Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Padlásszoba - Page 6 Vote_lcapPadlásszoba - Page 6 Voting_barPadlásszoba - Page 6 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Padlásszoba - Page 6 Vote_lcapPadlásszoba - Page 6 Voting_barPadlásszoba - Page 6 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Padlásszoba - Page 6 Vote_lcapPadlásszoba - Page 6 Voting_barPadlásszoba - Page 6 Vote_rcap 
Tara Black
Padlásszoba - Page 6 Vote_lcapPadlásszoba - Page 6 Voting_barPadlásszoba - Page 6 Vote_rcap 
Lucius Marga
Padlásszoba - Page 6 Vote_lcapPadlásszoba - Page 6 Voting_barPadlásszoba - Page 6 Vote_rcap 
David Rowle
Padlásszoba - Page 6 Vote_lcapPadlásszoba - Page 6 Voting_barPadlásszoba - Page 6 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Padlásszoba - Page 6 Vote_lcapPadlásszoba - Page 6 Voting_barPadlásszoba - Page 6 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Padlásszoba - Page 6 Vote_lcapPadlásszoba - Page 6 Voting_barPadlásszoba - Page 6 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Padlásszoba - Page 6 Vote_lcapPadlásszoba - Page 6 Voting_barPadlásszoba - Page 6 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Padlásszoba - Page 6 Vote_lcapPadlásszoba - Page 6 Voting_barPadlásszoba - Page 6 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Padlásszoba

Go down 
+10
Apollo D. Udrea
Steven Blackfield
Tara Black
Teofana Enescu
Alan Wood
Hámorszky Honoráta
Gavril Lucian Baticescu
Bálint C. Corina
Bálint C. Baltazár
Jonathan Coxton
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásszoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 6 EmptySzomb. Dec. 21 2013, 21:11

*Elgondolkozik majd fülig pirosodva válaszol. Legugolok hát ha megtalálom, de nem nagy sikerrel. A leírása alapján semmi ilyet nem találok. Észre veszem hogy az egyik könyv kupac,megmozdul,majd egy pók mászik ki az aljáról,egyenesen felém. 
-Ne,ne már!-állok föl és próbálom lecsapni. A lábamra mászik én pedig ijedten esek hanyadt.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 6 EmptySzomb. Dec. 21 2013, 21:27

- Yvanne! *kiáltok fel, majd elkapom és lehorgászom róla az állatot, mielőtt az még elérni a térdét. A kezembe veszem és méregetni kezdem a tömzsi állatot.*
- Rafinált dög vagy, ugye tudood? Inkább egy Negyedvér - vélával kezdj ki, ne egy ártatlan emberrel *mondom, ahogy kihajítom egy nagyobb résen át a szabadba.*

/Fagy//
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásszoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 6 EmptyVas. Dec. 22 2013, 08:33

* Solomon drámai módon kap el,majd segít lesöpörni rólam a pókot.
-Köszi.-mondom hálásan,miközben alaposan szemügyre veszem a bogarat. Majd nem akkora mint a tenyerem,fekete,nagy lábakkal. Solomon ahelyett hogy megölné,inkább kidobja az ablakon.-Na most már keressük meg azt a könyvet,-mondom határozottan,és újra neki vetem magam a könyv keresésének.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 6 EmptyHétf. Dec. 23 2013, 19:06

/Olvad//
[2013. 12. 21.]
- Szívesen tettem *biccentek, ahogy kidobom a pókot. Nem akarom megölni, elvégre bármilyen ádáz lény legyen is, kijár neki az élet, hiszen csak betévedt ide. Szerintem még soha nem volt ártalmas ránk.*
- Woow, úgy látom komolyan elszántad magad! *vigyorodok el szélesen, majd bólogatva követem, hogy együtt folytassuk a keresést.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásszoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 6 EmptyHétf. Dec. 23 2013, 20:10

*Ahogy együtt keresgéljük szinte rekordidő alatt megtaláljuk.
-Ez az?-nézek felé és egy vastag fedelű, barna poros könyvet mutatok neki. Bele lapozok és szinte rögtön látom, hogy  csak is ez lehet. Sok mozgó rajzot, hosszú leírások,és egyéb rémisztő vagy éppen kedves dolgokat látok benne.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 6 EmptyHétf. Dec. 23 2013, 21:44

*Ahogy a könyvet felmutatja, kisebb porfelhő száll felém. Hangosan felköhögök, csak a szám elé tett kezem tompítja le egy kicsit. Ezután megpróbálok levegőhöz jutni, miközben ellegyezem azt, ami még körülöttem kering. A nagy része hamar elvonul fejünk tőlünk.*
- Igen, ez aaaz! *vigyorodom el, végül átpillantok a válla fölött, s úgy kezdem el tanulmányozni a könyvet.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásszoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 6 EmptyKedd Dec. 24 2013, 09:15

* Komolyan mondom azért itt is lehetne takarítani néha... Át adom a könyvet és együtt kezdjük el tanulmányozni.
- Hú,ezt majd nekem is kölcsön adhatnád...-nézem elbűvölve a kincset.-
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 6 EmptySzer. Dec. 25 2013, 00:42

[2013. 12 .21.]
*Együtt kezdjük el nézni a könyv lapjait. Túl szép ahhoz, hogy igaz legyen! Mégis, amilyen közel vagyok hozzá, érzem a belőle kiáradó, simogató melegséget. Kellemes, úgy érzem, mintha csak egy kellemes álom közepében tartanék, amiből sosem szeretnék felébredni. Beszívom a kissé dohos levegőt, Yvanne gyönyörű hajának illatát, s közelebb hajolok, hogy jobban lássam az írást az egyik oldalon.*
- Akár most is viheted, ha nagyon szeretnéd! Nekem úgy is csak később fog kelleni! *vigyorodom el szélesen, rápillantva. Ha akarja, viheti. Nem fogom feltartani.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásszoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 6 EmptySzer. Dec. 25 2013, 09:10

* Rá mosolygok,majd elfogadom.
- Ú köszönöm!-mondom izgatottan, de aztán arra jövök rá,hogy Sol már annyi mindent adott nekem. Ezt nem kéne...
  De milyen kedves!  Egyszerűen nem bírom ki, hogy ne nézzem, és ne lássam azt a tisztességet, jóságot, és boldogságot amit magából áraszt. Rádőlök, és arra gondolok hogy ő az enyém...ő az aki megért, mindig meghallgat,és szeret akármi történjen is. Ez a gondolat annyira megnyugtató, hogy úgy érzem itt fogok elaludni,az ölébe őt nézve.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 6 EmptySzer. Dec. 25 2013, 11:52

[2013. 12 .21.]

- Szívesen! *mosolygok rá lágyan. Ő az első olyan lány, akit őszintén szeretek, s akiért bármit megadnék, csakhogy lássam a mosolyát. Nem számít még az sem, milyen kedvében találom, nekem bármit elmondhat, ami nyomja a szívét. Úgy látom, hogy a lelki világomban ő az a gyémánt, akire nagyon vigyáznom kell, és akit nagy becsben kell tartanom.*
- Hmm, valaki nagyon elmélyedt a gondolataibaaan! *szólok fülébe dallamosan, majd hátulról átölelem a derekát, arcom pedig vállába fúrom.* ~Nem hittem volna, hogy pont itt talál rám a.. szerelem. Jó érzés, de az még jobb, hogy most vele lehetek!~
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásszoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 6 EmptySzer. Dec. 25 2013, 13:18

* Ahogy hozzám ér, a szívem olyan ütembe kezd dobogni,hogy azt hiszem majd' kiesik a helyéről. És a hangja! Annyi szóval lehetne jellemezni, még sem tudok egy összefoglaló szót mondani rá. 
Megfordulok, majd gyengéden meg fogom a kezét.
-Nem,nem csak elgondolkoztam.- felelem neki lágyan.
-Te haza mész majd karácsonyra?-kérdezem tőle, bár tudom hogy most a testvére halála miatt a válasz nem egyértelmű.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 6 EmptySzer. Dec. 25 2013, 14:27

[2013. 12. 21.]
*Közelebb lépek hozzá. Magabiztosan a szemébe nézek, és bólintok. Meglepetésére, döntöttem.*
- Haza, de csak egy napig maradok ott, aztán visszajövök! Legközelebb pedig csak Újévkor látogatom meg őket *válaszolom halkan. Azt nem teszem hozzá, hogy majd hozok neki valamit. Még nem találtam ki mit, viszont megpróbálok olyas valamit, aminek örülne.*
- No és te? *kérdezem szinte suttogva, majd egy gyengét csókot nyomok ajkaira.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásszoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 6 EmptySzer. Dec. 25 2013, 17:57

*-Értem. Akkor te sem leszel egyedül.-mondom csendesen,majd viszonozom csókját.
-Én holnap még itt leszek de aztán az iskolakezdésig nem jövök vissza...-mondom egy gombóccal a torkomba. Sajnálom hogy egy ideig nem látom Solomont, de holnap muszáj még találkoznunk, hisz akkor nem tudom oda adni az ajándékát.
  Ami pedig a hazautazásomat illeti, örülök hogy látom a testvéreimet, viszont már most érzem, hogy apukámmal való találkozásunk nem lesz valami zökkenőmentes.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 6 EmptySzer. Dec. 25 2013, 20:54

[2013. 12. 21.]

- Nem, szerencsére nem *felelem ugyanolyan halkan, majd élvezettel hunyom le szemem. A csók elrepít az örökkévalóságba. Úgy érzem, sokáig így tudnék még maradni, de mindketten tudjuk, hogy ez lehetetlen, ha csak egy sóbálvány átokkal nem dermesztenek le minket.*
- A szüleidhez mész te is? *kérdezem kíváncsian, egy apró, bujkáló mosollyal. Nekem is fáj, ha nem láthatom, azonban nem töri le a kedvem. Helyette kiélvezem a jelen helyzetet, hogy itt lehetünk, csak mi ketten.... Egyedül...* - Nem probléma, holnap akkor látjuk egymást! Amíg itt vagy, addig kihasználjuk azt a kis időt, ami még megadatott *felelem magabiztosan, kisöpörve arcából egy kósza tincset.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásszoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 6 EmptySzer. Dec. 25 2013, 21:13

* - Ó igen. A te szüleid milyenek?-kérdezem kíváncsian. Öszintén érdekel, hogy milyenek egy átlagos varázsló szülő. 
- Tényleg a holnapról jut eszembe...-kezdem izgatottan - az ajándékod nem éppen öhm valami biztonságos, úgy hogy mindenképpen az LLg-tanterembe,gyere jó?-mosolygok rá. *
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 6 EmptySzer. Dec. 25 2013, 21:29

[2013. 12. 21.]

- Jók, ám közel sem átlagosak *húzom széles vigyorra a szám* - Imádom őket, nagyon rendesek és sokat segítettek nekem. Szinte mindenben támogatnak. És a tieid? *kérdezek vissza őszinte érdeklődéssel, ezután oldalra borulok, amikor hirtelen egy repülő valami tűnik fel a színen, ami ügyesen nekem jön és feldönt.*
- Rendben, odamegyek! Ami azt illeti, rád is szép meglepetés vár majd, de ne aggódj, az már nem veszélyes. Legalább is.. nem annyira *teszem hozzá, majd felülök, hogy körbe tudjak nézni.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásszoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 6 EmptySzer. Dec. 25 2013, 21:37

*-Az én szüleim is hasonlóak. Anyukám nagyon kedves nő, viszont állandó elvárja hogy tökéletes legyek...És ahogy ismersz  én nem vagyok az. Apukám,egészen más milyen...A munkályán kivül nem sok érdekli.Ha látom néha, akkor jó fej. De közben pedig, néha - teszem hozzá- nagyon veszélyes tud lenni.-~ Vagy inkább félelmetes~ 
- Hm hm....-szúrosan nézek rá. remélem  nem fog megint zavarba hozni,azzal hogy milyen kedves tud lenni. - De nem kellene semmit adnod. Már múltkor is kaptam valamit!- húzom össze a szemöldököm.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 6 EmptySzer. Dec. 25 2013, 21:47

[2013. 12. 21.]

- Veszélyes? Hogy-hogy? *vonom össze szemöldököm. Persze azt szeretném, ha azt érezné Yvanne, hogy a beszélgetésben is sok választási lehetősége van. Most például ha akarja, nem kell lerészleteznie ezt.* - Az enyém az, bár néha elég szigorú. Amúgy szerintem úgy vagy tökéletes, ahogy vagy, nem kell tovább javulnom, s hagynod sem szabad, hogy a maga képévé formáljon. Ebben a világban az kell, hogy inkább kialakítsd te a magad stílusát *csóválom meg fejem, miután sikerül felállnom. Rostro, öreg barátom! Jókor nem is jöhettél volna a képbe!*
- Hmm, világos *bólogatok lassan* - De az Mikuláskor volt, nemsokára pedig a karácsony jön el.
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásszoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 6 EmptySzer. Dec. 25 2013, 21:57

* Öhm ezt úgy értem,hogy nagyon durva barbár ember tud lenni.-nem tudom miért el kell mosolyodnom,mert ahogy rá gondolok...-De ebbe inkább ne menjünk bele.
-Viszont akár mennyire is akarom az anyám ezt nem tudja megérteni... És nem nem vagyk tökéletes!-nem egyáltalán nem. Kifejezetten nem. De ő igen!
-Akkor a mikulásra úgy gondolok, mint egy karácsonyi ajándékra. Szóval már nem kell semmit adnod!-kötözködök vele.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 6 EmptySzer. Dec. 25 2013, 22:04

[2013. 12. 21.]

- Rendben *mondom szelíden a téma hanyagolására értve. Nem tudom, miben lehet barbár, de nem lehet könnyű neki sem. Itt senkinek sem az, talán ez köt össze mindannyiunkat. Néha osztozunk egymás sorsában, főleg amikor kereszteződnek.*
- De nekem az vagy! *vágom rá, és finoman megfogom a kezét, így magamhoz vonva. Átölelem a derekát, majd mélyen a szemeibe nézek. Én sosem gondoltam magamról azt, hogy tökéletes vagyok. Nem, mert még nekem is vannak hibáim, de talán.. Emiatt vagyok az, ami, aki lenni akartam. Ember, annak ellenére, hogy a fajtám más.*
- Háááát jóóó! *felelek rá megadóan, azonban ki tudja! Lehet, hogy makacs leszek, s mégiscsak kap majd valamit.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásszoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 6 EmptySzer. Dec. 25 2013, 22:13

* Örülök hogy Sol nem megy bele túlságosan a témába, nem hiszem hogy ez most olyan fontos. Megfogja a kezem, ami megint egy olyan dolog ami azt jelenti: fontosabb vagy nekem. És ilyenkor jönnek azok a félelmetes gondoloatok.~ Sol tök jó fej,szóval ki ne birná? Annyi lányt szerethetne,mér pont téged választana?~
 Megrázom a fejem.-Mit szokás mondani? Senki sem tökéletes. - majd nem. Azért vannak kivételek.
Hálásan mosolygok, majd megcsókolom.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 6 EmptySzer. Dec. 25 2013, 22:21

[2013. 12. 21.]

*Nem akarok egy olyan témát feszegetni, ami mindkettőnknek kellemetlen lehet. Helyette belemegyek a témaváltás lehetőségébe, így megkímélve magunkat még sok rossz pillanattól, legalább is addig, amíg itt tartózkodunk. Hú sasom egy távolabbi dobozon foglal helyet. Nem tudom miért jött ide, minden esetre nem zavar.*
- Igaz, bár néha adódnak kivételek. Szerintem te is egy ilyen vagy. Tetszik, hogy olyan szerény vagy, kissé félénk, ugyanakkor van a szívedben bátorság, így ha kell, ki tudsz állni magadért. Határozott ember vagy, és közel sem az a célod, hogy kitűnj a tömegből, legalább is így látom. Más vagy, akár csak mindenki, mégis egy egyedi stílust képviselsz. Remélem ilyen maradsz, amilyen vagy *felelem szeretetteljesen. Ezután elnémulok, mert ajkaink ismét összeérnek, jó magam pedig átadom a pillanat varázsának. Lassan lehunyom a szemeimet, hagyva, hogy magával ragadjon a szerelem boldog érzete.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásszoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 6 EmptySzer. Dec. 25 2013, 22:32

* Hiába csókolom meg, könnyek csordulnak ki a szememből. Nem tudom azért,mert szeretem Solomont,vagy mert ilyen szépet még sosem mondott rólam senki,de nem tudom megállítani őket. Egyre csak jönnek,lefolynak az arcomon,egyenes a nyaklácomra. Ahogy a medalionra nézek, újra meg kell csókolnom. Sóhajtok egyet,majd rá nézek.
-Sol,te beszélsz? Még én vagyok a szerény? Te állandóan kedves vagy mindenkivel, nem érdekel milyen őrült csajok azok. Mindig számíthatnak rád, mert olyan segítőkész vagy. Érdekes és okos is, mindig lehet veled beszélni. Nem vagyok beképzelt,nem dicsekszel-uttóbiak igen tetszenek- mégis büszke lehetnél magadra. És még én vagyok a jó?- nézek rá könnyes szemmel.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásszoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 6 EmptySzer. Dec. 25 2013, 22:47

[2013. 12. 21.]

*Valami a szemhéjamra csöppen, aztán az arcomra, és egyre sűrűbben jön. Már-már azt hiszem eső, hiszen még ezt is kinézem az épület ezen részéből. Régi, kicsit lyukas lehet a tető is, nem lenne meglepő, ha csakúgy beesne a víz. De ahogy kinyitom a szemem, nem látom az esőt - na jó, amúgy sem -, és nem érzem, hogy például a ruhám, vagy a hajam is nedvessé válna. Nem is, mert egészen más történt, mint amit hittem.*
- Mi... Mi a baj? *kérdezem ijedten, miután megszakad a csók* - Kérlek ne sírj! *egyre erősebben rángatok elő egy zsepit a zsebemből, és letörölgetem a könnycseppeket kerekded arcáról.  A szavaitól megbizsereg a lelkem. Úgy érzem, mintha a fellegek közt járnék, vagy.. vagy... Nem tudom hogy kifejezni, de kellemesen érnek a szavai. Nagyon kellemesen.*
- Büszke is vagyok magamra, csak nem firtatom *mosolyodom el lágyan* - Yvanne, nagyon jól esnek a szavaid, és nagyon örülök, hogy akkor összehozott veled a sors! Örülök, hogy ilyennek látsz.. ugyanakkor nem tudod, hogy milyen bunkó tudok lenni másokkal, de talán jobb, ha azt az oldalamat nem ismered meg *csóválom a fejem makacsan* - Amúgy már hogyne! Hiszen például te is érdekes vagy a magad módján.
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásszoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 6 EmptySzer. Dec. 25 2013, 22:57

* Szívből utálok sírni. Ez a gyengeség jele; érzékenység. De hogy örömben sírjak? Ez olyan dolog ami ritkán fordul elő az ember életébe, és mindig más érzelmet mutat meg,mint amit igazából jelent. 
Hangosan kifújom az orromat,és érzem hogy most már bennem minden van. Nevetek, hisz az egész olyan nevetséges lehet. 
-Semmi baj...Nem akarok sírni,csak egyszerűen olyan boldog vagyok. Lehetséges ez?-nézek rá,de igazából nem is várok választ.
- Azért azt erősen kétlem hogy tudsz bunkó lenni...-Sol bunkó? Vagy csak mérges.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Padlásszoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Padlásszoba
Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Padlás-
Ugrás: