Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Fürdőző - Page 2 Vote_lcapFürdőző - Page 2 Voting_barFürdőző - Page 2 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Fürdőző - Page 2 Vote_lcapFürdőző - Page 2 Voting_barFürdőző - Page 2 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Fürdőző - Page 2 Vote_lcapFürdőző - Page 2 Voting_barFürdőző - Page 2 Vote_rcap 
Tara Black
Fürdőző - Page 2 Vote_lcapFürdőző - Page 2 Voting_barFürdőző - Page 2 Vote_rcap 
Lucius Marga
Fürdőző - Page 2 Vote_lcapFürdőző - Page 2 Voting_barFürdőző - Page 2 Vote_rcap 
David Rowle
Fürdőző - Page 2 Vote_lcapFürdőző - Page 2 Voting_barFürdőző - Page 2 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Fürdőző - Page 2 Vote_lcapFürdőző - Page 2 Voting_barFürdőző - Page 2 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Fürdőző - Page 2 Vote_lcapFürdőző - Page 2 Voting_barFürdőző - Page 2 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Fürdőző - Page 2 Vote_lcapFürdőző - Page 2 Voting_barFürdőző - Page 2 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Fürdőző - Page 2 Vote_lcapFürdőző - Page 2 Voting_barFürdőző - Page 2 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Fürdőző

Go down 
+10
Cerasela Aries
Pistol Alexa
Lucius Marga
Niclaus J. Morgan
Caterina Coxton
Florina Zaharia
Ronald Morgan
Jenny Miles
Hámorszky Honoráta
Alisa Coxton
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Caterina Coxton
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Caterina Coxton


Hozzászólások száma : 197
Kor : 30
Regisztráció : 2009. May. 30.

Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 2 EmptyHétf. Jan. 16 2012, 19:48

*Na, ezt megkapta, s s szíven is vágta. Mégha mindennap sminkelné magát, egy kg sminkkel. De nem, Rináról aztán mindent el lehet mondani, de azt nem, hogy nagy sminkes lenne. Bizonyára ezért is nem ismer olyan bűbájt, a vele egykorú lánytársaival ellentétben, ami megóvja a víztől a sminkjét. Ma kivételezesn megpróbálta eltűntetni a csúnya karikáit, ennyi, aztán, mivel nem szokta meg, hogy festék legyen rajta, úgy jött be a vízbe, hogy nem mosta le előtte. S erre rögtön a képéhez is vágják. Ráadásul egy pasi. Egy idősebb pasi. Szó nélkül végignézi, ahogy Claus kitrappol, a vakkantásnak álcázott dícsérettel nem tud mit kezdeni, csak szívből rméli, hogy rövid itt tartózkodása alatt nem fog még egyszer belefutni a férfiba. Depresze, annyit nem ér meg, hogy egy ennyiért ne mozduljon ki nővére szobájából. Mikor Claus eltűnik a szeme elől, Rina megfordul, s vgre nyugodtan, egyedül, síri csöndben úszkálhat. Eltelik így egy-másfél óra, mire a lány úgy dönt, ideje visszatérnie Alisához.*

//én is. (://
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 2 EmptyPént. Feb. 17 2012, 17:33

-Én? *Vigyorogva rázza meg a fejét, ez tényleg képtelenségnek hat. Még hogy ő nevelhetőbb? Azért ezzel vitázna, ez egészen biztos.*
-Most ezt nem értem. Ha bikinit vesztek fel, az tök ugyanolyan, mintha bugyiban és melltartóban lennétek, nem? Akkor nem teljesen mindegy? *Ez számára tényleg rejtély, mert azon felül, hogy az egyik esetleg csipkés, semmiféle különbséget nem lát. Akkor miért kényesek erre a lányok? Összevonja a szemöldökét, nem először hallja ezt a kifogást, és nem először adódik úgy, hogy értetlenül néz egy lányra emiatt.
De ha fel kell menni, akkor felmegy, neki aztán édes mindegy, tényleg. Fürdőnadrág helyett jó a boxer is, őt nem idegesíti a dolog, így csak egy törölközőért ugrik be, aztán irány a pince és az uszoda.*
-Gondolod, hogy meleg a víz? *Szerinte nem éppen, de pillanatok alatt oldja meg a vetkőzést, még zuhanyzik is, ha már kell, és azonnal a vízbe ugrik.*
Vissza az elejére Go down
Florina Zaharia
Második évfolyam
Florina Zaharia


Hozzászólások száma : 253
Kor : 27
Regisztráció : 2011. Dec. 01.

Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 2 EmptyPént. Feb. 17 2012, 17:47

*Megtorpan Lucius kijelentésére, végül is, igaza van. Illetve lenne, ha ő nem a kisebb fajta bugyikat részesítené előnyben. Ezt persze nem köti a fiú orrára.*
- Jó, te is szívesen úszkálsz fecskében, nem? Meg csipkemelltartóban, ami beszívja a vizet és majd a melleidet kell kicsavarni... Édesszivem. Mi nők, így működünk. Megszoksz, vagy megszöksz. *Hecceli Lucit, aztán már vissza is érnek. Átöltözve. Flon a szokásos fehér bikini, egy úszószemüveg, papucs, meg törölköző. Lány. Nem is lehet ennél kevesebb nála.*
- Annyira nem. Kellemes a hőmérséklete... ~Múltkor még az volt.~ *Lezuhanyzik, ledobálja a magára tekert törölközőt. Azért látni, hogy már van kemény 15 éves, tehát kamaszodik. Mindenfelé. ^^ Imád és tud is úszni. Az egyik dolog, amiben anyukájára ütött. Ő is Lucius után ugrik egy kecses fejessel, aztán pár másodperc múlva már a felszínen lebeg.*
- Na, mennyire rossz? *Vigyorog, immár vizes hajjal.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 2 EmptyPént. Feb. 17 2012, 17:54

-Én nem hordok fecskét, én boxerezek, de akkor sem értem. A bikinitek is átázik, vizes lesz. Láttam én már lányt tangás bikiniben is, de akkor most tényleg, mi a különbség? *Még mindig ezen gondolkodik, aztán le is tesz róla, mert sosem fogja megfejteni az okot. Csak vigyorog, amikor Flo fehér bikiniben jelenik meg.*
-Erről beszélek. *Már ami a bugyi-melltartó párosítást illeti, mert hát na... azért elámul azon, hogy a lány mennyire gyönyörű, elvégre csak felöltözve láthatta eddig.*
-Szép vagy nagyon, komolyan. *Szeme van, hormonjai is akadnak, amik bizony-bizony már keményen működésbe léptek.*
-Egész jó, hidegebbre számítottam. *Persze más egy tóban úszni, itt sokkal kellemesebb a hőmérséklet.*
Vissza az elejére Go down
Florina Zaharia
Második évfolyam
Florina Zaharia


Hozzászólások száma : 253
Kor : 27
Regisztráció : 2011. Dec. 01.

Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 2 EmptyPént. Feb. 17 2012, 18:00

*Cicceg a szájával. Még a szemét is forgatja hozzá. De azért sunnyogva vigyorog.*
- Sajnálom, de én nem szoktam tangás bikinit hordani. Én azt a hétköznapokon viselem. ~Majd egyszer talán meglátod.~ *Vigyorog. Végigszalad tekintete a fiú mellkasán, még mindig képes arra, hogy ilyeneket zavarba jöjjön. Egy krákogó hangot hallatva azért kifejti.*
- Nem akarlak téged túlzottan feldobni, de hát... Te sem panaszkodhatsz a szépséggel. És köszönöm. *Majdnem pukkedlizik, de inkább csak dönti a fejét...* ~Jézus, te most tényleg majdnem pukkedliztél? Meg vagy húzatva, aranyom?~ *Még ugye mielőtt megtépné magát a szárazföldön, a vízben van, és odaúszikázik Luciushoz egy csókért.*
- Na, mondtam én, hogy nem olyan rossz... Mióta tudsz úszni? *Érdekli a dolog. Ő már 5 éves kora óta vízben van. Még versenyen is volt, no nem nyert, de volt. És a részvétel is fontos, ugyebár.^^*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 2 EmptyPént. Feb. 17 2012, 18:10

-Miért nem? Á, értem. *Elsőt nem vágja, másodikra mosolyog. Igen, elképzelte Flot abban, és hát na... vizuális típus, nem is olyan nehéz az.*
-Gondolod? *Sosem nézegette magát ennyire, vagyis nem kérdezte meg soha senkitől, hogy szerinte milyen külsőleg? Tükör van, azért bele szokott nézni, mert azt kell, főleg egy kiadós edzés után. A vízben is átöleli Flot, mert... mert az jó, ahogy a csókja is édes.*
-Kiskorom óta, úgy 4 éves se voltam még, már vízbe dobtak, de szeretem. *Nem versenyzik, mert másra kell az idő, de kifejezetten jó úszó, ki tudja, ha ezen a "pályán" marad, az is lehet, versenyezhetett volna.*
Vissza az elejére Go down
Florina Zaharia
Második évfolyam
Florina Zaharia


Hozzászólások száma : 253
Kor : 27
Regisztráció : 2011. Dec. 01.

Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 2 EmptyPént. Feb. 17 2012, 18:17

*Bólogat, csókol, mikor mi. Még jó, hogy úszni tudnak, így még elsüllyedni sem tudnak.*
- Igen, határozottan jóképű vagy. És jófej. És bírom a dumád. *Neveti el magát.*
- De nem mondok többet, mert elbízod magad. *Vigyorog, aztán elúszik, gyorsúszásban. Persze előtte letolta a homlokáról a szemüvegét is, mármint az úszószemüvegét. Úszik egy hosszt, meg visszát.*
- Én 5 éves korom óta úszok. Heti rendszerességgel. Mármint itt még nem sokat voltam, de igyekszem azért lejönni. Sőt, még versenyen is voltam pár éve, országoson, de nem nyertem érmet. 4. lettem. Pont lecsúsztam, de tapasztalatnak király volt. *Vigyorog. Tényleg jó úszó. 200 méter gyorson versenyzett, de ezt már nem teszi hozzá. Inkább Luci körül pancsikol. Ha nem húzzák oda, persze.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 2 EmptyPént. Feb. 17 2012, 18:25

*Nem fognak elsüllyedni, ez biztos, vannak annyira rutinosak már, hogy ne fulladás legyen a vége. A dicséretre kissé elpirul, mert azért egészen más az, amikor Flo mondja.*
-Köszi. Tudod, hogy már az első napomon... szóval már akkor tetszettél? Azért mert gyönyörű vagy, kedves. *Bizony, már akkor felfigyelt a lányra, csak akkor még nem tudta eldönteni, hogyan is közeledjen, vagy ezt hogyan hozza a tudomására? Végül megtette, ha kicsit esetlenül is. Na jó, nem kicsit, hanem nagyon sután, de csak kimondta. Amíg Flo úszik, addig ő is elindul a másik irányba, aztán megvárja őt.*
-És miért hagytad abba a versenyzést? Egy verseny nem verseny, ott tapasztalatot szerzel, aztán már tudod, hogy milyenek a körülmények. Nem akarod újra megpróbálni? *Kíváncsian pillant Flora, a pancsikolást egy darabig tűri, aztán finoman fröcskölgetni kezdi a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Florina Zaharia
Második évfolyam
Florina Zaharia


Hozzászólások száma : 253
Kor : 27
Regisztráció : 2011. Dec. 01.

Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 2 EmptyPént. Feb. 17 2012, 18:36

*Kerek szemekkel vizslatja Luciust. Hümmög. Neki annyira az elején nem tűnt fel a fiú, nem akart foglalkozni ilyenekkel. Ez viszont akkora magaslatokba emelte a srácot, hogy arra nincsenek is szavak. Még az úszásban is egy pillanatra megáll, vagyis a víztaposásban, és már merülni kezd, mikor elkezdi újra.*
- Igen? Ez... Nagyon kedves tőled. Komolyan. *Nem reagál hogy neki annyira nem tűnt fel, most kivételesen tartja a száját. De az a lényeg, ami most van. Most viszont felnéz rá, csodálja, imádja, és isteníti. Ezek a legkifejezőbbek az érzésre. No meg hát.. Amit nem nevezünk még nevén. Az a sok pillangó, a remegés, a térdremegés, a villámcsapások, az energia sem elhanyagolandó. Véget ér a kis úszással, aztán válaszol is a kérdésre.*
- Az edzőm otthagyta az egyesületet. A másik meg nem vált be. Ha nem hagyja ott, lehet többre viszem. Egyedül meg mégsem olyan az edzés, hogy széthajtod magad. Legalább is, mint tudjuk, nekem noszogatás kell. Mert ellustulok. Illetve nem is ellustulok, csak nem hajtom magam szét. Ehhez meg ez szükséges lenne. Még nem késő elkezdeni, lehet Niclaus-szal kellene beszélnem, hátha ebben is ott van a szeren. Edzősködni csak tud. *Vonja meg a vállát, lemerül, feljön és hátradobja a sérót, ahogy a filmekben szokták a lányok. A pancsikolást ő is tűri, vissza csapkodja a vizet.*
- Te csak a kviddicsbe merültél ennyire bele? Vagy más sport is volt? *Kérdi, és hátára fekszik a vízen, úgy fröcsköli finoman a vizet.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 2 EmptyPént. Feb. 17 2012, 18:51

-Igen. *Az utóbbi időben vette észre magán, hogy már komolyan foglalkozik a másik nemmel, bár ez először neki is szokatlan volt, hiszen addig játszótárak voltak, haverok. Végül rájött, hogy teljesen normális, ha már másként is megnézi őket, persze ehhez az első időszakban kellett az apja is, aki elmagyarázta. Kár, hogy akkor már rég tudta, de ártatlan képpel hallgatta végig az öreget.
Azóta pedig egyszerűen olyan érzéseket tapasztal, amik merőben újak, de mégis kellemesek, másnál pedig nem is jön elő, csak Flonál.*
-Emiatt ne add fel, még nem vagy elkésve. Keresd meg Morgant, biztos ismer olyat, aki vállalná az edzőséget, vagy akár ő maga. Én segítek hajtani. *Ha Flo ennyire tehetséges, akkor nem szabad abbahagynia csak azért, mert éppen edzője nincs. Azt pedig vállalja, hogy ha kell, akkor biztatja a lányt. A haj hátradobásra felsóhajt, maga a látvány is feldobja.*
-Nagyon komolyan igen, de mellette futok, úszok, és azért a súlyzókat is ismerem. *Pláne most, hogy a karját erősítenie kell. Nem terelőnek tanult, hát istenem, naná, hogy a lengői az ütővel nem ütik meg a mércét. Dobásokban van ereje, hiszen azt gyakorolta, de jobb ha távol marad mindenki, amikor gurkót pofoz, mert nem lehet tudni, mit talál el még. Gyakorolja, de mivel ütő nem nagyon volt a kezében, nem mindig úgy sikerül az ütő és a vasgolyó találkozása, ahogy eltervezi.*
Vissza az elejére Go down
Florina Zaharia
Második évfolyam
Florina Zaharia


Hozzászólások száma : 253
Kor : 27
Regisztráció : 2011. Dec. 01.

Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 2 EmptyPént. Feb. 17 2012, 19:30

- Lucius Marga Úr, ha nem sértem meg, akkor megosztom most Önnel a véleményem. Nos, Ön egy igazán elbűvölő, fess és felettébb tiszteletreméltó, kedves úriember. És Önnél jobbat még keresve sem találna szerény személyem. *Viccesre véve, de halálosan komolyan gondolva, mosolyogva adja elő Flori most, hogy mit érez. Ki is pirul, gyomra is összeszorul, torkában a szíve, még jó, hogy a víz "lehűti", mert biztos felrobbanna, ha mástól nem, a boldogságtól és az érzéstől. Figyelve hallgatja a fiú véleményét az úszásról.*
- Igen, lehet. Majd karácsonyra egy szelíd kákalagot kérek. És az lesz az edzőm - bár, addig el kéne kezdeni az edzést. No meg a kis stratégiánkat. Mikor megyünk Rowle-hoz? Kivel beszéltél róla? Kit avattál már be? Mehetnénk gyakorolni is, most, hogy itt vagyok. *Zúdítja rá a srácra, hogy mit is akar.*
- Teljes terv kell. A is, meg B is. Esetleg C. Te gyakoroltál már? Vagyis... Érted, konkrétan erre? Kéne egy titkos társaság. *Igen, ötletel. Szavakban előbb nyer, mint varázslatban, no meg úszásban, de ez van. Odaúszik Luciushoz és nyom az ajkaira egy hirtelen csókot. Ezzel még magát is sikerült lehiggasztania az ötletelésből. ^^*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 2 EmptyPént. Feb. 17 2012, 19:56

*Mosolyogva hallgatja végig, amiket Flo mond, melegséggel tölti el, a végére magához is húzza a lányt és ismét megcsókolja.*
-Tudja, Zaharia kisasszony, hasonlóképp érzek én is. Kegyed egy finom, kedves, vidám hölgy, akinek a szépsége is elbűvölő. Amikor először megcsókolhattam... az nagyon sokat jelentett nekem. *Ahhoz képest, hogy néha úgy magyaráz, hogy azonnal félreértik, most simán el tudja mondani, amit akar. Még mindig nem tudja, mi ez a teljesen más érzés Flo közelében, vele, amit másnál sosem érzett vagy érez, de nem akarja eltüntetni.*
-Segítsek benne? Bár én nem vagyok edző, viszont kviddicsnél volt, hogy egyedül gyakoroltam. *Ez volt a több, inkább ellesett, és azokat kamatoztatta, de azért akadtak olyan időszakok is, amikor egy-egy profi látva a kitartását gyakorolgatott vele.*
-Amint elérhető lesz. A tervek... kettő mindenképpen kell, hogy lehessen dönteni, a harmadik egy vészforgatókönyv lehet, és remélhetőleg többre nem is lesz szükség. *Vagy ki tudja. Előbb azt kell elérni, hogy ne utasítsák el a kíváncsiságukat.*
-Nem, direkt nem említettem senkinek sem egyelőre. Gyakorolni nem lehet rá, míg nem tudjuk, mivel állunk szemben. Addig maradnak a varázslatok, illetve a logikai feladványok. *Jobb híján. A titkos társaságra bólint, kérdés, itt mi marad titokban? Viszonozza a csókot, egyszerűen imádja, aztán kiül a medence szélére, és ha Flo odaér, őt is kihúzza, ráteríti a törölközőt, nehogy megfázzon.*
Vissza az elejére Go down
Florina Zaharia
Második évfolyam
Florina Zaharia


Hozzászólások száma : 253
Kor : 27
Regisztráció : 2011. Dec. 01.

Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 2 EmptyPént. Feb. 17 2012, 20:17

*A története a két gyereknek most körülbelül mesébe illő, Büszkeség és balítélet juthat annak eszébe, aki hallja a párbeszédet. Csak itt nincs dráma - kivétel a kis stratégiai megmozdulásukat, a rejtvény megfejtéséhez. Visszacsókol, egyszerűen nem tudja megállni. Valami furcsa érzése van a gyomra alsó szakaszán, de nem is tudja és még nem is akarja megérteni. Attól mert furcsa nem rossz, csak szokatlan. Hallgatja Luciust.*
- Jó. De azért majd Edzőtől kérek valami ötletet. Hátha. Igazad van. Minden tekintetben. *Bólogat. Azért jó lesz majd tényleg elindulni valamerre. David felé mindenképp. Sőt, ha Floci kihasználja a kislányos báját, tán még Niclausnál is nyert ügyük lehet, de ezt már nem mondja ki hangosan. Lucius után úszik, ki a medencére. Egy másodperc alatt ő is kiemelkedik a habokból. A törölközőt elfogadja, de nem teszi magára, inkább a padlóra teríti, és ráfekszik, de úgy, hogy a lába azért belelógjon a vízbe. Felsóhajt, és Lucius derekát kezdi csikizni finom puha ujjaival. Legalábbis, ameddig eléri.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 2 EmptyPént. Feb. 17 2012, 20:31

*Gondolkodik, néha azt is szokott, és bizony, most elkél. Ha komolytalan ötlettel állnak elő, akkor könnyű szerrel elhajthatja őket akár Rowle is, ezt pedig nem szabad megkockáztatni. Flora pillant, vele jól érzi magát, sokkal felszabadultabb, mint sokakkal, és ezt sem tudta még megfejteni, miért van, de lehet, nem is kell.*
-Mindenképpen. Erősítéshez biztosan ért, és az is lehet, az úszáshoz is. Voltam kint vele a pályán... erősítenem kell karra, és sejtheted, mennyire kiakadt, hogy hogyan fogom az ütőt. Sosem voltam terelő. *Hiába felelne meg az alkata rá, akár őrzőnek is, ha soha nem gyakorolta. Reflexei vannak, technikája is akad, repülni azt tud, bár gyorsulni akar, na de gurkót ütni... az még messze van. Csak nézi, ahogy Flo elfekszik mellette, még a csikizésre sem mozdul meg. Most vagy azért, mert nem csikis, vagy azért, mert egyelőre megemberelte magát.*
Vissza az elejére Go down
Florina Zaharia
Második évfolyam
Florina Zaharia


Hozzászólások száma : 253
Kor : 27
Regisztráció : 2011. Dec. 01.

Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 2 EmptyPént. Feb. 17 2012, 20:42

*Ő is elmereng a gondolataiba. Valahol a gyomor tájékánál jár, vagy legalábbis afelé, valamerre. Ki tudja. Csak mereng. Az úszás mindig fárasztó, pláne ha még agyal is közben az ember lánya. Nem ül fel, tovább simogatja puhán Lucius még vizes derekát.*
- Te gondolkoztál már azon, hogy van Sors? Leginkább itt értem arra, hogy... Lupis voltam, de már akkor jóban voltunk. Annak ellenére, hogy... Te... Te nem is állsz más Lupissal szóba. *Kérdi halkan, de továbbra sem ül fel, csak suttog. Érti ezt arra, hogy ha maradt volna ott, akkor soha, de soha nem lennének most együtt? És csak a sorsnak köszönhetik hogy most akkor így van, ahogy? Talán Luci érti, de ha nem, az sem baj. Flonak vannak ilyen magasröptű gondolatai. Néha.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 2 EmptyPént. Feb. 17 2012, 20:50

*Megfogja a simogató kezet, de nem állítja meg, egyáltalán nem az a szándéka. Flo kérdése meglepő, de nem tartja sem viccesnek, sem gyerekesnek, sőt.*
-Sors? Nem tudom, azt szerintem magam alakítjuk, de véletlenek azok nincsenek. Amikor megtudtam, hogy Lupiattos vagy, az rossz érzés volt, de az is bennem volt, valami nem oké, valami nem stimmel. Akkor még csak azt hittem, csupán az az, hogy rossz házban vagy, mert nem vagy olyan, mint ők. *Nem lebecsüli őket, nem kevésnek tartja, erről szó sincsen, hiszen a tudást bárhol és bármikor elismeri, de Flo annyira más volt, annyira nem illett oda, hogy csak na.*
-Nem hiszem, hogy abban az esetben, ha te ott maradsz, másként alakult volna. *Erre a nyakát merné tenni, mert mielőtt jött Flo és bejelentette, hogy áthelyezték, előtte gondolkodott azon, hogyan mondja el neki, hogy tetszik neki, és a többi és a többi.*
Vissza az elejére Go down
Florina Zaharia
Második évfolyam
Florina Zaharia


Hozzászólások száma : 253
Kor : 27
Regisztráció : 2011. Dec. 01.

Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 2 EmptyPént. Feb. 17 2012, 20:58

*Eleinte csak sóhajtgat, meg elhúzza a száját, amolyan gondolkodósan, felkönyököl azzal a kezével, amelyikkel nem birizgálja Luci hátát.*
- Nem, véletlen valóban nincsenek. És igen... Értem én, hogy magunknak alakítjuk, de vajon hogyan? Mármint... Pont jól alakul. Talán, tényleg hinni kéne benne, hogy mindig minden úgy van, ahogy lennie kell. És a legjobbat kihozni belőle. *Bólogat. És tovább figyeli Luciust, amit mond. Most már felül. Magára teríti a törölközőjét. Unikornis van rajta - jellemző. Megszorongatja a nyakláncát is, egyik kezével, a másikkal meg szorítja a fiúét. Rádönti a fejét Lucius vállára. Így ücsörögnek a medence szélén.*
- Jó így. Annyira jó. Nem is tudom... Olyan... Felemelő. És meleg... És nem maradtam volna ott. Harcoltam volna addig, míg közel nem kerülök hozzád. *Nem látni így az arcát, de hallani, hogy mosolyog a hangja.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 2 EmptyPént. Feb. 17 2012, 21:12

*Ugyan igyekszik semmit sem eltolni, de hát na, ahogy Flo forgolódik, neki mindig máshová siklik a tekintete, aztán vissza a lány szemébe.*
-Ez egy jó kérdés, ha tudod, merre kell menned, akkor eleve arra haladsz, ha pedig nem, akkor is előbb-utóbb ráakadsz. Lehet, ilyenkor tényleg a sors szól közbe, vagy jelzi, nem jó felé mész, ezt nem tudom. Igen, jól alakul. *Elmosolyodik, mindenképpen szerencsésnek mondhatja magát, ez egészen biztos.*
-Mivel nincsenek véletlenek, mindennek oka van, és ha éppen valami rosszul sült el, igen, akkor a jó oldalát kell nézni, és abból tanulni... azt hiszem. *Amikor a lány felül, átöleli a vállát.*
-Az, de nem tudom megmondani, miért, csak azt, hogy boldog vagyok. Sokat nem kellett volna harcolni, már az elején is azon gondolkodtam, hogy hogyan mondjam meg neked, amit már elmondtam. *Tényleg boldognak érzi magát, egyszer csak rájön, mi ez az érzés ami kavarog benne, de azt reméli, sokáig marad, vagy örökre.*
Vissza az elejére Go down
Florina Zaharia
Második évfolyam
Florina Zaharia


Hozzászólások száma : 253
Kor : 27
Regisztráció : 2011. Dec. 01.

Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 2 EmptyPént. Feb. 17 2012, 21:23

*Csak mosolyog és mosolyog. Aztán felpillant, átöleli a fiú nyakát és hosszan, jó hosszan, semmi bevezető nélkül csókolja. Még bele is pirul, no most nem a zavartól, hanem attól a fura érzéstől ott bent a belsőjében. Aztán mikor szóhoz jut, nem kertel.*
- Én szerelmes vagyok beléd... *Pislákol, azt sem tudja mi van. Egyáltalán szabad ilyet mondani? Vagy a fiúnak kell előbb? Kit érdekel? Ha egyszer ezt érzi. Vagy legalábbis most biztos ezt érzi, akkor miért ne mondhatná el. Vizes haja arcába lóg, de csak félig. Attól még lehet látni tőle őszintén csillogó, boldog, tán még vizenyős szemeit. S bármily meglepő, ez az egyetlen, alany-állítmány mondat annyira sokat mondó, tartalmas érzést fejez ki, melyre egy ilyen tiszta, még-még gyermeki lélek is akadály nélkül képes. Nem vár választ, ez nem afféle történet. De úgy érezte, ezt ha nem mondja ki, kiszakad a világból, és teste valahol az exoszférában lelhet majd csak nyugalmat.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 2 EmptyPént. Feb. 17 2012, 21:35

*Az ölelés és a csók hirtelen és váratlanul éri, de annál jobb érzésekkel tölti el, annyira jó, amikor így egymáshoz bújnak, ilyenkor mindig azt szeretné, sose legyen vége. Aztán amikor elhangzik a szerelem szó, és ez a vallomás, akkor meglepettség ül ki az arcára. Nem azért, mert ezt nem várta, hanem azért, mert mintha megvilágosodott volna.*
-Ez a szerelem? Ez az érzés az? Akkor már értem. Flo, én is... én is szerelmes vagyok... beléd. *Csillogó szemekkel mondja ki, mintha most megkönnyebbült volna, hogy megértette, mi zajlik le benne. Ha ez a szerelem, akkor bizony halálosan szerelmes. Átöleli a lányt, ennyit a fél évről, ami kettejük között van... kit érdekel?*
Vissza az elejére Go down
Florina Zaharia
Második évfolyam
Florina Zaharia


Hozzászólások száma : 253
Kor : 27
Regisztráció : 2011. Dec. 01.

Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 2 EmptyPént. Feb. 17 2012, 21:52

*Igen, bólogat. Valószínűleg. Ő sem biztos benne, de az, hogy Lucius megvilágosodva közli vele, hogy őbelé is szerelmesek. Hát ekkor nagyon gyengén lehet megfogalmazni a "madarat lehet vele fogatni" érzést, mert ez annál jóval felemelőbb.*
- Igen, azt hiszem... Igen... Az. Szerelem... Tudod, a gyomrom, meg... Itt. *Mutat a szíve melletti részre, meg a fejére.*
- És mindig veled álmodok... És olyan szépeket, hogy sosem tudom eldönteni, melyik szebb. A valóság, hogy tényleg vagy nekem, vagy az álmom, hogy abban is velem vagy... Olyan... Kellemes. *Mosolyodik el. Lucius elől semmit nem képes titkolni. Nem is akar, teljesen őszinte. Visszaölel, és belepuszil a fiú pucér nyakába. Kezét simogatva végigfuttatja a srác hátán. Ráteszi az állát Lucius vállára.*
- Annyira jó így. Ne is legyen vége. Csak... Hát... Lassan nem lehetünk itt. Pedig... *Felsóhajt. Nem tud mit magyarázni ezen. Ez van és kész.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 2 EmptyPént. Feb. 17 2012, 22:07

*Úgy néz Flora, mintha tőle várná a választ, holott mindketten csak találgatnak, és együtt próbálják megérteni, mist mi a helyzet.*
-Igen, az az. Itt mindig melegség van, meg nagyon ver, és ott is mozog valami. *Az a lényeg, hogy ők ketten értik, ha más nem is, de tudják, miről beszélnek. A következőre is bólint, ez így van. Lehet, majd megkérdezi Rowle-t, mint férfi a férfit, hogy ez tényleg az? Lehet, gyerekesnek fogják tartani, de ezt neki tudnia kell, ez egy nagyon fontos kérdés, és mégis kitől érdeklődhetne, ha nem pont tőle?*
-Én sem akarom. *Hogy nem lehetnek itt, az lehet, de hát most elrohanni? Na azt már nem, az nem megy olyan könnyen.*
Vissza az elejére Go down
Florina Zaharia
Második évfolyam
Florina Zaharia


Hozzászólások száma : 253
Kor : 27
Regisztráció : 2011. Dec. 01.

Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 2 EmptyPént. Feb. 17 2012, 22:20

*Olyan romantikus ez a fiú, hogy Florina készül már a medencébe csorogni, de persze azért mégsem. Felkukucskál Luci arcába, és csak nyom neki egy puszit.*
- Egyetértek. Ez a folyamatos liftező érzés a gyomorban, ez a madarat fognék érzés, ez... Ez a folyamatos rádgondolás.. Nem lehet más. Annyi... Bevallom. Annyit olvastam már erről, hogy vajon milyen lehet, de mindig kinevettem az ilyet. És... Most tessék! A közeledben még a tenyerem is izzad, és kigyullad az arcom, pedig nem félek... Csak... Érted te. *Vigyorog, megsimogatja a fiú arcát.*
- Olyan más vagy, mint más srácok... De ez nagyon jó. *Sóhajt fel továbbra is mosolyogva, és odabújik Lucius nyakába. Belepuszil.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 2 EmptyHétf. Feb. 20 2012, 18:33

-Az az, ilyen érzésem van folyamatosan, de nem hittem el, hogy létezik. És mégis létezik, mert érzem. *Felsóhajt, akkor lehet megfejtették ezt a kérdést, de azért nem árt, ha megkérdez egy tapasztaltabbat is erről. Azt ugyan még nem tudja, hogyan, mert igen ciki ilyesmiről érdeklődni, de ha ez neki fontos dolog, akkor meg fogja tenni. Maximum Rowle kineveti és gyerekesnek nézi.*
-Tudod Flo, te vagy az első, aki kiváltotta belőlem ezt... *Átöleli a lányt, melegséggel tölti el, az arcát belefúrja a hajába. Hogy vizes, nem érdekli, az övé is az.*
-Más? Miért? *Ezt nem egészen érti, igaz, sosem foglalkozott azzal, ki milyen, egyet tud. Flo az a lány, akit a jelek szerint szeret, más nem is érdekli. A puszira elmosolyodik, kit érdekel az idő? Végigsimít azon a gyönyörű arcon, és gyengéden megcsókolja.*
-Lehet, lassan mennünk kellene?
Vissza az elejére Go down
Florina Zaharia
Második évfolyam
Florina Zaharia


Hozzászólások száma : 253
Kor : 27
Regisztráció : 2011. Dec. 01.

Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 2 EmptyHétf. Feb. 20 2012, 18:40

*Megrázza a fejét fel-le, vagyis bólogat. És mosolyog. A lába még mindig a vízbe lóg. Lassan már fázni is kezd. Meg hát a vizes haja. Ennyit a hosszú úszásról. Ezen magában jót mulat. Jobb, ha nem is jár Lucival úszni, mert mindenről elvonja a figyelmét.*
- Nekem is te vagy az első. És te leszel az utolsó is... *Jelenti ki határozottan, és viszonozza Lucius csókját. Kicsit hevesebben is, mint azt kéne, vagyis, ahogy azt szokta. Szenvedélyesebben. Aztán mikor vége, csak felnevet.*
- Igen. Muszáj volna, mert meg fogunk fázni és nem mehetek be a hálótokba, hogy ápoljalak. No, meg holnap el kellene majd kezdenem kicsit SVK-ra gyakorolni. *Bólogat újból, felkászálódik, törölközőjét magára tekeri. Átöleli Lucius derekát.*
- Olyan jó illatod van. *Belepuszil a srác mellkasába.... Még ha klóros is kicsit, mégis teljesen Lucis.*
- Na, induljunk... *Vigyorog., és ha minden igaz, felkísérik, de az biztos, hogy nehéz lesz a szobáknál a búcsúzás.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fürdőző - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Fürdőző
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Pince-
Ugrás: