Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Tatros folyó partja - Page 20 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 20 Voting_barTatros folyó partja - Page 20 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Tatros folyó partja - Page 20 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 20 Voting_barTatros folyó partja - Page 20 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Tatros folyó partja - Page 20 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 20 Voting_barTatros folyó partja - Page 20 Vote_rcap 
Tara Black
Tatros folyó partja - Page 20 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 20 Voting_barTatros folyó partja - Page 20 Vote_rcap 
Lucius Marga
Tatros folyó partja - Page 20 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 20 Voting_barTatros folyó partja - Page 20 Vote_rcap 
David Rowle
Tatros folyó partja - Page 20 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 20 Voting_barTatros folyó partja - Page 20 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Tatros folyó partja - Page 20 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 20 Voting_barTatros folyó partja - Page 20 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Tatros folyó partja - Page 20 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 20 Voting_barTatros folyó partja - Page 20 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Tatros folyó partja - Page 20 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 20 Voting_barTatros folyó partja - Page 20 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Tatros folyó partja - Page 20 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 20 Voting_barTatros folyó partja - Page 20 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Tatros folyó partja

Go down 
+28
Steven Blackfield
Apollo D. Udrea
Tara Black
Cerasela Aries
Christian D. Jensen
Bálint C. Baltazár
Tsicsói Hargita
Mia Gart
Isabella Sancu
Dévajvári Nóra Dela
Fred Padmor
Cristian Badrick
Beatrix Gabriela Zola
David Rowle
Jezabell Pads
Avram Thadziev
Sevastian Porge
Cerasela Dâba
Kevei-Túr Johanna
Corina Slavici
Péterfy C. Soma
Nadia Bârsan
Lucius Marga
Ronald Morgan
Florina Zaharia
Susana Enescu
Jonathan Coxton
Alisa Coxton
32 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Next
SzerzőÜzenet
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 20 EmptySzer. Nov. 13 2013, 17:53

*Ma este is kijövök ide. Magával ragad a táj. A múltkor beugrottam a városba és vettem magamnak egy gitárt. A múltkori találkozásunk Cerával visszahozta az életembe a zenét. Vagyis azt amelyet saját kézzel játszom. Már hiányzott. Nem is tudom hány éve gitároztam utoljára. Mostanság egyre rövidebbek az évszakok, így előbb is kijöhetek. Amint a nap lebukott a látóhatáron, máris kijöttem. Leülök a folyópartra, és megpendítem a húrokat. Ma a román számokhoz van kedvem, így azt játszom. Edward Maya: This is my life. Megpendítem a húrokat, de most már bele is kezdek a zenébe, és énekelem is. A hangok eltompítanak minden más hangot így ha itt lenne mellettem egy méterre egy ember, azt sem venném észre.* 
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 20 EmptySzer. Nov. 13 2013, 18:05

*Tüsszögve és köhögve érdekezem meg. Hiába húzogattam le a felsőmet a derekamra, semmit sem használt. Megfáztam, s talán jó időbe telik, mire a mostani rossz időben meggyógyulok.* ~Vigyáznom kellett volna magamra, akkor ez nem történik meg!~ *keserű sóhajtozással sétálok a folyó mentén, út közben pedig elbotlom egy kőben és a folyóba esek. Jó időbe telik, mire kimászom - azt hiszem ez nem az én napom -, ráadásul valakinek pont most van kedve gitározni... Remek! Nem ismerem a számot, de nem valami jó! Hangosan eltüsszentem magam, miközben megindulok az illető felé.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 20 EmptySzer. Nov. 13 2013, 18:22

*Mikor végzek a számmal, a hallásom is kitisztul. Valaki közeledik, és ahogy hallom, nincs valami jól. És a csöpögő hang alapján, most jött ki a folyóból. Ez nem az ő napja. Felkelek a gitárommal együtt, és elindulok a hang irányába. Nemsokára Cerának ütközöm bele, mert én hülye, nem a lábam elé nézek, hanem a folyó felé.*
- Te jó ég! Cera! *mondom. Hát nincs valami fényes állapotban.* - Mi történt? *kérdem mikor alaposan szemügyre veszem. Tiszta víz. Azt megérteném, ha holdfényes fürdőzésre vágyik, de ilyen állapotban, és az ősz kellős közepén? Vagy belesett a folyóba, vagy valaki belelökte, de az velem is újat húzott. A múltkori módon megszárítom, és átölelem. De rájövök, hogy a hideg testhőmérsékletem nem sokat segít rajta, így el is engedem.* - Ki tette ezt veled? *kérdem miközben a hátára terítem a kabátomat. Nekem semmi szükségem rá. Kihoztam, de nem kellett. Egy normális kardigán, is annyit tesz, mint egy kabát.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 20 EmptySzer. Nov. 13 2013, 18:31

- Megfáztam és a nemrég történtek a mai nap csúcspontja! *válaszolom rekedten. Rossz, hogy hamar kiülnek rám a tünetek. Amúfy örülök, hogy Dimitrie-t újra látom, bár a legközelebbi találkát máshogy képzeltem el, például abban, hogy lelkesebben fogadom, viszont az is igaz, hogy ki lenne lelkes kedvű, amikor fázik, melege van egyszerre, és elege van mindenből így hirtelen?*
- ... És beleestem a folyóba. Azt hiszem megfáztam a mai viseletemnek köszönhetően *vonok vállat egyszerűen* - Ennek a macskazenének mi volt a címe?
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 20 EmptySzer. Nov. 13 2013, 18:43

- Az nem jó. *mondom nemes egyszerűséggel és egy csókot nyomok az ajkaira. Macskazene? Jó, arra számítottam, hogy nem nagyon kedveli az ilyen fajta zenét, de hogy ennyire?* Edward Maya This is my life. És nem a te zenei stílusodra tervezték. A román zene nem a te stílusod. *mosolygom rá. Vannak jó számaik, de nem sok. A szám nekem sem a kifejezett kedvencem. Az előadó egy kicsit inkább. Előre lendítem a vállamról a gitáromat.* - Volt időm bemenni a környék zeneboltjaiba, és venni egyet. A múltkori találkánk meghozta a kedvemet. *mosolygom le rá. Majd visszaengedem a hátamra a gitárt, nem kell mást csinálnom, mint a helyére igazítani.*
- Mitől fáztál meg? *kérdem tőle.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 20 EmptySzer. Nov. 13 2013, 18:58

- Nem, az biztos! Az én stílusom a pörgős zene, amitől hirtelen tombolni kezdenek az emberek, meg ami képes egyszerűen fellobbantani a mások lelkesedését *vigyorodom el szélesen*- Ez a szám viszont temetésre rossz választás lenne *fejtem ki rövid véleménye, majd érdeklődve hallgatom tovább. Amennyire tudom, végigmérem a gitárt, majd elismerően bólogatok. nem valami olcsó, így spórolni kell rá, ha akarsz egyet, emellett akkor jó igazán birtokolni, ha a tulajdonos tudja használni és nem hanyagolja el. Kényes hangszer, ugyan nem kell mindennap lakkal kenegetni, de nem árt folyamatosan letisztítani, meg a húrjait hangolni.*
- Jól néz ki szerintem! Amúgy attól, hogy a ruha amit viseltem, kicsit rövid volt és akárhogy húzogattam, nem védte meg a derekam. A reggeli hűvös idő meg csak rásegített mindenre.
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 20 EmptySzer. Nov. 13 2013, 19:14

*Mögé kerülök, és átölelem.*
- Nem kellene ilyen extravagáns cuccokban járnod, és megúsznál jó pár betegséget. *mondom, majd a válla fölött áthajolva megpuszilom.* És tudod vannak ilyen extrém cuccok a téli időszakra is. És nem csak nyáron hordandók. *mosolygom rá. Onnan tudom, hogy a húgomnak is volt ilyen korszaka, és még mindig ott hevernek odahaza a visszafogottabb darabok, a szekrénye alján a stílusváltása óta.* - Hát igen az ősz. Nem valami kellemes főleg ilyen állapotban. Tudod, mi segítene ilyen állapotban? Egy kiadós pihenés, és egy-két shiatsu masszázs. Segít legyőzni a betegségeket. Na meg persze sok sok forró ital. Amit odabenn fogyasztasz, és minél jobban kerülni az estét, és a hajnalt. Akkor van a leghidegebb. 
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 20 EmptySzer. Nov. 13 2013, 19:21

- Szeretem ezeket a ruhákat és nem fogom ősszel leváltani a megfázás miatt *mondom, ezután kikapok a zsebemből egy zsebkendőt és beletüsszentek. Orrot fújva fordulok vissza, felé.*
- Már csak ezért sem a kedvenc évszakom. A tavasz és a nyár jobban vonz, akkor legalább meleg is van, ilyenkor viszont majdnem mindig lucskos minden az esőtől, a levelek látványától hideg futkos a hátamon, a széltől meg égnek áll a hajam *húzom el a szám* - Egyébként az estével már nem tudnék egyet érteni. Lehet, hogy akkor pihenek, de este és éjjel már nem, mert tudom, hogy te akkor vagy aktív, meg legtöbbször kint tartózkodsz.
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 20 EmptySzer. Nov. 13 2013, 19:38

- Figyelj, én a nappal egy részében is aktív vagyok. Csak akkor odabent vagyok. Ez kedves tőled, de akkor is. Nem fogom hagyni, hogy csak miattam legyél idekint, és még nagyobb bajod legyen. Nincs kibúvó. *mondom majd felkapom.* - És most be jössz velem, és nem jössz ki. Addig úgysem tudnál fenn lenni, amíg én. Nem a kedvencem nekem sem az ősz, vagy a tél, de ez van. Legszívesebben elköltöznék a fenébe innen mondjuk Monte-Carlóba, de nem tehetem. Remélem lesz nemsokára majd szünet is, és akkor elviszlek magammal. A rokonaimnak van ott egy házuk. Meglátod. Éjjel-nappal napsütés, és jobban ki van világítva, mint Las Vegas. Klubok, kaszinók, és a parti soha nem ér véget. *mondom miközben lassan elindulok vele a kastély felé. Jó visszaemlékezni a régi időkre. Bár már vagy 2-3 éve nem is jártam arrafelé.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 20 EmptySzer. Nov. 13 2013, 19:47

*Rafináltam elvigyorodom. Eddig mindig sikerült kibúvót találnom és most sincs akadálya! Ő nem tud megakadályozni semmiben, én pedig ki tudom hárítani a próbálkozásait, ha résen maradok.*
- Azt már nem! *hördülök fel és kiugrom fogásából* - Amúgy nem rossz ötlet, bár Las Vegas is jó *vigyorodom el, mögé sétálva* - Szerintem kint maradhatnánk. Jól bírom, nem fogok még inkább megbetegedni! *felelem makacsan, nem törődve azzal, hogy be akart vinni. Rendes tőle, de én nem ismerek határokat.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 20 EmptySzer. Nov. 13 2013, 20:13

- Las Vegas a szárazföld fogságában van, Monte-Carlo viszont csodaszép tengerpartra néz. Elájulsz, ha meglátod. *mondom mikor kiugrik a kezemből. Felé fordulok*
- Tetszik ez a kemény csajszis szerep, de egy a bökkenő. *mondom, majd mélyebbre veszem a hangomat, a szemeim vörösben izzanak, és a fogaim is kivillannak.*
- Semmi esélyed ellenem. *elég rémisztő lehet, bár Tara sem ijedt meg tőlem. Majd megfogom a bokájánál, és fejjel lefelé lógatom.*
- Na? Hajlandó vagy bemenni? *kérdem viccesen normál hangnemben és vámpírkiegészítők nélkül. Nem fogja megadni egy könnyen magát, de én sem.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 20 EmptySzer. Nov. 13 2013, 20:26

*Őszintén felkelti az érdeklődésem. Kíváncsi vagyok, milyen lehet, ugyanis ott én még nem voltam. Szerintem drága lehet odajutni, meg nem utazok szívesen, ha pedig mégis kéne, elég nagy hisztiket tudok lecsapni.*
- Hmm, én nem hinném, de majd meglátjuk! *felelem végül szemeibe nézve. Meglepődök, amikor csakúgy megjelennek a fogai, a szemei vörösessé válnak, majd mint valami pszichopata, fordít fejjel lefelé, habár a hangja még barátságos. Tehát csak ijesztgetni próbál.*
- Nem félek tőled, és nem! *szólalok fel dacosan. Én sem adom magam könnyen, innen is látszódik, hogy félig már visszaépítettem a falamat. Hááh, nem tudtad tövig rombolni!*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 20 EmptySzer. Nov. 13 2013, 20:42

- Ezt nem kellett volna mondanod! *mondom, majd meglendítem előre, és a derekánál fogva visszaengedem a földre. Átkarolom a derekát, és közel húzom magamhoz. Nem fogom, hagyni, hogy kiszabaduljon. A kezeit is lefogom a teste mellé. Ekkorra már megint vámpír kiegészítőkkel és mély hanggal fordulok felé. Közel hajolok hozzá, az arcom az övétől már csak pár centire van.*
- Rosszul teszed, ha nem félsz tőlem. *szűröm ki a fogaim között. Ilyen mély hangba már az erdő is beleremegne.* - Kíváncsi vagyok, milyen a véred. *mondom lassan a nyaka felé közeledve. Eddig az volt a célom, hogy ráijesszek, de most már tényleg belekóstolnék.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 20 EmptySzer. Nov. 13 2013, 20:52

- Ugyan, miért nem? *Kérdőn felvonom szemöldököm. Már késő, mert kimondtam, amit gondolok és azért tettem, mert benne megbízok, meg tudnám, hogy nem tenne őrültséget, legalább is velem szemben. Megkönnyebbülve fújom ki a levegőt, miután pár percig fejjel lefelé voltam, de most újra a lábaimon állhatok. Épp a hajamba túrnék, amikor lefogja a karjaimat és lassan a nyakamhoz hajol. Mégis mit akar?*
- Pedig tényleg nem félek, ha meg végig mersz nyalni rajtam, vagy belőlem inni, a szádba dugok egy elszaladó mókust, nem lesz nyelved, plusz a szemfogaidat is kihúzom! *Komolyra veszem a hangomat, oldalra fordítva a fejem. Bakker, alig tudok mozogni! Azt hiszem nem szándékosan teszi, de majd' összenyom! Nem tudok mozogni, így elérni sem a zsebembe rejtett fogót. Másnak kardja van, vagy tőrjei, nekem fogóm, az is hatásos fegyver. Remekül ki tudom tépni más szőrszálait, vagy haját, ha bántani próbálnának, netalán édesebbnél-édesebb kritikákkal illetni.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 20 EmptySzer. Nov. 13 2013, 21:09

*A fogaim hegye hozzáér a nyakához, és kicsit lehet, hogy fel is sérti. Érzem hogy ott lüktet alig egy centire a bőre alatt a forró vére, ha ez nem ijeszt rá akkor semmi sem. Nem tudnék inni belőle, egyrészt mert szeretem, másrészt mert rajta van a nyaklánc.
Nagyot sóhajtok, majd elengedem, és abban a pillanatban felülök a fölötte kinyúló ágra.*
- Feladom! Téged semmivel nem lehet megijeszteni? *kérdem tőle. Más normális ember, már könyörgött volna az életéért, de ő, még csak nem is ellenkezett.*
- Miért nem félsz tőlem? *kérdem érdeklődve. Túlságosan is megbízik bennem, ez nem jó, de a falát sikerült lerombolnom, talán ezt is sikerül. Megjárod még Cera, hogy ujjat húztál velem. Nem is kicsit. Egyszer még rád hozom a frászt. Akkor amikor nem is gondolnád.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 20 EmptySzer. Nov. 13 2013, 21:18

*Fogai hegyével végigszánt a nyakamon. Egy helyen érzem, hogy jobban belemélyed.  Felsérti, kicsit fáj, de csak annyira vészes, mint amikor gyakorlás közben elesel a bicikliddel és enyhén megütöd a térded, vagy még annyira sem.*
- Nem, még a nyolclábúaktól sem félek! *Elvigyorodva összefonom mellem alatt a karjaimat, ahogy az ágra ülő vámpírt figyelem. Komolyan nem félek, azt sem hinném hogy baj lenne megbíznom benne. Lehet, hogy félig átkozott lény, de részben még ember, s ez az énje soha nem fog kiveszni belőle, akkor sem, ha egy nap talán teljesen azzá válna.*
- Azért, mert tudom, hogy nem bántanál, másrészt pedig megbízom benned. Bonyolultabb válaszra számítottal? *kérdezek vissza* - Megmondtam, hogy jobb lett volna, ha meg sem ismerjük egymást! Nehéz dolgod van és lesz is velem.

/Fagy//
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 20 EmptyCsüt. Nov. 14 2013, 18:39

//Olv.//
- Az nem baj. Szeretem a kihívásokat. Ami nem öl meg, az megerősít. *mondom, és leugrom mögé a földre, és átkarolom.* Minél nagyobb a kihívás annál élvezetesebb. Szeretem érezni a győzelem ízét. *suttogom a nyakába. A fogaimmal megint hozzáérek a puha bőréhez. Most nem kóstolnék belé. Túl könnyű lenne, és nem szeretem ha valami túlságosan is könnyű. * Ugye tudod, hogy úgysem tudsz lerázni magadról? *kérdem egy kicsit hátrébb húzva a fejemet. Majd elengedem, és abban a pillanatban már megint odafent vagyok a lombok között. Szeretem a vámpírgyorsaságomat. A gitáromat a hátamról előre lendítem, és bele is kezdek egy másik számba. Inna: Crazy sexy wild. Ez már a disco zene. Már amennyire. Az egyik kedvencem. El is kezdem az éneket. Hangutánzógépeket megszégyenítően hangon kezdem énekelni az énekesnő hangján a dalt.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 20 EmptyCsüt. Nov. 14 2013, 19:29

[Tegnap előtt, este]
- Akkor bizony lesz okod a plusz örömre, mert nehéz dolgod lesz velem! *vigyorodom el szélesen, majd viszonozom csókját.*
- Mondjuk azt, hogy majd meglátjuk! *kacagok fel csengőn* - Soha nem tudhatod előre, mi történhet, a legprofibb jós sem tudja teljesen előre elmesélni a történéseket. Amúgy örülök, hogy most jó az ízlésed és nem a macskanyávogást gitározod! *mondom vidáman, táncolva, bár kicsit ramatyul érzem magam.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 20 EmptyCsüt. Nov. 14 2013, 19:51

[Tegnapelőtt este]
*Elmosolyodom amikor elkezd táncolni, már nevetek, de azért folytatom a zenét. Betegen nehéz táncolni, de azért sem adja fel. Rémes. Ha vége a sulinak, mármint hazamegyünk, én elviszem magammal néhány táncórára. Mikor vége a számnak, felakasztom a gitárom az egyik felfelé törekvő ágra, és csak röhögök. Ennél még egy macska is jobban táncol. Annyira nevetek, hogy leesek az ágról. De még idejében megkapaszkodom a kezemmel, és azzal a lendülettel vissza is ülök.*
- Majd szólj, hogy írassalak be egy táncórára. *nyögöm ki nevetés közben. Majd nagy nehezen erőt veszek magamon, és belekezdek egy másik számba. Andra: Inevitabil va fi bine. Kétlem, hogy ért románul, én azért igen. És egy kicsit spanyolul, és francául is. Most megelégszem ezzel. Ez is a disco határán van, így ez is megfelelhet neki.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 20 EmptyCsüt. Nov. 14 2013, 20:31

[Tegnapelőtt, este]
- Pedig nem táncolok olyan rosszul! *kiöltöm rá hosszú nyelvemet, majd folytatom* - Amúgy mennem jobban is, csupán ez a megfázás... *kapok homlokomhoz, ezután hátra tántorodom. Az egész vége az, hogy a földön végzem, a fenekemen ülve, miközben Dimitrie újabb számba kezd. Szerintem jó és nagyon durva, ahogyan előadja. Ismerem az előadót, szinte teljes egészében leutánozza!!*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 20 EmptyCsüt. Nov. 14 2013, 20:52

[Tegnapelőtt este]
- Jobban is vigyázhatnál! *mondom mikor végeztem a számmal. A hátamon a gitárral leugrom az ágról. Látom elképedt, hogy hogyan tudom így utánozni a hangokat. Már egyszer elmondtam neki. Gondolkozom miközben leülök mellé.* - Na persze! *mondom gúnnyal a hangomban. Majd egy puszit nyomok az ajkaira. Tudom bunkó vagyok, de csak éppen minimálisan. Jó idekint lenni vele, csak ő és én. Senki más.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 20 EmptyCsüt. Nov. 14 2013, 21:08

- Kedves vagy *ráncolom homlokom, elhúzódva tőle. Némán leporolom magam, majd elfordulok tőle és lassan távozóra fogom.*
- Remélem nem felejted el soha, amit mondtam *jegyzem meg hátrapillantva rá. Nekem is jó idekint vele, de már nem sokáig bírom idekint és azt hiszem, a kastélyig vezető út sem lesz zökkenő mentes. Miért kezd sötétülni minden?*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 20 EmptyCsüt. Nov. 14 2013, 21:20

[Tegnapelőtt este]
*Hogyan felejteném el? Kérdem magamtól, amikor összeesik a fáradságtól előttem. Mielőtt a földre zuhanna, elkapom, majd felkapom. Többet kéne aludnia. Egy puszit nyomok a homlokára.*
- Aludj jól! *mondom. Túlságosan kimerült. A karomban viszem be a kastélyba, és fel a szobájába. Majd visszatérek ki az estébe, és egy keveset még zenélek, és talán még meglesz a vacsorám is, bár még nem vagyok éhes.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 20 EmptyVas. Nov. 17 2013, 17:26

*Erősen kapaszkodom a nyakába, ahogy felkap. Egy szempillantás alatt a szobám előtt termek.*
- Nos, oké *vigyorgok rá, majd felkapok egy fekete garbót. Lehúzom magamon, végül kilépek és Dimitrie mellé sétálok, akivel kisietünk a szabadba.
Igen, valóban sötét van már jócskán. Huh, az orromig sem látok! Nincs köd, viszont olyan sötét van, hogy képes lennék egy nagyobb fűcsomóban elesni.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 20 EmptyVas. Nov. 17 2013, 18:03

- Ja, bocs elfelejtettem, hogy te nem látsz a sötétben. Legközelebb rendelek neked egy infravörös szemüveget. *mosolygom rá. Majd megcsókolom. Jó itt lenni vele kettesben, kár, hogy az orra hegyéig sem lát, nem baj, ha elesne a saját lábában, majd elkapom.*
- Rendben. Mit szeretnél csinálni? Fa tetején nézni a csillagokat, vagy a folyót, esetleg mást? *kérdem érdeklődve miközben átölelem.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tatros folyó partja - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 20 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tatros folyó partja
Vissza az elejére 
20 / 24 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Udvar-
Ugrás: