Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Fürdőző - Page 5 Vote_lcapFürdőző - Page 5 Voting_barFürdőző - Page 5 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Fürdőző - Page 5 Vote_lcapFürdőző - Page 5 Voting_barFürdőző - Page 5 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Fürdőző - Page 5 Vote_lcapFürdőző - Page 5 Voting_barFürdőző - Page 5 Vote_rcap 
Tara Black
Fürdőző - Page 5 Vote_lcapFürdőző - Page 5 Voting_barFürdőző - Page 5 Vote_rcap 
Lucius Marga
Fürdőző - Page 5 Vote_lcapFürdőző - Page 5 Voting_barFürdőző - Page 5 Vote_rcap 
David Rowle
Fürdőző - Page 5 Vote_lcapFürdőző - Page 5 Voting_barFürdőző - Page 5 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Fürdőző - Page 5 Vote_lcapFürdőző - Page 5 Voting_barFürdőző - Page 5 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Fürdőző - Page 5 Vote_lcapFürdőző - Page 5 Voting_barFürdőző - Page 5 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Fürdőző - Page 5 Vote_lcapFürdőző - Page 5 Voting_barFürdőző - Page 5 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Fürdőző - Page 5 Vote_lcapFürdőző - Page 5 Voting_barFürdőző - Page 5 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Fürdőző

Go down 
+10
Cerasela Aries
Pistol Alexa
Lucius Marga
Niclaus J. Morgan
Caterina Coxton
Florina Zaharia
Ronald Morgan
Jenny Miles
Hámorszky Honoráta
Alisa Coxton
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Fürdőző - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 5 EmptySzer. Május 07 2014, 22:20

Nem szíves fedem fel zavarom mert tudom hogy az arcom legalább olyan vörös mint a hajam ami már nagy szó. De azért a fülem mögé tűröm rakoncátlan tincseimet, és félve rá pillantok. Jó újra azt a szelíd mosolyát látni. 
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Fürdőző - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 5 EmptySzer. Május 07 2014, 22:42

*Jó újra látni az arcát. Kedvesen magamhoz ölelem őt, egy puszit nyomok a feje búbjára, ezután elhúzódom tőle, hogy legyen egy kis tere.*
- Csak nem zavarban vagy? *kérdezem egy halk nevetés után.*
Vissza az elejére Go down
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Fürdőző - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 5 EmptySzer. Május 07 2014, 22:47

Ha lehet még vörösebb lettem mikor magához ölel. Szinte már füstölt a fejem, és az sem segít hogy kinevet, még ha nem rossz szándékkal teszi. 
- Hát... ha egy félmeztelen fiú ölelget... - Akibe ráadásul szerelmes vagyok! Enyhe kifejezés hogy zavarban vagyok. Gondolkodom pipacsvörösen és próbálom nem őt bámulni folyton. - Igen. - válaszoltam végül röviden. Hiába is tagadnám nagyon zavarban vagyok.
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Fürdőző - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 5 EmptySzer. Május 07 2014, 23:04

- Félmeztelen? O-oh! *lepillantok magamra. Ami azt illeti, tényleg nincs rajtam ruha, a fürdőnadrágot leszámítva Zavartan ajkaimba harapok. Nem vagyok szégyenlős, de láthatóan zavarba hoztam a lányt, és ez az érzés hamar átragad rám is. Sajna nincs kéznél a pálcám, visszarohanni meg nem akarok, mert akkor meg egyedül marad ismét. De szerencsére megoldódik a probléma, amikor a sas a kezembe repíti a pálcámat. Hálás pillantásokat küldök felé, majd erősen rákoncentrálok egy olyan varázsigére, ami segít felöltözni egy szempillantás alatt.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Fürdőző - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 5 EmptyCsüt. Május 08 2014, 19:14

// Olvadunk //

Csak félre pillantva halványan mosolygok, mikor a sas is megjelenik Sol pálcájával. Kicsit megnyugszom mikor sikerül felöltöznie az ige segítségével. 
- Jó trükk. - mondom mosolyogva majd nagyot sóhajtok. - És most mi legyen? - kérdeztem mert tanácstalan voltam fogy most mit is kéne tennünk. Az egy dolog hogy megbeszéltük megpróbáljuk helyre hozni a dolgokat, de most ötletem se volt mit csináljunk.
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Fürdőző - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 5 EmptyCsüt. Május 08 2014, 20:18

- Mehetnénk valahova a szabadba, vagy akár fedett helyre, és megmutathatnád megint, hogy hogyan játszol a hegedűn. Esetleg ihatnánk valamit, vaaaaaagy... *az utolsó "vagy"-ot elhúzom, hogy addig is tudjon találgatni, vajon mire gondoltam.*
Vissza az elejére Go down
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Fürdőző - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 5 EmptyCsüt. Május 08 2014, 20:28

- De hisz odakint szakad az eső. - mondom kicsit elgondolkodva és furcsálom hogy így elnyújtja a szavakat. - Mire gondoltál? - kérdezem tőle kíváncsian, mert tényleg nem tudom mire gondolhat.
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Fürdőző - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 5 EmptyCsüt. Május 08 2014, 21:16

- Elmehetnénk mondjuk egy közös diák klubhelyiségbe, de előtte mindenképp el kell fogadnod valamit *mondom vigyorogva, majd a zsebemből előhúzom a csengőket, amiket visszaadott nekem nemrégiben. Ezúttal a csengők aranyszínűek, korábban ezüst volt mindkettő.*
Vissza az elejére Go down
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Fürdőző - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 5 EmptyCsüt. Május 08 2014, 21:22

- Nem rossz ötlet. - mondom mosolyogva majd meglepődök mikor meglátom a csengőket. Láttam hogy arany színben pompáznak a korábbi ezüst helyett. - Úgy látom kicsit változtattál rajta. - mondom halkan közben mosolygok. Furcsa melegség járja át a szívemet. 
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Fürdőző - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 5 EmptyCsüt. Május 08 2014, 21:32

- Igen, de nem csak színben változott meg! *kacagom, majd kedvesen megkérem, hogy forduljon háttal nekem, és segítsen a nyakába tenni. Egy kézzel ugyanis nehézkes.*
- Anyagban is arany, de igazából nem a szín számít, vagy az, hogy milyen anyagból van, hanem a szimbóluma.
Vissza az elejére Go down
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Fürdőző - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 5 EmptyCsüt. Május 08 2014, 21:36

Megfordulok és segítek neki a nyakamba rakni a pántot rajta a csengettyűvel.
- A szimbóluma? - kérdezem mert nem tudtam hogy most már jelentést is kölcsönzött a kis ékszernek. Régen csak azért adta hogy emlékezzek rá, miután elköltöztem innen. De örülök hogy most már több jelentése van. - Mit szimbolizál? - kérdezem halkan tőle.
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Fürdőző - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 5 EmptyCsüt. Május 08 2014, 22:00

- Azt a szerelmet, amit soha, senki nem rombolhat le. A szín a tisztaságot, az anyag meg azt, amilyen erős ez az érzés. Csak a királyvízben oldódik fel, de ha nem keverik ki azt az oldatot és nem rakják bele, nem megy tönkre. Így ha ápolom a jó érzést, figyelek rá, erős maradhat a kettőnk közti kötelék is *magyarázom készségesen* - Most pedig lenne kedved velem eljönni a diák klub helyiségbe? A közösre gondolok.
Vissza az elejére Go down
Kovács Victoria
Harmadik évfolyam
Kovács Victoria


Hozzászólások száma : 84
Kor : 25
Hely: : Kolozsvár - Coxton kastély
Regisztráció : 2012. Jul. 26.

Fürdőző - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 5 EmptyCsüt. Május 08 2014, 22:10

Meglepődök mikor mind ezt elmagyarázza. érdekes ezt hallani és boldoggá tesznek szavai. Lehajtom fejem mikor érzem hogy könnybe lábad a szemem. - Igen lenne kedvem. - mondom halkan és kedvesen rámosolygok. Bár csak, mindig velem maradna. Ha eljön az ideje mindent elmondok neki az elmúlt években történtekről, de most csak a vele töltött időre akarok figyelni és semmi másra. Gondolkodom ahogy mellé lépek.
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Fürdőző - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 5 EmptyPént. Aug. 21 2015, 22:04

Nehéz napom volt. A lovardában töltöttem a reggelem, elég kemény edzésem volt. Majd gyorsan mentem a munka helyemre. Mivel gondoltam, hogy keresek egy kis plusz pénzt és pont ezért vállaltam el egy diák munkát. Mit ne mondja, elég kemény munkát sikerült kifognom, de viszonylag jól fizet. 
És most pont ezért jöttem ide, hogy megfáradt testrészeimet kicsit megpihentessem. A hajam felkötve, a fekete fürdőruhám körém egy törölköző van csavarva. Úgy gondolom hogy a pihenés előtt még bele ugrok egy-kétszer a mély vízben.
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Simon Balázs

Simon Balázs


Hozzászólások száma : 4
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Dec. 30.

Fürdőző - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 5 EmptyPént. Aug. 21 2015, 22:17

Már nagyon untam, hogy folyton a házbeli nevezzük, emberekkel kell együtt élnem. Gondoltam pihenek egyet. Oké ez nem olyan egyszerű még pár napja vagyok a kastélyban, mert át iratkoztam a családom miatt. De ma ez nem érdekel, fogom magam és az iskolai egyenruhában igyekszek a fürdőbe egy kék fecske úszót vettem fel és így sietek a vízbe. Jó magam szeretek úszni, de azért lehet, még mit fejlődni remélem senki se lesz ma rajtam kívül ott, de persze majd kiderül. Mikor oda érek, sietve elkezdek vetkőzni igaz mivel, gyúrok, így nagyon jól nézek, ki ha mondhatok magamra ilyet. Miután levetkőzők a fürdő gatyára persze a pálcámat egy tartóba rakom, és az oldalamra teszem sosem szeretek pálcám nélkül lenni főleg egy új helyen.
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Fürdőző - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 5 EmptyPént. Aug. 21 2015, 22:27

Nagyba beleugrok a vízbe és úszok pár hosszt. Imádok úszni, elég jól tudok is. Kicsit moshatom úgy is, hogy játszok a víz alatt. Persze csak jó értelemben. Még most sem tudok elszabadulni se a sportol se a munkától. Még most is az jár a fejembe, hogy a p*csába oldom meg a feladatot amit a főnök bízott rám. Jó lenne valahogy kikapcsolódnom.    
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Simon Balázs

Simon Balázs


Hozzászólások száma : 4
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Dec. 30.

Fürdőző - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 5 EmptyPént. Aug. 21 2015, 22:39

Miután elkészülök hallom, hogy a vízbe ugrik valaki. Ekkor úgy döntök, hogy meg lesem, hogy ki az.
~Egy lány.

Nyugtázom magamban a gondolatot és veszek egy mély levegőt. Általában magabiztos srác vagyok, de azért egy új helyen elég nehéz a beilleszkedés, no meg valamiért a többi diák sem kedvel. Nyugodt léptekkel megyek a medencéhez és egy laza fejessel vetem, bele magamat a vízbe ekkor jövök rá, hogy mikor a pólóm-levettem a láncom kint maradt. Egy egyszerű lánc már amennyire az lehet egy varázsló lánca. Igaziból egyszerű családi ereklye, amit mindenki majd nem kapott a családban képes lábak helyett sellő uszonyt adni a viselőének, ha az akarja. Amikor erre rájövök, nem izgatom magam először, de aztán sietek, azt felvenni nem mintha ellopnák csak ez is olyan, mint a pálca legyen nálam. Majd ismét a vízbe vetem magam és pár kör után a medence végében ülök a kellemes vízben.
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Fürdőző - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 5 EmptyPént. Aug. 21 2015, 23:00

Úszok pár kört, mikor meghallom, hogy valaki beugrik a vízben.  Ami nem baj, mert amúgy is kiakarok menni a szaunába. De helyette még úszkálok egy picit. Ahogy kiakartam menni, hátra néztem és megláttam a fiút aki beleugrok a medencébe. Valamilyen inditatásból oda megyek hozzá. Na jó oda úszok hozzá. Tényleg nem vagyok normális.
-Szia! Most jöttél ide? 
*Támadom le, de most komolyan nem tudom, hogy mi van velem. Én nem ilyen vagyok. Normális esetben csak kimennék a medencéből és valószínűleg nem találkoztunk volna vagy pedig csak látásból ismertük volna egymást. Ezt valószínűleg a fáradság műveli velem.
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Simon Balázs

Simon Balázs


Hozzászólások száma : 4
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Dec. 30.

Fürdőző - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 5 EmptyPént. Aug. 21 2015, 23:08

Ahogy így pihenek, egy lány úszik oda hozzám. Látásból már láttam, de nem különösebben ismerkedek még itt senkivel.
-Szia! Igen kb pár napja vagyok itt pontosan két napja.
Nem különösebben zavar ez a fajta letámad ósdi hisz a régi sulimban tudnának mesélni a hölgyek. Miközben feleltem neki a szemibe pillantottam a hogy mindig is ha beszélek valakivel persze itt nem sokan akarnak még velem kommunikálni de ez van.
-És te hova valósi vagy?
Kérdezem, ha már így összeismerkedtünk hisz így illik, vagy nem nem tudom, de én ilyenkor mindig el kezdek beszélgetni.
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Fürdőző - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 5 EmptyPént. Aug. 21 2015, 23:18

- Az nem sok. De reméljük, hogy sikerül beilleszkedned.
*Komolyan nem vagyok normális. Én nem ilyen vagyok a fáradság hozza ki belőlem.
- Bukaresti vagyok. Gyakorlatilag majd, hogy nem itt laktam a szomszédba. Vagy még sem.
*Mosolyodok el. Egész szar humorom van, de azért sikerül egyszer-egyszer egy poént elsütnöm.
-Pistol Alexa.
*Nyújtom a kezemet. Ha már én jöttem ide akkor én is mutatkozok be. 
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Simon Balázs

Simon Balázs


Hozzászólások száma : 4
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Dec. 30.

Fürdőző - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 5 EmptyPént. Aug. 21 2015, 23:35

-Simon Balázs örvendek
Mutatkozok be én is és egy kedves mosolyt is megengedek magamnak. Most már elmondhatom, van egy hivatalos ismerősöm is amióta itt vagyok, persze nagyon hiányzik a régi suli és a régi házam ahova tartoztam, de jobb ez így hisz a változás nem rossz dolog.
-Én Angliában éltem eddig és ott jártam persze varázs iskolába onnan költöztünk át.
Gondoltam mivel elmondta hova valósi így illik, ha én is elmondom, hogy honnan jöttem. Persze nem nagy szám onnan jönni szerintem, de hát valahogy kell beszélgetni és nincs kedvem a szokásos korod köröket róni. Hogy így vagyunk, egymással szembe jobbnak látom a láncot használni, hogy jobban elférjünk, ekkor felvillan a víz a lábam körül és uszonnyá válik így talán kevesebb helyet foglakok a vízben. Oké az uszonyom sem kicsi, de legalább olyan színű, mint a hajam még szebb is talán. Nem sokat hezitálok és már a kövi kérdést teszem fel.
-És neked hogy tetszik itt?

Jó ez már a szokásos kör de jobb nem jutott eszembe így ez marad.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fürdőző - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Fürdőző
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Pince-
Ugrás: