.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 6 EmptyVas. Dec. 01 2013, 21:19

-Mizus veled.*Kérdi Alexa a lánytól. *
-Milyen volt az óra?Le késtem.Sajnos.*Szánakozik el Alexa.Próbálja jobban bevoni a lányt is a beszélgetésbe nehogy 3 keréknek éreze magát.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 6 EmptyVas. Dec. 01 2013, 21:21

*-Nem voltam órán. Nem érdekel.Te Victor?-kérdezem a fiutól.*
Vissza az elejére Go down
Victor Alecu
Első évfolyam
Victor Alecu


Hozzászólások száma : 31
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Nov. 30.

Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 6 EmptyVas. Dec. 01 2013, 21:25

-Milyen óra?Ma volt?*Igyekszem innentől nem folyton dumálni.Mert  majd a csajokat nem hagyom majd dumálni.*
-Egyébként Victor vagyok.*Fordulok a lány felé.Amig a lánynak bemutatkoztam el engedtem Alexa kezét.De utána újra megfogom.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 6 EmptyVas. Dec. 01 2013, 21:28

*-Igen volt.Ugye?-nézek Alexa felé.
-Ja szia én Yvanne vagyok.-biccentek a fiúnak majd újra Alexára nézek.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 6 EmptyVas. Dec. 01 2013, 21:35

*Ahogy Victor bemutatkozot Yvanne-nak és újra megfoglya Alexa kezét.Alexa megrántja.Oda hajol a füléhez és ezt mondlya.*
-Ez ciki volt.
-Az volt.*Válaszol a lány nézésére.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 6 EmptyVas. Dec. 01 2013, 21:39

*Alexa oda suttog valamit Victor fülébe. Néma csöndbe sétálunk tovább egy darabig de aztán hirtelen a lányhoz fordulok.
-Alexa figyu nekem eszembe jutott hogy föl kell valamiért mennem a kastélyba,uszóval most megyek.-mondom és elköszönök tőlük. Aztán futó lépésekkel indulok a kastély felé.*
Vissza az elejére Go down
Victor Alecu
Első évfolyam
Victor Alecu


Hozzászólások száma : 31
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Nov. 30.

Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 6 EmptyVas. Dec. 01 2013, 21:40

*~Na jó!Én ezt a lányos össze nézést nem értem.~Mikor vissza jövök Alexa mellé megrántja a kezem.*
-Jól van na.*Súgom vissza a fülébe.Mikor a lány vissza válaszol rá nézek Alexára a nem is ciki nézésemmel.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 6 EmptyVas. Dec. 01 2013, 21:42

-Okés.De szivesen várunk vissza.*Alexa nem érti miért megy el a lány.De ők azért még a szerelmével sétálnak tovább*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Victor Alecu
Első évfolyam
Victor Alecu


Hozzászólások száma : 31
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Nov. 30.

Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 6 EmptyVas. Dec. 01 2013, 22:03

*Ahogy elment Yvanne mi még ott egy kicsit beszélgetünk.Aztán egy csokot nyomtam az ajkára és elköszöntem.*
-Mennem kell szia.*Köszönök és elmegyek.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 6 EmptyHétf. Dec. 23 2013, 19:42

*Az egyik kanyargós ösvényen sétálok. Kezem zsebre vágva, fejemet lehorgasztva tartom, és a földet vizslatom. Utász bakancsommal bele-belerúgok a száraz, színes falevelekbe, majd sóhajtozva felnézek az égre, kifújva magamból a levegőt.* ~Mintha még ősz lenne! Az időjárás néha csalóka, és érdekes álomképekbe terel, ha nem figyelünk eléggé... Például azért, mert az az igazság, lassan tél közepe. Viszont elég lassan mendegél. Bármennyire is rossz ezt mondani, sosem nőtt a szívemhez ez az évszak, s soha nem is fog.~
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 6 EmptyHétf. Dec. 23 2013, 19:47

*Alexa szomorúan sétál az egyik kicsi ösvényen.Szinte sír de még tartja magát.Nagyokat sóhajt miközben lassan lépked.Hirtelen egy szellő fújt.Alexa felnéz és egy fiút lát.Majdnem neki ment így bocsánatot kért.*
-Jaj!Bocsánat.
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 6 EmptyHétf. Dec. 23 2013, 19:59

//Próbálj kiegyezni egy igeidő között. Akkor javaslom a kettő keverését, ha már jól megy az egyik, illetve az írás. Amíg ez nincs meg, addig vagy csak múltban írj - mert abban is lehet -, vagy csak jelenben, az pedig, hogy én csak az utóbbiban írok, ne zavarjon be. Ha az jobb, tégy úgy, mintha a múltban történt volna, de sose keverd össze a kettőt ténylegesen.
 Ezt a stílust tartsd meg és javítsd, mert ezzel a hozzászólással kezdtél ráhangolódni igazán a szerepre, és ahogy játszol, ez csiszolódni fog, végül pedig rátalálsz majd a sajátodra.//

*Feltámad egy gyenge szellő. A hajam rögtön százfelé repül, ahogy belekap. Ujjaimmal hátrafogok egy tincset a fülemnél, majd lepillantok, amikor is ütődést érzek a mellkasomon. Egy nálam alacsonyabb ember alakja rajzolódik ki, nekem jött, amikor nem figyeltem, de biztos vagyok benne, hogy nem volt szándékos, így csak egy halvány mosollyal nyugtázom a szavát.*
- Ugyan, bárkivel előfordul! *vonok vállat* - Egyébként ki vagy?
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 6 EmptyHétf. Dec. 23 2013, 20:07

//Rendben ezt megfogadom.//


*Alexa-ra mosolyog az a fiú akinek neki ment.*
-Tényleg bocsi nem akartam.*Mondja már piros szemekkel.*
-Engem Pistol Alexa-nak hívnak.*Mondja nyugadtan.Tudja ha valaki le akarta volna ordítani a fejét akkor márt rég megtette volna.*
-És téged hogy hívnak?*Mondta de mire kimondta eszébe jutott valami.*
-Bocs hogy megkérdem de te nem a Lupiatto házba vagy?
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 6 EmptyHétf. Dec. 23 2013, 20:22

//"Mondta, de mire kimondta eszébe jutott valami." <--- Ez a sor még hibádzik, amúgy már nagyon jó! Very HappyÍgy jó a hozzászólás stílusa amúgy. A vége csak azért hibás, mert ott csak múlt idő van és abban a módban, ahogy te írsz, kicsit úgy hat, mintha valójában össze-vissza írnák.
De amúgy szerintem fejlődsz.
  Ha tudni akarod hogy értem, csak olvasd vissza, amit írtál és akkor rögtön leesik, amennyiben szemfüles vagy. Utólagosan viszont már ne javíts és rendben. Very Happy//

- Nem haragszom *jelentem ki higgadtan. Leesik, hogy egy lánnyal van dolgom, akinek könny csillan szemében.* ~Csak ne.. sírt?~ *Összevonom szemöldökeim, ahogy őt nézem.*
- Deeee bizony! Solomon Ahalanei vagyok a Lupiatto házból *mosolyodom el* - Egyébként mi a baj? *teszem hozzá halkan, és remélem, nem veszi személyeskedésnek. Nem akarom beleütni az orrom olyanba, ami nem rám tartozik, csak ha netán bántotta valaki, vagy bántja valami, szívesen meghallgatom. Nem vagyok olyan jó, mint a suli pszichológusa, de talán tudok tenni azért, hogy ne lássam olyan szomorúnak.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 6 EmptyHétf. Dec. 23 2013, 20:29

*Mosolyodik el Alexa.*
-Mmm semmi csak még egy kicsit lelki beteg vagyok.*Mondja majd bocsánat kérően néz a fiúra.*
-Jaj!Te ott nem valamilyen ház vezető vagy?Mert akkor a...*Már nem tudta tovább mondani.Nyelt egy nagyot.*
-Egy fiú miatt kérek bocsánatot.Mert ott aludt nálam.Egy ideig.
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 6 EmptyHétf. Dec. 23 2013, 20:39

- Miért, mi történt? *érdeklődöm kíváncsian, de nem erőszakosan. Ha úgy ítéli meg, hogy nem akarja, vagy nem tudná elmondani, akkor nem kell megtennie. Viszont ha ellenkezőleg dönt, akkor jobb, ha kiadja magából, ami szorítja a szívét, mert megkönnyebbülhet.*
- Az a fiú Panaganos volt ezek szerint, igazam van? *kérdezem karba tett kézzel* - Eeh, Prefektus vagyok, nem házvezető, és annyi biztos, hogy nem lett volna szabad ott lennie. Mindenkinek a saját tornyában kell tartózkodnia, keveredés nincs, kivéve a közös társalgót/klubhelyiséget.
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 6 EmptyHétf. Dec. 23 2013, 20:43

-Ne haragudj de nem tudom elmondani.*Mondom.*
-Elnézést.Csak még ő ott nem kapott szobát.És az albérletét lemondta mert nem tudta fizetni.*Mondja Alexa megbánó arcal.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 6 EmptyHétf. Dec. 23 2013, 20:55

//Most hogy jobban figyeltél, most tökéletes az igeidő. =)//

- Rendben, nem kell elmondanod, ha nem akarod *felelem rá. Egy kérdésemre nem válaszol. Azt hiszem csak figyelmen kívül hagyta, de már mindegy, mert a következő válaszból le tudom szűrni azt, ami kell: biztos, hogy a fiú a másik házból való volt.*
- Ezt egy házvezetővel kéne megbeszélned és tőle is kéne bocsánatot kérned. Szerintem nincs baj, azonban remélem, hogy többet nem fordul elő és az illető minél előbb talál szobát, te pedig szólsz valakinek, mielőtt nagy bajba kerülnél emiatt.
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 6 EmptyHétf. Dec. 23 2013, 21:05

-Nem kell már szólnom senkinek mert az az illető nincs itt.Legalább is egy darabig nem lesz itt.*Felel Alexa szomorúan.Sajnálja ezt a dolgot de nem tudot mit teni csak beengedte a szobájába Victort.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 6 EmptyHétf. Dec. 23 2013, 21:10

*Némán bólintok. Magamban nyugtázom, hogy lehet, valamilyen halaszthatatlan dolog miatt gondolta meg magát a fiú, másrészt nincs sok közöm az ilyen ügyekhez, így ezt a témát félre is teszem és helyette más után kezdek kutakodni*
- Így értem *fejezem be végül, majd felvetek mást* - Várod már a holnapot? Holnap karácsony!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély felé vezető ösvény   Kastély felé vezető ösvény - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kastély felé vezető ösvény
Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Udvar-
Ugrás: