Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Padlásszoba - Page 3 Vote_lcapPadlásszoba - Page 3 Voting_barPadlásszoba - Page 3 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Padlásszoba - Page 3 Vote_lcapPadlásszoba - Page 3 Voting_barPadlásszoba - Page 3 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Padlásszoba - Page 3 Vote_lcapPadlásszoba - Page 3 Voting_barPadlásszoba - Page 3 Vote_rcap 
Tara Black
Padlásszoba - Page 3 Vote_lcapPadlásszoba - Page 3 Voting_barPadlásszoba - Page 3 Vote_rcap 
Lucius Marga
Padlásszoba - Page 3 Vote_lcapPadlásszoba - Page 3 Voting_barPadlásszoba - Page 3 Vote_rcap 
David Rowle
Padlásszoba - Page 3 Vote_lcapPadlásszoba - Page 3 Voting_barPadlásszoba - Page 3 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Padlásszoba - Page 3 Vote_lcapPadlásszoba - Page 3 Voting_barPadlásszoba - Page 3 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Padlásszoba - Page 3 Vote_lcapPadlásszoba - Page 3 Voting_barPadlásszoba - Page 3 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Padlásszoba - Page 3 Vote_lcapPadlásszoba - Page 3 Voting_barPadlásszoba - Page 3 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Padlásszoba - Page 3 Vote_lcapPadlásszoba - Page 3 Voting_barPadlásszoba - Page 3 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Padlásszoba

Go down 
+10
Apollo D. Udrea
Steven Blackfield
Tara Black
Teofana Enescu
Alan Wood
Hámorszky Honoráta
Gavril Lucian Baticescu
Bálint C. Corina
Bálint C. Baltazár
Jonathan Coxton
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Padlásszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 3 EmptyPént. Nov. 01 2013, 18:34

-Én csak hallgattam és követtem a szüleim akaratát. Kicsit olyan mintha kihagytam volna dolgokat a gyerekkorból. Mindíg a tanulás és az edzések vették el az időmet.*mondom halkan. Emlékszem bátyó és Ő próbáltak mindíg szórakoztatni hogy ne csak tanuljak. Hanem hogy éljek is egy kicsit. *
-Szeretlek. És örülök hogy találkoztam veled.*mondom és megcsókolom.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Padlásszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 3 EmptyPént. Nov. 01 2013, 19:01

- Remélem azóta lazítasz is néha! Nem jó, ha folyton robotolsz *csóválom hevesen a fejem, majd viszonozom az édes csókot. A gyertya már majdnem a feléig leégett.*
- Én is szeretlek és örülök, hogy megismerhettelek. Az lett volna még rosszabb, ha nem is találkozunk akkor! *gondolok bele a dologba a kedves gesztus után.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Padlásszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 3 EmptyPént. Nov. 01 2013, 19:08

-Ha veled vagyok nem tudok másra figyelni. *mondom ahogy homlokomat az övének támasztom. Karjait és vállát simogatom. Minden pillanatra emlékezni akarok amit vele töltök.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Padlásszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 3 EmptyPént. Nov. 01 2013, 19:33

- Egyelek meg, de aranyos vagy! *kacagok fel, majd gondolok egyet és elfújom a gyertyát. Huh, így viszont sötét van, bár engem nem zavar különösebben. Látok, Tara meg ha félne, itt vagyok, hogy megnyugtassam őt.*
- Így jobb, nem? Vagy gyertyával romantikusabb volt? *kérdezem halkan, hátát simizve.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Padlásszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 3 EmptyPént. Nov. 01 2013, 19:44

*Meglepődök mikor elfúja a gyertyát de nem félek. Hisz Ő itt van velem.*
-Nem. Veled így is tökéletes.*mondom mosolyogva és megborzongok mikor a hátamat simogatja. Én óvatosan arcát és nyakát simogatom néha a hajába túrva. Már biztos sötét van de most olyan jó így. Végre újra nyugalomban csak mi ketten.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Padlásszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 3 EmptyPént. Nov. 01 2013, 20:01

*Gyengéden megcsókolom, miközben kezeimmel oldalain játszom. Nem vagyok annyira óvatos, mert ha az lennék, a végén még felugrana azzal, hogy csikis. Rájöttem hogyha nem érek hozzá olyan gyengédséggel, mint  egy tollpihe, sokkal jobban viseli az érintést, mert ahogy emlékszem, elég csikis és elég magas frekvencián tudja kimutatni azt, hogy tetszik -e neki, vagy sem - nevetéssel.*


A hozzászólást Steven Blackfield összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 01 2013, 20:30-kor.
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Padlásszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 3 EmptyPént. Nov. 01 2013, 20:21

-Úgy látszik tanulsz. *mondom mosolyogva a csók után. Elég csikis vagyok de úgy látszik megtanulta hogy nem kell olyan hú de óvatosan megérintenie mert nem török darabokra mint egy porcelán baba. *
-Végre nem úgy viselkedsz mintha porcelánból lennék.*mondom majd hozzá bújok.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Padlásszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 3 EmptyPént. Nov. 01 2013, 20:42

*Csillogó szemekkel meredek rá. Mintha egy öngyújtóval játszadoznának a gyomromban, úgy lobban be egy fajta láng, ami arra késztet, hogy újra megcsókoljam Tarat. Ezúttal hosszabban és hevesebben, mint eddig.*
- Tanulékony vagyok, de megnézhetjük még mennyire vagy csikis *mondom halkan, ahogy elkezdem csikizni.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Padlásszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 3 EmptyPént. Nov. 01 2013, 20:51

*Csak elmosolyodom csillogó tekintetén. Ugyan olyan hevesen, ha nem hevesebben viszonzom csókját. *
-Mi? Nem, Steven meg ne próbáld.*mondom de el kezd csikizni. Nem érdekel hogy ha meghallja más is a nevetésem.*- Kérlek ne, alig kapok levegőt.*kapkodok levegő után és szinte már csorognak a könnyeim annyira nevetek. Próbálom lefogni a kezeit de erősebb nálam.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Padlásszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 3 EmptyPént. Nov. 01 2013, 21:25

*Hirtelen felállok. A kanapára fektetem őt és tovább folytatom. Nevet, hangja betölti az egész teret. Jó ezt a hangot hallani. Vidám, gondtalan, teljesen rá jellemző mostanában.*
- Bocsi, viszont már későő! Mondd, a talpadnál is az vagy még? *kíváncsiskodom tovább, széles vigyorral az arcomon. Nem bírom ki, hogy ne húzzam ilyenre a szám, amikor már látom, hogy a könnyei is potyognak.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Padlásszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 3 EmptyPént. Nov. 01 2013, 21:32

-Ne! Ott nem vagyok!*mondom mikor a kanapéra fektet. Nagyon kifulladok, de szerencsére abba hadja a csikizést. Nagy levegőket véve próbálok megnyugodni. *
-Tudod ez nem volt szép dolog. *mondom ahogy nyaka körf fonom a karjaimat.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Padlásszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 3 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 18:56

*Abbahagyom a csikizést, őt kémlelve.*
- Tudom, de attól még élveztem! *nevetek fel, homlokomat az övéhez érintve.*
- Szeretlek! *suttogom szemeibe nézve.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Padlásszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 3 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 19:09

[tegnap este]
-Gonyosz vagy.*mondom mosolyogva. Nagyon szeretem és nem akarom hogy vége legyen a pillanatnak.*
-Én is szeretlek.* suttogom majd magamhoz húzom hogy megcsókoljam.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Padlásszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 3 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 19:23

[Tegnap este]
*Örömmel viszonozom a csókot. Ajkaimat ajkaihoz érintem és hagyom, hogy magával ragadjon a pillanat varázsa.
Örülök, hogy vele lehetek, ugyanakkor aggódok. Ki tudja, mikor lesz lehetőségem a fiúval beszélni - mondjuk úgy érzem nem kell sok idő és kiderül -, no meg ha elővetekszem ezzel az ötlettel, lehet, hogy visszautasítja. Bár ki tudja! Talán még jól is elsülhet.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Padlásszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 3 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 19:29

[Tegnap este]
*Egyik kezemmel hajába túrok, másikkal a hátát simogatom. Nagyon boldog vagyok hogy vele lehetek.*
-Lassan pirkad. Hogy érzed magad?*kérdezem hallkan ahogy az arcát simogatom.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Padlásszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 3 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 19:47

~Pirkad?~ *Kérdő tekintettel meredek rá, majd a padlás falaira. Apró kis réseket látok néhol. Ha a fény átszűrődik, nekem végem, így nem maradhatok itt sokáig.*
- Jól, azonban minden perccel rövidebb lesz az idő. A falakon apró repedések vannak. Mindegy milyen mértékben, ha csak hozzám ér a fény, semmivé válok *mondom komolyan, sajnálkozó szempárral* - Szóval, attól tartok, hogy lassan el kell mennem innen.
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Padlásszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 3 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 20:20

[tegnap este]
-Tudom. Menny nyugodtan. Nem akarom hogy bajod essen. *mondom hallkan. Mielőtt elmenne magamhoz ölelem. Nem akarom hogy magamra hadjon de muszály nem maradhat mert elveszíthetem. *
-Szeretlek és este találkozunk. Jó?*kérdezem hallkan. Majd még megcsókolom, és hagyom hogy elinduljon. Én maradok a poros padláson, a plafont bámulva.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Padlásszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 3 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 20:42

[Tegnap este]
*Baj, én már ezt is annak tekintem. Nem szeretném Tarat egyedül hagyni, legszívesebben a nap minden részét vele tölteném, azonban mindketten tudjuk jól, hogy annak végzetes kimenetele lenne számomra.*
- Ne haragudj! Nem akarom, hogy egyedül maradj! *mondom halkan, ahogy szorosan magamhoz ölelem, majd viszonozom csókját.*
- Nagyon szeretlek és ígérem, hogy este sietni fogok! *suttogom, végül elengedem. Sietek, nehogy itt találjon a horizonton felbukkanni készülő Nap. Ha megtalál, a játéknak vége, ám amíg rejtőzködöm előle, nem fog véget érni.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Padlásszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 3 EmptyKedd Nov. 05 2013, 17:02

*Miután Tara javasolta ezt a helyet, úgy döntöttem felkeresem, és megnézem magamnak. Ma úgysem találtam más szórakozást, mivel idebent kell unatkoznom a nap miatt, így gondoltam jó lesz felderíteni a terepet. Hála az égnek, senki sincs itt. Ideális. Egész kellemes, a port, leszámítva. Körbenézek a könyvespolcok között, találok is egyet. Ledőlök az egyik kanapéra, és elkezdem olvasni. Csak azonnal meg is unom. Pár oldal után a szemhéjaim teljesen lecsukódnak, és álomba merülök. Bár alszom, de a környezetem hangjait attól még hallom, érezni a szagokat, az már nehezebb lenne, annyi por került a tüdőmbe, hogy rosszabb, mint egy dohányfüggőé. A könyv a mellkasomon, a fejem pedig a karfára döntve, így alszom. Ha valaki betévedne, és nem jó a szeme, simán porrétegnek néz, mert szürke felső, és nadrág van rajtam, ami tökéletesen beleolvad a kanapé színébe, vagyis annak por lepte részébe. Felpattannak a szemeim amikor valaki benyit.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 3 EmptyKedd Nov. 05 2013, 17:10

*Nem! Nekem ugyan eszem ágába sincs SVK korepetálásra menni! A kis cetlit szinte mindennap átfutom, egyre növekvő undorral. Először bebörtönöznek, aztán a tűzlabdák, most meg ez!
Továbbra is be vagyok kötve elég szépen, durva, hogy a ruha viszonylag vékony anyagán is átjutottak azok a vackok. Dübörgök, lépteim olyanok, mint egy tanké: hangosak és csakúgy visszhangzanak. Ha már gy elintéztek, felfedezem a helyet, addig sem bosszankodom emiatt. Rögtön köhögés fog el a porréteg miatt. Na igen, egy pici titkom amiről még Tara sem tud, az az, hogy asztmás vagyok és nem nagyon bírom. Hááát igen, valahogy nem említettem meg neki, mikor egy nap edzeni vitt.*
~Basszus, egy bűzös csatornában is jobb a levegő, mint itt!~ *húzom el a szám, miközben becsukom magam mögött az ajtót.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Padlásszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 3 EmptyKedd Nov. 05 2013, 17:27

*Mikor az illető belép, jobban szemügyre tudom venni, és egy ismerőst vélek benne felfedezni. Cera? Mit keres itt? Lassan felülök, és meggyújtok az asztalon lévő gyertyák közül egyet, hogy lásson is valamit. Eddig nekem nem volt szükségem rá, de neki jobb lesz, ha tovább lát az orra hegyénél.*
- Mi újság, csajszi? *kérdem tőle, amikor az egyik gyertya nagy nehezen meggyullad. Nem csoda, ezen is fogott az idő vaskereke, és persze a por. Majd ledobom a könyvet a kis dohányzóasztalra, amitől természetesen újabb porfelhő kíséretében. Majd felállok, és elindulok felé. Mikor mellé érek, megfogom, és megpörgetem a levegőben. Majd leteszem ismét a földre.*
- Hol jártál ennyi ideig? *kérdem tőle.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 3 EmptyKedd Nov. 05 2013, 17:51

- Mi a ...?! *lepődöm meg, mikor egy gyertya felgyullad tőlem. Annyira figyelem a kis fénypontot, hogy megbotlok a saját lábaimban, szerencse, hogy hamar visszanyerem egyensúlyom.
Nem sokára Dimitrie fog meg, majd nemes egyszerűséggel megpörget a levegőben. Elkerekedett szemekkel pislogok és hálát adok az égnek, hogy csak rövid ideig tart. Alapból szédülök, köszönöm, most még inkább. A fejemhez kapok, megrázva.*
- Ahhoz ugyan nincs túl sok közöd! *emelem rá tekintetem* - Távol voltam, attól a nőcitől meg végképp! *célzok ezzel azzal a pláza macskára, aki akkor az SVK-t tartotta.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Padlásszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 3 EmptyKedd Nov. 05 2013, 18:04

*Megcsókolom, majd kirúgom alóla a lábát, és elkapom. Odasuhanok a kanapéhoz, és leültetem. Nem tudom, az emberi szervezet miképp viseli a vámpírgyorsaságot, de remélem nem lesz rosszabbul tőle. Leülök mellé. Mivel ma, vagyis este ittam vért, így most nem nagyon zavar a közelsége.*
- Ennyire megutáltad? *kérdem tőle mosolyogva. Nem csodálom. Cera senkit nem szívlel. De ez van. Mindenki mindenkit nem kedvelhet, Ceránál, a kedveltek száma nagyon alacsonyan van. Lehet, hogy velem is bunkó, de én már láttam milyen is tud lenni, és sikerült kiismernem ezáltal a lelkivilágát. Titok, és még több titok, ami egy maszk alá van rejtve. Előttem, azonban nincs maszkja, átlátok rajta, mint az üvegen.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 3 EmptyKedd Nov. 05 2013, 18:28

- Eléggé *válaszolok grimaszolva, mire felkap és a kanapéra ültet* - Mióta lettél ilyen gyors? *dőlök hátra, keresztbe téve lábamat a másikon. Enyhe kifejezésnek tekintem az "utálat" szót. Nem volt valami rendes az a nő. Első helyen az igazgató szerepel, akit - mint rájöttem -, nem nehéz kiborítani és ott van a Legendás lények gondozása tanár, akinek a stílusa még most is lenyűgöz.*
- Miért, te talán megkedvelted? *kérdezek vissza egy idő után, visszatérve eredeti témánkra.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Padlásszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 3 EmptyKedd Nov. 05 2013, 18:39

- Úgy körülbelül... Halloween óta. *Eláruljam neki mi vagyok? Nem, még nem. Valószínűleg még jobban megutálna. Gondolom, majd rámosolygok szándékosan kivillantva a nagy szemfogaimat.*
- Ahhoz képest, hogy nem sok mindenkit ismerek még, elég rendes. *Remélem rájön, hogy mi vagyok, és elfogad. Nem kellene magyarázkodnom. Hátradőlök, és megint megcsókolom. Nagyot sóhajtok. Visszagondolok arra az időre, amikor már rég meg kellett volna halnom. A 13. szülinapom estéjére. Brrr.. Még most is kiráz a hideg, ha rá gondolok. Megrázom a fejem, mintha ezzel ki tudnám verni a fejemből. Kár, hogy ez nem megy ilyen könnyen. Pedig jó lenne.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Padlásszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Padlásszoba
Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Padlás-
Ugrás: