Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Padlásszoba - Page 5 Vote_lcapPadlásszoba - Page 5 Voting_barPadlásszoba - Page 5 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Padlásszoba - Page 5 Vote_lcapPadlásszoba - Page 5 Voting_barPadlásszoba - Page 5 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Padlásszoba - Page 5 Vote_lcapPadlásszoba - Page 5 Voting_barPadlásszoba - Page 5 Vote_rcap 
Tara Black
Padlásszoba - Page 5 Vote_lcapPadlásszoba - Page 5 Voting_barPadlásszoba - Page 5 Vote_rcap 
Lucius Marga
Padlásszoba - Page 5 Vote_lcapPadlásszoba - Page 5 Voting_barPadlásszoba - Page 5 Vote_rcap 
David Rowle
Padlásszoba - Page 5 Vote_lcapPadlásszoba - Page 5 Voting_barPadlásszoba - Page 5 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Padlásszoba - Page 5 Vote_lcapPadlásszoba - Page 5 Voting_barPadlásszoba - Page 5 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Padlásszoba - Page 5 Vote_lcapPadlásszoba - Page 5 Voting_barPadlásszoba - Page 5 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Padlásszoba - Page 5 Vote_lcapPadlásszoba - Page 5 Voting_barPadlásszoba - Page 5 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Padlásszoba - Page 5 Vote_lcapPadlásszoba - Page 5 Voting_barPadlásszoba - Page 5 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Padlásszoba

Go down 
+10
Apollo D. Udrea
Steven Blackfield
Tara Black
Teofana Enescu
Alan Wood
Hámorszky Honoráta
Gavril Lucian Baticescu
Bálint C. Corina
Bálint C. Baltazár
Jonathan Coxton
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Padlásszoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 5 EmptySzomb. Nov. 09 2013, 18:18

- Nem, valószínűleg nem. *válaszolom a hangnak. Nem szeretem az ilyen játszmákat. Mivel aludt, feltehetőleg vámpír. Nem szándékom vele újat húzni, de azért megtenném.*
- Nem jönnél elő? Mr. Idegen? Vagy szólítsalak UFO-nak, esetleg szellemnek? *kérdem tőle, majd lelógatom a fejem a karfán, és felé fordítom. Így már könnyebben ki tudom venni az alakját, amit már messziről megismerek. Steven. Hát hogyne. Mindenütt ott van, mint a csótányok. Fedetlenül hagyom a nyakam, ami nagy stratégiai előnyt jelent neki, ha úgy dönt. De erre számítok, és van pár trükk a tarsolyomban.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Padlásszoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 5 EmptySzomb. Nov. 09 2013, 18:33

*Nem nagyon zavar a társalgásuk. A gyertya hozzám van a legközelebb mert Ők amúgy is látnak a sötétben én meg a naplóba mélyedek. *~ A három piramis a nagy őr mellett... Ez vajon mit jelent? Daisuke ha már az Óegyiptomiak nem tudtak érthetően fogalmazni legalább te megtehetted volna.~*gondolkodom írás közben. Nem igazán értem az utalásnkat. De a sűrűsödő ''esőfelhők'' beárnyékolják a hangulatom. *
-Ha lehetne ne most essetek egymásnak.*szólok rájuk.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Padlásszoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 5 EmptySzomb. Nov. 09 2013, 18:44

- Ki bizony, miután már felálltam! *vonok vállat, majd a naplómmal a kezemben kilépek a sötét sarokból, egyenesen Dim felé sétálva. A nyakára pillantok, ami picit megbabonáz, de tudom, hogy nem csaphatok le rá. Bakker, ha ezt tenném, lehet csak megölném. Amúgy remélem nincsenek trükkjei mára.
Nincs túl jó hangulatom, bár túl rossz sem. Olyan semlegesnek mondanám.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Padlásszoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 5 EmptySzomb. Nov. 09 2013, 18:52

- Remek. *mondom neki. Felülök és Tarára szegeződik a tekintetem. Valamiben nagyon elmélyedt. Felállok, és mögé kerülök.*
- Mit olvasol? *kérdem mikor mögé kerültem. Belepillantok a könyvbe. El is tudom olvasni. A három piramis a nagy őr mellett. Idézem fel magamban az egyik sort.*
- Áhh. A gízai piramisok, és a Szfinx, ha már őrnél vagyunk. Egyszer jó lenne újra látni. Főleg telihold fényében csodálatos, és egyben veszélyes. *mondom ki hangosan a gondolataimat. Nem szoktam ezt csinálni, de ezzel lehet Tarának is segítek. Ha nem akkor sem baj.*
- Fogalmazhatott volna egyértelműbben is a könyv írója. Bár én szeretem a rejtélyeket. *mondom a háttámlára támaszkodva.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Padlásszoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 5 EmptySzomb. Nov. 09 2013, 19:06

*A fuvallat nem igazán zavar. Először le sem esik hogy Dim mögöttem van csak mikor megszólal. Lazán lendítem a kezem és remélhetőleg jókorát kap az álára.*
-Nem mondták még hogy nem illik más naplójába bele olvasni? *kérdezem és becsukom a naplót. Az elején arany cikornyás betűvel a bátyám nevevan írva. Dimnek ez nem jelenthet semmit mert nem ismerte. *-Ez a napló a testvéremé volt. És ez egy Óegyiptomi fordítás.*mondom majd Stevre mosolygok*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Padlásszoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 5 EmptySzomb. Nov. 09 2013, 19:11

*Érzem a fiún, hogy annyira nem örül nekem, de ha ennyire zavarom, nem probléma, hamarosan lelépek ugyanis vadászni, ha azzal kicsit feldobhatom a kedvét. Egyelőre viszont csak szélesen a lányra vigyorgok. Ez az akciója szépen sül el, azzal a könyvvel ügyesen állon csapja a srácot, akit kicsit sajnálok is - de nem viszem túlzásba.
Zsebre dugott kézzel állok tőlük nem messze, kapucnim a fejembe húzva, maajd megindulok feléjük.*
- 2-0 Rata javára! *mondom a fiúra nézve, ahogy az állon ütős jelenetre célozgatok.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Padlásszoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 5 EmptySzomb. Nov. 09 2013, 19:45

- Ó. Az istenit! *mondom miközben hátrálok.*
- Segíteni akarok, mert úgy tűnik tanácstalan vagy. Erre mit kapok? Köszi Tara! Szép kis barát vagy, mit ne mondjak. Igazi mintadiák hölgyeim, s uraim! Neked pedig azt nem mondták, hogy földön fekvő emberbe, vagy védekezésre képtelen áldozatba ütni tilos? *Áhh... Basszus! Több erő van benne, mint hittem. kezdek félni tőle. A végén ki tudja mire vetemedik?*
- Figyelj, engem nem érdekel kiféle, vagy miféle a bátyád, csak segíteni szeretnék neked, úgy tűnt rád fér. *Mondom Tarának. Amikor Steven megszólal... Annyira kreatív, mint egy bot. És fogadnék annyi az IQ-ja, mint egy halnak. Ennél még a Kipp-kopp viccek is viccesebbek.*
- Eredetibbet nem tudsz kitalálni? Nagyon kreatív vagy, csak sajnos hozzád képest egy bot Einstein.*mondom felé fordulva. Annyi esze van, mint egy marék lepkének.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Padlásszoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 5 EmptySzomb. Nov. 09 2013, 19:56

*Hallgatom a méltatlankodását meg hogy Stevennel kezd vitázni. Én továbbra is a naplót babrálom. Nem értem. Miért hiányosak a hieroglifák? *-Még mielőtt elkezdenétek jobb ha befejezitek. Vagy nem állok jót magamért és elhihetitek nem vagyok jókedvemben.*nézek rájuk dühösen. Nagyon nincs jó napom és még mielőtt balhézni kezdenének a tudtukra hozom hogy nincs türelem a villám hárítót játszani. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Padlásszoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 5 EmptySzomb. Nov. 09 2013, 20:09

*Nekem sincs azok után, hogy bal lábbal ébredtem, de ma nem ez az első. Volt, hogy magamtól is felkeltem és már értelme sem lenne visszaaludni, hiszen este meg sötét van. Szúrós pillantásokkal fogadom a fiú reakcióit, majd odasuhanok hozzá és behúzok egy jobb horoggal, csak hogy nyomatékosítsam a következő mondatot:*
- Bennem megbízhatsz, ahogy azt ígértem, de azt jobb ha tudod, hogy nincs jó kedvem, és felettébb rossz hallgatni a szürreális beszólásaidat is *válaszolom ridegen, majd a lány felé fordulok.*
- Segítsek? *ülök le mellé, majd kedves puszit nyomok az arcára.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Padlásszoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 5 EmptySzomb. Nov. 09 2013, 20:25

*Nem ellenkezem vele. Nem lenne értelme. Elegem van belőle, legalábbis mára. Odalépek a könyvespolcokhoz, lekapok egy nagyobb könyvet a legfelső polcról, eléjük állok, és ledobom az asztalra.* 
- Ebben benne van minden, amit a régi Egyiptomról tudni kell. *majd az ajtóhoz lépek, de még visszafordulok Tarához.*
- Mellesleg kíváncsi lettem volna, az arcodra, és hogy mit szólsz az alagúthoz a Szfinx lábánál, amit csak 13 évente lehet a telihold, és a nagy piramisok által megtalálni. De úgy tűnik semmi szükséged a tudásomra, és a tapasztalatomra. Boldogulsz egyedül is. *mondom gúnyosan. Majd kilépek az ajtón, és becsapom magam után, csodálom, ha nem szakad ki tokostól. Ritkán kapom fel így a vizet, de ez most sok volt. Egyedül még csak elviselem Steven hülye beszólásait, és agresszivitását, de Tarával együtt, rosszabbak mint bárki más.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Padlásszoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 5 EmptySzomb. Nov. 09 2013, 20:42

~EZ NEM IGAZ! Kezd nagyon elegem lenni.~*
-FIGYEKTEK TI RÁM EGYÁLTALÁN? Miért nem lehet megérteni hogy nincs türelmem a vitátokhoz? Úgy hogy hadjátok abba!*veszekszem velük tovább de érzem hogy megint nehéz levegőt venni de ez most más mint a pánikrohamkor. Visszaülök a fotelba de érzem hogy kapar a torkom. A köhögésel sem jobb. *
-Köszönöm Dim, de ez nem függ össze a mágiával. *mondom de állandóan köhögök. Lehet a por miatt van.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Padlásszoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 5 EmptySzomb. Nov. 09 2013, 20:49

- Nem hinném, hogy a könyv mágikus *tanakodom el egy pillanatra, majd végignézem a fiú távozását. Azt hiszem berágott ránk. A mai nap olyan nap, amiben a legtöbb embernek nincs túl jó kedve. Ki tudja miért, talán az idő teszi! Borongósan kezdődött, képletes értelemben - legalább is nálam így volt.*
- Jé, jól vagy? *ülök mellé és megpróbálom kicsit megveregetni a hátát, hátha segít valamennyit* - Amúgy Dim elment, és lehet jobb lenne, ha követnénk *mondom halkan, bár Tara hangja után nem nagyon óhajtok beszélni. Csak plusz lapáttal tesz az amúgy sem jó kedvemre. Tudom, hogy nem szándékosan, de rám kiáltott és ez valahol fáj. Ha abbahagyta valamennyire, némán felállok, hogy kinyissam az ajtót, amin az ifjú úr kilépett, ha pedig ő jön, akkor távozom is, hogy nekikezdjek a keresésnek..*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 5 EmptySzomb. Dec. 21 2013, 18:12

*Ma puszta kíváncsiságból jövök fel ide. Állítólag van pár régi könyv, amibe bele-belenéznek az idetévedők. Régi tankönyvek, regények, de akár naplók is rejtőzhetnek itt. Meggyújtok egy gyertyát, majd elkezdek sétálni a kissé már leharcolt, poros bútorok, s faládák között, hátha találok valami érdekeset idefent. Nem járok ide túl sűrűn, csak ritkán, mert nem bírom a levegőt, ami uralkodik - kissé mintha dohos lenne.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásszoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 5 EmptySzomb. Dec. 21 2013, 18:34

* Az itt lévő kosztól,portól,és egyebektől egyszerűen muszáj tüsszentenem. Nagyon sötét van itt; de még így is látom, a szemem elé táruló hatalmas könyvhegyeket, koszos bútorokat. Előre megyek hát ha találok valami érdekeset. Hirtelen hapcizok, ezzel leverek néhány könyvet. nagy durrogással esett le, elég súlyos könyv volt. Azonban mint ha mást is hallottam volna. A zaj irányába indulok, körülnézek,majd egy kis fényt látok meg. Nagyokat pislogok,zavartan állok ott, majd leesik hogy Solomont látom.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 5 EmptySzomb. Dec. 21 2013, 18:46

- Nyááhá, kell egy állatlexikooooon! *nyüszítek fel, nem sokkal ezután az egyik dobozon egy kis fekete pók vándorol el. Kinyújtom neki a kezem és hagyom, hogy felmásszon rá, mikor hangos puffanások ütik meg a fülem. Helyben megugrok és a gyertyatartón álló gyertya is megbillen.*
- Ki van ott?! *kiáltom el magam, majd a gyertyát magam elé helyezve megpróbálom felmérni a helyzetet. Sok könyvet látok egymásra borulva. Lehajolok és egy pálcaintéssel rendezem őket, ezután pillantok meg egy ismerős lánykát.*
- Ni csaaaaak! *vigyorodom el, kinyújtva a kezem*- Azt hiszem szorult helyzetbe került, kicsit, mintha kilapította volna ez a "hadsereg". Megengedi, hogy segítsek, angyalka?
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásszoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 5 EmptySzomb. Dec. 21 2013, 18:58

* Azt hiszem ez már szokásommá fog válni hogy Solomonnal való találkozásunkkor mindig beégek elötte.  Solomon eltünteti rólam a könyveket, én meg kínosan föl állok és próbálok rá mosolyogni.
- Öhm mit keresel itt?-nézek rá kérdően. Már egy ideje nem találkoztunk, és a múltkori miatt ez zavart is....de egyszerűbbnek találtam kerülni őt.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 5 EmptySzomb. Dec. 21 2013, 19:04

*Feltűnt, hogy kerül. Az elmúlt időkben vártam, hogy újra felbukkanjon, de semmi. Magamat hibáztatom miatta, mert az előző "barátnő" ügyét sem tisztámban magamban, az öcsém halálán is idő túllépni és nekem kellett volna közeledni felé...*
- Állítólag van itt pár régi könyv. Épp egy állat lexikont keresek, ami egy LLG-re is jól jöhetne még és azt hiszem az a nagy pont az volt.. *húzom el a szám, s kezemet is, miután látom, hogy boldogul. A kis pók időközben levándorol rólam - előzőleg feljutott a karomra -, s Yvanne felé indul meg.*
- No és te? Azt hittem.. Hogy nem is látjuk már egymást *mondom kicsit szomorúan, oldalra pillantva.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásszoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 5 EmptySzomb. Dec. 21 2013, 19:35

/Bocsi hogy késtem csak vacsiztam./
*Azt hiszem ez már szokásommá fog válni,hogy amikor Solomonnal találkozok,beégek előtte. Eltünteti rólam a könyveket, én meg kínosan föl állok és próbálok rá mosolyogni.
- Öhm mit keresel itt?-nézek rá kérdően. Már egy ideje nem találkoztunk, és a múltkori miatt ez zavart is....de egyszerűbbnek találtam kerülni őt. *
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 5 EmptySzomb. Dec. 21 2013, 19:40

Solomon Ahalanei írta:
*Feltűnt, hogy kerül. Az elmúlt időkben vártam, hogy újra felbukkanjon, de semmi. Magamat hibáztatom miatta, mert az előző "barátnő" ügyét sem tisztámban magamban, az öcsém halálán is idő túllépni és nekem kellett volna közeledni felé...*
- Állítólag van itt pár régi könyv. Épp egy állat lexikont keresek, ami egy LLG-re is jól jöhetne még és azt hiszem az a nagy pont az volt.. *húzom el a szám, s kezemet is, miután látom, hogy boldogul. A kis pók időközben levándorol rólam - előzőleg feljutott a karomra -, s Yvanne felé indul meg.*
- No és te? Azt hittem.. Hogy nem is látjuk már egymást *mondom kicsit szomorúan, oldalra pillantva.*
/Nem probléma//
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásszoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 5 EmptySzomb. Dec. 21 2013, 19:48

-Ó már értem.-*mosolygok rá. Mondjuk LLG-re én is készülnék.
-Öhm nem tudom...-mutatok a lépcsőre,de valójában én se tudom mi hozott ide.- Egyszerűen csak valahogy....valahogy ide kerültem...-dadogom. Az igazságba benne van, hogy arra számítottam hogy talán egyedül lehetek egy picit.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 5 EmptySzomb. Dec. 21 2013, 20:05

- Jó lenne, ha lenne valamikor. Az egyik kedvencemmé vállt az a tantárgy *mélyedek gondolataimra pár pillanatra, ezután felkapom a fejem. Rájövök, mire céloz és kicsit fáj is, mert nem tudom miért kerül, vagy hogy miért akar egyedül lenni.*
- Oh.. Akkor azt hiszem megzavartalak. Megkeresem azt a könyvet és megyek *komorodok el, ahogy keresgélni kezdek közöttük. Most szeretnék a leginkább vele lenni, de félő, hogy neki egyre csak kínosabb lesz ez az egész, nekem pedig egyre rosszabb a kedvem, ahogy megpróbálok belegondolni a dolgokba. Tényleg az lenne a legjobb, ha hamar itt hagynám? Nem tudom, mit kéne tennem.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásszoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 5 EmptySzomb. Dec. 21 2013, 20:14

* Érzem hogy megbántodtam. A könyvét keresgéli, én meg kétségbeesetten nézek rá.
-Ne, ne menj el.-mondom halkan és megfogom a csuklóját. - Nem úgy értettem.-nézek mélyen a szemébe és csak reménykedni tudok, hogy nem megy el.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 5 EmptySzomb. Dec. 21 2013, 20:45

*Ujjaimat végigfuttatom a könyvek előtt. Elszántan keresem a súlyos, bőrkötésű könyvet, ami akkor a kupac legtetején állt. Valamilyen "állatok" szó állt rajta, de a teljes címét nem tudtam kivenni a többi miatt.
Dobozról dobozra járok, de semmi, ráadásul hirtelen megfogják a csuklómat. Hátrapillantok Yvannere.*
- Tényleg nem? *kérdezek vissza halkan, ahogy szemeibe nézek, majd fölé magasodom.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásszoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 5 EmptySzomb. Dec. 21 2013, 20:50

*-Igen.-nézek föl rá. 
 Látom hogy nagyon keres valamit így hát megkérdezem tőle.
-Segítsek?*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 5 EmptySzomb. Dec. 21 2013, 21:01

*Lassan tényleg kezdek tanácstalanná válni, de ezt még Ionnal sem osztottam meg, pedig ő a legjobb barátom. Nehéz, ha úgy érzed, két lány közé vagy berekedve, akik közül az egyik bármikor ideérhet és rád találhat, de nem őt szereted őszinte szerelemből, hanem a másikat... Jókedvű mosoly terül szét arcomon és azt hiszem kicsit el is pirulok.*
- I-igen, az jó lenne! *nyögöm ki egy kis idő után* - Egy súlyos, nagy barna könyvet keresek, de nem találom..
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Padlásszoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Padlásszoba
Vissza az elejére 
5 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Padlás-
Ugrás: