Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Fürdőző - Page 3 Vote_lcapFürdőző - Page 3 Voting_barFürdőző - Page 3 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Fürdőző - Page 3 Vote_lcapFürdőző - Page 3 Voting_barFürdőző - Page 3 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Fürdőző - Page 3 Vote_lcapFürdőző - Page 3 Voting_barFürdőző - Page 3 Vote_rcap 
Tara Black
Fürdőző - Page 3 Vote_lcapFürdőző - Page 3 Voting_barFürdőző - Page 3 Vote_rcap 
Lucius Marga
Fürdőző - Page 3 Vote_lcapFürdőző - Page 3 Voting_barFürdőző - Page 3 Vote_rcap 
David Rowle
Fürdőző - Page 3 Vote_lcapFürdőző - Page 3 Voting_barFürdőző - Page 3 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Fürdőző - Page 3 Vote_lcapFürdőző - Page 3 Voting_barFürdőző - Page 3 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Fürdőző - Page 3 Vote_lcapFürdőző - Page 3 Voting_barFürdőző - Page 3 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Fürdőző - Page 3 Vote_lcapFürdőző - Page 3 Voting_barFürdőző - Page 3 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Fürdőző - Page 3 Vote_lcapFürdőző - Page 3 Voting_barFürdőző - Page 3 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Fürdőző

Go down 
+10
Cerasela Aries
Pistol Alexa
Lucius Marga
Niclaus J. Morgan
Caterina Coxton
Florina Zaharia
Ronald Morgan
Jenny Miles
Hámorszky Honoráta
Alisa Coxton
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Fürdőző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 3 EmptyHétf. Feb. 20 2012, 18:55

*Bólint, ő is úgy gondolja, hogy Flo az első és utolsó is egyben, más nem lesz, mert nem is akar.*
-Remélem, hogy így lesz. *Nem bocsátkozik jóslatokba, tényleg csak remélni tud, de most így érzi, és nem akar ezen változtatni. A hevesség meglepi, de tetszik neki, igen nehezen szakad el a lány ajkaitól.*
-Nem fázunk meg, ha mégis, akkor megoldjuk, hogy együtt menjünk a gyengélkedőre. *Ennyit arról, hogy milyen romantikus, de képes ezt az ötletet is annak látni, hiszen ott az ágyak egymás mellett vannak, és még össze is lehet tolni őket.*
-Ez igaz, a gyakorló terembe megyünk, és nekilátunk. Nem fogunk rohanni, elsőként az a cél, hogy akkor is menjen egy varázslat, ha nem vagy mérges. Bár én azt is szeretem benned. *Flo akkor is édes, annyira aranyosnak találja, amikor durcás. Az öltözés mint olyan, most nem érdekes, a derekára tekeri a törölközőt,összeszedi a ruhákat, és ugyancsak átöleli a lányt.*
-Most enyhén klóros, de biztos a sárkány teszi, amit tőled kaptam. *És a nyakában van, mert le nem veszi. Az újabb puszi meglepi, hirtelen nem is tudja, mit reagáljon, de sajnálja, hogy menni kell, mert annyira jó, amikor így összebújnak. Felfelé pedig így nem lehet haladni... felháborító.*
-Igaz, még a végén hajnalozás miatt kapnak el. *Az sem érdekelné, hiszen madarat lehet vele fogatni, és ez számára sokkal fontosabb, mint bármi más. Kézen fogva indulnak és jutnak fel a toronyba, na de jön az újabb kihívás... el is kellene köszönni... pedig ahhoz most aztán tényleg nincs kedve.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Fürdőző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 3 EmptyCsüt. Okt. 03 2013, 22:44

*Alexa megérkezik a fűrdőbe.Nehéz napja volt.ELőszőr ment átőltözni.Fürdőruhája egy fekete fehér csíkos fürdő ruha.Alexa gyorsan le zuhanyzot.Utána a jacuzzi felé veszi az írányt.30 percet űl benne aztán megy lezuhanyzik.A haját is meg mosta.Utána a szobája felé vesszi az irányt.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Fürdőző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 3 EmptyPént. Okt. 04 2013, 21:04

*Alexa a torna csarnok után a ide jött.Átöltözik és gyorsan lezuhanyzik.A fűrdő ruhája kék csíkos fehér alapon.Lezuhanyzot aztán a mély medence felé vesszi az irányt.Úgy tervezi úszik 10 hoszt aztán pihen egy kicsit a napozó ágyon.Ki hoszta a kedvenc könyvét a A tenger szellemét.Evvel is végzet.Úgy dönt hogy szaunázik egy 10 percet.10 perc múlva onnan is kijöt.És a jacuzzi felé vete az irányt.Ott úgy 30 percet töltött.Kiment az öltözőbe és lezuhanyzott.Felöltözött és a könyvtár felé veszi az irányt.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Fürdőző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 3 EmptyPént. Okt. 11 2013, 23:21

*Alexa a lovaglás után ide jött.Át öltözik és lezuhanyozik.És utána a jazzui felé vette az irányt.*
kedvenc lazítós fürdőruhája
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Fürdőző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 3 EmptySzomb. Nov. 23 2013, 16:57

*Alexa egy kicsit layítani akar.Ezért jöt ide.Kicsit úszni akar.Be megy az öltözőbe.
Le pakolj.És a suhanyzó felé veszi az irányt.Lezuhanyozik és utána megy átöltözni.*

                                                                                                         
Alexa fürdő rucija
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Fürdőző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 3 EmptySzomb. Nov. 23 2013, 17:25

*Oké, itt sem jártam még! AZ Ionnal töltött remek idő után úgy döntök, ellátogatom ide, ha már így felfedezhetnékem támadt! Szerencsére van nálam fürdőruha és fürdőköpeny, mert sosem lehet tudni, mikor adódik alkalmam arra, hogy nyugodtan fürdőzzek valahol a fürdőszobán kívül. Nagy nehezen eltalálok a öltözőig. Pár perc alatt ledobom magamról a ruháimat, majd elsietek zuhanyozni, hogy aztán magamra öltsem a két részes fürdésre kitalált cuccokat. Miután végzek, izgatottan kilépek, majd elindulok egy random irányba. Vajon ha itt jobbra fordulok, hol kötök ki?
Bent amúgy senkit nem vettem észre...*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Fürdőző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 3 EmptySzer. Nov. 27 2013, 19:42

*Alexa meglátja a lányt.Nem akar oda menni,inkább a medencébe ugrik egy fejest.Ahogy ugrott a hajgumi kieset a hajából.A kék hajgumi lesüjed a medence ajára.Alexa lemerül hogy felhozza.*
//fag//
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Fürdőző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 3 EmptyHétf. Dec. 30 2013, 12:02

*Az egyik nyugágyon fekszem, nem messze a medencétől. Egy kiadós úszáson vagyok túl, viszont még biztos, hogy később visszamegyek a mélyebb félre. Kora délelőtt óta itt vagyok, és azóta aktívan kihasználom, hogy egyedül vagyok. Klór szag terjeng a levegőben, ami már-már a kórház steril, fertőtlenítőszereit juttatja eszembe. Sóhajtozva lapozom fel a magammal hozott könyvet - mely "A szürke 50 árnyalata" címet viseli -, aztán hirtelen álomra hajtom a fejem. Bent sokkal jobb idő van, mint odakint. Meleg, a nyugágy meg túl kényelmes ahhoz, hogy elhagyjam. Felhúzom egyik hosszú, vékony lábamat, a könyv arcomra csúszik, kezeim pedig mellkasomon összekulcsolva foglalnak helyet. Nem mellesleg örülök, hogy itt avathatom fel másodszorra az új, sötétzöld bikinim. A fiúk megbámulnának érte, de csak ha hozzám érne valaki, garantáltan.. letörném a kezét, és egy fejessel hajítanám a medence legalacsonyabban fekvő részére.*
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Fürdőző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 3 EmptyHétf. Dec. 30 2013, 12:18

*Cerát már egy ideje keresem, mert sehol sem találom. Alig két napja értünk vissza Csíkszeredából és a lovakat is visszavittem az istállóba. Elindulok, a Fürdők felé hátha ott találom. Mikor oda érek, benézek és megpillantom, ahogy a nyugágyon fekszik. Kicsit közelebb megyek és látom, hogy elaludt. Agyart maradásra utasítom, nehogy fölébressze, majd óvatosan leveszem a könyvet az arcáról. Leülök a mellette lévő nyugágyra és csodálom az alvó tündért. *
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Fürdőző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 3 EmptyHétf. Dec. 30 2013, 12:28

*Az álmomat nem zavarja meg, hogy időközben más is megérkezik. A könyvet olyan óvatosan veszik le az arcomról, hogy meg sem rezdülök. Csak akkor mozdulok meg, amikor a jelenlegi háton fekvő póz kezd kényelmetlenné válni. Oldalra fordulok, bal kezem fejem alá csúsztatom, úgy alszom tovább. Időközben figyelni kezdenek. Még mindig semmi. A kellemes benti idő, és a kényelmes nyugágy remek kombináció arra, hogy eszem ágába se jusson felkelni, de tíz perc után hamar magamhoz térít a gondolat, hogy valami megváltozott. Hirtelen ülök fel, majd körbenézek. Ion látványa meg annyira meglep, hogy képes vagyok hátraesni, a fekvő/ülőalkalmatossággal együtt.*
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Fürdőző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 3 EmptyHétf. Dec. 30 2013, 12:36

*Figyelem, ahogy alszik. Először azt hiszem, hogy fölébred, de csak az oldalára fordul. Még alvás közben is gyönyörű bár ezt már oda haza is letisztáztam.  Mikor felpattan, meglepődöm pláne, hogy a nyugággyal együtt felborul. Egyből oda sietek hozzá és felsegítem.* - Minden rendben? * kérdezem tőle, ahogy végig simítok arcán. Nem szeretném, ha valami baja esne. * - Ne, haragudj. Nem akartalak megijeszteni. Csak gyönyörű vagy. Mint mindig.* teszem hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Fürdőző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 3 EmptyHétf. Dec. 30 2013, 12:49

*Valahogy furcsa megszokni, hogy most már van, aki alvás közben is vizslat engem. Még nem szoktam hozzá egészen. Amint rájövök, hogy valami nincs rendben, és felülök, megpillantom Ion kissé összemosódott képét, amint a mellettem lévő ülőalkalmatosságon trónol, egyenesen engem fürkészve. Dobok egy hátast, és bár kezeimmel próbálok megkapaszkodni valamibe, értelmetlen kapkodássá válik, ráadásul teljesen el is dőlök, rajtam pedig az foglal helyet, amin eddig oly' vígan feküdtem.*
- Ja, nagyon! *szólalok meg gunyorosan az orromat fogva, majd erőteljesen megragadom a kezét* - Nem tudtam, hogy ingyen mozijegyet fizetnek ide a kukkolók *teszem csípőre kezeimet, de rá sosem tudnék haragudni. A hangom - annak ellenére, hogy a megjegyzéseket komolyan gondolom, és komolyan is mondom -, valamilyen melegséget áraszt magából. Végül a hajamba túrok, őt nézve.*
- Egyébként hogy-hogy itt vagy?
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Fürdőző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 3 EmptyHétf. Dec. 30 2013, 12:57

*Nem veszem magamra a morgolódását. Csak csendben figyelem még kimorogja magát. Biztos szokatlan neki hogy van vele valaki.* - Igen, de csak nekem van rá jegyem. Senki másnak nincs engedélye erre a műsorra.* mondom, hátha jobbkedvre derítem. Valahogy ő még akkor is szép mikor dühös. * - Csak gondoltam megkereslek. A lovak is megérkeztek biztonságban. Már a helyükre vittem őket. És te hogy-hogy, lejöttél úszni?* kérdetem ahogy helyére rakom az ülő/fekvő alkalmatosságot, majd leülök és felé nyújtom a kezem fogy magamhoz hívjam.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Fürdőző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 3 EmptyHétf. Dec. 30 2013, 13:16

*Őszintén csodálom, hogy nem mászik a falra tőlem. Dimitrie volt az első, akit igazán szerettem, most pedig ő. Valóban szokatlan, hiszen még sosem volt senkim, akihez így ragaszkodtam volna, mint hozzájuk. Az a tökkel ütött mindig mosolyt csalt az arcomra, noha az idézeteivel, bölcsességeivel felborzolta a szőrt a hátamon, és gyakorta égnek állt a hajam. Néha még eszembe jut az arca, főleg, amikor elváltak útjaink. Nagyon rövid ideig keresztezték egymást. Igazán fájt, de az még inkább, hogy választanom kellett közöttünk. A tőr, amit adott, még meg van, a táskámban hordom, ami jelenleg az öltözőben foglal helyet.*
- Eh? Privát műsor? *hajolok közelebb hozzá. A pillantásommal fel tudnám nyársalni ezért, viszont még rosszabbul érezném magam, ha tényleg megtehetném. Rosszalló pillantásokat vetek rá, majd megcsóválom a fejem, és úgy ölelem magamhoz, mint egy anyuka a gyerekét, a sarkba állítás után.*
- Ez amúgy jó hír. Én unatkoztam, nem tudtam mit csinálhatnék, éés hiányzott a víz.
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Fürdőző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 3 EmptyHétf. Dec. 30 2013, 13:26

*Csak elvigyorodtam a rosszalló pillantásain majd viszonzom öleléseit. Örülök azért, hogy még sem haragszik, és hogy jól érzi magát velem. * - Nem mondtad, hogy szereted a vizet. Nyáron esetleg, majd ha jó leszel, elviszlek a tópartra rendben? * kérdezem tőle és kíváncsi vagyok a reakciójára, ahogy eldőlök vele a nyugágyon. * - Mondták már milyen jól áll rajtad ez a bikini? Előnyösen mutat rajtad.* teszem hozzá vigyorogva. Jó egy kicsit piszkálódni, vele és remélem, azért nem kezd pofozkodásba.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Fürdőző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 3 EmptyHétf. Dec. 30 2013, 13:41

*Jól érzem magam vele, és már biztosan tudom, hogy mellette nem tudok unatkozni.*
- Téényleeeg? *kérdezem csillogó szemekkel, vigyorogva* - Jól hangzik, benne lennék! *felelem vidáman, aztán erősen belekapaszkodom, amikor dőlni kezdünk. Eléggé elpirulok, amikor meglátom rajtam ülni, ráadásul lehet, hogy őt nem rendíti meg a helyzet, de nekem egyre pirosabb lesz az arcom. Meg sem bírok szólalni, csak a szemeit figyelem félig megszeppent, félig a düh, és félig egy furcsa bizsergés elegyével.*
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Fürdőző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 3 EmptyHétf. Dec. 30 2013, 13:52

 

*Sunyi vigyorral figyelem egyre pirosabb arcát. Hazudnék, ha azt mondanám, nem tetszik a helyzet, mert nagyon is tetszik. De csak megcsókolom és elengedem, mert nem akarom ráhozni a frászt. * - Nyugi nem bántalak. *mosolygok rá. Nagyon megszerettem és nem engedném el senki kedvéért sem. És bárkivel szembe szállnék, aki bántani merné Őt.* - Amúgy nem is mondtad, hogy érezted magad nálunk. * pillantok rá kérdőn. Mikor meglátogattuk anyámat a szokottnál is csendesebb volt.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Fürdőző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 3 EmptyHétf. Dec. 30 2013, 14:13

- Gondoltam, viszont leszállhatnám rólam! *felelem komoran, majd mikor végre elenged, felkelek, és csak ekkor viszonozom a gesztust.*
- Jó volt *vonok vállat. Csendesebb voltam, mert nem tudtam, mit csinálhatnék másrészt fura volt más szüleinél, s látni, milyen remekül megvannak. Csak az jutott róla eszembe, hogy nekem csak anya maradt, mint szülő, de csak ritkán áll szóba velem, és akkor is lehurrog.*
- Jól esett ez a kis lazítás is! Amióta nem láttam annak a ribinek, meg a gizda pasijának a képét, valahogy.. jobb a kedvem! *vigyorodom el.*
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Fürdőző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 3 EmptyHétf. Dec. 30 2013, 14:42

-Nem volt furcsa hogy csak édesanyám van?* kérdeztem meglepetten. Amég ott voltunk egyszer sem hozta fel, hogy miért nem találkozott az apámmal. *- Tudod, őszintén bevallom, hogy nem ismerem az apámat. Nem is nagyon érdekel. Csak azt sajnálom hogy anyám szomorú miatta. *teszem hozzá. Tényleg nem érdekel ki is az igazi apám. Hisz ő hagyta el anyámat, ha neki így jó hát egészségére.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Fürdőző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 3 EmptyHétf. Dec. 30 2013, 15:09

- Nos, ami azt illeti, feltűnt, de nem akartam nyíltan rákérdezni *komolyra változik a tekintetem, és egy kicsit a beszélgetés is, amibe belekezdünk, miután felsegít a földről, meg felállítja a nyugágyat. Ahogy végighallgatom, érdekes, hogy egyszer sem hoztam fel, pedig megtehettem volna, csak meggondoltam magam.*
- Hmm, az szép! *bólogatok elismerően* - Az én apám fura volt, és anya azóta sem házasodott össze más férfivel. Vonat elé vetette magát, ő meg engem okolt a haláláért... Annak örültem a legjobban, amikor elhagyhattam a családi házat, annak viszont kevésbé, amikor levelet kaptam tőle. Idén volt először, hogy amióta eltűntem, rám írt. Nem változott azóta sem, ráadásul rájöttem, hogy csak még jobban utálom, és ő is engem.

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Fürdőző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 3 EmptySzer. Jan. 01 2014, 15:29

// Olvad//

[2013.12.30]

*Némán hallgatom, amit mond. Neki sem lehetett könnyű, sőt még rosszabb, ami vele történt, mert ismerte az apját és biztos, hogy nagyon szerette. * - Nagyon sajnálom Cera. *Mondom halkan. Akkor ezért próbál állarc mögé rejtőzni, és elrejteni igazi énjét, mert nem akar még jobban sérülni.  És teljesen megértem. *
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Fürdőző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 3 EmptySzer. Jan. 01 2014, 15:50

[2013. 12. 30.]

*Meglepődök, amikor újra Ion szemeibe nézek. A tekintete valahogy más... Azt hiszem felfedtem előtte a titkomat akarva-akaratlanul. Lassan úgy érzem, csak áltatom magam.* ~Dimitrie akkor nem is sejti, mit tett. Végleg végett vetett az én teljes páncélzatomnak. Megsérült, rést ütött rajta, és most ezt találta meg ő is.~ *Sóhajtozva hajamba túrok, miközben azon gondolkodom, mit tehetnék, vagy mit mondhatnék most. Nem mindig vagyok olyan gyerekes, mint amilyennek néha tűnhetek a magam különös viselkedésével.*
- Kösz, de én már túlléptem a helyzeten. Észrevetted, hogy olykor más vagyok, igaz? Ez azért van, mert stílust váltottam, de a régi énemet sosem tudtam teljesen hátrahagyni, bármennyire is akartam. Az én családom sem normális, s én sem vagyok az *mondom halkan, majd hirtelen megragadom a kezét, és teljes erőből a medence felé húzom, hogy aztán együtt essünk bele.*
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Fürdőző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 3 EmptySzer. Jan. 01 2014, 16:04

[2013.12.30]

-Nem kell magyarázkodnod. Nekem kifejezetten tetszik, hogy ilyen vagy. Sosem vagy teljesen kiszámítható. Mindig tudsz meglepetéseket okozni. * mondom, neki mosolyogva majd megcsókolom. * - Most őszintén, ha nem tetszett volna, meg a stílusod nem lennénk itt. Ha nyugalmat akartam volna egy olyan lányt, aki teljesen kiszámítható egy üresfejű libát választottam volna. De te benned pont az-az érdekes, hogy erős akaratod van. Olyan, vagy akit soha nem lehet ’’ megszelídíteni. ’’* mondom neki mosolyogva, majd megragadja a kezem és a medence felé kezd rángatni. Ha akarnám, simán megállítanám, - hisz jó, ha vasággyal együtt ötven kiló, - de hagyom, hogy együtt zuhanjunk a vízbe. Prüszkölve jövök a víz felszínére, hogy levegőhöz jussak. * - Na, pont az ilyen húzásaidról beszéltem. * vigyorgok rá.* 
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Fürdőző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 3 EmptySzer. Jan. 01 2014, 16:38

[2013. 12. 30.]

*Az arcom fokozatosan vörössé válik, hallva Ion szavait. Ugyan, magamról pont ellenkezőleg gondolok mindent. Szerintem rohadtul nincs sok ötletem, meg nem értek máshoz, mint más lejáratásához, de ez a tervem mindig is bejött. Ma még nagyobbra becsülöm, és sízvől örülök annak, amikor megismerik a nevem. Cera vagyok, a Coxton legrosszabb rémálva, egy 15 éves lányban megtestesülve!*
- Úgy gondolod? *nagy, őz szemekkel pislogok fel rá. Na jó, végül is egy-két dologban egyetérthetünk! Elvégre a többség mégis csak igaz rám... Magammal rántom a medence vizébe. Együtt merülünk alá, de míg ő feljön, én semmit sem válaszolok.  Megpróbálom megtréfálni azzal,  hogy nem jövök fel. Lehet el tudnék tűnni a medence legmélyebb pontján.*
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Fürdőző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 3 EmptySzer. Jan. 01 2014, 16:53

[2013.12.30]

*Miután én feljövök, ő nem jön föl és sejtem, hogy valami turpisságra készül. Pontosan nem tudom mire. Agyar azonnal a vízbe veti magát hogy megkeresse a lányt és valamiért a medence legmélyebb pontja felé veszi az irányt így én is arra megyek. Szerencsére meg is pillantom a mély vízben, és megpróbálok utána úszni hogy elkapjam.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fürdőző - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőző   Fürdőző - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Fürdőző
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Pince-
Ugrás: